Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

I mikri ollandeza vol. IV (πήγα στο Αμέρικα, γιούχουυυυυυυυυ)

Page 36 of 40 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: I mikri ollandeza vol. IV (πήγα στο Αμέρικα, γιούχουυυυυυυυυ)

Post by SafeFromHarm on Mon Aug 07, 2017 9:27 pm

ισχυει... μονο να φαινεται ωραια και καμποσα, το ποζερι...
εμενα η μουσικη μ αρεσε τρελα, μου κολλησε, κανονικα! απλα ηταν αρκετα δυνατη και αυτο οντως αποπροσανατολιζε..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by lexotanil on Mon Aug 07, 2017 9:28 pm

@_Router_ wrote:Πόσο πιο χαμηλά!

Εχουμε δει καλυτερα βυζακια και κωλαρακια.Αι μωρη επειδη πηγε στο ntm νομιζει οτι ειναι μονδελο.Η αδερφη της πιο ωραια ειναι
lexotanil

Back to top Go down

Post by _Router_ on Mon Aug 07, 2017 9:30 pm

@SafeFromHarm wrote:ισχυει... μονο να φαινεται ωραια και καμποσα, το ποζερι...
εμενα η μουσικη μ αρεσε τρελα, μου κολλησε, κανονικα! απλα ηταν αρκετα δυνατη και αυτο οντως αποπροσανατολιζε..
Ωραία η μουσική , αλλά όχι να παίζει επι 5 λεπτά το ίδιο tempo.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marpapazoi on Mon Aug 07, 2017 9:34 pm

Ισχύει οτ ι η αδελφή της είναι πιο όμορφη...

Marpapazoi
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by _Router_ on Mon Aug 07, 2017 9:37 pm

Η αδελφή της τουλάχιστον δεν έχει ψωνιστεί!
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by nolifer/hater on Mon Aug 07, 2017 10:38 pm

πριν τις συνεργασιες καμια δεν ψωνιζεται.για αυτο πλεον δεν ειμαι ουτε για την λοις σιγουρη.μετα την κατρακιλα της τσινας δεν εμπιστευομαι καμια!
nolifer/hater

Back to top Go down

Post by Mplampla on Tue Aug 08, 2017 12:04 am

@Marinacatlove wrote:Άμα δεν είσαι σαρανταπέντε κιλά κορίτσια δεν έχεις ωραίο σώμα, είσαι χοντρή... τέλος! Αυτά λένε τα σχόλια. Αυτή είναι η κοινωνία μας. Σιχάθηκα τα σχόλια που έγραφαν πως κατάντησε έτσι κλπ... Μπορεί να μην την πάω όπως όλες γιατί είναι υπέρμετρα ψώνια, αλλά ώπα κάπου. Γιατί αν μια γυναίκα δεν έχει Κόκκαλα να πετάνε, έχει λίγη κοιλιτσα, δεν έχει μπράτσα μινιατούρες και έχει μπούτια και γλουτούς γεμάτους θεωρείται αυτόματα χοντρή η οτι έχει επέλθει σε κατάντια; Φυσιολογικής γυναίκας είναι το σώμα της. Πρέπει σονι και ντε με το στανιο να είσαι αδύνατη για να θεωρείσαι και καλλίγραμμη; Από ποτε; Πολλά παραδείγματα γυναικών που απλά είναι αδύνατες αλλά δεν έχουν ωραίο σώμα ούτε καλλίγραμμο και επειδή είναι αδύνατες τις θεωρούνε θεές. Και το αντίθετο... Έχω σιχαθεί λίγο τους ανθρωπους με αυτά που ακούω, βλέπω, διαβάζω... Σάπιο λάιφ σταιλ, σάπια μυαλά.

Συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω με μία διαφορά μόνο. Η συγκεκριμένη είναι μοντέλο της nike και είναι πιο αγύμναστη από την γάτα μου.Αν δεν ήταν, δεν θα είχα κανένα θέμα με το σώμα της είτε με λιγότερα είτε με περισσότερα κιλά κτλ.
Mplampla

Back to top Go down

Post by garniera on Tue Aug 08, 2017 12:11 am

Αυτό ακριβώς! Μια χαρά κανονική κοπελα είναι! (Νομίζω έχουμε ξεχάσει τι είναι το κανονικό). Απλά είναι η Nike στη μέση που κάνει γελοίο το όλο θέμα.
garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Tue Aug 08, 2017 1:08 am

Καλα αυτο με την nike ηταν απο τα αγραφα συμφωνω και εγω απολυτα. Πιο αντιεπαγγελματικη κινηση δεν μπορουσαν να κανουν. Ουτε καν δεν κανει η τυρολεζα για διαφημιση σε ''αθλητικη'' εταιρεια... Η nike για μενα πατωσε απο τη στιγμη που ειδα να την διαφημιζει η συγκεκριμενη. Εγω μονο για τα σχολια απο κατω μιλησα, που ηταν απαράδεκτα οταν την αποκαλουσαν χοντρη η ελεγαν πως καταντησε... Μονο αυτο βρηκα παραλογο και τραβηγμενο...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Damsel on Tue Aug 08, 2017 1:12 am

Όχι βρε κορίτσια, τι απελπισία σας έπιασε με τα σχόλια;;; Μοντέλο εταιρίας με αθλητικά είναι, δεν συνάδει το σώμα της με το προφίλ της εταιρίας!
Αν δεν ήταν εκπρόσωπος της nike δε νομίζω να υπήρχαν τέτοια σχόλια, βασικά σε τέτοιο βαθμό. Θα υπήρχαν αλλά θα είχαν, εν μέρει, άδικο. Μια χαρά κανονικό σώμα έχει, απλά έχοντας στο μυαλό μας ότι ''ανήκει'' στη nike, δεν κολλάει, πώς να το πω
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by garniera on Tue Aug 08, 2017 1:23 am

Οκ η Nike την θέλει για άλλο λόγο... Εσύ δεν έχεις τσίπα να πεις όχι? Αυτό είναι το πιο αστείο.
garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Damsel on Tue Aug 08, 2017 1:26 am

Ααααααααυτό ακριβώς
Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Aug 08, 2017 1:27 am

@Damsel wrote:Όχι βρε κορίτσια, τι απελπισία σας έπιασε με τα σχόλια;;; Μοντέλο εταιρίας με αθλητικά είναι, δεν συνάδει το σώμα της με το προφίλ της εταιρίας!
Αν δεν ήταν εκπρόσωπος της nike δε νομίζω να υπήρχαν τέτοια σχόλια, βασικά σε τέτοιο βαθμό. Θα υπήρχαν αλλά θα είχαν, εν μέρει, άδικο. Μια χαρά κανονικό σώμα έχει, απλά έχοντας στο μυαλό μας ότι ''ανήκει'' στη nike, δεν κολλάει, πώς να το πω

εμενα δε μου κολλαει και γενικως, οταν τη συγκρινω με το "πριν" Razz
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Damsel on Tue Aug 08, 2017 1:36 am

Μωρέ κι εγώ, αλλά δικαίωμά της να κάνει ό,τι θέλει
Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by odettelle on Tue Aug 08, 2017 3:46 am

