Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

I mikri ollandeza vol. IV (πήγα στο Αμέρικα, γιούχουυυυυυυυυ)

Page 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: I mikri ollandeza vol. IV (πήγα στο Αμέρικα, γιούχουυυυυυυυυ)

Post by _Router_ on Tue May 02, 2017 2:42 pm

Μου εμφάνισε αυτό στα προτεινόμενα. Πόσο πιο προσγειωμένη ήταν τότε.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by pasxkar on Tue May 02, 2017 2:50 pm

ειχα διαβασει πρωτα τα σχολια σας γιατι σε μερικα βιντεο ξερεις τι θα ειπωθει. μπηκα να δω τα σχολια κ επιτελους καποιοι ξυπνανε. θα συμφωνησω με οσες λετε οτι απανταει ο δημητρης. αντε σε 1-2 με 5 λεξεις να ηταν η ιδια

pasxkar

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue May 02, 2017 3:06 pm

+++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue May 02, 2017 6:58 pm

Kαλε εννοειται οτι απανταει ο Δημητρης. Αυτη δε μπορει να συνταξει μια προταση. Δε θυμαστε το αξεχαστο "η Ικαρια ηταν γεμάτο γατες" ?
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by _Router_ on Tue May 02, 2017 7:24 pm

Τον πληρώνει τουλάχιστον που απαντάει με τέτοιο ύφος στα σχόλια;
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by astropeleki on Wed May 03, 2017 11:12 am

Σιγα μην τον πληρωνει. Του λεει απλα "μπραβο σου ρε αρ**δι".
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by pasxkar on Wed May 03, 2017 1:48 pm

αν σταματησε κ αυτος απο τη δουλεια τοτε εχει παρει φωτια το πληκτρολογιο να σωσει την εικονα της ολλανδεζας

pasxkar

Back to top Go down

Post by Caroline4 on Wed May 03, 2017 2:15 pm

Και γω ζω με το φιλο μου οπως η ολλανδεζα. Αυτη τη στιγμη εργαζομαι μονο εγω και αυτο οχι απο επιλογη μου ή του συντροφου μου..καταλαβαίνετε οτι τα βγαζουμε με μια δυσκολια περα..
Ε, δεν μπορω να μην εκνευριζομαι οταν βλεπω δυο νεους ανθρωπους κατ' επιλογην αεργους!
Το θεωρω προκλητικο!
Ισως και να φταιει η φαση που περναω τωρα που ειμαι μες στο άγχος και την ενταση, αλλα αν δεν το ελεγα θα σκαγα...
Ειλικρινα ξεχνιεμαι διαβαζοντας το φορουμ και δεν θελω να θεωρησετε οτι "κλαιγομαι".
Αλλα καπου ελεος με το τζαμπατζιλικι και την τεμπελια μερικων γκουρουνων.
Εαν θεωρείται οφ τοπικ , σβηστε το σχολιο μου..
Caroline4

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed May 03, 2017 2:22 pm

καναμε τα αναποδα φυσικα και ντρεπομαστε γι αυτο...φυσικα και δε φταιει η φαση σου αλλα τα μυαλα αυτων των δυο!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Caroline4 on Wed May 03, 2017 2:30 pm

@SafeFromHarm
Ευχαριστω ρε γκερ....επιανα τον εαυτο μου να νιωθει ζηλια, εκνευρισμο κλπ και αναρωτιωμουν πως εγινα ετσι..
Caroline4

Back to top Go down

Post by Paparouna on Wed May 03, 2017 5:04 pm

Αν επηρεάστηκες εσύ* τόσο από αυτή την δήθεν ζωή που προβάλλουν, φαντάσου πως το αντιλαμβάνονται τα 12χρονα που τις παρακολουθούν και τις έχουν ως πρότυπο.. αλλά ξέχασα, είναι lifestyle blogger

