Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

I mikri ollandeza vol. IV (πήγα στο Αμέρικα, γιούχουυυυυυυυυ)

Page 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: I mikri ollandeza vol. IV (πήγα στο Αμέρικα, γιούχουυυυυυυυυ)

Post by Guruhater on Sun Aug 13, 2017 8:02 pm

Ιου δηλαδη. Ελεος.

Εγω αμα παω να δοκιμασω πααντελονι, βαζω σερβιετακι για να μην ακουμπησω εστω κ με το βρακι. ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ. Επισης σε ζαρα κτλ, ζηταω αδοκιμαστο απο την αποθηκη.
Guruhater

Back to top Go down

Post by Christinaki on Sun Aug 13, 2017 8:05 pm

@Guruhater wrote:Επισης σε ζαρα κτλ, ζηταω αδοκιμαστο απο την αποθηκη.
Εσυ την πηγες τη σιχασια σε αλλο επιπεδο Razz !
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Σανσίτι Άντεργκραουντ

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Sun Aug 13, 2017 8:16 pm

Εσυ μωρη μαρινελη τι κανεις; τυλιγεσαι με την πανα και μετα δοκιμαζεις παντελονι;
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by sofp on Sun Aug 13, 2017 8:21 pm

Με κολαν στη τσάντα πηγαίνω για ψώνια, από τότε! Για ένα διάστημα μου περνούσε από το μυαλό η ιδέα ότι μπορεί να είχα κολλήσει aids! Έκανα και εξετάσεις!
sofp

Λοκέισο : Οδος Γράφειμόνως

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Sun Aug 13, 2017 8:26 pm

Πως αυτο;;!!
# Η μαρινελλη είσαι;
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by sofp on Sun Aug 13, 2017 8:45 pm

Όχι καλέ... Η κακομοιρα που την πάτησε με τον σταφυλόκοκκο είμαι! Αν ήμουν η Μαρινελη θα πηγαινα με ολόσωμο προφυλακτικό, σαν αυτό που φοράει τα βράδια στον Κανακαρακη της για να την ακουμπήσει!
sofp

Back to top Go down

Post by pasxkar on Sun Aug 13, 2017 8:45 pm

δουλευα κ εγω σε μεγαλη αλυσιδα κ απο τοτε αρχισα να τα πλενω τα καινουρια.μεχρι να βολευτουν οταν τα βγαζαμε απο τις κουτες τα πατουσαμε, σκονες ειδικα αυτα που πεφτανε κατω.κρεμασμενα δεν φαινονται χαλια. κ εγω απο τοτε το χειμωνα κολαν αν θελω να δοκιμασω παντελονι.

pasxkar

Back to top Go down

Post by lalisa on Sun Aug 13, 2017 9:32 pm

Πωωω, ξέρασα τη ζωή μου!
Καλά εγώ προσωπικά τα πλένω όλα(εδώ πλένω τα καλλυντικά μου με το που τα αγοράσω), αλλά αναγκαστικά πριν τα αγοράσω τα δοκιμάζω στο δοκιμαστήριο για να δω και αν μου κάνουν και με κολακεύουν (αλλιώς τα παίρνεις και online). Πραγματικά τώρα φοβήθηκα...εντάξει μέχρι στιγμής ήξερα πως είναι απλά σιχαμένο, οπότε απλώς έκανα μπάνιο όταν επέστρεφα σπίτι, αλλά να κολλήσεις και κανά αφροδίσιο ε πάει πολύ! Αυτό που κοιτάω να κάνω είναι να φοράω πάντα κανονικό εσώρουχο/βρακί και κατά προτίμηση να έχει διπλή επένδυση στην ευαίσθητη περιοχή(αποφεύγω πιο μικρά/στενά εσώρουχα και με διαφάνειες). Μετά από αυτό (με τον σταφυλόκοκκο) με βλέπω να φοράω καμιά βράκα από αυτές που φορούσε και ο παππούς μου στην κατοχή....ΙΟΥ πραγματικά!
Υ.Γ. Βασικά όλα αυτά που έχουμε ακούσει κατά καιρούς για τα δοκιμαστήρια και τις ''αβράκωτες'' πελάτισσες δε μου κάνει και τρομερή εντύπωση τώρα που το σκέφτομαι. Δεν μπορείτε να φανταστείτε τί μπίχλες κυκλοφορούν εκεί έξω.... Εδώ έχω δει πάνω από 30 γυναίκες τα τελευταία 2 χρόνια, να πηγαίνουν τουαλέτα να κάνουν την ανάγκη τους(το ακούς αυτό) να τραβούν το καζανάκι(το οποίο είναι πιο βρώμικο και από πεζοδρόμιο στις δημόσιες τουαλέτες) και ενώ έχει σαπούνι η τουαλέτα, να φεύγουν...Μου έχει συμβεί και σε άκυρους αλλά και σε πρώην συναδέλφους μου(που μετά έρχονταν και σε επαφή με πελάτες και τρόφιμα).....

