Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

i Mikri Ollandeza

Page 6 of 41 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: i Mikri Ollandeza

Post by SafeFromHarm on Fri Apr 29, 2016 2:15 am

οποτε ναι ομορφχιες μου pukerain
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by kally_marino on Fri Apr 29, 2016 9:49 am

Το ότι δεν θέλει παιδιά είναι μια προσωπική τ ης υπόθεση. Το γεγονός ότι προσπάθησε να επιχειρηματολογήσει (με τα εντελώς λάθος και πολύ εγωιστικά επιχειρήματα ) ήταν απαράδεκτο Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να αφορά τον οποιοδήποτε κάτι τέτοιο και γιατί πρέπει να πείσει κάποιον για το ίδιο. Δεν θέλει παιδιά τέλος. Μπράβο καλά κάνεις. Κι όλο αυτό το παραλήρημα για εκκλησίες , γάμους και διαζύγια αποδεικνύει απλά την μικρότητα της. σεβαστή η απόφαση της έτσι κι αλλιώς αλλά γιατί πρέπει να μου την αναλύσει; σε λίγο θα μας επιχειρηματολογήσει και γιατί προτιμά μια στάση στο σεξ και πως π****ται με τον δημητρη. Προσωπικά καλά κάνει καο δεν θέλει παιδιά δεν πρέπει να αναπαράγονται όλοι.

Last edited by SafeFromHarm on Fri Apr 29, 2016 12:26 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : Χρήση ακατάλληλου λεξιλογίου)
kally_marino

Back to top Go down

Post by YoutubeLover on Fri Apr 29, 2016 12:33 pm

Γενικως οι αδερφες Γεωργαντα τα εχουν χαμενα και ζουν σε αλλο πλανητη.Οπως παραδειγμα η αδερφη της που εχει κανει ενα vlog λεγοντας για την raynair και ποσο απαραδεκτη εταιρεια ειναι που δεν την αφησαν να μπει στο αεροπλανο επειδη δεν ειχε κανει τσεκ ιν!
Τι αλλο θα ακουσουμε.
YoutubeLover

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by Damsel on Fri Apr 29, 2016 3:10 pm

''Τι? Δε με ξέρετε??? Είχα περάσει από casting για το Next Top Model!!!!''
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by Satine on Mon May 02, 2016 4:11 pm

Πόσο δίκιο έχει η κοπέλα στο σχόλιο... Ειλικρινά μπράβο της!

Επίσης είδα αυτό και εκνευρίστηκα λίγο στο νέο της βίντεο

Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by poriw on Mon May 02, 2016 7:48 pm

@Satine το dislike (στα σχόλια) δυστυχώς δεν δουλεύει εδώ και χρόνια στο youtube.

poriw

Back to top Go down

Post by fail on Mon May 02, 2016 7:57 pm

Κορίτσια μόλις είδα τι φορούσε στο Madwalk και πώς το συνδύασε, τρέχω τώρα να βρω λεκάνη pukerain
fail

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon May 02, 2016 9:48 pm

@poriw wrote:@Satine το dislike (στα σχόλια) δυστυχώς δεν δουλεύει εδώ και χρόνια στο youtube.

εχω την αισθηση πως, εαν σε ενα σχολιο με 10 like που λεει ο λογος, πατηθει ενας συγκεκριμενος αριθμος απο dislike, τα like κατεβαινουν!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by _Router_ on Mon May 02, 2016 10:09 pm

Για την αδερφή της και το αεροπλάνο είχε πεί η κοπέλα πως δεν ήξερε πως το τσεκ ιν έπρεπε να το κάνει ηλεκτρονικά κάποιο διάστημα πριν την πτήση κι όχι επί τόπου στο αεροδρόμιο. Με αυτή την εταιρεία άλλοι μου είχαν κανονίσει τα εισιτήρια, αλλά όταν προέκυψε ένα θέμα με την αποσκευή και το μέγεθος κατάλαβα πως μόνο τα λεφτά τους νοιάζουν. Αν δεν επέμενα γνωρίζοντας πως το μέγεθος της αποσκευής μου ήταν σωστό, θα είχα δώσει ένα 50Ε για το τίποτα. Συγγνώμη για το άσχετο σχόλιο, ήταν η πρώτη και μοναδική εμπειρία με αεροπλάνο που μου έχει μείνει "αξέχαστη" η εταιρεία.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by mpaklavadaki on Mon May 02, 2016 10:41 pm

@fail wrote:Κορίτσια μόλις είδα τι φορούσε στο Madwalk και πώς το συνδύασε,  τρέχω τώρα να βρω λεκάνη pukerain

Άντε καλέ δεν ξέρεις από μόδα ήταν υπέροχο η Αννούλα φλωρινιωτη και το γωγουλινη στάνταρ έφαγαν τα μουστάκια τους από την ζήλια!

