Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Vana Papadopoulou vol. IV

Page 22 of 27 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vana Papadopoulou vol. IV

Post by Lonely_maroulaki on Tue Aug 01, 2017 6:00 pm

Αααααα Shocked
αντε και μασονικο τσουρεκι τερκενλης της ευχομαι Suspect cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by honeymoon on Tue Aug 01, 2017 7:15 pm

Βαρβαράκι θα φόραγες το RAD μαγιό σου εάν δεν είχε γίνει μέινστριμ η Βαλαβάνη απ'το σουρβάιβορ;;; Δε νομίζωωωω...

honeymoon

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Tue Aug 01, 2017 7:50 pm

Εμ αφου ειναι μοδα οι ιλλουμινατι και τα μασονικα συμβολα, να μην δειξουμε οτι ειμαστε μεσα στην νεα ταξη πραγματων? σωστα προβατακια η μαλλον..... γιδια.....mlk mlk mlk mlk mlk
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue Aug 01, 2017 8:13 pm

Oι ποζες απαραδεκτες και ο φωτισμος επισης. Το σωμα της εμενα μ'αρεσει παρολο που δεν εχει μεση. Εχει ωραιο στηθος και ωραια ποδια.
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by lexotanil on Tue Aug 01, 2017 8:15 pm

@Marinacatlove Εμενα με ενοχλησε η εκφραση τραβελοπροσωπο και ντισλαικωσα.Δεν σημαινει ομως οτι γουσταρω Βανα επειδη διαφωνω με κατι που γραφτηκε εδω μεσα.Ισα ισα δεν την παω μια
lexotanil

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Tue Aug 01, 2017 8:42 pm

Προσωπικα δεν μου αρεσει ο σωματοτυπος της Βαρβαρας. Μεση ανυπαρκτη σε ενα εντελως λεπτο χωρις καμπύλες σωμα. Το στηθος της ειναι εντελως αδιαφορο και για σχετικα ''μικρο'' μέγεθος οχι και τοσο στητο, τα ποδια της δεν τα θεωρω ουτε καλλίγραμμα ουτε τιποτα το διαφορετικο. Κοινως μια απλη αδυνατη μονοκομματη κοπελιτσα χωρις κατι ουαου η σεκσι επανω της. Εχει πολυ αγρια χαρακτηριστικα και κατά την γνωμη μου παντα το μονο ωραιο πραγματικα επανω της ειναι το σχημα των ματιων της και η μυτη της.... Γνωμη μου παντα.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue Aug 01, 2017 9:23 pm

@marinacatlove την εχω δει αρκετες φορες απο κοντα, το στηθος της δεν ειναι καθολου μικρο, ισα-ισα ειναι μεγαλο για το σωμα της!
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Tue Aug 01, 2017 9:36 pm

@astropeleki wrote:@marinacatlove  την εχω δει αρκετες φορες απο κοντα, το στηθος της δεν ειναι καθολου μικρο, ισα-ισα ειναι μεγαλο για το σωμα της!
Βρε για το σώμα της είναι μεγάλο αλλά όχι στητό όσο πρέπει για το μέγεθος του. Ξαναλέω για τα δικά μου γούστα και δεδομένα.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Kokonut on Tue Aug 01, 2017 10:28 pm

ξεκάθαρα μέση μπαλαρίνας και μύες 45 κιλά. μπράβο.
Kokonut

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Aug 01, 2017 10:33 pm

45 κιλα στοκο στο κεφαλι, μπορει
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by jerrybb on Tue Aug 01, 2017 10:36 pm

Μ΄αυτόν τον κακό φωτισμό στη φωτο, κάποιοα τατουάζ εμένα μου θυμίζουν σεμεδάκια.
jerrybb

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue Aug 01, 2017 11:02 pm

[quote="jerrybb"]Μ΄αυτόν τον κακό φωτισμό στη φωτο, κάποιοα τατουάζ εμένα μου θυμίζουν σεμεδάκια.[/quote]

cheers cheers lol! rofl rofl rofl

Last edited by astropeleki on Tue Aug 01, 2017 11:54 pm; edited 1 time in total
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Narina on Tue Aug 01, 2017 11:06 pm

++++Το σώμα της φαίνεται κανονικό, αλλά αγύμναστο και μονοκόμματο. Το πρόβλημα ξεκινάει από το κεφάλι και από όσα επισημάνατε. Επίσης, ενώ δεν έχει καμπύλες, αντί να το στηρίξει λίγο με τις επιλογές της, κάνει ό,τι μπορεί για να το χαντακώσει. Καλά, αυτά περί μυών, μέσης και τα συναφή είναι από τις μεγαλύτερες φαντασιοπληξίες που έχουν μαστιγώσει τα αυτιά μας...

Narina

Λοκέισο : Azkaban

Back to top Go down

Post by lexotanil on Tue Aug 01, 2017 11:53 pm

παιδια τα τατουαζ ειναι τραγικα Sad
lexotanil

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue Aug 01, 2017 11:56 pm

@Narina κατι τετοιες ποζες παιρνω στο νησι μετα την ταβερνα, περιμενοντας το τοπικο λεωφορειο κι αυτη πηρε τετοια ποζα για να διαφημισει τα κουρελια της βαλαβανη...
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Aug 02, 2017 12:04 am

@Narina wrote:++++Το σώμα της φαίνεται κανονικό, αλλά αγύμναστο και μονοκόμματο. Το πρόβλημα ξεκινάει από το κεφάλι και από όσα επισημάνατε. Επίσης, ενώ δεν έχει καμπύλες, αντί να το στηρίξει λίγο με τις επιλογές της, κάνει ό,τι μπορεί για να το χαντακώσει. Καλά, αυτά περί μυών, μέσης και τα συναφή είναι από τις μεγαλύτερες φαντασιοπληξίες που έχουν μαστιγώσει τα αυτιά μας...