lalisa

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Aug 13, 2017 9:35 pm

τι εννοεις πλενεις καλλυντικα;;
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Sun Aug 13, 2017 9:42 pm

Παντως πολλοι λενε οτι οι τουαλετες των αντρων ειναι μακραν πιο καθαρες απο αυτες των γυναικων affraid
Εγω σπανιως δοκιμαζω ρουχα,ξερω περιπου τι μου ταιριαζει καθως ψωνιζω και χρονια ονλαιν ,οχι μονο επειδη σιχαινομαι αλλα και επειδη βαριεμαι να ντυνομαι και να ξεντυνομαι κυριως το χειμωνα που κυκλοφορω σαν το κρεμμυδι
Αλλα οτι υπαρχουν τοσες πολλες ξεβρακωτες που δοκιμαζουν ρουχα,αυτο δεν το περιμενα
Και εκει που νομιζα οτι το πιο αηδιαστικο πραγμα που ειχα δει ηταν διαφοροι και διαφορες ,μεταξυ των οποιων και επωνυμος παρουσιαστης ,που κυκλοφορουσαν τα ξημερωματα ξυποληταρια στα πενταβρωμικα/γεματα γυαλια/περιεχομενα στομαχιων ξενυχτηδων/τερεζες και λοιπα εντομα ,σοκακια της μυκονου πριν απο χρονια pukerain cat
#ιου
#παπουτσιαυτοσοαγνωστος
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by lalisa on Sun Aug 13, 2017 9:52 pm

Εξωτερικά και γενικότερα όπου ακουμπάει το χέρι μου. Τις συσκευασίες όχι το περιεχόμενο. Τα πλένω με υγρό dettol με νερό και τα τρίβω με τα χέρια μου(όπως σαπουνίζουμε τα χέρια μας δηλαδή) και έπειτα τα περνάω με χαρτομάντηλο και οινόπνευμα. Κάποιες συσκευασίες είναι απόλυτα αεροστεγείς και δεν περνάει καθόλου το νερό και σε κάποια περνάει ελάχιστα έως καθόλου αν προσέξεις. Αν κάποια σημεία της συσκευασίας εσωτερικά είναι πολύ κοντά στο προιόν το οποίο είναι και σε πουδρένια υφή τότε αν είναι οικονομικό το πλένω πολύ προσεκτικά εκεί, αν είναι πιο ακριβό και φοβάμαι μη μου αλλοιώσει το προιόν τότε απλώς περνάω εκείνο το σημείο με ένα χαρτομάντηλο και οινόπνευμα(τουλάχιστον 2-3 φορές όμως). Γενικότερα επειδή όλα τα καλλυντικά τα πιάνει η μια και η άλλη μετά τα πας στο ταμείο και τα πιάνεις και εσύ και η ταμίας που πιάνεται λεφτά και χίλια δυο πράγματα δεν μπορώ να διανοηθώ να τα χρησιμοποιώ και να πιάνω μετά και τα καθαρά πινέλα μου, το πρόσωπό μου(ειδικά από την στιγμή που έχω ακόμα λίγη ακμή). Επίσης αν η συσκευασία δεν είναι κλειστή(οπότε μπορεί να έχει ανοιχτή από τον καθένα), τότε καθαρίζω και το ίδιο το προϊον με οινόπνευμα και χαρτομάντηλο. Για καλό και για κακό μετά το καθάρισμα τις πουδρένιες συσκευασίες τις αφήνω σχετικά ανοιχτές για λίγες ώρες για καλό και για κακό.