@Marinacatlove wrote:Άμα δεν είσαι σαρανταπέντε κιλά κορίτσια δεν έχεις ωραίο σώμα, είσαι χοντρή... τέλος! Αυτά λένε τα σχόλια. Αυτή είναι η κοινωνία μας. Σιχάθηκα τα σχόλια που έγραφαν πως κατάντησε έτσι κλπ... Μπορεί να μην την πάω όπως όλες γιατί είναι υπέρμετρα ψώνια, αλλά ώπα κάπου. Γιατί αν μια γυναίκα δεν έχει Κόκκαλα να πετάνε, έχει λίγη κοιλιτσα, δεν έχει μπράτσα μινιατούρες και έχει μπούτια και γλουτούς γεμάτους θεωρείται αυτόματα χοντρή η οτι έχει επέλθει σε κατάντια; Φυσιολογικής γυναίκας είναι το σώμα της. Πρέπει σονι και ντε με το στανιο να είσαι αδύνατη για να θεωρείσαι και καλλίγραμμη; Από ποτε; Πολλά παραδείγματα γυναικών που απλά είναι αδύνατες αλλά δεν έχουν ωραίο σώμα ούτε καλλίγραμμο και επειδή είναι αδύνατες τις θεωρούνε θεές. Και το αντίθετο... Έχω σιχαθεί λίγο τους ανθρωπους με αυτά που ακούω, βλέπω, διαβάζω... Σάπιο λάιφ σταιλ, σάπια μυαλά.
Κατ'εμέ το θέμα δεν είναι να μην θεωρείται κάποια χοντρή, αλλά να μην θεωρείται η λέξη "χοντρή" βρισιά. Αντικειμενικά η Δανάη δεν είναι αδύνατη, τώρα το αν θεωρείται "κανονική" ή "χοντρή" δεν είναι στο χέρι μου να το κρίνω και δεν με νοιάζει ιδιαίτερα. Αλλά ακόμη και χοντρή να είναι, γιατί λέγεται λες και είναι η χειρότερη βρισιά του κόσμου; Θα μπορούσε να χαρακτηρίσει κανείς την Δανάη με πολλούς άσχημους τρόπους (υπερόπτης, τεμπέλα κλπ), γιατί να είναι το "χοντρή" τόσο προσβλητικό;
odettelle

Back to top Go down

Post by Mpirakouti on Tue Aug 08, 2017 8:54 am

Γιατι θεωρητικα η λεξη χοντρη και λοιποι χαρακτηρισμοι για το σωμα μπορουν να οδηγησουν σε διατροφικες διαταραχες.Οχι γιαβτη Δαναη φυσικα αλλα τα μινιον που ενδεχομενως διαβαζουν σχολια κ αντιλαμβανονται ποσο κατακριτεο ειναι να ειναι καποιος υπερβαρος.
Το βιντεο κ η μουσικη μου αρεσαν πολυ! Στοχος τους δεν ηταν να δειξουν μαγιω γι αυτο μπηκαν κ τα λινκ απο κατω.
Οσο για τη ΝΙΚΕ ειναι μια εταιρια που πουλαει αθλητικα ειδη, οχι υγιεινο τροπο ζωης.Θελει καταναλωτες κ δεν τη νοιαζει αν ο αλλο φοραει τα ΝΙΚΕ του για να παει να φαει πιτογυρα.
Επομενως γτ να πει οχι η Δαναη στη συνεργασια????
Mpirakouti

Back to top Go down

Post by lagertha on Tue Aug 08, 2017 1:30 pm

Εμενα η μουσικη δεν με ενοχλησε, τα πλανα μου αρεσαν, αλλα το βιντεο σαν λουκμπουκ οχι.. Δεν εδειξε καθολου τα μαγιο!! Πραγματικα σε καποια ειχε μονο ενα κοντινο/φωτεινο πλανο και τα υπολοιπα σκοτεινα η μακρινα. Νομιζω τα λουκμπουκσ με τον τροπο που τα εκανε η fosbloque ειναι πολυ πιο βοηθητικα!

lagertha

Back to top Go down

Post by Satine on Tue Aug 08, 2017 2:45 pm

Εγώ πάντως μόνο adidas ψωνίζω οπότε δεν με νοιάζει Razz Razz
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Damsel on Tue Aug 08, 2017 2:55 pm

