Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

i Mikri Ollandeza

Page 3 of 41 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: i Mikri Ollandeza

Post by Lilie on Tue Apr 19, 2016 11:51 pm

@vissinada ναι, της είναι σαν τσουβάλι. Είπα και πιο πάνω πως θα το ήθελα πιο εφαρμοστό, κοντό και αμάνικο.. Dr Martens σκέφτομαι κ εγώ να πάρω, μ αρέσουν. Είχα δει τη Jessica Alba σε κάτι φωτό να τα φοράει και ερωτεύτηκα..
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by mpaklavadaki on Wed Apr 20, 2016 12:04 am

@vasiliki_vaso wrote:και επισης δεν ξερω αν κολλαει σε αυτο το topic..αλλα αυτη τη φωτεινη. την υιοθετησαν??καθε 3 και λιγο εκει ειναι

Λίγα για την φωτεινή γιατί δαγκώνει!!!!
mpaklavadaki

Back to top Go down

Post by Chatzipanagis on Wed Apr 20, 2016 12:28 am

@Lilie Και εγώ έχω μαρτινς(πάνω από 10 χρόνια αλλά ουσιαστικά τις ήθελα από γυμνάσιο) και κάτι άλλες γκέτες τύπου μάρτινς τις έχω καμια 15.. Αν αποφασίσεις να πάρεις να ξέρεις ότι είναι από τα πιο "δύσκολοφόρετα" παπούτσια.. Πολύ σκληρό ρε παιδί μου.. Εμένα για να μην με χτυπάνε έβαζα διπλή κάλτσα και φυσικά δεν θεωρώ ότι είναι για πολύ περπάτημα.. βέβαια, δεν ξέρω τι παίζει αν τις φοράς κάθε μέρα.. ίσως μετά ανοίγουν περισσότερο και είναι πιο "εύκολες".. γενικά, είναι από τα παπούτσια που ΛΑΤΡΕΥΩ γιατί μου αρέσει το πιο πανκο/γκοθο στυλ.. απλώς με τη συγκεκριμένη λαμέ σκουπιδοσακούλα που φοράει το σύνολο είναι GTP....
Chatzipanagis

Back to top Go down

Post by onlyhan on Wed Apr 20, 2016 1:04 am

@Chatzipanagis wrote:@Lilie Και εγώ έχω μαρτινς(πάνω από 10 χρόνια αλλά ουσιαστικά τις ήθελα από γυμνάσιο) και κάτι άλλες γκέτες τύπου μάρτινς τις έχω καμια 15.. Αν αποφασίσεις να πάρεις να ξέρεις ότι είναι από τα πιο "δύσκολοφόρετα" παπούτσια.. Πολύ σκληρό ρε παιδί μου.. Εμένα για να μην με χτυπάνε έβαζα διπλή κάλτσα και φυσικά δεν θεωρώ ότι είναι για πολύ περπάτημα.. βέβαια, δεν ξέρω τι παίζει αν τις φοράς κάθε μέρα.. ίσως μετά ανοίγουν περισσότερο και είναι πιο "εύκολες".. γενικά, είναι από τα παπούτσια που ΛΑΤΡΕΥΩ γιατί μου αρέσει το πιο πανκο/γκοθο στυλ.. απλώς με τη συγκεκριμένη λαμέ σκουπιδοσακούλα που φοράει το σύνολο είναι GTP....

Σε νιώθω 100% επίσης τις λατρεύω και τις φοράω πάρα πολλά χρόνια τώρα. Σου έχω κόλπο αν σε χτυπάνε πίσω ή στον αστράγαλο. Μια στρώση βαμβάκι (εγώ βάζω κάμποσο) με σελοτέιπ στο δέρμα σου στα σημεία που σε ενοχλεί, και κάνει τα πράγματα πιο εύκολα !
onlyhan