lalisa

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Aug 13, 2017 9:53 pm

pale
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Christinaki on Sun Aug 13, 2017 9:58 pm

@lalisa wrote:Εξωτερικά και γενικότερα όπου ακουμπάει το χέρι μου. Τις συσκευασίες όχι το περιεχόμενο. Τα πλένω με υγρό dettol με νερό και τα τρίβω με τα χέρια μου(όπως σαπουνίζουμε τα χέρια μας δηλαδή) και έπειτα τα περνάω με χαρτομάντηλο και οινόπνευμα. Κάποιες συσκευασίες είναι απόλυτα αεροστεγείς και δεν περνάει καθόλου το νερό και σε κάποια περνάει ελάχιστα έως καθόλου αν προσέξεις. Αν κάποια σημεία της συσκευασίας εσωτερικά είναι πολύ κοντά στο προιόν το οποίο είναι και σε πουδρένια υφή τότε αν είναι οικονομικό το πλένω πολύ προσεκτικά εκεί, αν είναι πιο ακριβό και φοβάμαι μη μου αλλοιώσει το προιόν τότε απλώς περνάω εκείνο το σημείο με ένα χαρτομάντηλο και οινόπνευμα(τουλάχιστον 2-3 φορές όμως). Γενικότερα επειδή όλα τα καλλυντικά τα πιάνει η μια και η άλλη μετά τα πας στο ταμείο και τα πιάνεις και εσύ και η ταμίας που πιάνεται λεφτά και χίλια δυο πράγματα δεν μπορώ να διανοηθώ να τα χρησιμοποιώ και να πιάνω μετά και τα καθαρά πινέλα μου, το πρόσωπό μου(ειδικά από την στιγμή που έχω ακόμα λίγη ακμή). Επίσης αν η συσκευασία δεν είναι κλειστή(οπότε μπορεί να έχει ανοιχτή από τον καθένα), τότε καθαρίζω και το ίδιο το προϊον με οινόπνευμα και χαρτομάντηλο. Για καλό και για κακό μετά το καθάρισμα τις πουδρένιες συσκευασίες τις αφήνω σχετικά ανοιχτές για λίγες ώρες για καλό και για κακό.
Ουαου Shocked !
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by lalisa on Sun Aug 13, 2017 9:59 pm

Αυτό με τις τουαλέτες ισχύει. Εγώ προσωπικά έχω παρατηρήσει το εξής:
Δημοτικό και τουαλέτες σχολείου: Γυναικείες πιο καθαρές
Γυμνάσιο: Γυναικείες πιο καθαρές(πριν κάτι χρόνια βέβαια, δεν ξέρω πλέον που έχουν ξεσαλώσει τα μικρά)
Λύκειο: Πάνω κάτω όλες το ίδιο σκ@τα
ΑΕΙ: Γυναικείες πιο βρώμικες
Γενικότερα όσο περνάνε τα χρόνια τόσο πιο πολύ βρωμίζουν τις τουαλέτες οι γυναίκες
Π.χ και στο γυμναστήριο που πάω ενώ οι γυναίκες είναι ούτε το 1/6 των αντρών και κάθονται και λιγότερες ώρες οι τουαλέτες γίνονται χάλια(ειδικά με το που δεις κάποιο ''γυναικείο'' ομαδικό να έχει λάβει τέλος....οι τουαλέτες γίνονται μπουρδ#λο λέμε). Δεν ξέρω τί παίζει. Μήπως επειδή καθαρίζουν(λέμε τώρα) το σπίτι τους, βαριούνται/αδιαφορούν για τους ξένους χώρους και τους έχουν χ#σμενους (και μεταφορικά και κυριολεκτικα)?

