Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

i Mikri Ollandeza

Page 4 of 41 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: i Mikri Ollandeza

Post by elK on Fri Apr 22, 2016 2:30 pm

@lilie Για κεραλοιφη δεν ξερω!Σε ανοιχτη πληγη με τιποτα.Σε ερεθισμενο δερμα,ναι.Αναπλαση κανουν οι περισσοτερες.Εγω παντως στους περισσοτερους "καμμενους" πελατες μου,flogo δινω.Την θεωρω εγγυηση!
elK

Λοκέισο : DIMOSIO IEK KIFISIAS MAL****NH

Back to top Go down

Post by Lilie on Fri Apr 22, 2016 2:40 pm

@elK καλά ναι φαντάζομαι έχει να κάνει με το εγκαυμα. Η οδοντόκρεμα πάντως έχει καταρριφθεί προ πολλού
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by tasia21 on Fri Apr 22, 2016 2:57 pm

Στο έγκαυμα νομίζω μπορούμε να βάλουμε και το "ζελέ" που έχει η aloe Vera (το φυτό). Αν δεν κάνω λάθος

tasia21

Back to top Go down

Post by elK on Fri Apr 22, 2016 3:32 pm

@tasia21 Μονο αν ειναι ερεθισμενο το δερμα .Περισσοτερο σε ηλιακα εγκαυματα μπαινει η αλοη.Αν υπαρχουν φουσκαλες,πληγη ή εχει βγει πετσα,δεν μπαινει!
elK

Λοκέισο : DIMOSIO IEK KIFISIAS MAL****NH

Back to top Go down

Post by shadow on Fri Apr 22, 2016 4:46 pm

Έψαξε όλη την Αθήνα για να βρει ένα τόσο κιτς ύφασμα;;; Καλέ παντού βρίσκεις τέτοιο! Δε χρειαζόταν να κουραστεί! Razz
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Afana on Fri Apr 22, 2016 9:10 pm

Χαχα πες το ντε! Ας έπαιρνε ένα σακί από πατάτες και ας το κεντούσε με πούλιες καλύτερα.
Afana

Λοκέισο : Tumalu

Back to top Go down

Post by shadow on Fri Apr 22, 2016 9:27 pm

Εντωμεταξύ αυτή τι την έστειλαν εκεί να κάνει; Να βλέπει τα νύχια των σελεμπριτις ή να κάνει σαν τη χαζοχαρούμενη ανάμεσα στον κόσμο;
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by _Router_ on Fri Apr 22, 2016 10:28 pm

@shadow Σίγουρα θα υπάρξει ή ήδη υπάρχει συνεργασία μεταξύ τους...
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by shadow on Sat Apr 23, 2016 8:07 am

Σίγουρα υπάρχει συνεργασία. Στο snap chat μας έδειξε και τη συλλογή της σε μανω από την Essie...
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by _Router_ on Sat Apr 23, 2016 12:55 pm

Εγώ θα προτιμούσα να βγάζω τα λεφτά μου και να παίρνω ό,τι θέλω εγώ και να το εκτιμάω, παρά να μου έρχονται τόσα δωρεάν βερνίκια που τα μισά θα μείνουν αχρησιμοποίητα (εκτός και αν ήταν σαρανταποδαρούσα).
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by froufroula on Sat Apr 23, 2016 8:12 pm

hello! Η δαναη ηταν η πρωτη στην οποια ειχα κανει εγγραφη και μου αρεσε σα στυλ και τα βιντεο της μου φαινοντουσαν πολυ καλα απο αποψη edit .. τον τελευταιο καιρο ομως βλεποντας ποσο προσπαθει να αλλαξει τη θεματολογια της νομιζω το εχει χασει σε καποια σημεια δεδομενου οτι δεν το εχει με το λεγειν και βγαινει ενα αποτελεσμα ακρως παρεξηγησιμο..... Δηλαδη με εχω πιασει σε διαφορα βιντεο ενω τα παρακολουθουσα να την ακουω να λεει τις αποψεις της και να σκεφτομαι " γιατι το λεει ετσι;" ή να νιωθω αμηχανα αβολα με τις τοποθετησεις της.... φαινεται οτι ειχε αλλα ερεθισματα μεσω οικογενειας και δεν το κατακρινω αλλα θιγει ευαισθητα ζητηματα ενω δεν ειναι σε θεση να επιχειρηματολογησει για αυτα οπως θα πρεπε ...
froufroula

Back to top Go down

Post by Lilie on Sat Apr 23, 2016 9:40 pm

Είδα τα vlog για το madwalk και έχω να πω το εξής: είχαν μια δουλειά, να είναι 4 με 5 στο backstage και πήγαν πάλι τελευταία στιγμή.
Επίσης, το ότι καλούν κοπέλες που το μόνο που δείχνουν είναι zara, bershka, h&m και pull & bear και δεν έχουν δείξει μία φορά έστω κάποια ελληνική εταιρεία, με ξεπερνά.
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Damsel on Sat Apr 23, 2016 9:49 pm

@Lilie wrote:Είδα τα vlog για το madwalk και έχω να πω το εξής: είχαν μια δουλειά, να είναι 4 με 5 στο backstage και πήγαν πάλι τελευταία στιγμή.
Επίσης, το ότι καλούν κοπέλες που το μόνο που δείχνουν είναι zara, bershka, h&m και pull & bear και δεν έχουν δείξει μία φορά έστω κάποια ελληνική εταιρεία, με ξεπερνά.

++++++++++++
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by denmelene_mpetostokou on Sat Apr 23, 2016 10:08 pm

@Lilie wrote:Είδα τα vlog για το madwalk και έχω να πω το εξής: είχαν μια δουλειά, να είναι 4 με 5 στο backstage και πήγαν πάλι τελευταία στιγμή.

