Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Vana Papadopoulou vol. IV

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vana Papadopoulou vol. IV

Post by Satine on Tue Mar 21, 2017 12:42 pm

@astropeleki wrote:Εμενα μου αρεσε το βιντεο. Δε μου φαινεται σαν ρομποτ οπως παλια. Πιστευω οτι τωρα που παρατησε το μπιουτι περιεχομενο ειναι πιο πολυ ο εαυτος της. Οαο για τ ρουχα, καποια μ'αρεσαν και καποια οχι. Συμφωνω στο οτι αγοραζει ρουχα που να συνδυάζονται με τα παντα. Το μαλλι δεν μ'αρεσει καθολου. Αν ηταν ολο φουξια οκ,αλλα αυτο το "ξεβαμμενο" πισω δεν μ'αρεσει καθολου.

+++++++++++++++++++++++++++++++
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Mar 21, 2017 12:45 pm

++++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue Mar 21, 2017 2:09 pm

@Eptanisou12 Δε διαφωνω με αυτα που λες, αλλα θεωρω οτι καποιες εταιριες το εχουν παρατραβηξει στο θεμα των τιμων. Για παραδειγμα τα αττρατιβο και τα bsb εχουν πολυ υψηλες τιμες και η ποιοτητα τους ειναι κατω του μετριου. Πιστευω οτι επειδη ειναι και ελληνικες θα επρεπε να εχουν προσαρμοσει τις τιμες  στα σημερινα δεδομενα. Ή τουλαχιστον να καλυτερεψουν την ποιοτητα τους. Ο,τι ρουχο εχω παρει παλαιοτερα απο κει εχει φαει πεταμα.
astropeleki

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Mar 21, 2017 2:10 pm

+++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Eptanisou12 on Tue Mar 21, 2017 4:32 pm

@astropeleki Ουτε κι εγω θα διαφωνησω με αυτο που λες. Πιστευω ομως οτι στις εκπτωσεις μπορει κανεις να βρει μια καλυτερη αναλογια ποιοτητας-τιμης.
Ο λογος για το σχολιο μου προερχεται απλα απο το γεγονος οτι κυκλοφορουν ολες σαν κοπιες, φορωντας τα ιδια και τα ιδια και σχεδον ποτε δεν βλεπω να δειχνουν στο κοινο τους μια εναλλακτικη εγχωρια προταση. Αμα θελω να δω προτασεις inditex και τα υπολοιπα που ανεφερα, ε τοτε βλεπω και τις ξενες, εμενα μ'ενδιαφερει οι ελληνιδες να μου δειξουν τι κυκλοφορει και στην τοπικη αγορα, κατι που οσον αφορα το κομματι του fashion δεν εχω δει ποτε! Ειδα ξενη youtuber να δειχνει φορεμα toimoi που αγορασε απο ταξιδι της στην Ελλαδα, ενω (εγω προσωπικα) δεν εχω δει ποτε Ελληνιδα να δειχνει εστω και φουλαρι απο ελληνικη εταιρεια. Οταν τους χαριζουν ομως τσαμπε η seventeen, η radiant, ο κορρες και λοιπες ελληνικες εταιρειες καλλυντικα και τετοια, τοτε θυμουνται να το παιξουν ολες περηφανες για τα ελληνικα προϊοντα.
Eptanisou12