lalisa

Back to top Go down

Post by lalisa on Sun Aug 13, 2017 10:00 pm

@Christinaki wrote:
@lalisa wrote:Εξωτερικά και γενικότερα όπου ακουμπάει το χέρι μου. Τις συσκευασίες όχι το περιεχόμενο. Τα πλένω με υγρό dettol με νερό και τα τρίβω με τα χέρια μου(όπως σαπουνίζουμε τα χέρια μας δηλαδή) και έπειτα τα περνάω με χαρτομάντηλο και οινόπνευμα. Κάποιες συσκευασίες είναι απόλυτα αεροστεγείς και δεν περνάει καθόλου το νερό και σε κάποια περνάει ελάχιστα έως καθόλου αν προσέξεις. Αν κάποια σημεία της συσκευασίας εσωτερικά είναι πολύ κοντά στο προιόν το οποίο είναι και σε πουδρένια υφή τότε αν είναι οικονομικό το πλένω πολύ προσεκτικά εκεί, αν είναι πιο ακριβό και φοβάμαι μη μου αλλοιώσει το προιόν τότε απλώς περνάω εκείνο το σημείο με ένα χαρτομάντηλο και οινόπνευμα(τουλάχιστον 2-3 φορές όμως). Γενικότερα επειδή όλα τα καλλυντικά τα πιάνει η μια και η άλλη μετά τα πας στο ταμείο και τα πιάνεις και εσύ και η ταμίας που πιάνεται λεφτά και χίλια δυο πράγματα δεν μπορώ να διανοηθώ να τα χρησιμοποιώ και να πιάνω μετά και τα καθαρά πινέλα μου, το πρόσωπό μου(ειδικά από την στιγμή που έχω ακόμα λίγη ακμή). Επίσης αν η συσκευασία δεν είναι κλειστή(οπότε μπορεί να έχει ανοιχτή από τον καθένα), τότε καθαρίζω και το ίδιο το προϊον με οινόπνευμα και χαρτομάντηλο. Για καλό και για κακό μετά το καθάρισμα τις πουδρένιες συσκευασίες τις αφήνω σχετικά ανοιχτές για λίγες ώρες για καλό και για κακό.
Ουαου Shocked !
Δεν είμαι η μαρινέλι...#ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ

lalisa

Back to top Go down

Post by tsixlofouska on Sun Aug 13, 2017 10:06 pm

Κοριτσια μιας κ στην δουλειά μ έχουμε για το κοινο τουαλέτες σας διαβεβαιω οτι οι γυναικιες ειναι παντα μ**ι κ οι αντρικες σανν να μην χρησιμοποιηθηκαν ποτε! Ελεινα βρωμι@ρ€£ οι περισσοτερες κ μας το κανουν κ συχνες πελατισες π το παιζουν κ τρελιτσες!
tsixlofouska

Back to top Go down

Post by Mplampla on Sun Aug 13, 2017 10:13 pm

@sofp wrote:Εγώ την έχω πατήσει από πατελονι σε δοκιμαστήριο με μεγάλη αλυσίδα με ρούχα πριν χρόνια. Το έβαλα βγηκα να το δω στον καθρέφτη- ήταν και θεοστενα τοτες της μόδας- έκανα μερικά βήματα να δω αν με βολευει, περίμενα και την κολλητή μου να βγει από το διπλανό δοκιμαστήριο να το δει, το πήρα. Πήγα σπίτι το γύρισμα ανάποδα να το πλυνω κςιβλεπεω ένα μεγάλο κεραμμυδί-καφέ λεκέ. Το δειχνω στην μητέρα μου, μου λέει ότι μοιάζει με λεκέ από ξεραμένο αίμα. Δεν το σπουδαιολογώ, πλυνετε το τζινακι! Τις επόμενες μέρες με πιάνει μία φαγούρα ένα κακό, και σιγά σιγά κάτι σαν έγκαυμα. Πάω στο γιατρό με τα πολλά απόστημα από σταφυλόκοκκο! Ακόμα έχω το σημαδι στο γόνατο Sad Sad Sad
Shocked Shocked Shocked
Mplampla