Back to top Go down

Post by Lilie on Wed Apr 20, 2016 1:20 am

@onlyhan wrote:
@Chatzipanagis wrote:@Lilie Και εγώ έχω μαρτινς(πάνω από 10 χρόνια αλλά ουσιαστικά τις ήθελα από γυμνάσιο) και κάτι άλλες γκέτες τύπου μάρτινς τις έχω καμια 15.. Αν αποφασίσεις να πάρεις να ξέρεις ότι είναι από τα πιο "δύσκολοφόρετα" παπούτσια.. Πολύ σκληρό ρε παιδί μου.. Εμένα για να μην με χτυπάνε έβαζα διπλή κάλτσα και φυσικά δεν θεωρώ ότι είναι για πολύ περπάτημα.. βέβαια, δεν ξέρω τι παίζει αν τις φοράς κάθε μέρα.. ίσως μετά ανοίγουν περισσότερο και είναι πιο "εύκολες".. γενικά, είναι από τα παπούτσια που ΛΑΤΡΕΥΩ γιατί μου αρέσει το πιο πανκο/γκοθο στυλ.. απλώς με τη συγκεκριμένη λαμέ σκουπιδοσακούλα που φοράει το σύνολο είναι GTP....

Σε νιώθω 100% επίσης τις λατρεύω και τις φοράω πάρα πολλά χρόνια τώρα. Σου έχω κόλπο αν σε χτυπάνε πίσω ή στον αστράγαλο. Μια στρώση βαμβάκι (εγώ βάζω κάμποσο) με σελοτέιπ στο δέρμα σου στα σημεία που σε ενοχλεί, και κάνει τα πράγματα πιο εύκολα !

Εμένα η απόχρωση του φορέματος δεν με χάλασε, το σχέδιο και το κόψιμο και το πώς της έκανε με χάλασε, σαν να το έκλεψε απ την Brienne of Tarth (μιας και πλησιάζουν οι μέρες για την πρεμιέρα!)

Όσο για τα μποτάκια, δυστυχώς φαίνεται ότι είναι δύσκολο παπούτσι και σίγουρα δεν είναι για ποδαρόδρομο. Δεν θέλω να πάω στις αντιγραφές, θέλω τα αυθεντικά, γι αυτό σκέφτομαι να δω αν έχω λεφτά να τα πάρω από Οκτώβρη, να τα φοράω με πολύ χοντρές κάλτσες και δεν μπορεί, θα ανοίξουν. Εγώ δεν είμαι καθόλου πανκο/γκοθο στυλ, αν και μου αρέσει. Αλλά λατρεύω τα ρομαντικά και θηλυκά φορέματα με ροκ/hardcore παπούτσια και το grunge στυλ και πιθανότατα εκεί να κινηθώ. Απλά μου αρέσουν πολύ και τα μπορντώ και φοβάμαι θα είμαι σε μεγάλο δίλημμα...

Ένα κόλπο που εφάρμοσα σε γόβες που με στένευαν και ήταν σκληρές, ήταν να πασαλείφω με ενυδατική το πόδι μου να τις φοράω και να περπατάω μέσα στο σπίτι. Μαλάκωσαν και άνοιξαν, και έγιναν πολύ άνετες, οπότε πιθανότατα να το εφαρμόσω και στα μποτάκια αν τα πάρω.

Καλά πάλι φιλοξένησαν τη Φωτεινή??
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Amstelz on Wed Apr 20, 2016 1:30 am

Εμένα η απόχρωση του φορέματος δεν με χάλασε, το σχέδιο και το κόψιμο και το πώς της έκανε με χάλασε, σαν να το έκλεψε απ την Brienne of Tarth (μιας και πλησιάζουν οι μέρες για την πρεμιέρα!)

χαχαχα είσαι θεάρα WinkWinkcheers
Amstelz

Back to top Go down

Post by shadow on Wed Apr 20, 2016 8:44 am

Ποιος έχασε το γούστο για να το βρει η Ολλανδέζα;;; Οι ραφές είναι αυτές που φαίνονται στη φωτογραφία από το ινστα, δεν ξέρω κατά πόσο μπορείς να τις εξαφανίσεις με το σίδερο...
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Falkonera on Thu Apr 21, 2016 12:07 pm

