Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Vana Papadopoulou vol. IV

Page 2 of 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vana Papadopoulou vol. IV

Post by Bourboulithra on Tue Feb 21, 2017 8:38 pm

Κι εμένα κορίτσια το ίδιο μου κάνει η Ζόε Πρε. Και είμαι σχεδόν σίγουρη ότι γουστάρει τρελά την Βάνα.
Δεν με ενδιαφέρουν καθόλου οι σεξουαλικές της προτιμήσεις, απλά μου είναι γενικά αντιπαθής (η Ζοε), και δεν ξέρω γιατί έχει φάει τόση προώθηση από όλους!
Bourboulithra

Back to top Go down

Post by dafni1812 on Wed Feb 22, 2017 8:55 am

@Bourboulithra wrote:Κι εμένα κορίτσια το ίδιο μου κάνει η Ζόε Πρε. Και είμαι σχεδόν σίγουρη ότι γουστάρει τρελά την Βάνα.
Δεν με ενδιαφέρουν καθόλου οι σεξουαλικές της προτιμήσεις, απλά μου είναι γενικά αντιπαθής (η Ζοε), και δεν ξέρω γιατί έχει φάει τόση προώθηση από όλους!
++++++++++
dafni1812

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Sat Feb 25, 2017 1:51 pm

www.youtube.com/watch?v=m8PxmhATMYw
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by Anastasia.P on Sat Feb 25, 2017 2:09 pm

3ο βιντεο μεσα σε 3 βδομαδες!

Anastasia.P

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sat Feb 25, 2017 2:46 pm

Δεν της το είχα να πω την αλήθεια... Έκπληξη το ότι προσπαθεί να ανεβάζει συχνά και με διαφορετικό θέμα σε κάθε βίντεο. Την βλέπω πιο ευχάριστη και κεφάτη. Καμία σχέση με τότε που είχε το μπιουτι και έμοιαζε να το κάνει με το στανιο. Τώρα βλέπεται πολύ πιο ευχάριστα, οφείλω να ομολογήσω...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by katerinabns on Sat Feb 25, 2017 5:13 pm

χμμμμμ κι εμένα μου άρεσε το βίντεο και μου άρεσαν και οι επιλογές της. Πιστεύω ότι απο ένα σημείο και μετά έκανε με το ζόρι μπιουτι γιατί ήθελε να έχει αυτό το προφίλ το κανάλι της ενώ τώρα μάλλον κάνει αυτά που όντως της αρέσουν. Εντάξει κάτι αηδίες που έκανε με την πρε δεν μαρεσαν αλλά αυτό ήταν ωραίο βίντεο
katerinabns

Back to top Go down

Post by Melody-chan on Sat Feb 25, 2017 6:46 pm

Δεν μπορώ να πω, ενδιαφέρουσες επιλογές!Σίγουρα προτιμώ τέτοια βίντεο παρά καταναγκαστικά έργα όπως ήταν το beauty.
Melody-chan

Back to top Go down

Post by Satine on Sun Feb 26, 2017 11:03 am

Θα συμφωνήσω πολυ καλύτερη και της βγαίνει αβίαστα συγκριτικά με τα μοιουτιβιδεο. Όντως ειναι καλές ταινίες αυτες που προτείνει μόνο την δεύτερη δεν ξέρω και σίγουρα θελω να την δω.
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by pitufo on Sun Feb 26, 2017 5:01 pm

offtopic την πρε πως τη λενε στο επιθετο ξερουμε?
pitufo

Back to top Go down

Post by astropeleki on Mon Feb 27, 2017 3:52 pm

Παιδια μου αρεσε το βιντεο. Φαινεται να της αρεσουν και εκεινης τετοιου ειδους βιντεο τελικα.
astropeleki

