Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

I mikri ollandeza vol. IV (πήγα στο Αμέρικα, γιούχουυυυυυυυυ)

Page 4 of 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: I mikri ollandeza vol. IV (πήγα στο Αμέρικα, γιούχουυυυυυυυυ)

Post by SafeFromHarm on Sun Apr 30, 2017 3:59 pm

lol!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by _Router_ on Sun Apr 30, 2017 6:42 pm

Θεωρεί πως στο thumbnail η κοπελίτσα με τα σιδεράκια κι τη κοτσίδα έχει πάρει τη σωστή πόζα; Το κοριτσάκι είναι στην εφηβεία και λογικό είναι ορισμένες φορές οι ορμόνες να χτυπάνε και να το παρακάνει, αλλά βάλε άλλη φωτογραφία για thumbnail, όχι αυτήν.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Apr 30, 2017 6:45 pm

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by _Router_ on Sun Apr 30, 2017 7:05 pm

Αυτήν εννοώ.

_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by BlueBlue on Sun Apr 30, 2017 11:41 pm

εγώ το dislike μου το έκανα, φτάνει πια με τα ανούσια βίντεο
BlueBlue

Back to top Go down

Post by _Router_ on Mon May 01, 2017 12:18 am

Γκρινιάζει και αυτή στο insta stories για την επιλογή flag στα video και τα άλλα που λένε αυτές τις ημέρες οι έλληνες youtubers. Ακούσαμε όή την γκρίνια τους τότε που ξεκαθάρισε το youtube τους ανενεργούς συνδρομητές και δεν έκαναν πολλά views, μετά την γκρίνια τους για το καμπανάκι και μετά αυτό. Αν αυτή είναι η δουλειά τους, ας κάτσουν να συμβουλευτούν τους αρμόδιους, υπάρχουν εταιρείες που μανατζάρουν youtubers και ας βρουν λύση. Ο συνδρομητής ένα βίντεο της προκοπής θέλει να δει, κάτι που η Ολλανδέζα πια έχει ξεχάσει τι σημαίνεο.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Mon May 01, 2017 2:42 am

Συμφωνω. Εμάς τις μας πρηζουν;
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fail on Mon May 01, 2017 2:53 am

τι να πρωτοσχολιάσει κανείς...
Δίνει και συμβουλές το κορίτσι πχ να ναι περιποιημένα τα κορίτσια στα βίντεο γιατί αν προσέξαμε και αυτή σε όλα της τα βίντεο πλην των βλογκ είναι περιποιημένη!

Επίσης παραθέτω ένα σχόλιο και την απάντηση της γκουρούνας (δεν ξέρω πως τα βάζετε σε εικόνες κλπ)

........2 days ago
Δανάη γιατί έχεις χαλάσει τόσο πολύ τον προγραμματισμό στα βίντεο σου; κάθε πέμπτη; κάθε Κυριακή; εσύ η ίδια έλεγες ότι το να έχεις πρόγραμμα στο κανάλι σου είναι βασικό! Θα μου πεις εντάξει έχεις δουλειές και δεν γίνεται να είσαι σαν αντιβίωση πάντα στην ώρα σου αλλά μετά την Νέα Υόρκη δεν έχεις πρόγραμμα! Και αλήθεια όχι άλλα βίντεο με μακιγιάζ βρε Δανάη ακόμα και το τελευταίο βίντεο σου ήταν αστείο αλλά είχε πάλι μακιγιάζ! Όλα αυτά εννοείται είναι μια καλοπροαίρετη κριτική από φαν (ξέρεις ποιος είμαι) που σε λατρεύει! Εάν διαβάσεις το σχόλιο μου σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου <3