Η αδελφη της η Λοις , που εχει κι αυτη καναλι στο youtube ειναι μακραν πιο συμπαθητικη κ γλυκια . Η τυρολεζα δε φαινεται να την υποστηριζει κ ιδιαιτερα! Κανει collab και τραβαει βλογκς σε μαγαζια με ολες τις ξεμπαρκες (βλ. Δοντού) και με τη λοις το τελευταιο διαστημα τιποτα!! Νιωθω οτι παιζει ανταγωνισμος απο μερια δαναης κι ας εχει 40.000 subs ενω η αδελφη 4.000
Falkonera

Back to top Go down

Post by Afana on Thu Apr 21, 2016 8:23 pm

Afana

Back to top Go down

Post by vissinada on Fri Apr 22, 2016 12:07 am

θέλω να την πιάσω απο τη μυτη και να της πω "ξεκαβάλα καλέ" #αγάπημόνο #not
vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Apr 22, 2016 12:08 am

χαχαχαχαχα
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Damsel on Fri Apr 22, 2016 12:15 am

Το έχω ξαναπεί και θα συνεχίζω να το λέω μέχρι να σταματήσει τα βίνδεο. Η ''επιτυχία'' της οφείλεται καθαρά και μόνο στο ότι ήταν στο ΝΤΜ. Για κανέναν άλλο λόγο. Ήταν ήδη αναγνωρίσιμη, την ήξερε πολύς κόσμος, έκανε και το βίνδεο μετά, την ανακάλυψαν κι άλλοι κλπ. Δεν έχει beauty κανάλι, εκείνη το έχει βαφτίσει έτσι (λόγω τζαμπέ προϊόντων ίσως) αλλά ποτέ δεν την είδα, ποτέ δε μου άρεσε. Και να σας πω τι με χάλασε εντελώς? Ότι στο ΝΤΜ (ναι, το έβλεπα, guilty pleasure Razz) ήταν πολύ διαφορετικός χαρακτήρας. Καμία σχέση με αυτό που δείχνει ότι είναι τώρα. Ε, αυτό είναι διπροσωπία, σόρι κιόλας
Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Apr 22, 2016 12:34 am

Μωρε δεν ηταν διπροσωπια... οσο να ναι, στο καναλι της αφηνεται λιγο, χαλαρωνει, με τον καιρο ανοιγεται περισσοτερο. Στο ελεγχομενο μονταζ του σαπιο-κάναλου, τι να προλαβει να δειξει; καμερες, 17 νεες κοπελες, διαφορετικοι χαρακτηρες, ηταν μικροτερη σε ηλικια, δεν την ηξερε και κανεις.. τωρα την εχει δει ντιβα-ψιλο αναποφευκτο. Θα συμφωνησω παντως.. δυστυχως! Δεν ξερω κατα ποσο θα χε γκελ εαν δεν ειχε μπει στο ριαλιτι.. αν και εχει δειξει οτι το χει στο μονταζ πολυ, μαζι με τον γκομενο της..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Afana on Fri Apr 22, 2016 12:57 am

Ξεκάθαρα δεν έχει μπιουτοκάναλο. Ούτε τα βασικά δεν ξέρει από κανένα κομμάτι "beauty" και να το πιάσεις. Το θέμα είναι ότι δεν ασχολείται και δεν δείχνει κιόλας κάτι σχετικό τόσο συχνά. Ας το γυρίσει επισήμως σε reality show να τελειώνουμε.
Afana

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Apr 22, 2016 1:41 pm

Νομιζω οτι βρηκε στο νοημα της ζωης της. Αυτη, η Μαρα, ολες οσες συμμετεχουν στο τσιρκο.

https://www.youtube.com/watch?v=psioGxWP404
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Apr 22, 2016 1:45 pm

οταν το δηθεν χιπικο, το περνας σε αλλο επιπεδο:

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by marialilo on Fri Apr 22, 2016 2:22 pm

@Krisania wrote:Τρομερό, κλασσάτο event. pukerain

Θυμάστε σε ένα βίντεο που είχε βάλει στον εαυτό της....9/10 σε (!) βαθμολογία ομορφιάς. Δεν ξέρω γιατί μου ήρθε τώρα. vader

Σε καμια περιπτωση η Δαναη δεν ειναι αυτο που δειχνει στα βιντεο της. Στην πραγματικοτητα ειναι αγελαστη και το εχει καβαλησει απιστευτα!