Εν τω μεταξύ ειναι τοσο λιποβαρής που απο την παντελής έλλειψη λίπους ξεχειλίζουν οι ''μυς'' στην κοιλιά εκεί που την στενεύει αυτη η αηδία που φοράει... Ναι, εκεί νομίζω αχνοφαινεται ξεκάθαρα ποσο μπαλαρινενια μεση εχει, εκει, που φουσκώνει το λιπακι επειδή της ειναι πολυ σφικτο το μαγιο... Ετσι ειναι αν εχεις 47 κιλα μυικη μαζα!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Aug 02, 2017 12:06 am

@astropeleki wrote:@Narina  κατι τετοιες ποζες παιρνω στο νησι μετα την ταβερνα, περιμενοντας το τοπικο λεωφορειο κι αυτη πηρε τετοια ποζα για να διαφημισει τα κουρελια της βαλαβανη...

lol! lol! lol!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Narina on Wed Aug 02, 2017 12:14 am

@astropeleki wrote:@Narina  κατι τετοιες ποζες παιρνω στο νησι μετα την ταβερνα, περιμενοντας το τοπικο λεωφορειο κι αυτη πηρε τετοια ποζα για να διαφημισει τα κουρελια της βαλαβανη...

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Ακριβώς, είναι το γνωστό βλέμμα δυσπεψίας και βαθιάς μετάνοιας. Τώρα που μου δημιούργησες την εικόνα νησιωτικης ταβέρνας μου θυμίζει και υπερήλικες θαμώνες καπηλειών που έχουν αγκυλωθεί σ'αυτή τη στάση...
Narina

Λοκέισο : Azkaban

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Wed Aug 02, 2017 9:51 am

Μα δεν ειναι το σωμα της προβλημα,προσωπικα θα ηθελα να ειμαι και εγω τοσο αδυνατη,αλλα τι να κανω εχω αδυναμια στα γλυκα Embarassed
Αυτο που δεν αντεχεται ειναι η υπερβολη της και η παντελης ελλειψη ταπεινοφροσυνης
Δεν μπορεις να λες οτι εχω μεση μπαλαρινας,ενω εισαι μονοκομματη,οτι εχεις κουβερτομαλλο ενω εχεις δυο σταχυα για μαλλια ή οτι εχεις παρα πολυ μακριες βλεφαριδες η καταπρασινα γατισια ματια η κατακοκκινα μαλλια της αριελ κλπ κλπ
Ανεξαρτητως αν ολα αυτα ισχυουν,καλη η αυτοπεποιθηση (τη βρισκω οντως ομορφη κοπελα ακομα και αν δεν μου αρεσουν καθολου ολες οι υπερβολες στην εμφανιση της)αλλα δεν απεχει και πολυ απο το ναρκισσισμο Rolling Eyes cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Satine on Wed Aug 02, 2017 10:17 am

Και εμένα μου αρέσει το σώμα της και ζηλεύω που είναι τόσο αδύνατη αλλά αυτό που με ενοχλεί περισσότερο είναι ο ναρκισσισμός της, όπως και στη Μάρα. Πρέπει ντε και καλά να δεχθούμε αυτό που θέλει να μας πλασάρει για την εικόνα της είτε έχει σχέση με την εμφάνιση είτε με την δουλειά της.

Ε άμα πια νισάφι!
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Guruhater on Wed Aug 02, 2017 1:48 pm

Σιγά τις γνώσεις και τα προσόντα που θέλει η nyx ώστε η βανα να φανει ανεπαρκης. Μια χαρα την καπαρωσε τη θεση.
Guruhater

Back to top Go down

Post by astropeleki on Wed Aug 02, 2017 2:41 pm

@satine και @lonely_maroulaki συμφωνω απολυτα μαζι σας!
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Wed Aug 02, 2017 4:45 pm

φαινεται οτι ειναι αγυμναστη..κατα τ αλλα προσπαθει να μας πεισει οτι με το να καλωδιωνεται παραμενει fit και εχει 45 κιλα μυες..κοροιδευει τον εαυτο της

go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by Puertoricana_Hater on Wed Aug 02, 2017 6:58 pm

Το σώμα της προσωπικά δεν μου αρέσει, δεν είναι πάντα το πιο αδύνατο σώμα και το πιο ωραίο.
αν και δεν την θεωρώ και τόσο αδύνατη. Δεν θα έμπαινα στη διαδικασία να σχολιάσω το σώμα της αν δεν έδινε αφορμές με δηλώσεις σαν αυτές που δείχνουν πόσο ψωνισμένη αλλά και ανασφαλής είναι και φαίνεται να αγνοεί την πραγματικότητα. Της τα είπαν και τα πίστεψε; Τα λέει στον εαυτό της μήπως και τα πιστέψει και νιώσει καλύτερα; Δεν μπορώ να καταλάβω.
Puertoricana_Hater

Back to top Go down

Post by Penelope94 on Wed Aug 02, 2017 7:04 pm

Ικανή την έχω να τα πιστεύει, αλλιώς δε θα το έγραφε να γελάν και οι πέτρες.

Penelope94

Back to top Go down

Page 22 of 27 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Next

View previous topic View next topic Back to top