Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

I mikri ollandeza vol. IV (πήγα στο Αμέρικα, γιούχουυυυυυυυυ)

Page 14 of 40 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: I mikri ollandeza vol. IV (πήγα στο Αμέρικα, γιούχουυυυυυυυυ)

Post by BlueBlue on Sun Jun 04, 2017 3:18 pm

γιατί εσείς το ζητήσατε
BlueBlue

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Jun 04, 2017 3:19 pm

πατησα το ντις μου κι εφυγα
κιουρια  vana ventouzisius
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Damsel on Sun Jun 04, 2017 4:08 pm

Πειράζει που μου άρεσε η ταπετσαρία??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by garniera on Sun Jun 04, 2017 4:11 pm

Οχι. Πειραζει που ειναι τελειως ουγκανο σε ολο το βιντεο.
garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Mplampla on Sun Jun 04, 2017 4:22 pm

Μου άρεσε η ταπετσαρία και η ραφιέρα της πολύ. Μου άρεσε που ήταν περιποιημένη και όχι όπως στα βλογκ.ΑΛΛΑ τα "ελληνικά" της σκότωσαν τα αφτιά μου.
Mplampla

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Sun Jun 04, 2017 4:30 pm

Ο Φατσέας του ελληνικού youtube...
Από τις δέκα λέξεις/εκφράσεις λέει λάθος τις έντεκα.

vader  vader
almond_blossom
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Jun 04, 2017 4:31 pm

@Damsel wrote:Πειράζει που μου άρεσε η ταπετσαρία??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

εγω τη βρηκα αρκετα μουντη... δεν ηταν ασχημη ομως απο μονη της αλλα σε συνδυασμο με τη ραφιερα νομιζω πως σκοτεινιαζε λιγο το σημειο!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by pasxkar on Sun Jun 04, 2017 4:56 pm

Δεν μου άρεσε βρε κορίτσια,τι πράσινο ήταν αυτό... αλλά όντως δεν έκανε πολλά σπαστικα

pasxkar

Back to top Go down

Post by Damsel on Sun Jun 04, 2017 5:05 pm

@SafeFromHarm wrote:
@Damsel wrote:Πειράζει που μου άρεσε η ταπετσαρία??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

εγω τη βρηκα αρκετα μουντη... δεν ηταν ασχημη ομως απο μονη της αλλα σε συνδυασμο με τη ραφιερα νομιζω πως σκοτεινιαζε λιγο το σημειο!

Ναι, θα ήθελα αλλού τη ραφιέρα, συμφωνώ!
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by Elizabeth24 on Sun Jun 04, 2017 8:34 pm

@garniera wrote:Δε μπορω να καταλαβω αυτο το χαμο με το αστειακι (ξεκαρδιστηκαμε) ''εμπαινα" λες κι ειναι απλα μια τρυπα η γυναικα. Το ξεφτυλισαμε κι αυτο, απο κατω ζωα-κοριτσια γελανε (γιατι ειπαμε, ειναι ξεκαρδιστικο να σου κανει τη χαρη να μπει ο αλλος), οι γιουτουμπερς το παιζουν χαλαρες γκομενες και θιγονται κιολας που δεν μπαινουν. Αλλα παιδια μακρια οι ξενοι οι απολιτιστοι που δε σεβονται τις γυναικες. Εμεις απογονοι του Σωκρατη και του Αριστοτελη. Να υποθεσω αν η αδερφη τους ειχε καναλι δε θα τους πειραζε να "μπουν" κι αλλοι γιουτουμπερς.
Σιχτιρια Κυριατικο.

heil2
Elizabeth24

Back to top Go down

Post by _Router_ on Mon Jun 05, 2017 2:57 am

Το κορίτσι πάει καλά; Δηλαδή για να μάθουμε που σκ*τά πήρε κορνίζες με το μέτρο θα πρέπει να περιμένουμε να κάνει tour στο σαλόνι της; Άντε του χρόνου ίσως και καταφέρουμε να το μάθουμε.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by BlueBlue on Mon Jun 05, 2017 3:07 am

@_Router_ wrote:Το κορίτσι πάει καλά; Δηλαδή για να μάθουμε που σκ*τά πήρε κορνίζες με το μέτρο θα πρέπει να περιμένουμε να κάνει tour στο σαλόνι της; Άντε του χρόνου ίσως και καταφέρουμε να το μάθουμε.
δε νομίζω ούτε τότε να πει
BlueBlue