marialilo

Back to top Go down

Post by elK on Fri Apr 22, 2016 2:41 pm

Oδοντοκρεμα πανω σε εγκαυμα.ΤΟ ειδαμε και αυτο! Δεν εχουν που δεν εχουν ιδεα για τα περισσοτερα πραγματα που κανουν,τα δειχνουν κιολας,να τα υιοθετουν και τα μικρα.Να καει κανενα και να παει να βαζει οδοντοκρεμα πανω,να κανει χειροτερη ζημια. Ελεος με την ημιμαθεια πλεον!
elK

Back to top Go down

Post by Mpirakouti on Fri Apr 22, 2016 2:59 pm

@elK wrote:Oδοντοκρεμα πανω σε εγκαυμα.ΤΟ ειδαμε και αυτο! Δεν εχουν που δεν εχουν ιδεα για τα περισσοτερα πραγματα που κανουν,τα δειχνουν κιολας,να τα υιοθετουν και τα μικρα.Να καει κανενα και να παει να βαζει οδοντοκρεμα πανω,να κανει χειροτερη ζημια. Ελεος με την ημιμαθεια πλεον!

Παλι καλα που η οδοντοκρεμα δεν ηταν τοποθετηση προιοντος.... bounce
Mpirakouti

Back to top Go down

Post by elK on Fri Apr 22, 2016 3:12 pm

@Mpirakouti wrote:
@elK wrote:Oδοντοκρεμα πανω σε εγκαυμα.ΤΟ ειδαμε και αυτο! Δεν εχουν που δεν εχουν ιδεα για τα περισσοτερα πραγματα που κανουν,τα δειχνουν κιολας,να τα υιοθετουν και τα μικρα.Να καει κανενα και να παει να βαζει οδοντοκρεμα πανω,να κανει χειροτερη ζημια. Ελεος με την ημιμαθεια πλεον!

Χαχα,οντως! lol!   Θα μπορουσε να πει εβαλα στο καψιμο λιγη yotuel whitening και ασπρισαν τα ποδια μου που ελιαζα τοση ωρα στο μπαλκονι!
elK

Back to top Go down

Post by Lilie on Fri Apr 22, 2016 3:15 pm

@Mpirakouti wrote:

Οδοντόκρεμα μου έβαζε η γιαγιά μικρή που καιγόμουν. Και για ντομάτα έχω ακούσει αλλά πια προτιμώ μια απλή ταπεινή ποταπή κηραλοιφή
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by elK on Fri Apr 22, 2016 3:20 pm

@Lilie wrote:
Οδοντόκρεμα μου έβαζε η γιαγιά μικρή που καιγόμουν. Και για ντομάτα έχω ακούσει αλλά πια προτιμώ μια απλή ταπεινή ποταπή κηραλοιφή

Κοιτα,η οδοντοκρεμα ειναι απο τα παλια γιατροσοφια που εχουν αποδειχτει επικινδυνα.Ειδικα σε πιο σοβαρο εγκαυμα ,μπορει να λιωσει,να δημιουργησει κρουστα πανω στην πληγη και να προκληθει περαιτερω επιμολυνση. Την χρησιμοποιουσαν οι γιαγιαδες μας γιατι λογω συστατικων(μενθολη κτλ) δροσιζε προσωρινα το σημειο.Στο εγκαυμα- σαν πρωτη αντιμετωπιση- δεν πρεπει να μπαινει τιποτα,περα απο betadine για να γινει αντισηψια και αν εχει κολλησει τιποτα επανω στην πληγη,αρκει να ξεπλυθει με φυσιολογικο ορο.Απο εκει και περα υπαρχουν ειδικες κρεμες για εγκαυματα.
elK

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Apr 22, 2016 3:24 pm

++++++++++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Lilie on Fri Apr 22, 2016 3:25 pm

@elK σωστα και bepanthol. Πάντως σε ένα εστιατόριο που δούλευα η μαγειρισσα χρησιμοποιούσε σε ασχημα εγκαύματα κηραλοιφή και έλεγε τα καλύτερα
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 3 of 41 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top