Back to top Go down

Post by Christinaki on Sun Aug 13, 2017 10:22 pm

@tsixlofouska wrote:Κοριτσια μιας κ στην δουλειά μ έχουμε για το κοινο τουαλέτες σας διαβεβαιω οτι οι γυναικιες ειναι παντα μ**ι κ οι αντρικες σανν να μην χρησιμοποιηθηκαν ποτε! Ελεινα βρωμι@ρ€£ οι περισσοτερες κ μας το κανουν κ συχνες πελατισες π το παιζουν κ τρελιτσες!
Και στη δικη μου δουλεια εχουμε τουαλετες πελατων και παντα οι καθαριστριες μου λενε οτι οι αντρικες ειναι πιο καθαρες και οι γυναικες ειναι πολυ βρ**ιαρες.
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by sofp on Sun Aug 13, 2017 10:44 pm

@lalisa wrote:Πωωω, ξέρασα τη ζωή μου!
Καλά εγώ προσωπικά τα πλένω όλα(εδώ πλένω τα καλλυντικά μου με το που τα αγοράσω), αλλά αναγκαστικά πριν τα αγοράσω τα δοκιμάζω στο δοκιμαστήριο για να δω και αν μου κάνουν και με κολακεύουν (αλλιώς τα παίρνεις και online). Πραγματικά τώρα φοβήθηκα...εντάξει μέχρι στιγμής ήξερα πως είναι απλά σιχαμένο, οπότε απλώς έκανα μπάνιο όταν επέστρεφα σπίτι, αλλά να κολλήσεις και κανά αφροδίσιο ε πάει πολύ! Αυτό που κοιτάω να κάνω είναι να φοράω πάντα κανονικό εσώρουχο/βρακί και κατά προτίμηση να έχει διπλή επένδυση στην ευαίσθητη περιοχή(αποφεύγω πιο μικρά/στενά εσώρουχα και με διαφάνειες). Μετά από αυτό (με τον σταφυλόκοκκο) με βλέπω να φοράω καμιά βράκα από αυτές που φορούσε και ο παππούς μου στην κατοχή....ΙΟΥ πραγματικά!
Υ.Γ. Βασικά όλα αυτά που έχουμε ακούσει κατά καιρούς για τα δοκιμαστήρια και τις ''αβράκωτες'' πελάτισσες δε μου κάνει και τρομερή εντύπωση τώρα που το σκέφτομαι. Δεν μπορείτε να φανταστείτε τί μπίχλες κυκλοφορούν εκεί έξω.... Εδώ έχω δει πάνω από 30 γυναίκες τα τελευταία 2 χρόνια, να πηγαίνουν τουαλέτα να κάνουν την ανάγκη τους(το ακούς αυτό) να τραβούν το καζανάκι(το οποίο είναι πιο βρώμικο και από πεζοδρόμιο στις δημόσιες τουαλέτες) και ενώ έχει σαπούνι η τουαλέτα, να φεύγουν...Μου έχει συμβεί και σε άκυρους αλλά και σε πρώην συναδέλφους μου(που μετά έρχονταν και σε επαφή με πελάτες και τρόφιμα).....