Back to top Go down

Post by Christinaki on Tue Mar 21, 2017 4:43 pm

@astropeleki wrote:@Eptanisou12 Δε διαφωνω με αυτα που λες, αλλα θεωρω οτι καποιες εταιριες το εχουν παρατραβηξει στο θεμα των τιμων. Για παραδειγμα τα αττρατιβο και τα bsb εχουν πολυ υψηλες τιμες και η ποιοτητα τους ειναι κατω του μετριου. Πιστευω οτι επειδη ειναι και ελληνικες θα επρεπε να εχουν προσαρμοσει τις τιμες  στα σημερινα δεδομενα. Ή τουλαχιστον να καλυτερεψουν την ποιοτητα τους. Ο,τι ρουχο εχω παρει παλαιοτερα απο κει εχει φαει πεταμα.
Δεν ξερω για την Attrattivo διοτι δεν εχω ψωνισει πολλες φορες απο εκει.Αλλα για τη bsb θα διαφωνησω.Για'μενα η ποιοτητα τους ειναι πολυ καλυτερη απο ζαρα κτλ.Ψωνιζω βεβαια μονο σε εκπτωσεις και με 50% μια χαρα ειναι οι τιμες.Επισης στο factory outlet της Πειραιως εχει κομματια της bsb πχ 2 σεζον πριν με εκπτωση γυρω στο 70%(εχω βεβαια καιρο να παω δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι).
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by bibibo on Tue Mar 21, 2017 6:09 pm

Εβαλα να δω το βιντεο χθες και Με πήρε ο ύπνος Sleep
Δεν το παθαίνω συχνά αυτό Razz
Για τα bsb συμφωνω, ειχα πάρει μπλουζάκια παλιά και το μετάνιωσα και πλέον δεν σκέφτομαι να πάρω κάτι από εκεί,μόνο αν είναι κάτι που με εντυπωσιάσει τόσο πολύ και δεν μπορώ να βρω κάτι άλλο.Μια φίλη μου παίρνει κάποιες φορές και πολύ λίγα μου φαίνονται ότι αξίζουν την τιμη τους.Για μένα προσωπικά οι εκπτώσεις Κ τα μπαζαρ είναι άλλο θέμα.Δεν θα κοιτάξω τι τιμή έχουν βάλει σε προπερσινη κολλεξιον για να πω αν οι τιμές τους είναι καλές η όχι.Και στον Σαράντη έχει κραγιόν εστε με 6-7 ευρώ.Φυσικά υπάρχουν ευκαιριες και καλά κανουμε Κ τις κυνηγάμε απλά θέλω να πω ότι δεν θα είναι αυτό το κριτήριο μου για το αν μια εταιρία έχει καλή αναλογία ποιοτητας-τιμής. attrativo δεν ξέρω,δεν είναι του στυλ μου,δεν Μ τραβάει  ν παρω κάτι από εκει
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by nolifer/hater on Tue Mar 21, 2017 6:35 pm

στο ινστα εχθες παντως εγραφε για τα super skinny legs της...οχι..καθολου επαρση...
nolifer/hater

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue Mar 21, 2017 6:39 pm

@Eptanisou12  συμφωνω απολυτα με οσα λες. Το 70-80% και στο δρομο και στο γιουτιουμπ ντυνονται το ιδιο. Λιγες ειναι οι κοπελες που εχουν ενα δικο τους στιλ, ασχετα αν μου αρεσει ή οχι.
astropeleki

Back to top Go down

Post by fraoula86 on Wed Mar 22, 2017 1:13 pm

Κορίτσια, το στυλ ειναι καθαρά προσωπικό γιάυτό και σε όλες μας αρέσει κάτι διαφορετικό. Άνετα πιστεύω μπορείς να βρεις σε μαγαζιά τύπου inditex ρούχα για κάθε γούστο. Υπάρχουν άπειρες επιλογές. Πιο πολύ θα ήθελα να ασχοληθούν περισσότερες με το κομμάτι αυτό για να μας δώσουν λίγο inspiration, πήξαμε στο τσόκερ και στους κομμένους ώμους..
Η Βάνα βέβαια έχει δικό της στυλ και το εκτιμώ παρόλο που δεν θα μπορούσα να υποστηρίξω ποτέ τα συγκεκριμένα outfits.
Όσον αφορά τα ελληνικά μαγαζιά, είναι αλλού οι τιμές και αυτο γιατί πληρώνουν μισθούς ελληνικής αγοράς, φόρους και τα σχετικά και οχι ανήλικα κινεζάκια σε υπόγεια καραβιων κάτω από άθλιες συνθήκες εργασίας. Δυστυχώς βέβαια για κάποιον που αγαπάει την μόδα και ψωνίζει αρκετά, πολύ δυσκολο να δώσει ενα 30ευρω για ενα κοντομανικο(πχ bsb). Και αν το κάνει κάποια, αρχίζουμε "Στην Ελλάδα της κρίσης, που τα βρήκε τα λεφτά κλπ.."
Σύνθετο το θέμα, στην τελική πάντα καταλήγεις οτι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει..