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Mon Jun 05, 2017 11:30 am

Το εχω πει πολλες φορες και θα το ξαναπω,το βρισκω απαραδεκτο να μην μπορει να μιλησει σωστα ελληνικα(ολοι κανουμε λαθη αλλα οχι σε αυτο το σημειο) και να το προβαλλει κιολας ως κατι το χαριτωμενο γιατι ειναι μιση αλλοδαπη,κατι που δεν δικαιολογειται γιατι πηγε σχολειο στην Ελλαδα και μεγαλωσε σε μια επαρχιακη πολη που κανεις δεν μιλουσε ολλανδικα φανταζομαι
Ελεος ,εδω υπαρχουν παιδια που και με τους δυο γονεις τους αλλοδαπους και καταφερνουν να αριστευουν στο σχολειο
Το καταλαβαινω οτι μπορει να εχει καποια προβληματα δυσλεξιας/αρθρωσης κλπ αλλα εφοσον θελει τοσο πολυ να ασχοληθει επαγγελματικα με το τιουμπι θα επρεπε να τα βελτιωσει
Πλεον θεωρω οτι το κανει ψιλοεπιτηδες για να δειχνει οτι ειναι κατι το εξωτικο σε σχεση με εμας τις εγχωριες βλαχουτσες
Πραγματικα δεν μπορουσα να δω το βιντεακι για αυτον το λογο Evil or Very Mad cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Mpirakouti on Mon Jun 05, 2017 11:34 am

Ακριβως επειδη επρεπε να εξηγησει καποια πραγματα το βιντεο ηταν ολο ασυναρτησιες κ απο εκει κ περα ειναι θεμα του ποσο δομημενη ειναι η σκεψη.
Οσο για το τελικο αποτελεσμα μου φανηκε μια παραφωνια στο ολο χαος..
Mpirakouti

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Jun 05, 2017 11:45 am

@Lonely_maroulaki wrote:Το εχω πει πολλες φορες και θα το ξαναπω,το βρισκω απαραδεκτο να μην μπορει να μιλησει σωστα ελληνικα(ολοι κανουμε λαθη αλλα οχι σε αυτο το σημειο) και να το προβαλλει κιολας ως κατι το χαριτωμενο γιατι ειναι μιση αλλοδαπη,κατι που δεν δικαιολογειται γιατι πηγε σχολειο στην Ελλαδα και μεγαλωσε σε μια επαρχιακη πολη που κανεις δεν μιλουσε ολλανδικα φανταζομαι
Ελεος ,εδω υπαρχουν παιδια που και με τους δυο γονεις τους αλλοδαπους και καταφερνουν να αριστευουν στο σχολειο
Το καταλαβαινω οτι μπορει να εχει καποια προβληματα δυσλεξιας/αρθρωσης κλπ αλλα εφοσον θελει τοσο πολυ να ασχοληθει επαγγελματικα με το τιουμπι θα επρεπε να τα βελτιωσει
Πλεον θεωρω οτι το κανει ψιλοεπιτηδες για να δειχνει οτι ειναι κατι το εξωτικο σε σχεση με εμας τις εγχωριες βλαχουτσες
Πραγματικα δεν μπορουσα να δω το βιντεακι για αυτον το λογο Evil or Very Mad cat

Δε θα μπορουσα να εχω διαβασει κατι σωστοτερο!
Εμενα πλεον εκτος του οτι με ενοχλει η ιδια γι αυτο εχω κοψει λασπη, ακομα κι αν την παρακολουθουσα, με ενοχλει παρα πολυ το στομα της, που ειναι φουσκωμενο λογω δοντιων και οποτε μιλαει εχει ολο σαλια
Μη μιλησω για το οταν τρωει... η χαρα του Σιχαματος..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Mon Jun 05, 2017 11:48 am

Τοσα διαμαντια πέταξε ρε παιδια; θα μπορουσε να τα γραφει προηγουμενως, αλλα ξεχασα βαριεται το κοριτσι
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by garniera on Mon Jun 05, 2017 12:14 pm

