Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Vana Papadopoulou vol. IV

Page 24 of 27 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vana Papadopoulou vol. IV

Post by Marpapazoi on Sat Aug 12, 2017 7:47 pm

Δεν θα μείνει τρίχα στο κεφάλι έτσι όπως το πάει...

Marpapazoi
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Aug 12, 2017 7:51 pm

pale πωωπω η καημενη, παει, το χασε τελειως!!  No
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Moonchild on Sat Aug 12, 2017 7:55 pm

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι το ωραίο βρίσκουν στο γιαγιαδέ μαλλί και το κάνουν έτσι; Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Moonchild

Back to top Go down

Post by Barbie33 on Sat Aug 12, 2017 7:56 pm

Granny hair? More like "45αρα του 2008" hair

Barbie33

Back to top Go down

Post by odettelle on Sat Aug 12, 2017 8:11 pm

πάντως επειδή είχε πει ότι έχει πολλές άσπρες τρίχες ίσως είναι οκ η ρίζα και δεν φαίνεται τόσο απεριποίητο
odettelle

Back to top Go down

Post by Marpapazoi on Sat Aug 12, 2017 8:21 pm

@odettelle wrote:πάντως επειδή είχε πει ότι έχει πολλές άσπρες τρίχες ίσως είναι οκ η ρίζα και δεν φαίνεται τόσο απεριποίητο
Ισκυει...

Marpapazoi
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Aug 12, 2017 8:47 pm

τη ριζα τη βαφει

κι αυτη τη ριζα με τεχνητο τροπο την πετυχε
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by berry23 on Sat Aug 12, 2017 8:52 pm

Την ειδε μια κοπελα στο tattoo convention της φανηκε ψωνισμενη κ απο σωμα αγοριστικο κ μονοκομματο.
berry23

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Aug 12, 2017 9:08 pm

σωωπα Razz
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sat Aug 12, 2017 9:41 pm

@berry23 wrote:Την ειδε μια κοπελα στο tattoo convention της φανηκε ψωνισμενη κ απο σωμα αγοριστικο κ μονοκομματο.

Αυτο ακριβως ειναι..... Wink
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by eirini01 on Sat Aug 12, 2017 9:52 pm

Ελα Βανα πεισε μας ποσο εναλλακτικη γκομενα εισαι ενω ψοφας να δειχνεσαι #emptybraindontcare
eirini01

Back to top Go down

Post by peggykarra on Sun Aug 13, 2017 12:50 am

Βρε κοριτσαρες μου, γιατι μου σχολιαζετε την βανα για την δομη του σωματος της; Το βλεπω αρκετα συχνα να συμβαινει και (επειδη και το δικο μου σωμα "μονοκαμματο" το λες απο τηναποψη οτι στην κοιλια μου παχαινω και εχω λεπτα ποδια αλλα η μεση δεν ειναι δαχτυλιδι Razz ) νιωθω ασχημα και για το δικο μου σωμα που δεν εχει σωστες καμπυλες. Τοσο ασχημο θεαμα ειναι; Θα με κανετε να μην ξαναμπω σε τοπικ της Βανας στο τελος Embarassed
Δεν ειμαι καποιο μινιον της,προς θεου.Μην με παρεξηγησει καμια σας bounce bounce
Απλα ειναι διαφορετικο νασχολιαζεις πχ το τροπο που προβαλλει την ζωη της στα σοσιαλ και αλλο να κανεις body shaming. Και να θελει να αλλαξει την δομη του σωματος της,αυτη εχει τι να κανουμε!
(Το μαλλι εντελως γιαγιαδε,οσο παει και πιο κακογουστο μου φαινεται,απο το υπεροχο μακρυ κοκκινο στο κοντο πορτοκαλι-ροζ-ξανθο-κιτρινο και τωρα η κορυφωση το γκριζο γιαγιαδε. Καντο βρε κουκλα μου ενα καστανο να τελειωνεις και ασε τα πειραματα!)
peggykarra