fraoula86

Back to top Go down

Post by Eptanisou12 on Wed Mar 22, 2017 1:53 pm

Όσον αφορά τα ελληνικά μαγαζιά, είναι αλλού οι τιμές και αυτο γιατί πληρώνουν μισθούς ελληνικής αγοράς, φόρους και τα σχετικά και οχι ανήλικα κινεζάκια σε υπόγεια καραβιων κάτω από άθλιες συνθήκες εργασίας. Δυστυχώς βέβαια για κάποιον που αγαπάει την μόδα και ψωνίζει αρκετά, πολύ δυσκολο να δώσει ενα 30ευρω για ενα κοντομανικο(πχ bsb). Και αν το κάνει κάποια, αρχίζουμε "Στην Ελλάδα της κρίσης, που τα βρήκε τα λεφτά κλπ.."
Σύνθετο το θέμα, στην τελική πάντα καταλήγεις οτι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει..

Σε αυτο θα συμφωνησω και σε αυτο αναφερομουν οταν μιλουσα για τη διαφορα τιμων, αλλα ισως δεν το εξεφρασα σωστα. Οτι ο λογος που πλεον ειμαι πιο απροθυμη απεναντι στο να στηριζω τη βιομηχανια του fast fashion (χωρις να το καταφερνω παντα) ειναι διοτι αισθανομαι οτι συμβαλλω σε αυτο το φαινομενο της εκμεταλλευσης. Αλλα αυτη ειναι ακομα μια υποκειμενικη οπτικη. Επισης, οπως πολυ σωστα εθεσες, αυτο ειναι ενα μεγαλο θεμα με πολλες παραμετρους και καλυτερα να το αφησουμε εδω. Απλα το σχολιασα διοτι το αιτημα μου και μενα σαν θεατης ειναι καποια εναλλακτικη προταση, κατι διαφορετικο απο τα συνηθισμενα βρε αδερφε.

Η Βάνα βέβαια έχει δικό της στυλ και το εκτιμώ παρόλο που δεν θα μπορούσα να υποστηρίξω ποτέ τα συγκεκριμένα outfits.

Μονο εδω θα διαφωνησω. Εχω κι εγω διαφορετικο στυλ απο εκεινη, απλα εχω την εντυπωση οτι αν εβλεπα τα ιδια κομματια σε αλλη κοπελα, δηλαδη με οχι τοσο κενη προσωπικοτητα, τοτε ισως μου αρεσαν περισσοτερο. Πανω στη Βανα, με αυτο το αθλιο μαλλι και με το γενικο της φερεσθαι, εχω την εντυπωση οτι τα ρουχα "την φορανε" αντι να τα φοραει. Δεν με πειθει δηλαδη για το λεγομενο στυλ που περηφανευεται οτι εχει, λογω προσωπικοτητας και θεωρω οτι καθολου δεν τα υποστηριζει.
Eptanisou12

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Mar 22, 2017 2:11 pm

@Eptanisou12 wrote:

Σε αυτο θα συμφωνησω και σε αυτο αναφερομουν οταν μιλουσα για τη διαφορα τιμων, αλλα ισως δεν το εξεφρασα σωστα. Οτι ο λογος που πλεον ειμαι πιο απροθυμη απεναντι στο να στηριζω τη βιομηχανια του fast fashion (χωρις να το καταφερνω παντα) ειναι διοτι αισθανομαι οτι συμβαλλω σε αυτο το φαινομενο της εκμεταλλευσης. Αλλα αυτη ειναι ακομα μια υποκειμενικη οπτικη. Επισης, οπως πολυ σωστα εθεσες, αυτο ειναι ενα μεγαλο θεμα με πολλες παραμετρους και καλυτερα να το αφησουμε εδω. Απλα το σχολιασα διοτι το αιτημα μου και μενα σαν θεατης ειναι καποια εναλλακτικη προταση, κατι διαφορετικο απο τα συνηθισμενα βρε αδερφε.

Μονο εδω θα διαφωνησω. Εχω κι εγω διαφορετικο στυλ απο εκεινη, απλα εχω την εντυπωση οτι αν εβλεπα τα ιδια κομματια σε αλλη κοπελα, δηλαδη με οχι τοσο κενη προσωπικοτητα, τοτε ισως μου αρεσαν περισσοτερο. Πανω στη Βανα, με αυτο το αθλιο μαλλι και με το γενικο της φερεσθαι, εχω την εντυπωση οτι τα ρουχα "την φορανε" αντι να τα φοραει. Δεν με πειθει δηλαδη για το λεγομενο στυλ που περηφανευεται οτι εχει, λογω προσωπικοτητας και θεωρω οτι καθολου δεν τα υποστηριζει.

εγω παλι δε βλεπω να χει κανα στυλ. Ο,τι ειναι πιο κραυγαλεο και grungo-φερον φοραει για να προκαλει κ μονο.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Skywalker. on Wed Mar 22, 2017 2:13 pm

Του εχει αλλαξει τα φωτα του μαλλιου!
Skywalker.

Back to top Go down

Post by fraoula86 on Wed Mar 22, 2017 2:48 pm

Κι όμως, αν είναι αυτός ο πραγματικός λόγος να επιλέγει τα συγκεκριμένα ρουχα, δηλαδή να προκαλεί, τότε το πέτυχε. Αυτό είναι το στυλ της. Φαίνεται και αλλιώς αυτό, όχι μόνο από τα ρουχα.
Επίσης, όλοι έχουμε μια προσωπικότητα. Τώρα κενή, ενδιαφέρουσα αυτά ειναι σχετικά. Βέβαια θα συμφωνήσω στο ότι όσο πιο σίγουρος είσαι με τον εαυτό σου, τόσο λιγότερο θες να "φωνάξεις" στυλιστικά.

fraoula86

Back to top Go down

Post by EllenGeller on Fri Mar 24, 2017 10:55 am

Η Ελένη Βλαχάκη μετά από τόσα χρόνια διαπρέπει ακόμα στην κομμωτική!
EllenGeller

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Mar 24, 2017 11:02 am

@EllenGeller wrote:

Τώρα πλάκα μας κάνει έτσι; Τι έχει πάθει; Καλά για τα πανηγύρια εντελώς. Πως χάλασε έτσι αυτή η κοπέλα; Καλά στο τέλος μαλλί δεν θα της μείνει στο κεφάλι.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by fairy88 on Fri Mar 24, 2017 11:03 am

ΠΟΣΟ μα ΠΟΣΟ ασχημο αυτό το χρώμα;;; Μακράν το χειρότερο που έχει κάνει για μένα. Φαίνεται τόσο ξεθωριασμένο και θαμπό, στεναχωρήθηκα που το είδα, κρίμα να καταστρέφεται έτσι αυτή η κοπέλα που όταν την είχα πρωτοδεί πριν 3-4 χρόνια είχα τρελαθεί με το πόσο πανέμορφη ήταν. Υπάρχουν τόσο όμορφα πράσινο- μπλε, γιατι πηγε και έκανε αυτο;
fairy88

