Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Vana Papadopoulou vol. IV

Page 3 of 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vana Papadopoulou vol. IV

Post by SafeFromHarm on Sun Mar 19, 2017 3:41 pm

χαχαχαχαχα, ναι γιατι οι βανα δεν παρακολουθει και φυσικα ειναι ποιοτικοτερη. Βανα, για κουνα το κεφαλι να ακουσω το γκλιν γκλον..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Wow Bacon on Sun Mar 19, 2017 4:38 pm

Aλλο ενα βιντεο που προβαλλει οχι το πως ντυνεται αλλα το ποσο "γαματα" ντυνεται και ποσα "γαματα" ρουχα εχει και ολοι τη ρωτανε πως ντυνεται τοσο ωραια. Αυτοπροβολη λεβελ 100. Τα ρουχα μια χαρα, αυτη παλι, οχι.
Wow Bacon

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Mar 19, 2017 4:42 pm

αμ το μαλλι;
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by nolifer/hater on Sun Mar 19, 2017 5:03 pm

ηταν η αγαπημενη μου,τωρα δεν την αντεχω...απο οταν ξεκινησε η συνεργασια με την λορεαλ και βολευτηκε εβγαλε τον πραγματικο της εαυτο...ειναι τρομερα ανασφαλης και ανωριμη και προσπαθει να το κρυψει με ψευτικη αυτοπεποιθηση και παριστανοντας την ψαγμενη και την διαφορετικη με το ζορι!και ειναι και μονιμα επιθετικη πλεον!αντιπαθεστατη! Rolling Eyes
nolifer/hater

Back to top Go down

Post by vissinada on Sun Mar 19, 2017 7:46 pm

μου άρεσαν αρκετά από τα ρούχα της και ήταν πολύ καλύτερο από κάτι κινεζοχόλ που κάνουν κάποιες άλλες (γκουχ γκουχ μαρίλιας-τσόις) έδειξε πράγματα που μπορεί κάποιος πολύ εύκολα να τα βρει στην αγορά.
ήταν εκνευριστικό το ότι έλεγε συνέχεια "φαίνεται σαν να μην προσπαθείς" άμα δεν προσπαθείς βγαίνεις με τα πιτζαμάκια σου κούκλα μου. Και εννοείται ότι μας πέταξε πάλι τα ταξίδια στα εξωτερικά και αναφορά (μια παραδόξως) στο αεροδρόμιο.
τώρα για το *τεράστιο* σπίτι που μένει μπορεί να είναι απλά μεγαλύτερο από το άλλο της. τεράστιο δεν ξέρω να είναι απλά ίσως να το διατύπωσε λάθος.
vissinada
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Ξενιτιά

Back to top Go down

Post by niki25 on Sun Mar 19, 2017 8:31 pm

Εμένα μου φάνηκε πολύ πιο χαλαρή από ό,τι συνήθως..τα ρούχα σε γενικές γραμμές έχουν ενδιαφέρον.. αλλά μοιάζει σα να χαντακώνεται από την τάση της για υπερβολή...θα μπορούσε να ήταν πολύ πιο κομψή και λαμπερή..και αυτή η τόση σιγουριά πια για όλα..κάνει μπαμ ότι την τρώει η ανασφάλεια...

niki25

Back to top Go down

Post by Eptanisou12 on Mon Mar 20, 2017 12:38 am

Αν ξανακουσω αλλη μια φορα "πούλεντμπέρ"... slaping

Και να σκεφτει κανεις οτι δουλευε κιολας εκει...

Κατα τ'αλλα το εκλεισα μετα απο λιγα λεπτα γιατι αυτη τη φοα δεν το παλεψα αυτο το ΥΠΕΡΜΕΤΡΟ ΑΥΤΟΠΑΙΝΕΜΑ.

Το χω γραψει πολλες φορες αυτο για τη Βανα και συγνωμη που επαναλαμβανομαι αλλα πραγματικα, σ'ολο το youtube ελληνικο και ξενο αλλα και στη ζωη μου γενικα δεν εχω δει κανενα ανθρωπο να αυτο-παινευεται και να αυτο-θαυμαζεται σε τετοιο βαθμο και με τετοιο υφος! Ειναι τρομακτικο! (αφηστε τη Λουκια, αυτη ανηκει σε διαφορετικη κατηγορια ψωναρας!)
Eptanisou12

Back to top Go down

Post by Tick_tack on Mon Mar 20, 2017 12:41 am

πρεπει να αλλαξει οπωσδηποτε χρωμα στο μαλλι της..
τι χαζη ρε γαμωτο.
αν εβαφε καστανο και το ειχε σε μεσαιο μακρος, θα ηταν κουκλαρα...