Ο σταφυλόκοκκος δεν είναι αποκλειστικά νόσημα των γεννητικών οργάνων, μπορεί να προσβάλει και αυτή τη περιοχή, όπως τις θυλες, αλλά και όλο το σώμα και τις κοιλότητες μας. Εγώ τον κόλλησαν στο γόνατο όπου ήταν και ο λεκες. Γυρευε τώρα τι πράγμα ήταν αυτό. Το σοκ πάντως μεγάλο, όπως λέω και παραπάνω μέχρι και aids πίστευα πως είχα κολλήσει. Συμβολή μου αν δεν βρεις την σκελαια του παππού..... Ένα λεπτο κολαν. Και φανελάκι από πάνω, εγώ καλού κακού τα τσεκαρω κι από την ανάποδη μία να δω αν έχει τίποτα το παράξενο.
sofp

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Sun Aug 13, 2017 10:55 pm

@Lonely_maroulaki wrote:Και εγω τα πλενω ολα,ακομα και τις καλτσες
(Τα βαρια ρουχα τυπου μπουφαν,τα αφηνω στον ηλιο 1-2 μερες μεχρι να καουν τα μικροβια)
Αφενος γιατι σιχαινομαι,αφετερου γιατι θελω να τα φοραω μοσχομυριστα
Η μαδερ μου μαλιστα στο παρελθον ειχε παθει αλλεργια απο ρουχο που δοκιμασε,οποτε αν εχετε ευαισθητο δερμα προσοχη pale cat

Αυτό ακριβώς κάνω και εγώ, με τη διαφορά πως πλένω και τα μπουφάν που είναι από συνθετικό υλικό, αθλητικού τύπου κτλ.
Εννοείται δε πως πάντα μετά από δοκιμές ρούχων κάνω μπάνιο όσο πιο γρήγορα μπορώ.

almond_blossom
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by lalisa on Sun Aug 13, 2017 11:04 pm

Δεν αναφερόμουν μόνο στον σταφυλόκοκκο, αλλά και σε άλλα νοσήματα κυρίως αφροδίσια(μιας και κάποιες δε φοράνε καν εσώρουχα). Το κολλάν βολεύει για κάποια ρούχα, αλλά όταν θες να αγοράσεις πιο στενά παντελόνια ή και κολάν για το γυμναστήριο τί κάνεις τότε? Μάλλον το καλύτερο είναι να τα γυρίσεις ανάποδα όπως είπες και να τα τσεκάρεις πολύ καλά και εννοείται να μην δοκιμάσεις ποτέ ρούχα με ανοιχτές πληγές(και δεν είναι σωστό προς τους άλλους και βάζεις σε μεγαλύτερο κίνδυνο τον εαυτό σου). Μέχρι στιγμής το μόνο μου πρόβλημα με αυτά τα ρούχα ήταν ότι σε καταστήματα τύπου berska, stradivarius και zara κυρίως, ένιωθα κάπως τη μύτη μου/ σα να ήθελα να φτερνιστώ από τα πολλά χνούδια όσο και να πρόσεχα πως τα έβαζα και ΠΑΝΤΑ έβγαζα 2-3 σπυριά στο πρόσωπο(έχω λίγη ακμή), τα οποία ήταν σαν να είχαν από κάτω κύστη και με φαγούριζαν μερικές φορές.

lalisa

Back to top Go down

Post by Mplampla on Sun Aug 13, 2017 11:19 pm

@Lonely_maroulaki wrote:Παντως πολλοι λενε οτι οι τουαλετες των αντρων ειναι μακραν πιο καθαρες απο αυτες των γυναικων affraid
Εγω σπανιως δοκιμαζω ρουχα,ξερω περιπου τι μου ταιριαζει καθως ψωνιζω και χρονια ονλαιν ,οχι μονο επειδη σιχαινομαι αλλα και επειδη βαριεμαι να ντυνομαι και να ξεντυνομαι κυριως το χειμωνα που κυκλοφορω σαν το κρεμμυδι
Αλλα οτι υπαρχουν τοσες πολλες ξεβρακωτες που δοκιμαζουν ρουχα,αυτο δεν το περιμενα
Και εκει που νομιζα οτι το πιο αηδιαστικο πραγμα που ειχα δει ηταν διαφοροι και διαφορες  ,μεταξυ των οποιων και επωνυμος παρουσιαστης ,που κυκλοφορουσαν  τα ξημερωματα ξυποληταρια στα πενταβρωμικα/γεματα γυαλια/περιεχομενα στομαχιων ξενυχτηδων/τερεζες και λοιπα εντομα ,σοκακια της μυκονου πριν απο χρονια pukerain  cat
#ιου
#παπουτσιαυτοσοαγνωστος