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Mar 24, 2017 11:07 am

@fairy88 wrote:ΠΟΣΟ μα ΠΟΣΟ ασχημο αυτό το χρώμα;;; Μακράν το χειρότερο που έχει κάνει για μένα. Φαίνεται τόσο ξεθωριασμένο και θαμπό, στεναχωρήθηκα που το είδα, κρίμα να καταστρέφεται έτσι αυτή η κοπέλα που όταν την είχα πρωτοδεί πριν 3-4 χρόνια είχα τρελαθεί με το πόσο πανέμορφη ήταν. Υπάρχουν τόσο όμορφα πράσινο- μπλε, γιατι πηγε και έκανε αυτο;

+++++++++
Επίσης δεν ξέρω τι άλλαξε τόσο πολύ επάνω της, παλιά την έβλεπα πολύ όμορφη όπως είπες, τώρα σαν άλλος άνθρωπος...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by fairy88 on Fri Mar 24, 2017 11:14 am

@Marinacatlove εγώ νομίζω ότι φταίει ότι άλλαξε εντελώς το στυλ της και από θυληκό pin up που κατά τη γνώμη μου της πήγαινε υπέροχα το έκανε αυτό που είναι σήμερα, ροκ - grunge υποτίθεται με τα άπειρα τατουαζ, τα περίεργα χρώματα στα μαλλιά το πιο χύμα ντύσιμο κλπ. Σε άλλες κοπέλες μου αρέσει, σε αυτήν θεωρω ότι δεν πάει καθόλου.
Μα πραγματικά, δείτε πόσο της πήγαινε όταν ήταν έτσι, πόσο θυληκη και όμορφη ήταν και καντε σύγκριση με την από πάνω φώτο :
https://www.google.gr/search?q=vana+papadopoulou&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjG2paB5u7SAhVJ6RQKHenwBW0Q_AUICCgB&biw=1067&bih=536#tbm=isch&q=vana+papadopoulou+hair&*&imgrc=E9VH9aGAW66vDM:
fairy88

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Mar 24, 2017 11:20 am

@fairy88 wrote:@Marinacatlove εγώ νομίζω ότι φταίει ότι άλλαξε εντελώς το στυλ της και από θυληκό pin up  που κατά τη γνώμη μου της πήγαινε υπέροχα το έκανε αυτό που είναι σήμερα,  ροκ - grunge υποτίθεται με τα άπειρα τατουαζ, τα περίεργα χρώματα στα μαλλιά το πιο χύμα ντύσιμο κλπ. Σε άλλες κοπέλες μου αρέσει, σε αυτήν θεωρω ότι δεν πάει καθόλου.
Μα πραγματικά, δείτε πόσο της πήγαινε όταν ήταν έτσι, πόσο θυληκη και όμορφη ήταν και καντε σύγκριση με την από πάνω φώτο :
https://www.google.gr/search?q=vana+papadopoulou&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjG2paB5u7SAhVJ6RQKHenwBW0Q_AUICCgB&biw=1067&bih=536#tbm=isch&q=vana+papadopoulou+hair&*&imgrc=E9VH9aGAW66vDM:

Θεε μου, αγνωριστη εγινε... No
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by garniera on Fri Mar 24, 2017 11:21 am

Απλα δεν ειχε ποτε δικο της προσωπικο στυλ. Ηταν τοτε τεραστια ταση το pin up, ηταν pin up. Oπως κι η τυρολεζα αλλωστε. Τωρα ξαφνικα εγιναν ροκ-grunge-χυμα στο κυμα. Δεν ειναι οτι ασχημυναν, απλα δεν ηταν ποτε αντικειμενικα ομορφες, τους εσωζε ενα υπεροχο και θηλυκο στυλ.
garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Mar 24, 2017 11:26 am

@garniera wrote:Απλα δεν ειχε ποτε δικο της προσωπικο στυλ. Ηταν τοτε τεραστια ταση το pin up, ηταν pin up. Oπως κι η τυρολεζα αλλωστε. Τωρα ξαφνικα εγιναν ροκ-grunge-χυμα στο κυμα. Δεν ειναι οτι ασχημυναν, απλα δεν ηταν ποτε αντικειμενικα ομορφες, τους εσωζε ενα υπεροχο και θηλυκο στυλ.