τωρα το μαλλι ειναι σκ**α.
Tick_tack
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : σκοτεινό και μουχλιασμένο υπόγειο στην Ηλιούπολη

Back to top Go down

Post by Puertoricana_Hater on Mon Mar 20, 2017 12:48 am

Σαν βίντεο ήταν αρκετά καλό. Πέρα από το τερ´αστιο σπίτι, την τεράστια ντουλάπα, τα ταξίδια και τα αεροδρόμια κλπ....

Με εξαίρεση 1-2 κομμάτια δεν μου άρεσαν τα ρούχα, παραπέμπει λίγο σε ηλικία γυμναςίου ή σε ρούχα σπιτιού, εγώ δηλαδή κάπως έτσι είμαι ντυμένη όταν είμαι σπίτι. Της πάει βέβαια και επειδή όλη η υπόλοιπη είναι μια φασαρία νομίζω ότι ταιριάζει καλύτερα γιατί όσες φορές πήγε να κάνει πειραματισμούς δεν της βγήκαν.
Το μαλλί γιατί το βάφει μόνο μπροστά και αφήνει το πίσω ξεθωριασμένο;
Puertoricana_Hater

Back to top Go down

Post by Mpetostokos on Mon Mar 20, 2017 1:14 am

@Tick_tack wrote:πρεπει να αλλαξει οπωσδηποτε χρωμα στο μαλλι της..
τι χαζη ρε γαμωτο.
αν εβαφε καστανο και το ειχε σε μεσαιο μακρος, θα ηταν κουκλαρα...

τωρα το μαλλι ειναι σκ**α.

Δε νομίζω ότι είναι το μαλλί το πρόβλημα. Δεν είδα το βίντεο, βλέποντας όμως το νέο άβαταρ της safe νομίζω πως αυτό που την ασχημαίνει είναι το στόμα της( χείλη και δόντια).
Mpetostokos
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by nolifer/hater on Mon Mar 20, 2017 1:54 am

επισης ΠΟΛΥ κακο μακιγιαζ!
nolifer/hater

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Mon Mar 20, 2017 2:55 am

Στο μαλλι εκανε μια νεα τεχνικη που λεγεται sunset. Αυτη η τεχνικη ειναι και καλα στο μπροστα η και σε ολο το μερος του κεφαλιου σου να εχεις οοολα τα χρωματα του ηλιοβασιλεματος. Σοβαρα τωρα δεν κανω πλακα. Το εχει γραψει στο ινσταγκραμ οταν το εκανε. Αντε βρε,και ουρανιο τοξο!! Παντως οτι αλλαγη και να κανει απο το κοκκινο δεν φευγει. Παλι στους κοκκινους τονους κινειται οτι και να εχει κανει. Οποτε σιγα τις αλλαγες. Το μαλλι της παντως εκτος απο το χρωμα το πεντακολορε που προσωπικα το θεωρω απαραδεκτο για τα δικα μου γουστα παντα, μου φαινεται αν και το εχει κοψει, σαν κατεστραμμενο-ταλαιπωρημενο και χωρις ζωντανια, λαμψη και ογκο. Ενω κανονικα το αντιθετο δεν θα επρεπε να φαινοταν τωρα που το εχει κοψει και εφυγαν ολες οι κατεστραμμενες ακρες? scratch Το βιντεο το σταματησα στα 5 λεπτα, μπηκε στο δωματιο ο χειτερ γκονα χειτ γκομενακης μου και μου λεει: Παλι αυτην την ψωναρα βλεπεις? Και μετα κατι αλλο μου ειπε και ξεχαστηκα και βαριεμαι να δω το υπολοιπο. Πραγματικα την βαριεμαι. Και αυτο που με κανει εξαλλη πιο πολυ απο ολα ειναι αυτη η ατελειωτη και παθολογικη αυτοπροβολη και ο εγωκεντρισμος και ο ναρκισσισμος που την διακατεχει. Ολοι με ρωτανε για τα ρουχα-μαλλια-πρασινα ματια-βλεφαριδες-αδυνατο σωμα-γαματα τατουαζ, γαματο σπιτι, γαματα ταξιδια, αεροδρομια, γαματη dream job και γενικα πολλη γαματοσυνη ρε αδελφακι μου. Δεν αντεχει μια ταπεινη υπαρξη σαν και μενα τοση γαματοσυνη. Τον αυγουστο που θα παει και στο L.A μαζι με την nyx, εκει να δειτε πως θα μας τα πρηξει,εκει να δειτε ψωνισμο και προβολη της κοσμικης ζωης μιας νεοπλουτης επιτυχημενης business woman! slaping suicidal pukerain kitty vana smoke loukia marilou vana ginger violin genie vanataxidi vanataxidi vanataxidi mountza
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Christinaki on Mon Mar 20, 2017 11:43 am