i Mikri Ollandeza
i Mikri Ollandeza1 day ago
Σε καταλαβαίνω απόλυτα τι λες και ξέρω πολύ καλά ότι τα λες καλοπροαίρετα Wink Ωστόσο άνθρωπος είμαι και εγώ και το κανάλι βασίζεται σε 1,5 άτομο (εγώ και ο Δημήτρης στο μοντάζ, στα δύσκολα βίντεο). Καταλαβαίνεις ότι μετά από 4 χρόνια που κάνω Youtube και ήμουν πάντα στην ώρα μου κάπου να έχω κουραστεί. Δεν έχω λείψει ποτέ πάνω από εβδομάδα! Αυτό δεν συμβαίνει πουθενά, όλοι έχουν διακοπές κάποια στιγμή είτε αν πηγαίνεις σχολείο είτε αν δουλεύεις κάπου. Φυσικά δεν παραπονιέμαι, περνάω υπέροχα και ακόμα μου αρέσει το YouTube αλλά καταλαβαίνεις ότι δεν έχω μια ολόκληρη ομάδα που έχει αναλάβει το κανάλι και εγώ το μόνο που χρειάζεται να κάνω είναι να εμφανίζομαι στα βίντεο. Επίσης στα sponsored βίντεο δεν έχω πάντα την άνεση να το ανεβάζω όποτε θέλω εγώ. Τέλος, όντως μπορεί να μην σε ενδιαφέρει τώρα η θεματολογία μου αλλά αν προσέξεις την πορεία μου θα δεις ότι κατά καιρούς προτιμούσα συγκεκριμένες θεματολογίες και μετά όταν τα βαριόμουν τα άλλαζα. Οπότε υπομονή και κάποια στιγμή θα κάνει και τον κύκλο του! Πολλά φιλιά!
fail

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon May 01, 2017 2:58 am

Ας ξεκινησουμε με το γεγονος οτι στα σχολια απαντα ο μανατζερ της-δημητρης.

Και...ας μεινουμε σ αυτο.
Καηκε ο απαυτος της απο το αρνητικο feedback και πηρε φωτια το πληκτρολογιο-απαντησε μεχρι και σε bots.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Mon May 01, 2017 3:31 am

Το οτι γενικα εχει.κανει.τον κυκλο.της Η συγκεκριμενη δε της περνα.απτομυαλοε;
Επισης.κουραστηκε.Η καημενη να σπαει μμπαλόνια και να βαφεται στην κΆμερα. Πληρωστε την καποιος ρε παιδια να μη κουραζεται το.κοριτσι.
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon May 01, 2017 3:31 am

νομιζω οι λεξεις εχουν χασει το νοημα τους πλεον
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by fail on Mon May 01, 2017 10:25 am

@SafeFromHarm wrote:Ας ξεκινησουμε με το γεγονος οτι στα σχολια απαντα ο μανατζερ της-δημητρης.

Και...ας μεινουμε σ αυτο.
Καηκε ο απαυτος της απο το αρνητικο feedback και πηρε φωτια το πληκτρολογιο-απαντησε μεχρι και σε bots.

Α! Πού το ξέρουμε αυτό?
fail

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon May 01, 2017 11:37 am

μπαμ κανει
προσεξε πώς γραφει
χρησιμοποιει λεξιλογιο που θα αδυνατουσε να χρησιμοποιησει η ιδια
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Georgina91 on Mon May 01, 2017 12:22 pm

Καλε μπαμ κανει πως στα σχολια εχει απαντησει ο Δημητρης ... Σιγα μην ξερει η χλεμπονεζα να απαντησει ετσι
Georgina91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Mplampla on Mon May 01, 2017 1:09 pm

Όταν η ίδια βγαίνει και γκρινιάζει κ κράζει και μετά τα σχόλια προσπαθούν να μαζέψουν τα αμάζευτα φαίνεται ποιος απαντάει.
Συν αυτό που λέει η σέιφ για το λεξιλόγιο.
Ώρες ώρες ο Δημήτρης μου φαίνεται πως ασχολείται περισσότερο και ίσως πιο σωστά με το κανάλι από ότι η ίδια.
Πχ στην Αμερική σε ένα από τα βίντεο που είναι σε ταξι έβγαλε την καλή κάμερα να τραβήξει ωραία πλάνα κτλ και την άλλη ούτε που την ένοιαξε.
Πιστεύω (προφανώς ξεκάθαρα δική μου θεωρία) ότι αυτός της πρότεινε να αφήσει την δουλειά για να ανεβάσει το κανάλι και αυτή το έκανε απλά από την βαρεμάρα της.
Mplampla