ωρε που πάμε ρε που πάμε

Last edited by Paparouna on Wed May 03, 2017 5:08 pm; edited 1 time in total
Paparouna
Admin
Admin

http://beautyville.forumgreek.com

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed May 03, 2017 5:08 pm

@Caroline4 wrote:Και γω ζω με το φιλο μου οπως η ολλανδεζα. Αυτη τη στιγμη εργαζομαι μονο εγω και αυτο οχι απο επιλογη μου ή του συντροφου μου..καταλαβαίνετε οτι τα βγαζουμε με μια δυσκολια περα..
Ε, δεν μπορω να μην εκνευριζομαι οταν βλεπω δυο νεους ανθρωπους κατ' επιλογην αεργους!
Το θεωρω προκλητικο!
Ισως και να φταιει η φαση που περναω τωρα που ειμαι μες στο άγχος και την ενταση, αλλα αν δεν το ελεγα θα σκαγα...
Ειλικρινα ξεχνιεμαι διαβαζοντας το φορουμ και δεν θελω να θεωρησετε οτι "κλαιγομαι".

+++++++++++++ Συμφωνώ απόλυτα! Και μη νομίζεις, στην ίδια φάση βρίσκομαι και εγώ. Μένω με το αγόρι μου και δουλεύει μόνο αυτός, εγώ ανεργη και ψάχνω σαν τρελή και δουλεύω κάποια μεροκάματα που και που όπου βρω και μου βγαίνει η ψυχή. και φυσικά χωρίς γνωστό δεν βρίσκεις τίποτα όσα πτυχία και αν έχεις. Και ζω μέσα στο άγχος, και αντιμετωπίζουμε ένα σωρό ζόρια... Και βλέπω όλα αυτά τα νούμερα (Ολλανδέζα, μποχλαδω κλπ) και μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι μου ανεβαίνει! No
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Caroline4 on Wed May 03, 2017 6:03 pm

@Paparouna αστα να πανε..

@Marinacatlove υπομονη και ευχομαι να ρθουν καλύτερες μερες για ολους μας. I love you  cheers Very Happy
Caroline4

Back to top Go down

Post by Marpapazoi on Wed May 03, 2017 6:06 pm

@Marinacatlove wrote:
@Caroline4 wrote:Και γω ζω με το φιλο μου οπως η ολλανδεζα. Αυτη τη στιγμη εργαζομαι μονο εγω και αυτο οχι απο επιλογη μου ή του συντροφου μου..καταλαβαίνετε οτι τα βγαζουμε με μια δυσκολια περα..
Το θεωρω προκλητικο!

+++++++++++++ Συμφωνώ απόλυτα! Και μη νομίζεις, στην ίδια φάση βρίσκομαι και εγώ. Μένω με το αγόρι μου και δουλεύει μόνο αυτός, εγώ ανεργη και ψάχνω σαν τρελή και δουλεύω κάποια μεροκάματα που και που όπου βρω και μου βγαίνει η ψυχή. και φυσικά χωρίς γνωστό δεν βρίσκεις τίποτα όσα πτυχία και αν έχεις. Και ζω μέσα στο άγχος, και αντιμετωπίζουμε ένα σωρό ζόρια... Και βλέπω όλα αυτά τα νούμερα (Ολλανδέζα, μποχλαδω κλπ) και μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι μου ανεβαίνει! No
Τα ίδια και από εδώ....

Marpapazoi
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Caroline4 on Wed May 03, 2017 6:11 pm

@[size=30]Marpapazoi [/size]
[size=30]Ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα ειμαστε[/size]
as agkaliastoume! θα φτιαξουν τα πραγματα.. ✌
Caroline4

Back to top Go down

Post by Marpapazoi on Wed May 03, 2017 6:29 pm

@Caroline4 wrote:@[size=30]Marpapazoi [/size]
[size=30]Ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα ειμαστε[/size]
as agkaliastoume! θα φτιαξουν τα πραγματα.. ✌
Μακάρι, κορίτσι μου... Μακάρι... Μέχρι τότε... Υπεμονη....