Τεραστιο σπιτι μπλα μπλα,αεροδρομια μπλα μπλα,ταξιδια μπλα μπλα,Παρισι μπλα μπλα,ολοι με ρωτανε τι φοραω μπλα μπλα.
PS Mαρη Βανα τραβα παρε ενα σιδερο ολοκληρη business woman.Λεει οποτε θελει να σιδερωσει κατι δανειζεται Suspect .
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Σανσίτι Άντεργκραουντ

Back to top Go down

Post by Moonchild on Mon Mar 20, 2017 11:48 am

O ναρκισσισμός σε όλο του το μεγαλείο
Moonchild

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Mar 20, 2017 11:50 am

@Marinacatlove wrote:Στο μαλλι εκανε μια νεα τεχνικη που λεγεται sunset. Αυτη η τεχνικη ειναι και καλα στο μπροστα η και σε ολο το μερος του κεφαλιου σου να εχεις οοολα τα χρωματα του ηλιοβασιλεματος. Σοβαρα τωρα δεν κανω πλακα. Το εχει γραψει στο ινσταγκραμ οταν το εκανε. Αντε βρε,και ουρανιο τοξο!! Παντως οτι αλλαγη και να κανει απο το κοκκινο δεν φευγει. Παλι στους κοκκινους τονους κινειται οτι και να εχει κανει. Οποτε σιγα τις αλλαγες. Το μαλλι της παντως εκτος απο το χρωμα το πεντακολορε που προσωπικα το θεωρω απαραδεκτο για τα δικα μου γουστα παντα, μου φαινεται αν και το εχει κοψει, σαν κατεστραμμενο-ταλαιπωρημενο και χωρις ζωντανια, λαμψη και ογκο. Ενω κανονικα το αντιθετο δεν θα επρεπε να φαινοταν τωρα που το εχει κοψει και εφυγαν ολες οι κατεστραμμενες ακρες? scratch Το βιντεο το σταματησα στα 5 λεπτα, μπηκε στο δωματιο ο χειτερ γκονα χειτ γκομενακης μου και μου λεει: Παλι αυτην την ψωναρα βλεπεις? Και μετα κατι αλλο μου ειπε και ξεχαστηκα και βαριεμαι να δω το υπολοιπο. Πραγματικα την βαριεμαι. Και αυτο που με κανει εξαλλη πιο πολυ απο ολα ειναι αυτη η ατελειωτη και παθολογικη αυτοπροβολη και ο εγωκεντρισμος και ο ναρκισσισμος που την διακατεχει. Ολοι με ρωτανε για τα ρουχα-μαλλια-πρασινα ματια-βλεφαριδες-αδυνατο σωμα-γαματα τατουαζ, γαματο σπιτι, γαματα ταξιδια, αεροδρομια, γαματη dream job και γενικα πολλη γαματοσυνη ρε αδελφακι μου. Δεν αντεχει μια ταπεινη υπαρξη σαν και μενα τοση γαματοσυνη. Τον αυγουστο που θα παει και στο L.A μαζι με την nyx, εκει να δειτε πως θα μας τα πρηξει,εκει να δειτε ψωνισμο και προβολη της κοσμικης ζωης μιας νεοπλουτης επιτυχημενης business woman!

prize
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Katsarida on Mon Mar 20, 2017 12:10 pm

Το μεγάλο σπίτι συνεπάγεται πολύ περισσότερα έξοδα σε δεκο και τις περισσότερες φορές νοικιάζεται πιο φθηνά σε σχέση με ένα δυάρι ή μια γκαρσονιέρα γιαυτο το λόγο. Μιλάω για βόρεια Ελλάδα, Αθήνα δεν ξέρω τι γινεται..
αν εγώ ποστάρω μια φωτό και 50 άσχετοι απο κάτω γράφουν έχεις Στυλ απο που το πήρες κτλ. Πιθανόν να ψωνιστω. Εξάλλου εδώ μέχρι και η Ντίνα εχει δείξει ρουχα..
Εγώ δεν είδα το ψώνιο με ταςεις Αυτοπροβολής που περιγράφεται εδώ μέσα στο βίντεο.. είδα μια ανασφαλή κοπελα που ακόμη δεν πατάει σταθερά σε πολλούς τομείς της ζωής της και ψάχνεται.
Ίσως το βλέπω ετςι επειδή τη συμπαθώ, ίσως επειδή άλλαξα και γω πόλη πριν εναμιςη χρόνο και άφησα πολλά πίσω μου όποτε ταυτίζομαι, ίσως επειδή ορμονικά είμαι σε άλλο πλανήτη, δεν ξέρω...
Το σχόλιο της cristynnaki πάντως επικό... και αληθές..