Back to top Go down

Post by berry23 on Mon May 01, 2017 3:11 pm

Καλησπερα κ απο εμενα! Ειμαι απο το παλιο φορουμ κ εγω.... Εγω το λυπαμαι αυτο το παιδι σε ενα live του μιλουσε πολυ αποτομα κ της ελεγαν πολλοι να μην του μιλαει ετσι κτλ. Κ εκανε σαν στραβομπιπ ολη την ωρα... Υποχρεωτικο ηταν τι φαση? Αν δεν εχεις την διαθεση μην το κανεις καν.
berry23

Back to top Go down

Post by Tostaki on Mon May 01, 2017 11:53 pm

Μονο εμενα μου ειναι 2 φορες πιο αντιπαθεις ο συντροφος της? η ιδια ειναι δεδομενο σαχλοκουδουνο.. ο τροπος που μιλαει και μονο φτανει να με εκνευρισει..
Tostaki

Back to top Go down

Post by Tick_tack on Tue May 02, 2017 1:12 am

https://www.youtube.com/watch?v=FlWLyG9p8hw

εκλαψα..
ολοι ειπαν οτι δεν τους αρεσει
Tick_tack

Back to top Go down

Post by fail on Tue May 02, 2017 1:16 am

ααα οκ! με καλύψατε.

ευχαριστω!
fail

Back to top Go down

Post by Satine on Tue May 02, 2017 10:32 am

Εγω πιστεύω πως λόγω του Δημήτρη ΕΙχε επιτυχία η τυρολεζα ξεκάθαρα,αυτη δεν ειναι ικανή για κάτι τέτοιο. Πάντως φαίνεται πως εχει κανει τον κύκλο της πλέον μεγάλωσε -όχι πως ειναι κακο- αλλα τα μικρά βαριούνται εύκολα. Οι εταιρίες θα εξακολουθούν να σιγοντάρουν μέχρι να αποκτήσουν έμπειρο προσωπικό στο πιαριτζιλικι τους.
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue May 02, 2017 11:09 am

[quote="kally_marino"][quote="astropeleki"]Θελω εδω και μερες να σας γραψω οτι πηγα στο ιβεντ της λορεαλ στο γκαζι και τις ειδα ολες μαζι. Η Ολλανδεζα εχει καβαλησει γερο καλαμι. Εχει πολυ υφος και ξινιλα. Δεν ξερω πως την ανεχονται οι αλλες. Επισης ουτε στον υπνο της δεν ειναι 1.75, να ειναι 1.65-1.67 το πολυ. Απο ντυσιμο τα γνωστα, λες και δεν της στελνουν οι ετσιριες..Ηταν ολο το παρεακι αλλα λεω να γραψω για την καθεμια στο τοπικ της. Η αδελφη της ειναι πολυ ομορφη κοπελα. Ειναι ψηλη, καλοντυμενη και χαμογελαστη. Ειναι σιγουρα μια κοπελα που θα την προσεχα στο δρομο.[/quote]

Από ποιες αποτελείται το παρεάκι; τι ύφος είχαν εκείνες; γιατι νιώθω ότι θα μου θυμίσει ταινία με τις bitches του λυκείου;[/quote]
@kally_marino Η Ολλανδεζα ειχε ακριβως αυτο το υφος που περιγραφεις. Στο παρεακι ηταν η ολλανδεζα, η αδελφη της, η τουθφερι που αν θυμαμαι καλα ειχε κανει καλο ντυσιματακι, η μπλακ βελουρ αδιαφορη τελειως με ανεκδιηγητο κιτρινοπορτοκαλι μαλλι και η Γιουλη. Με τη Γιουλη επαθα πλακα παιδια, ειναι κοντουλα, την ειχα για πιο νταρντανα.

Last edited by astropeleki on Tue May 02, 2017 2:20 pm; edited 1 time in total
astropeleki

Back to top Go down

Post by Penelope94 on Tue May 02, 2017 1:23 pm

tick-tack wrote:https://www.youtube.com/watch?v=FlWLyG9p8hw

εκλαψα..
ολοι ειπαν οτι δεν τους αρεσει

Smash στο μαλιάτση;;;  facepalm WTF!!! Θα ξεράσω!!!

Κατά τα άλλα μη δουν κοντό μαλλί, ταττού ή piercing τα κλαρινογαμπράκια, αμέσως pass. Δεν έχω κάτι από αυτά ούτε θεωρώ ότι όλες το υποστηρίζουν 100%...αλλά έλεος πια με το τι θεωρείται "θηλυκό". Πολλές τα παίρνουν και στα σοβαρά.