Marpapazoi
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by nolifer/hater on Wed May 03, 2017 6:34 pm

και αν τους τα πεις αυτα αντι να δουν ποσο καλα και ευκολα την βγαζουν σου λενε"κανε και εσυ καναλι αν νομιζεις οτι ειναι τοσο ευκολο"ΑΣΕ ΜΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!δεν βγαλαμε τα ματια μας στο διαβασμα για να πουλαμε παπιοχειλα σε 12χρονα!
nolifer/hater

Back to top Go down

Post by AnastasiaPra on Wed May 03, 2017 6:45 pm

Το να γκρινιάζουμε για τα τσάμπα και το πιαρτζιλικι, έχετε καταλάβει ότι είναι λίγο άτοπο Ε; όλα αυτά που κάνουν και τους δίνουν τσάμπα αντιστοιχούν στις βλαμμ),&:&: τηλεπαρουσιάστριες της ελληνικής τιβι. το γιουτουμπ είναι η νέα τηλεόραση οι περισσότερες απο αυτές είναι το ίδιο άτλαντες με της τιβιτιτζουδες. Τι κατάρτιση και εκπαίδευση είχε η Μενεγάκη και η κάθε Σπυροπουλου που βγήκε στο γυαλί και τους ανοίγεται η πόρτα όπου πάνε και ότι και αν κάνουν; Τα ίδια σκ@τ@ . Απλά έμεις νομίζουμε ότι οι γιουτιουμπερς είναι πιο προσιτές γιατι μπορούμε να επικοινωνήσουμε αμφιδρομα και εκεί ρίχνουν τα λεφτά τους οι διαφημιστές παιδιά κακά τα ψέμματα. Μπορούμε πιο εύκολα να ταυτιστούμε με την κάθε μια που βγαίνει στο YouTube παρά στην τηλεόραση. Όσο αξίζει η Σπυροπουλου και το κάθε ατάλαντο ζώο της τιβι τα χιλιάρικα που παίρνει άλλο τόσο αξίζει μι γιουτιουμπερ που χτίζει ένα δικό της κανάλι. Όσο γι την Ολλανδέζα στην αρχή την σιχαινομουν, τώρα την λυπάμαι γιατί βαριέται και φαίνεται αλλά έχει υποχρεώσεις απέναντι στα συμβόλαια που έχει όπως όλες όσες είναι σε αυτή την φάση . Σκεφτείτε όμως ότι δεν κλάψαμε ποτε γι ένα τηλεοπτικό ζώο που αμοίβεται με χιλιάδες ευρώ μόνο και μόνο για να πει 5 λαλακιες στο γυαλί αλλά για αυτές τις κοκονες που έχουν κανάλι σφαζόμαστε. Στην Λορεαλ πήγα κι εγώ πήρα το δωράκι μου κι έφυγα δεν πρόλαβα τις αρχιγκουρουνες.
AnastasiaPra

Back to top Go down

Post by nolifer/hater on Wed May 03, 2017 7:01 pm

προσωπικα εξοργιζομαι και με τα ζωα της τιβι....δεν τις ειχα ποτε σε εκτιμηση...ειδικα την μενεγακη που εχω γνωρισει πρωην συνεργατιδα της και η τσιγκουνια και το τζαμπατζιλικι της δεν εχουν ορια!
nolifer/hater

Back to top Go down

Post by marw on Wed May 03, 2017 8:02 pm

Η τσιγγούνια της είναι γνωστή χρόνια τώρα στη σόου μπιζ το χαν πει ξεκάθαρα και ο Φώτης με τη Μαρία κ η Σασα Σταμάτη ..Σήμερα η Καινούριου πάντως στην εκπομπή της κοπανιοταν ότι η Μενεγάκη είναι γαλαντομα γιατί άκουσε λέει τις φήμες ..Όλοι οι διάσημοι κ οι πιο άκυροι έχουν τα τζάμπα τους από το ταξί που παίρνουν μέχρι στην ταβέρνα που θα πάνε δεν τους παίρνουν λεφτά