ω ναι! Αυτο συνειδητοποιω και εγω!!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by fairy88 on Fri Mar 24, 2017 11:33 am

@garniera νομίζω έχεις απόλυτο δίκιο, σε όλες τις γυναίκες τελικά πηγαίνει αυτό.
Πάντως δεν αναφέρομαι μόνο στο πιν απ για την συγκεκριμένη, της πηγαίνει γενικά το πιο κοριτσίστικο /θυληκό στυλ που είχε παλαιότερα. Ελεγε πχ στο καινούριο βίντεο ότι δεν φοράει πλέον τιραντακια και στενά αμάνικα μπλουζάκια με τίποτα.
Μα γιατί να μην φοράει τιραντάκια; Δειτε τι όμορφα της πάνε :

https://www.google.gr/search?q=vana+papadopoulou&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiHnuvy6e7SAhXFQZoKHbXXDCAQ_AUICCgB&biw=1067&bih=536#tbm=isch&q=vana+papadopoulou+blog+awards&*&imgrc=1H5DdlC44kIk8M:

https://www.google.gr/search?q=vana+papadopoulou&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiHnuvy6e7SAhXFQZoKHbXXDCAQ_AUICCgB&biw=1067&bih=536#tbm=isch&q=vana+papadopoulou+blog+awards&*&imgrc=1H5DdlC44kIk8M:

Last edited by fairy88 on Fri Mar 24, 2017 11:59 am; edited 1 time in total
fairy88

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Fri Mar 24, 2017 11:49 am

@EllenGeller wrote:

Χαααααααααααααααα χαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχα χαχαχα να βάλει κ μια αγελάδα πάνω
#καικαραβακιαπανω
#Τιλεςβρεχλοοτάπητα

Εμένα μ'αρέσει πάντως,Όχι το πράσινο που ταιριάζει με τα καταππράσινα ματια της αλλά το οτι τα σκουρινε.
Ελπίζω σε καμία βδομαδα να τα βάψει μαυρα επιτέλους.
Και όσο για τονα στυλ π, λετε Εγώ δε βλέπω κανενα στυλ. Ένα τραβάτε με κι αςκλαίω βλεπω. Είναι το αποκορύφωμα του δεν εχω αποψη και αμα μου πουν οι εταιρείες να πα να πνιγω θα παω.
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Mar 24, 2017 11:57 am

@fairy88 wrote:@garniera νομίζω έχεις απόλυτο δίκιο, σε όλες τις γυναίκες τελικά πηγαίνει αυτό.
Πάντως δεν αναφέρομαι μόνο στο πιν απ για την συγκεκριμένη, της πηγαίνει γενικά το πιο κοριτσίστικο /θυληκό στυλ που είχε παλαιότερα. Ελεγε πχ στο καινούριο βίντεο ότι δεν φοράει πλέον τιραντακια και στενά αμάνικα μπλουζάκια με τίποτα.
Μα γιατί να μην φοράει τιραντάκια; Δειτε τι όμορφα της πάνε :
https://www.google.gr/search?q=vana+papadopoulou&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiHnuvy6e7SAhXFQZoKHbXXDCAQ_AUICCgB&biw=1067&bih=536#tbm=isch&q=vana+papadopoulou+blog+awards&*&imgrc=2NfrjU9c846OiM:

Ρε συ πραγματικα ειναι αλλος ανθρωπος... Ποσο φρεσκια δροσερη λαμπερη και θηλυκη ηταν τοτε... Ποσο θαμπη τωρα?
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

View previous topic View next topic Back to top