Αυτό!
denmelene_mpetostokou

Back to top Go down

Post by vissinada on Sun Apr 24, 2016 2:35 am

@Lilie wrote:είχαν μια δουλειά, να είναι 4 με 5 στο backstage και πήγαν πάλι τελευταία στιγμή.

Η συγκεκριμένη ειναι πάντα αργοπορημένη! Και θέλει να γίνει και επαγγελματίας γιουτούμπερ? #σεπαρακαλωπολυ
vissinada
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Ξενιτιά

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Sun Apr 24, 2016 9:40 am

https://www.youtube.com/watch?v=psioGxWP404

μονο σε εμενα δεν αρεσε οπως ντυθηκαν;; Razz γενικα απογοητευση! την φωτεινη την ειδα πως ντυθηκε πριν το βιντεο. ειχε ανεβασει φωτογραφια στο instagram. γιατι ετσι βρε παιδια;;; η φωτεινη εχει κανει πολυ πιο ωραια ντυσιματα
egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Sun Apr 24, 2016 9:41 am

*ειναι λες και στο madwalk οι youtubers κανουν διαγωνισμο "ποιος θα ντυθει πιο ασχημα" Razz απογοητευση!
egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Apr 24, 2016 12:33 pm

Αμ το κραγιον; για πρωτη φορα προσεξα τα δοντια της τοσο εντονα και μου φανηκαν και απαραδεκτα (ενω δεν ειναι).. το μαλλι; που εχει 10 σκαλες απο πισω, η κοντυτερη να φτανει στο σβερκο ενω μπροστα η μακρυτερη να φτανει στο στηθος;
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by ifi on Sun Apr 24, 2016 1:00 pm

10 Ιανουαρίου : Βίντεο : "Συμβουλές για νέους youtubers" > Να είστε σταθεροί στην ημέρα που ανεβάζετε βίντεο
24 Απριλίου : Snap :  Βαριέμαι να κάνω βίντεο και να κάνω μοντάζ , θα κάτσω σπίτι να αράξω .. Άλλωστε ανέβασα και χθες οπότε δε πειράζει

Μόνο εμένα ξίνισε το γεγονός ότι βαριόταν να τραβήξει βίντεο χθες και έτσι δε θα ανεβάσει σήμερα; Την είδε κάποια και αυτή .. Ξεχνούν όμως τι τους έφερε εδώ που είναι σήμερα και ότι οι ίδιοι μπορούν και να τους ρίξουν ..
ifi

Back to top Go down

Post by shadow on Sun Apr 24, 2016 1:07 pm

Δεν είναι νέα youtuber τώρα! Τώρα είναι από τις παλιές... Άλλωστε κουράστηκε πολύ στα madwalk η κοπέλα, λίγη ξεκούραση θέλει. Μα τι είστε εσείς; Ούτε να ξεκουραστεί δε μπορεί ένας άνθρωπος;;
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Apr 24, 2016 1:10 pm

@ifi wrote:10 Ιανουαρίου : Βίντεο : "Συμβουλές για νέους youtubers" > Να είστε σταθεροί στην ημέρα που ανεβάζετε βίντεο
24 Απριλίου : Snap :  Βαριέμαι να κάνω βίντεο και να κάνω μοντάζ , θα κάτσω σπίτι να αράξω .. Άλλωστε ανέβασα και χθες οπότε δε πειράζει

Μόνο εμένα ξίνισε το γεγονός ότι βαριόταν να τραβήξει βίντεο χθες και έτσι δε θα ανεβάσει σήμερα; Την είδε κάποια και αυτή .. Ξεχνούν όμως τι τους έφερε εδώ που είναι σήμερα και ότι οι ίδιοι μπορούν και να τους ρίξουν ..

που εδω; και τι να ριξουν; μου κανει λιγο παρωδια αυτο που λες... :lol: :lol:
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by ifi on Sun Apr 24, 2016 1:16 pm

@shadow Σίγουρα δεν είναι νέα αλλά τώρα άρχισε να ανεβαίνει , τον τελευταίο χρόνο . Και πως κάποιος να ακούσει τις συμβουλές της όταν η ίδια δεν της τηρεί ;

@SafeFromHard εννοώ ότι η Δανάη είναι μία κοπέλα η οποία δεν έχει σπουδάσει καν και έχει βρει λόγω youtube και αναγνωρισιμότητας δουλειά και βγάζει χρήματα και τα σχετικά . Και μόνο το ότι δεν χρειάζεται να πληρώνει για πόσα πράγματα καλό της κάνει !! Αν όμως ξενερώνει όλο και συχνότερα τον κόσμο (όπως οι περισσότερες ) ε δε θα έχει και για πολύ αυτά τις "ανέσεις" και τότε θα ψάχνεται.

Και να διευκρινίσω και κάτι .. Αδιάφορη με αφήνει το αν θα ανέβαζε βίντεο ή όχι .. Ο λόγος μου ακούστηκε άσχημα .
ifi

Back to top Go down

Post by Damsel on Sun Apr 24, 2016 8:44 pm

Σιγά ρε ντίβα που βαριέσαι να κάνεις βίντεο και μοντάζ... Πού να δούλευες κιόλας! heil2
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by _Router_ on Sun Apr 24, 2016 10:45 pm

Όταν παίρνεις φωτογραφική μηχανή 400Ε, 30 βερνίκια που αν τα αγόραζε μία κοινή θνητή θα έδινε 300Ε και άλλα τέτοια ως ανταμοιβή, το ελάχιστο που χρειάζεται είναι η συνέπεια.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 4 of 41 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top