Κάποτε είχα θέμα και δεν μπορούσα να βλέπω κόσμο με παντόφλα στην πόλη γιατί γίνονται χάλια τα πόδια. Από όταν ήρθα εξωτερικό και πάρα πολλοί κυκολοφορούν ξυπόλητοι στον δρόμο ή και μέσα στην εταιρία ξυπόλητοι ή απλά με κάλτσα, παρακαλάω να φόραγαν έστω παντόφλα.
Mplampla

Back to top Go down

Post by Barbie33 on Sun Aug 13, 2017 11:33 pm

Στο πανεπιστημιο που ημουν στο εξωτερικό καναμε μαθημα και ο διπλανος μου ειχε βγαλει τα παπουτσια του. Επι ωρα μου μυριζε κατι εντωμεταξυ και δεν το είχα παρει χαμπαρι. Και πως κοιταω κατω και τσουυυυπ βλεπω οτι ηταν με το καλτσόνι

Barbie33

Back to top Go down

Post by sofp on Sun Aug 13, 2017 11:40 pm

@Barbie33 wrote:Στο πανεπιστημιο που ημουν στο εξωτερικό  καναμε μαθημα και ο διπλανος μου ειχε βγαλει τα παπουτσια του. Επι ωρα μου μυριζε κατι εντωμεταξυ και δεν το είχα παρει χαμπαρι. Και πως κοιταω κατω και τσουυυυπ βλεπω οτι ηταν με το καλτσόνι

Μήπως ήταν μικρός ολλανδός???? Χιχιχιχιχιχιχιχι!
sofp

Back to top Go down

Post by sofp on Sun Aug 13, 2017 11:47 pm

@lalisa wrote:Δεν αναφερόμουν μόνο στον σταφυλόκοκκο, αλλά και σε άλλα νοσήματα κυρίως αφροδίσια(μιας και κάποιες δε φοράνε καν εσώρουχα). Το κολλάν βολεύει για κάποια ρούχα, αλλά όταν θες να αγοράσεις πιο στενά παντελόνια ή και κολάν για το γυμναστήριο τί κάνεις τότε? Μάλλον το καλύτερο είναι να τα γυρίσεις ανάποδα όπως είπες και να τα τσεκάρεις πολύ καλά και εννοείται να μην δοκιμάσεις ποτέ ρούχα με ανοιχτές πληγές(και δεν είναι σωστό προς τους άλλους και βάζεις σε μεγαλύτερο κίνδυνο τον εαυτό σου). Μέχρι στιγμής το μόνο μου πρόβλημα με αυτά τα ρούχα ήταν ότι σε καταστήματα τύπου berska, stradivarius και zara κυρίως, ένιωθα κάπως τη μύτη μου/ σα να ήθελα να φτερνιστώ από τα πολλά χνούδια όσο και να πρόσεχα πως τα έβαζα και ΠΑΝΤΑ έβγαζα 2-3 σπυριά στο πρόσωπο(έχω λίγη ακμή), τα οποία ήταν σαν να είχαν από κάτω κύστη και με φαγούριζαν μερικές φορές.

Καλα ναι, το διευκρίνησα λίγο παραπάνω με αφορμή το ποστ σου, για όποιον οποία το διαβάσει! Να χει το νου του και πέρα από τα αφροδίσια! Τα κολαν και αθλητικά συνήθως με το μάτι τα κόβω, αλλιώς κι εκεί το κολαν μου! Και για την ιστορία σε υποκατάστημα σε μαγαζί μίας από της παραπανω επωνυμίες το έπαθα!
sofp

Back to top Go down

Page 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Back to top