marw

Back to top Go down

Post by Chrisachr89 on Wed May 03, 2017 10:14 pm

κορίτσια αν και ίσως λίγο off topic, θέλω να κάνω ένα σχόλιο σε αυτά που λέγατε πιο πάνω. Όταν ξεκινήσαμε όλες να βλέπουμε ελληνικό (το τονίζω) γιουτιουμπ, μας τραβούσαν το ενδιαφέρον όλα αυτά τα κορίτσια της διπλανής πόρτας, γιατί ταυτιζόμασταν σε πολλά μαζί τους και τις ακούγαμε να μιλάνε για μακιγιάζ και μαλλιά, όπως ακριβώς συζητάμε και με τις φίλες μας για αυτά τα θέματα. Και πιστεύω ότι και αυτές αυτό είχαν στο μυαλό τους. Δεν περιμέναμε ότι από το γιουτιουμπ θα μπορεί κανείς να βγάλει χρήματα και πιστεύω καμία από τις 2 πλευρές δεν ήταν προετοιμασμένη γι αυτό.
Ετσι λοιπόν, εμείς απογοητευόμαστε γιατί πλέον δεν μπορούμε να δούμε αυτά τα κορίτσια σαν αυτό που ήταν στην αρχή, αλλά και οι ίδιες αρχίζουν και χάνονται στον κυκεώνα των δωρεάν προιόντων και προσοχής.
Θελει γερα θεμελια και  ολοκληρωμενη και δυνατη προσωπικοτητα (βλ Γιουλη), προκειμενου να μην το χασεις.
Αλλωστε οι περισσοτερες οταν ξεκινησαν ηταν φοιτητριες 20 χρονων, οποτε ολη αυτη η κατασταση επηρεασε περα από την ζωη και τον τροπο σκεψης τους. Αν με ρωτατε το γιουτιουμπ τους εβαλε τρικλοποδια. Εκοψε την επαγγελματικη τους πορεια και τις σπουδες τους.
Ας μη συγκρινουμε τις ζωες μας με αυτων γιατι δεν ειναι σαν κι εμας πλεον. Διαβαζοντας τα σχολια στο φορουμ, βλεπω οτι ολες ειμαστε κοριτσια που παλευουμε και προσπαθουμε να καταφερουμε κατι, αλλες με περισσοτερα μεσα αλλες με λιγοτερα μεσα. Υπαρχουν σιγουρα εξαιρεσεις στο γιουτιουμπ αλλα μου φαινεται οτι δεν ειναι ο κανονας.
Συγνωμη για το κατωσεντονο αλλα αισθανθηκα την αναγκη να τα γραψω αυτα, κυριως διαβαζοντας το σχολιο της marinascatlove.

Chrisachr89

Back to top Go down

Post by Marpapazoi on Wed May 03, 2017 10:21 pm

@Chrisachr89 wrote:κορίτσια αν και ίσως λίγο off topic, θέλω να κάνω ένα σχόλιο σε αυτά που λέγατε πιο πάνω. Όταν ξεκινήσαμε όλες να βλέπουμε ελληνικό (το τονίζω) γιουτιουμπ, μας τραβούσαν το ενδιαφέρον όλα αυτά τα κορίτσια της διπλανής πόρτας, γιατί ταυτιζόμασταν σε πολλά μαζί τους και τις ακούγαμε να μιλάνε για μακιγιάζ και μαλλιά, όπως ακριβώς συζητάμε και με τις φίλες μας για αυτά τα θέματα. Και πιστεύω ότι και αυτές αυτό είχαν στο μυαλό τους. Δεν περιμέναμε ότι από το γιουτιουμπ θα μπορεί κανείς να βγάλει χρήματα και πιστεύω καμία από τις 2 πλευρές δεν ήταν προετοιμασμένη γι αυτό.
Ετσι λοιπόν, εμείς απογοητευόμαστε γιατί πλέον δεν μπορούμε να δούμε αυτά τα κορίτσια σαν αυτό που ήταν στην αρχή, αλλά και οι ίδιες αρχίζουν και χάνονται στον κυκεώνα των δωρεάν προιόντων και προσοχής.
Θελει γερα θεμελια και  ολοκληρωμενη και δυνατη προσωπικοτητα (βλ Γιουλη), προκειμενου να μην το χασεις.
Αλλωστε οι περισσοτερες οταν ξεκινησαν ηταν φοιτητριες 20 χρονων, οποτε ολη αυτη η κατασταση επηρεασε περα από την ζωη και τον τροπο σκεψης τους. Αν με ρωτατε το γιουτιουμπ τους εβαλε τρικλοποδια. Εκοψε την επαγγελματικη τους πορεια και τις σπουδες τους.
Ας μη συγκρινουμε τις ζωες μας με αυτων γιατι δεν ειναι σαν κι εμας πλεον. Διαβαζοντας τα σχολια στο φορουμ, βλεπω οτι ολες ειμαστε κοριτσια που παλευουμε και προσπαθουμε να καταφερουμε κατι, αλλες με περισσοτερα μεσα αλλες με λιγοτερα μεσα. Υπαρχουν σιγουρα εξαιρεσεις στο γιουτιουμπ αλλα μου φαινεται οτι δεν ειναι ο κανονας.
Συγνωμη για το κατωσεντονο αλλα αισθανθηκα την αναγκη να τα γραψω αυτα, κυριως διαβαζοντας το σχολιο της marinascatlove.
Συμφωνώ όσο δεν πάει...