Last edited by mpaklavadaki on Mon May 02, 2016 10:53 pm; edited 1 time in total
mpaklavadaki

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by fail on Tue May 03, 2016 12:20 am

Ναι θα ήταν καλύτερο σαφέστατα αλλά βρε παιδί μου πολύ κακοραμμένο πράμα. Σαν τσουβάλι πολυτελείας!
fail

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue May 03, 2016 4:17 pm

ξεραστε υπευθυνα

https://www.youtube.com/watch?v=_ErYkYw7LjA
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Blue_Monday on Tue May 03, 2016 4:23 pm

Απορία: Πού λέτε να έμεινε η Φωτεινή?

χαχαχαχα
Blue_Monday

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue May 03, 2016 4:27 pm

στο μαλιατση φυσικα!! τι, οχι;
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by ElliMic24 on Tue May 03, 2016 5:37 pm

Την αντιπαθώ τόσο πολύ ρε παιδιά! Ενώ πιστευα στις αρχές οτι θα παρέμενε στις καλές,τελικά έπεσα εξω και εκεί! Ειδικά η φάτσα της με εκνευρίζει...
Στο βιντεο με τον Μαλιάτση "μαγκιά και κλανιά" ...και δεν θα σχολιάσω ούτε τις άλλες τις 2 γλάστρες... pukerain
ElliMic24

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue May 03, 2016 5:54 pm

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ !!!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Tue May 03, 2016 6:09 pm

Μου αρεσε στην αρχη η Δαναη, αλλα πλεον δεν την αντεχω Sad( !!!!
egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fail on Tue May 03, 2016 6:31 pm

Δε μου άρεσε ποτέ αυτό το πλάσμα. Είναι εξαιρετικά δήθεν. Αηδία. Και τη φάση τωρα? θα μαγαρίσουν και όλα τα υπόλοιπα κανάλια? Δεν έχω ξεπεράσει ακόμη ότι εμφανίστηκαν στον booyah, ήταν μεγάλο πλήγμα.
fail

Back to top Go down

Post by Chatzipanagis on Tue May 03, 2016 6:38 pm

Για'μένα πάντως, το βίντεο για τα κραγιόν που είχε κάνει, θεωρείται το κορυφαίο της beauty youtube κοινότητας από άποψη αισθητικής και edit (για τα δικά μου γούστα τονίζω).. είχε ρίξει ΠΟΛΥ δουλειά και φάνηκε στο αποτέλεσμα.. γενικά στο edit το έχει τρομερά κ από αυτή την άποψη τα βίντεό της είναι χιλιόμετρα μπροστά για ελληνικό youtube, ειδικά στο beauty που το 99% των γκουρούνων απλώς κάθονται σε μια καρέκλα και δείχνουν προιόντα.. εκτιμώ κ το γεγονός ότι, τουλάχιστον απ'όσο λέει, πλέον κάνει το edit μόνη της.. μετά τα κραγιόν άρχισε η βαλτίλα.. είμαι ΑΚΟΜΑ sub πάντως.. δεν ξέρω για πόσο βέβαια αν συνεχίσει τα καραγκιοζιλίκια.....
Chatzipanagis

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue May 03, 2016 6:40 pm

+++++
τα credits τα δινω στον γκομενο της.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Satine on Tue May 03, 2016 7:07 pm

@poriw νμζ παίζει να ισχύει αυτό που λέει η safe from harm
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by poriw on Tue May 03, 2016 7:09 pm

Εγώ νομίζω ότι παίζουν ρόλο μόνο στο background (δεν θα τα δείχνει πρώτα κτλ).

poriw

Back to top Go down

Post by marionn on Fri May 06, 2016 3:00 am

Εγω νομιζω οτι το μυαλο πισω απο ολο αυτο το φοβερο edit (του βιντεο με τα κραγιον ) ειναι ενας interion designer / φωτογραφος, μοντερ κ εικονοληπτης (dimitris kourakos στο instagram )συνεργαζοταν παλια με τις mint vinyl ( bloggers κυριως) κ απο κει γνωριστηκε με τη Δαναη , ( υπαρχει κ ενα παλιο video κ με τηνToothfairy Trick or Treat στο καναλι τους) αυτες τωρα δεν ειναι μαζι η μια εκ των 2 συνεργαζεται μαζι του κ εχουν φτιαξει το καναλι κ μπλογκ polygon eye. Eιναι καπως διαφορετικα lookbook με goth στοιχεια τα οποια βρισκω φοβερα απο καλλιτεχνικης αποψης οποια ενδιαφερεται για κατι τετοιο ας τσεκαρει τα blogs mint vinyl k polygon eye . Δεν γνωριζω κανεναν τους μη παρεξηγηθω απλα επικροτω την καλη δουλεια κατ εμε παντα.
marionn

Back to top Go down

Page 6 of 41 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top