@Satine wrote:Εγώ πάντως μόνο adidas ψωνίζω οπότε δεν με νοιάζει Razz Razz

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

#adidas_army
Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by odettelle on Tue Aug 08, 2017 3:53 pm

@Mpirakouti wrote:Γιατι θεωρητικα η λεξη χοντρη και λοιποι χαρακτηρισμοι για το σωμα μπορουν να οδηγησουν σε διατροφικες διαταραχες.Οχι γιαβτη Δαναη φυσικα αλλα τα μινιον που ενδεχομενως διαβαζουν σχολια κ αντιλαμβανονται ποσο κατακριτεο ειναι να ειναι καποιος υπερβαρος.
Το βιντεο κ η μουσικη μου αρεσαν πολυ! Στοχος τους δεν ηταν να δειξουν μαγιω γι αυτο μπηκαν κ τα λινκ απο κατω.
Οσο για τη ΝΙΚΕ ειναι μια εταιρια που πουλαει αθλητικα ειδη, οχι υγιεινο τροπο ζωης.Θελει καταναλωτες κ δεν τη νοιαζει αν ο αλλο φοραει τα ΝΙΚΕ του για να παει να φαει πιτογυρα.
Επομενως γτ να πει οχι η Δαναη στη συνεργασια????
Aν και σπάνια κάποιος οδηγείται σε ΔΠΤ από κάποιον χαρακτηρισμό, αν συμβεί αυτό είναι ΑΚΡΙΒΩΣ επειδή είναι συνυφασμένος με κάτι "κακό". Κανονικά το "χοντρός" είναι απλά ένα περιγραφικό επίθετο. Όπως το ψηλός και το κοντός.
odettelle

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Tue Aug 08, 2017 4:35 pm

Οι λέξεις έχουν χάσει το νόημα τους, πλέον κατάντησαν χαρακτηρισμοί και σε αυτό ευθύνονται οι άνθρωποι με τον τρόπο που τις χρησιμοποιούν. Γι αυτό στο υποσυνείδητο των ανθρώπων η λέξη "χοντρός" ερμηνεύεται ως κακια και προσβλητική. Και πάντα έτσι θα είναι. Δεν πρόκειται να φύγει από την κοινή ανθρώπινη συνείδηση αυτό δυστυχώς.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by vlaxaki on Wed Aug 09, 2017 4:30 pm

Εμένα δεν μπορώ να πω ότι με πείραξε η μουσική αλλά ρε κορίτσια τα μαγιό στις περισσότερες λήψεις δεν φαινόντουσαν σχεδόν καθόλου; Τι ''lookbook'' ήταν αυτό;
vlaxaki

Λοκέισο : Hagen

Back to top Go down

Post by _Router_ on Wed Aug 09, 2017 5:17 pm

@vlaxaki wrote:Εμένα δεν μπορώ να πω ότι με πείραξε η μουσική αλλά ρε κορίτσια τα μαγιό στις περισσότερες λήψεις δεν φαινόντουσαν σχεδόν καθόλου; Τι ''lookbook'' ήταν αυτό;
Lookbook του ψωνισμένου ζεύγους Τυρολέζας και μάνατζερ Τυρολέζας.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by vlaxaki on Wed Aug 09, 2017 11:47 pm

Αυτό ακριβώς αυτή και η Βάνα ήταν οι αγαπημένες μου όταν ξεκίνησαν και πλέον είναι οι μεγαλύτερες απογοητεύσεις από τις γκουρούνες
vlaxaki

Λοκέισο : Hagen

Back to top Go down

Post by Mplampla on Fri Aug 11, 2017 11:01 am

https://www.facebook.com/groups/307364396400881/

Ότι της Δανάης της έλειψε χώρος για συζήτηση.ΣΥΖΗΤΗΣΗ.Σε ποια γλώσσα θα μιλάνε;Υπάρχει κάποια στην οποία μπορεί να συζητήσει;
Mplampla

Back to top Go down

Page 36 of 40 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Back to top