Penelope94

Back to top Go down

Post by viki on Tue May 02, 2017 2:15 pm

έχω πάρα πολύ καιρό να σχολιάσω, αλλά ΔΕΜΠΟΡΩ θα σχολιάσω

απαντάει σε σχόλιο κοπέλα πως δεν είναι beauty vlogger αλλά lifestyle blogger
ΓΕΛΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΡΥΔΕΣ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΟΜΙΝΙΚΟ
τι λάιφστάιλ δείχνει δηλαδή ρε παιδιά;
κάθομαι όλη μέρα σπίτι, πάω σε ένα ιβέντ, λέω για προϊόντα που μου στέλνουν τσάμπα, βάφω μαλλί, ξύνομαι όλη μέρα, αυτό δηλαδή είναι λάιφ στάιλ βλόγκερ; και άντε πες, ναι, δείχνει τον τρόπο ζωής της ΤΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΕΧΕΙ;;;
βαριέται ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ πολύ!
μένει στην αθήνα, έχει τόσα πολλά μέρη που θα μπορούσε να πάει.
πχ να δείξει μπαρ, εστιατόρια, τρόπους διασκέδασης, να δοκιμάσει ένα ποτό, ένα φαγητό πάει στο πιο "διάσημα" μέρη να σου πει αν αξίζει πχ να πας ή να φας εκεί.
Τις στέλνουν στο εξωτερικό αρκετά συχνά και το μόνο που βλέπω (και σ αυτήν και στη μάρα) είναι τι μακιγιαζ έκαναν, να μιλάνε οχτακόσιες ώρες για το πόσο κουρασμένες είναι αντί να τραβήξουν μερικά πλάνα από την πόλη και να κάνουν ένα ωραίο edit.
Βαριούνται και που ζουν!
Αταδιαλα δηλαδή που θα βγει και με υφάκι ενοχλημένο λες και δείχνει τίποτα σοβαρό.
viki

Back to top Go down

Post by natalaki on Tue May 02, 2017 2:20 pm

@viki wrote:έχω πάρα πολύ καιρό να σχολιάσω, αλλά ΔΕΜΠΟΡΩ θα σχολιάσω

απαντάει σε σχόλιο κοπέλα πως δεν είναι beauty vlogger αλλά lifestyle blogger
ΓΕΛΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΡΥΔΕΣ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΟΜΙΝΙΚΟ
τι λάιφστάιλ δείχνει δηλαδή ρε παιδιά;
κάθομαι όλη μέρα σπίτι, πάω σε ένα ιβέντ, λέω για προϊόντα που μου στέλνουν τσάμπα, βάφω μαλλί, ξύνομαι όλη μέρα, αυτό δηλαδή είναι λάιφ στάιλ βλόγκερ; και άντε πες, ναι, δείχνει τον τρόπο ζωής της ΤΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΕΧΕΙ;;;
βαριέται ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ πολύ!
μένει στην αθήνα, έχει τόσα πολλά μέρη που θα μπορούσε να πάει.
πχ να δείξει μπαρ, εστιατόρια, τρόπους διασκέδασης, να δοκιμάσει ένα ποτό, ένα φαγητό πάει στο πιο "διάσημα" μέρη να σου πει αν αξίζει πχ να πας ή να φας εκεί.
Τις στέλνουν στο εξωτερικό αρκετά συχνά και το μόνο που βλέπω (και σ αυτήν και στη μάρα) είναι τι μακιγιαζ έκαναν, να μιλάνε οχτακόσιες ώρες για το πόσο κουρασμένες είναι αντί να τραβήξουν μερικά πλάνα από την πόλη και να κάνουν ένα ωραίο edit.
Βαριούνται και που ζουν!
Αταδιαλα δηλαδή που θα βγει και με υφάκι ενοχλημένο λες και δείχνει τίποτα σοβαρό.

Πολύ σωστά τα είπες!

natalaki

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue May 02, 2017 2:22 pm

++++++++
astropeleki

Back to top Go down

Page 4 of 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next

View previous topic View next topic Back to top