Katsarida

Back to top Go down

Post by fraoula86 on Mon Mar 20, 2017 1:18 pm

@Christinaki wrote:PS Mαρη Βανα τραβα παρε ενα σιδερο ολοκληρη business woman.Λεει οποτε θελει να σιδερωσει κατι δανειζεται Suspect .

Χαχαχαχ πραγματικά!!!  Very Happy

fraoula86

Back to top Go down

Post by Georgina91 on Mon Mar 20, 2017 1:41 pm

πωωω τωρα το ειδα το βιντεο !!! τι ξιπασιααα
Georgina91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fraoula86 on Mon Mar 20, 2017 3:47 pm

Εν τω μεταξύ, παιζει μονο σ'εμένα να μην άρεσαν ΚΑΘΟΛΟΥ τα ρούχα!! Οκ για πιο casual και για το στυλ που πλασάρει ταιριαζουν αλλα μου φαινονται και παλι πολύ εφηβικά φοιτητικά.. Παντα των αγγλιδων τα haul και τα look books ειναι κορυφή.. Στην Ελλάδα παιζει πολυ το χυμα στυλ με μπουφάν και αρβυλα και δεν ειναι καθολου του γουστου μου.. 
Γενικα στο θεμα ντύσιμο δεν μου αρέσει καμια απο το ελληνικό υτ δυστυχώς.. Και λεω δυστυχως γιατί θα μπορούσαν να προβάλλουν και Ελληνες σχεδιαστές και ελληνικά μαγαζια, οχι συνεχεια αλυσίδες και με αυτο τον τρόπο να τα διαφημίσουν.. Σε εμας που σεν είμαστε κολλημένες με το μακιγιάζ παρακαλούνται όσες το'χουν με την μόδα να κανουν βιντεο.   pray1

fraoula86

Back to top Go down

Post by astropeleki on Mon Mar 20, 2017 6:15 pm

Εμενα μου αρεσε το βιντεο. Δε μου φαινεται σαν ρομποτ οπως παλια. Πιστευω οτι τωρα που παρατησε το μπιουτι περιεχομενο ειναι πιο πολυ ο εαυτος της. Οαο για τ ρουχα, καποια μ'αρεσαν και καποια οχι. Συμφωνω στο οτι αγοραζει ρουχα που να συνδυάζονται με τα παντα. Το μαλλι δεν μ'αρεσει καθολου. Αν ηταν ολο φουξια οκ,αλλα αυτο το "ξεβαμμενο" πισω δεν μ'αρεσει καθολου.
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Bourboulithra on Mon Mar 20, 2017 6:27 pm

Συμφωνώ με την @fraoula86 όσον αφορά τις ξένες και τα lookbook τους σε σύγκριση με τις δικές μας. Γενικότερα στην Ελλάδα σπάνια κάνουν lookbooks ή βίντεο σχετικά με την μόδα οι youtubers, έχουμε πήξει στο beauty.
Παρόλα αυτά, κάποιες όντως ανεβάζουν τέτοια βίντεο, όπως η Φωτεινή που κάνει και πολύ καλό editing, η Ανατολή, και προσφάτως ανακάλυψα και κάποια πιο νέα κανάλια που κάνουν καλή δουλειά.
Λίγο off topic sorry, αλλά σχετικό με το παραπάνω.
Εμένα πάντως μου άρεσε το βίντεο της Βάνας για να είμαι ειλικρινής. Ήταν χαλαρή και αναλυτική απλά θα το ήθελα λίγο μικρότερο. Δεν είναι του στυλ μου τα ρούχα που έδειξε, αλλά σε αυτήν πιστεύω πως πάνε. Εκτιμώ ότι το προσπαθεί και ομολογώ ότι μου αρέσει περισσότερο η νέα θεματολογία.
Bourboulithra