Μαρουλι πραγματικα δε θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο μαζι σου. Με την Κωννα γελαω, η τυρολεζα μου τιναζει το νευρικο στα 3 νανοσεκοντ!
garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Mon Jun 05, 2017 1:13 pm

@garniera wrote:Δε μπορω να καταλαβω αυτο το χαμο με το αστειακι (ξεκαρδιστηκαμε) ''εμπαινα" λες κι ειναι απλα μια τρυπα η γυναικα. Το ξεφτυλισαμε κι αυτο, απο κατω ζωα-κοριτσια γελανε (γιατι ειπαμε, ειναι ξεκαρδιστικο να σου κανει τη χαρη να μπει ο αλλος), οι γιουτουμπερς το παιζουν χαλαρες γκομενες και θιγονται κιολας που δεν μπαινουν. Αλλα παιδια μακρια οι ξενοι οι απολιτιστοι που δε σεβονται τις γυναικες. Εμεις απογονοι του Σωκρατη και του Αριστοτελη. Να υποθεσω αν η αδερφη τους ειχε καναλι δε θα τους πειραζε να "μπουν" κι αλλοι γιουτουμπερς.
Σιχτιρια Κυριατικο.

Σωστή!! Τα είπες όλα με δυο κουβέντες!
almond_blossom
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Satine on Mon Jun 05, 2017 1:15 pm

Αν την ενδιέφερε πραγματικά η προσωπική εξέλιξη δεν θα ανέβαζε α) τέτοιο περιεχόμενο και β)θα έκανε τη δουλειά αυτή με περισσότερη αξιοπρέπεια. Βέβαια, ποίον κοροϊδεύω, τα έχουμε ξανά πει για τους τενεκέδες.

Συμφωνώ απόλυτε με το @Lonely_maroulaki, παιδιά είναι γεγονός όλοι κάνουμε λάθη ακόμα και καθηγητές πανεπιστημιού, δεν είμαστε μηχανές και στην τελική ένα μυαλό το έχουμε, άλλωστε ζούμε για να μαθαίνουμε!
Με εκνευρίζει όμως η νοοτροπία της/τους όχι τα λάθη, πιο σημαντικό είναι το ταλέντο/μεράκι/αξιοπρέπεια/σκοπός παρά η ορθή χρήση της γλώσσας 100% (ξέρετε πως το εννοώ).Δεν ξέρω κορίτσια θα δείξει ο καιρός ποία θα είναι η κατάληξη.
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by _Router_ on Mon Jun 05, 2017 2:35 pm

@BlueBlue wrote:
δε νομίζω ούτε τότε να πει

Του αγίου τέτοιου ανήμερα ίσως μάθουμε! Αχαχα.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by zeniko on Mon Jun 05, 2017 7:57 pm

ποσο με αγχωνει αυτος ο ακυρος τονισμος στις λεξεις. επισης ποσο βαρετπ σπιτι. οτι βλεπει κοπιαρει.

zeniko

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue Jun 06, 2017 12:21 pm

Αμορφωτη, απαιδευτη και απαραδεκτη. Αυτη θα κανει τα 10χρονα να μιλανε τυρολεζικα. Επισης, θα το ξαναπω οτι απο τοτε που παραιτηθηκε, η "δουλεια" της στο γιουτιουμπ εχει πεσει παρα πολυ. Καμια ορεξη και καμια εμπνευση.
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Penelope94 on Tue Jun 06, 2017 1:00 pm

Επίσης, αφού το youtube είναι "η δουλειά της" δεν θα έπρεπε να κάνει περισσότερα βίντεο; Άλλες κοπέλες εργάζονται κανονικά και ανεβάζουν 2-3 τη βδομάδα...Να μην μιλήσω για ποιότητα, περιεχόμενο, editing κλπ

Penelope94

Back to top Go down

Post by BlueBlue on Thu Jun 08, 2017 8:58 pm

Αυτό είναι βίντεο sponsored από τη Heineken τώρα?!
BlueBlue

Back to top Go down

Post by efoulini on Thu Jun 08, 2017 9:52 pm

Μίλησε σε TEDx??? Αλήθεια τώρα;;; Ποια idea της είναι worth spreading? Το αραξοβόλι και το μ**ν*ξύσιμο;;; εντάξει..χτυπιέμαι..
efoulini

Back to top Go down

Page 14 of 40 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

View previous topic View next topic Back to top