Marpapazoi
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by pasxkar on Wed May 03, 2017 10:42 pm

κ εγω συμφωνω ,ειδικα στο σημειο που αναφερεσαι στην τρικλοποδια. δεν το καταλαβαινουν γιατι ζουν στον κοσμο του τζαμπα ,των events που νιωθουν κ καλα ΄διασημες΄ αλλα οταν θ αντιμετωπισουν την πραγματικοτητα θα ειναι αργα

pasxkar

Back to top Go down

Post by nolifer/hater on Wed May 03, 2017 10:45 pm

εγω δεν συμφωνω...το γιουτιουμπ ειχε αρχισει να ανεβαινει οταν το ξεκινησαν...οτι δεν ηξεραν το 2013 τι εστι γιουτιουμπ?ολες σκοπο ειχαν να το κανουν επαγγελμα...δεν ηταν το γιουτιουμπ αυτο που εκοψε τις σπουδες τους,ηταν η αφορμη που βρηκαν για να τις κοψουν...η μαρα μια χαρα την εβγαλε τη σχολη της νομιζω...οι υπολοιπες ηταν απο πριν τεμπελες...η βανα ειχε σπρωξιμο απο το πρωτο της βιντεο...μια χαρα ηξεραν και τωρα εχουν επαναπαυτει στο καθισιο και την βαρεμαρα...
nolifer/hater

Back to top Go down

Post by Chrisachr89 on Wed May 03, 2017 11:09 pm

@lolifer/hater εννοειται υπαρχουν αυτες που μπηκαν εχοντας γνωση πχ Βανα, η οποια νομιζω μπηκε πολυ αργοτερα στο χωρο αρα γνωριζε στο περιπου τι παιζει. Εγω ειχα στο μυαλο μου την πρωτη γενια γιουτιουμπερς (ή τα πρώτα φυντάνια αν προτιμας) πχ. Μαριλλια. Οταν ξεκινησαν αυτες δεν ειχε γινει το μπαμ στο γιουτιουμπ, θυμαμαι δειλα δειλα να τους στελνουν καποια ηλεκτρονικα φαρμακεια επιλεκτικα.

Εννοειται ειναι τεμπελες ή εγιναν στην πορεια βλεποντας ποσο ευκολα βγαινουν χρηματα.
Μα δεν αγχωνονται για το μελλον;;;;

Η Μαρα θυμαμαι οτι πηγαινε σε δευτερη σχολη σκηνοθεσιας.κινηματογραφου νομιζω το ειχε πει σε ενα πολυ παλιο βιντεο, αλλα δεν θυμαμαι αν την εβγαλε

Chrisachr89

Back to top Go down

Page 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

View previous topic View next topic Back to top