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Aug 13, 2017 1:00 am

επιτρεψε μου να σου πω πως το body shaming εχει γινει καραμελα κι οχι μονο εδω μεσα..
εγω προσωπικα το σχολιαζω γιατι το επιδεικνυει με καθε (λαθος) τροπο. Κομπαζει και λεει ανυποστατα πραγματα, οποτε γω θα πω αυτο που βλεπω στην πραγματικοτητα.
Αυτη μας λεει οτι εχει μεση δαχτυλιδι, θα το δεχτουμε αυτο; ματια δεν εχουμε;
Λυπαμαι αν αυτη η συνδεση σου δημιουργει ανασφαλεια, σε διαβεβαιω ουδεμια προθεση τετοια ειχα.
Η συγκεκριμενη ειδικα, επιδεικνυει τα παντα. Παλιοτερα που χε μακρυ μαλλι, κομπαζε γι αυτο κι ας ηταν απεριποιητο. Μετα κομπαζε για τις βλεφαριδες της, λες και ειχε την επιλογη να γεννηθει με αυτες. 
Κατι περιπου που κανω και στην κωννα. Οσο επιδεικνυονται και λενε βλακειες, τοσο θα απαντω και θα τους ριχνω την αληθεια στη μουρη, που τοσο δε θελουν να δουν λογω του υπερμετρου ψωνισμου τους.
Αλλο αυτο κι αλλο το body shaming.
Και στο κατω κατω, γιατι να αισθανθει μια ασχετη κοπελα ασχημα για το σωμα της;
Κι εγω εχω παραπανω κιλα και απ'ολα, ποτε δεν αισθανθηκα αβολα ομως με σχολιο αλλης κοπελας για κιλα, ακριβως επειδη ξερω τι εχω, ξερω τι ειμαι και δε με αφορουν τα σχολια αυτα.
Φιλικα, γκερ :ρ
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by peggykarra on Sun Aug 13, 2017 1:16 am

Εχει δηλωσει οτι εχει μεση δαχτυλιδι και το εχω χασει;; facepalm1 facepalm1 facepalm1
Καλα δεν το συζητω μας ειχε τρελανει με την ωραιοπαθεια της οσον αφορα το μαλλι και την βλεφαριδα.
Δεν λεω οτι θα νιωσω ασχημα με το σωμα μου αν δω σχολιο για το σωμα καποιας αλλης, απλα δενθα μπω στην διαδικασια να σχολιασω "την καμπουρα" του αλλου ενω δεν κοιταω την δικη μου. Ελπιζω να γινεται κατανοητο αυτο που θελω να πω.
Βεβαια θα μου πεις καθομαι και σχολιαζω και μαλιστα γελαω πολλες φορες με σχολια για το στηθος της προβαντινας και με πολλα αλλα που μπορει να μην μ ερχονται στο μυαλο αυτη τη στιγμη,οποτε ουτε αυτο ειναι σωστο αν το καλοσκεφτεις.
Τι σκεψεις κανω βραδιατικα
Μαλλον με επηρεαζει που ειναι σαββατο βραδυ και καθομαι μεσα
peggykarra

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Aug 13, 2017 1:23 am

χαχαχαχα, μπορει! Razz
και ο σκοπος του φορουμ αυτος ειναι, να σχολιαζουμε, να κραζουμε, να γελαμε, δεν το αρνηθηκε κανεις μας αυτο..
εχει πει αυτο και πολλα ακομα... προσφατο γεγονος που αναφερεται σε προηγουμενες σελιδες.
Εκανε λεει ενα "τεστ" που ως συμπερασμα ειχε πως εχει μεση δαχτυλιδι, οτι ειναι λιποβαρης και οτι εχει πολλους μυες. Ο,τι ναναι δηλαδη.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Penelope94 on Sun Aug 13, 2017 1:26 am

Νομίζω ότι το σώμα της έχει σχολιαστεί τόσο εδώ πέρα, επειδή η Βάνα δεν έχει αυτογνωσία και δηλώνει ότι έχει μέση μπαλαρίνας  και υψηλό ποσοστό μυικής μάζας (προφανώς τίποτε από τα δύο δεν ισχύει). Όπως παλιά μας ζάλιζε με τα πράσινα μάτια και τις τεράστιες βλεφαρίδες. Γενικά επειδή βαυκαλίζεται όλη την ώρα.
Εννοείται ότι μια χαρά σωματότυπος είναι και αυτός, και σε καμία περίπτωση άσχημος. Από πότε είναι τα λεπτά πόδια άσχημα βρε girl; Θα τρελαθούμε τελείως! Στο intenet μπορεί να γίνει body shaming σε κάθε σωματότυπο. Κάποιος θα βρεθεί να σχολιάσει σε  μία κοπέλα ότι είναι υπερβολικά γυμνασμένη ή πλαδαρή, κοκαλιάρα ή παχουλή κλπ.
Έχεις δίκιο ότι δεν είναι ωραίο να κατακρίνουμε στοιχεία στους άλλους που δεν μπορούν να αλλάξουν, δυστυχώς όμως στην πράξη γίνεται συνέχεια. Ούτως ή άλλως δε γίνεται να αρέσουμε σε όλους. Προσπάθησε να μην το παίρνεις τόσο στα σοβαρά Smile