Back to top Go down

Post by bibibo on Mon Feb 27, 2017 4:28 pm

Εμένα μου φαίνεται ότι από τότε που πήγε στη νυξ Κ σταμάτησε τα βίντεο της έφυγε ένα βάρος. Συνεχίζει βέβαια να είναι σαχλη,ακόμα περισσότερο από ότι ηταν Κ αυτός ο παλιμπαιδισμος έχει καταντήσει αηδια,αλλά την βλέπω πιο άνετη και εχει ξεχειλίσει το εγω της
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Feb 27, 2017 4:42 pm

++++++++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by vissinada on Mon Feb 27, 2017 6:33 pm

δεν έχουμε ίδια γούστα σε ταινίες αλλά το παρακολούθησα και ήταν ωραίο το βίντεο.
vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Puertoricana_Hater on Thu Mar 02, 2017 12:30 am

Το βίντεο ήταν καλό και μιλούσε σωστά και σαν ενήλικας επιτέλους!
Το μαλλί λίγο χάλια και οι δεύτερες λήψεις που έδειχναν τα ασυμάζευτα και πεταμένα/στοιβαγμένα πράγματα δν κατάλαβα πού αποσκοπούσαν.
Puertoricana_Hater

Back to top Go down

Post by dafni1812 on Thu Mar 02, 2017 8:37 am

" παρακολουθώ ταινίες για τον Β' παγκόσμιο πόλεμο γιατί με εκνευρίζουν .....και νιώθω ζωντανή....και νιώθω ότι είμαι εδώ και ζω στο τώρα..... γιατί συνηθίζω να χάνομαι στο χωροχρόνο...."

εεεεεεεε? what?
dafni1812

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Mar 02, 2017 11:46 am

-vana's quotes-
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Christinaki on Thu Mar 02, 2017 12:11 pm

@dafni1812 wrote:" παρακολουθώ ταινίες για τον Β' παγκόσμιο πόλεμο γιατί με εκνευρίζουν .....και νιώθω ζωντανή....και νιώθω ότι είμαι εδώ και ζω στο τώρα..... γιατί συνηθίζω να χάνομαι στο χωροχρόνο...."

εεεεεεεε? what?
Αποφθεγματα μιας μετα-σταρ.
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by vissinada on Thu Mar 02, 2017 4:23 pm

ούτε εγώ το έπιασα τι ήθελα να πει η ποιήτρια!
vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Eptanisou12 on Thu Mar 02, 2017 6:05 pm

@dafni1812 wrote:" παρακολουθώ ταινίες για τον Β' παγκόσμιο πόλεμο γιατί με εκνευρίζουν .....και νιώθω ζωντανή....και νιώθω ότι είμαι εδώ και ζω στο τώρα..... γιατί συνηθίζω να χάνομαι στο χωροχρόνο...."

εεεεεεεε? what?

Συγκρατιομουν να μη σχολιασω το τελευταιο βιντεο αλλα θα πω τελικα το κατιτις μου. Οσο κι αν χαιρομαι που κανει βιντεο διαφορετικου περιεχομενου, μπας και ξεκολλησουν λιγο τα 15χρονα απο τα κοντουρια, τα χαιλαιτερ και τα liquid lipsticks, δεν μπορω να τη συγκαταλλεξω ακομα στα ατομα που εχουν εστω ενα εκτοπισμα (ασχετα με το αν ειναι του γουστου μου η οχι). Αναγνωριζω ακριβως ποιες ειναι οι επιρροες σε αυτα που ειπε και σε γενικες γραμμες αν και σεβομαι την προσπαθεια, εξακολουθω να πιστευω οτι ΥΠΕΡπροσπαθει να πεισει οτι ειναι "ψαγμενη" (σε εισαγωγικα γιατι γενικα το θεωρω λιγο γελοιο ορο, σαν τα ατομα που προσπαθουν να δειξουν οτι ειναι) και οτι δεν ειναι μονο για καλλυντικα και φασιον και υλικα αντικειμενα αλλα τα λεγομενα της, αν προσπερασει κανεις το ποσο καλα τα σερβιρει, για μενα φανερωνουν εναν ανθρωπο κενο που προσπαθει να δειχθει σε ενα χ κοινο (το οποιο αποτελειται κατα ενα μεγαλο ποσοστο απο παιδακια) μεταχειριζομενος 5-10 επιχειρηματα/ εκφρασεις/ φαινομενα/ καταστασεις που στο συγκεκριμενο κοινο (και μονο!) ειναι ισως λιγοτερο γνωστα.
Επισης καλο θα ηταν να σταματησει να μεταχειριζεται και να φωναζει το γεγονος οτι φοιτησε στην κινηματογραφου, απο τη στιγμη που δεν παρακολουθησε (ετσι εχει πει η ιδια) μπας και δωσει κυρος (ας γελασουμε!) στα λεγομενα της. Οταν περνας καπου αλλα δεν πας, αντε να το αναφερεις μια φορα καπου σαν unknown fact - αυτη το πεταει δεξια κι αριστερα πολυ συχνα.
Θα κανει και αλλα βιντεο αναλογα απ'οτι καταλαβα σε αυτο το στυλ, ισως και για μουσικη που μας εχει πρηξει οτι ειναι η λατρεια της  και ισως φανει λιγο καλυτερα αυτο που προσπαθω να πω.
Eptanisou12