Back to top Go down

Post by pasxkar on Mon Mar 20, 2017 7:22 pm

εγω πιστευω οτι ειναι πολυ αδυνατη κ καποια ρουχα φαινονται ωραια πανω της

pasxkar

Back to top Go down

Post by fayioan on Mon Mar 20, 2017 7:45 pm

@fraoula86 wrote:Εν τω μεταξύ, παιζει μονο σ'εμένα να μην άρεσαν ΚΑΘΟΛΟΥ τα ρούχα!! Οκ για πιο casual και για το στυλ που πλασάρει ταιριαζουν αλλα μου φαινονται και παλι πολύ εφηβικά φοιτητικά.. Παντα των αγγλιδων τα haul και τα look books ειναι κορυφή.. Στην Ελλάδα παιζει πολυ το χυμα στυλ με μπουφάν και αρβυλα και δεν ειναι καθολου του γουστου μου.. 
Γενικα στο θεμα ντύσιμο δεν μου αρέσει καμια απο το ελληνικό υτ δυστυχώς.. Και λεω δυστυχως γιατί θα μπορούσαν να προβάλλουν και Ελληνες σχεδιαστές και ελληνικά μαγαζια, οχι συνεχεια αλυσίδες και με αυτο τον τρόπο να τα διαφημίσουν.. Σε εμας που σεν είμαστε κολλημένες με το μακιγιάζ παρακαλούνται όσες το'χουν με την μόδα να κανουν βιντεο.   pray1

Νομιζω οτι αυτο ειναι ενα καθαρα προσωπικο θεμα. Για παραδειγμα εμενα μου αρεσει πολυ ο τροπος που ντυνεται και ντυνομαι και εγω παρομοια. Αλλα η αληθεια ειναι πως θα ηθελα και εγω να δω ελληνιδες να προβαλουν ελληνες σχεδιαστες και ενα πιο preppy στυλ.
fayioan

Back to top Go down

Post by katerinabns on Mon Mar 20, 2017 8:09 pm

πάντως καποια απο τα ρούχα που έδειξε ήταν μιας σχεδιαστριας απο τη θεσσαλονίκη αν θυμάμαι καλά
katerinabns

Back to top Go down

Post by Eptanisou12 on Tue Mar 21, 2017 12:42 pm

@fraoula86 wrote:
Γενικα στο θεμα ντύσιμο δεν μου αρέσει καμια απο το ελληνικό υτ δυστυχώς.. Και λεω δυστυχως γιατί θα μπορούσαν να προβάλλουν και Ελληνες σχεδιαστές και ελληνικά μαγαζια, οχι συνεχεια αλυσίδες και με αυτο τον τρόπο να τα διαφημίσουν..

Και μενα αυτο με ενοχλει! Οποτε βλεπω βιντεο Ελληνιδων σχετικα με μοδα, δεν εχω δει μια φορα να προβαλλουν μια ελληνικη εταιρεια! Ολο inditex, h&m (αν τα αγοραζουν μονες τους) και μαρκες που τις πληρωνουν (π.χ american eagle, funky buddha, nike κλπ), αυτα τα site τυπου nakd, κινεζοχολ και τετοια, γιατι ειναι τζαμπατζουδες οι περισσοτερες.
Δεν περιμενω να προβαλλουν απαραιτητα σχεδιαστες αλλα δεν εχω δει μια φορα μια κοπελα να δειξει κατι απο ελληνικες εταιρειες οπως bsb, toimoi, paranoia, attrativo κλπ κλπ. (Μονο η flashing αποτετοια στηριζει ελληνικες εταιρειες και δημιουργους και της το αναγνωριζω, αλλα ειναι κι αυτη ψιλονουμερο γενικα, οποτε τι να το κανεις...)
Αλλα ναι ξεχασα αμα δεν σπονσοραρονται ή δεν τους τα κανουν οι σχεδιαστες δωρο, δεν αγοραζουν τιποτα απο μονες τους. Δεν τις ενδιαφερει αν κυκλοφορουν σαν κοπιες. Ή βαυκαλιζονται σαν τη Δαναη, που οταν ψωνιζει απο asos ή urban outfitters ξερω γω, τοτε μονο νιωθει οτι ξεχωριζει!  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Μεχρι και στο shopping star, αν προσεξατε, υπαρχει η ταση να στηριζεται η ελληνικη αγορα, γι'αυτο και δινουν στις παικτριες λιστα με μαγαζια, αλλιως το πιθανοτερο ηταν οτι θα βλεπαμε μονο h&m και συναφη.

Υ.Γ: Δεν κραζω τα h&m κλπ, και ποιος δεν εχει ψωνισει απο κει στην τελικη, απλα νομιζω οτι οσο μεγαλωνουμε καλο ειναι να κανουμε πιο συνειδητες επιλογες και να στηριζουμε και αλλα πραγματα περα απο τη βιομηχανια fast-fashion.

Last edited by Eptanisou12 on Tue Mar 21, 2017 12:45 pm; edited 2 times in total
Eptanisou12

Back to top Go down

Page 3 of 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

View previous topic View next topic Back to top