Penelope94

Back to top Go down

Post by niki25 on Sun Aug 13, 2017 11:42 am

Ουδεμια εδω μεσα πιστευω οτι προβαλλει τις ανασφαλειες της επικρινοντας τις ατελειες μιας αλλης,εν προκειμενω της Βανας.Ειπα και πιο πανω οτι δε θα εμπαινα καν στη διαδικασια σχολιασμου εαν δεν φεροταν τοσο αλαζονικα και αλλοιωνοντας πληρως την πραγματικη εικονα.Κανεις δεν ειναι τελειος για να εκφερει γνωμη για τον αλλο,ωστοσο η συνεχης αυτοπροβολη και αυτο-εκθειαση μονο αντιπαθεια σπειρουν.Σε συνδυασμο με το κατακεραυνωμα του καθε "αντιρρησια" σε σχεση με τις δικες της αντιληψεις.Ας ζει με αυλικους,οι υπολοιποι εχουμε δικαιωμα να διατηρουμε ρεαλιστικη εικονα και να μη μας αρεσουν οσα εκεινη προμοταρει ως ακαταμαχητα!

niki25

Back to top Go down

Post by Puertoricana_Hater on Sun Aug 13, 2017 11:43 am

Δε νομίζω ότι την κράξαμε για το σώμα της αλλά για το ότι αναφέρει συνελχεια χαρακτηριστικά του σώματός της που δεν υπάρχουν λες και δεν βλέπουμε...
Το χρώμα του μαλλιού ψιλοχάλια πάνω της.
Τελικά το χέρι στη φωτό, τι μάτι έχετε, δεν ήταν γκόμενου μάλλον, με γυναικεία παρέα εμφανιζόταν στα στόρις.
Puertoricana_Hater

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Aug 13, 2017 2:16 pm

ισχυει
καπως ..περιεργη γυναικεια παρεα Razz
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Aug 13, 2017 3:28 pm

@SafeFromHarm wrote:ισχυει
καπως ..περιεργη γυναικεια παρεα Razz
Razz PartaMarhPepita(Pant Πιτσουνάκια....  lol!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Aug 13, 2017 3:29 pm

@niki25 wrote:Ουδεμια εδω μεσα πιστευω οτι προβαλλει τις ανασφαλειες της επικρινοντας τις ατελειες μιας αλλης,εν προκειμενω της Βανας.Ειπα και πιο πανω οτι δε θα εμπαινα καν στη διαδικασια σχολιασμου εαν δεν φεροταν τοσο αλαζονικα και αλλοιωνοντας πληρως την πραγματικη εικονα.Κανεις δεν ειναι τελειος για να εκφερει γνωμη για τον αλλο,ωστοσο η συνεχης αυτοπροβολη και αυτο-εκθειαση μονο αντιπαθεια σπειρουν.Σε συνδυασμο με το κατακεραυνωμα του καθε "αντιρρησια" σε σχεση με τις δικες της αντιληψεις.Ας ζει με αυλικους,οι υπολοιποι εχουμε δικαιωμα να διατηρουμε ρεαλιστικη εικονα και να μη μας αρεσουν οσα εκεινη προμοταρει ως ακαταμαχητα!
cheers cheers cheers
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Aug 13, 2017 3:31 pm

Επίσης το μόνο ακαταμάχητο της συγκεκριμένης είναι η άπειρη βλακεία και αλαζονεία που την διακατέχουν.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Sun Aug 13, 2017 4:45 pm

Μαρη σειφ με αυτο το αβαταρι σου,νιωθω οτι μιλαει η τσινα
Σε διαβαζω με φωνη τσινας κιολας affraid affraid affraid cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Sun Aug 13, 2017 5:54 pm

@Puertoricana_Hater wrote:
Τελικά το χέρι στη φωτό, τι μάτι έχετε, δεν ήταν γκόμενου μάλλον, με γυναικεία παρέα εμφανιζόταν στα στόρις.
Οντως;
Μωρη βανα αν δε το ξυρισεις το μουστάκι μπαρμπαγιωργος;;
#ας συνεχισουμε με ποίηση της σαπφους
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Aug 13, 2017 5:59 pm

@BenjaminT wrote:
@Puertoricana_Hater wrote:
Οντως;
Μωρη βανα αν δε το ξυρισεις το μουστάκι μπαρμπαγιωργος;;
#ας συνεχισουμε με ποίηση της σαπφους

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Πεθαινω ρε μπεντζαααα!!! rofl rofl
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Page 24 of 27 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

View previous topic View next topic Back to top