Back to top Go down

Post by vissinada on Thu Mar 02, 2017 9:04 pm

@Eptanisou12 true!!! (αυτό με το τμήμα κινηματογράφου όντως, που να το τελείωνε κιόλας! αλλά εδώ να μου πεις μέχρι και η Κώνα που έχει διαβάσει κάτι παραπάνω - κλαίω- θεωρεί ότι η άποψή της έχει πιο πολύ βάση από τον μέσο σινεφίλ)
vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by katerinabns on Sun Mar 19, 2017 3:03 pm

Εντάξει θυμίζει λίγο σοπισταρ αλλά εμενα μ αρεσε. Περα απ το ότι σε γενικές γραμμες μου αρεσει το ντυσιμό της αν και είναι λίγο πιο υπερβολικό απ ότι προτιμώ εγω χαίρομαι που άρχισε πάλι να κάνει βίντεο που να περνάει καλα και να μην της βγαίνουν με το ζόρι
katerinabns

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Mar 19, 2017 3:12 pm

ανοιγω το βιντεο και το 1ο πραγμα που ακουω ειναι "ΤΕΡΑΣΤΙΟσπιτι"

ου να μου χαθει
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Mar 19, 2017 3:22 pm

@SafeFromHarm wrote:ανοιγω το βιντεο και το 1ο πραγμα που ακουω ειναι "ΤΕΡΑΣΤΙΟσπιτι"

ου να μου χαθει

Η ψωνάρα και η επίδειξη δεν μπορούν να κρυφτούν, όπως και η φθήνια του χαρακτήρα που πάνε μαζί, δεν πα να ζείς σε παλάτι. Φθηνός γεννιέσαι, και οτι και να αποκτήσεις στην πορεία, θα αχνοφαίνεται πάντα το ψεύτικο υλικό που είσαι φτιαγμένος... Να το πω και πιο ''λαικά''? Τα μεταξωτά βρ*κιά, θέλουν και μεταξωτούς ******.... vanataxidi violin
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by pasxkar on Sun Mar 19, 2017 3:34 pm

ειναι κ τα ρουχα που παιρνει στα ταξιδια...

pasxkar

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Sun Mar 19, 2017 3:35 pm

πφφφ δε μαρεσουν καθολου τα κολαν :/
μου φαινονται υπερβολικα..

ολα τα υπολοιπα μαρεσαν, πανω κατω εχουμε ιδιο στυλ..

εν τω μεταξυ, οντως θυμισε λιγο shopping star ο τροπος παρουσιασης αλλα μη της το λετε γιατι γκρινιαζει απο κατω στα σχολια -.-

"Κάναμε lookbooks και βίντεο με ρουχα χρόνια πριν βγει αυτή η εκπομπη και ξαφνικά όποιος μιλάει για ρούχα βλέπω σχόλια απο κάτω που λένε για αυτήν την εκπομπή."
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Page 2 of 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

View previous topic View next topic Back to top