Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Vana Papadopoulou vol. IV

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vana Papadopoulou vol. IV

Post by Marinacatlove on Sun Mar 26, 2017 5:10 pm

https://youtu.be/aD9n8k_nvDI
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Mar 26, 2017 5:24 pm

νταξει, ο βαιμπρειτορ την εχει κανει ρεζιλι ανετα ομως..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Mar 26, 2017 5:32 pm

@SafeFromHarm wrote:νταξει, ο βαιμπρειτορ την εχει κανει ρεζιλι ανετα ομως..

Και αυτή κορδώνεται ότι την γουστάρουν όλοι...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Anastasia.P on Mon Mar 27, 2017 10:52 am

Νομιζω δεν οδηγούσε αυτή και το σκυλάκι μαλλον ειναι του φιλου της!

Anastasia.P

Back to top Go down

Post by Puertoricana_Hater on Mon Mar 27, 2017 12:29 pm

Ουτε εγώ νομίζω ότι οδηγούσε, το ελπίζω δηλαδή, γιατί είχε την κάμερα μες στα μούτρα και κοιτούσε μόνο αυτή ενω ήταν εν κινήσει.
Το βίντεο αίσχος εννοείται. Το μαλλί της το παλιό αν και δεν μου άρεσε πολύ όταν το είχε, τώρα που το ξαναείδα είναι πολύ καλύτερο από αυτά που κάνει τώρα.
Puertoricana_Hater

Back to top Go down

Post by vlaxaki on Tue Mar 28, 2017 12:27 pm

Μόνο σε μένα έχει δώσει να καταλάβω σ'αυτό το βίντεο ότι τελικά το μόνο που ήθελε ήταν λεφτά και να προβληθεί; Ειλικρινά είναι κρίμα γιατί η Βάνα ήταν πάντα η αγαπημένη μου και πίστευα σ'αυτήν. Όχι ότι οι άλλοι έδειξαν ότι θέλουν κάτι διαφορετικό αλλά φανατικά μόνο την Βάνα παρακολουθούσα,πριν αρχίσει τις 45732875 συνεργασίες και πριν αρχίζει να ανεβάζει μόνο σπόνσορ.
vlaxaki

Back to top Go down

Post by astropeleki on Wed Mar 29, 2017 2:04 pm

Τη μπηχτη την πιασατε? Στην ερωτηση "αν θα αλλαζες κατι απο το παρελθον ή απο το μέλλον σου", η απαντηση της ηταν "θα αλλαζα κατι απο το παρελθον μου, θα εφευγα απο το παραπροηγουμενο μου σπιτι πολυ νωριτερα". Για ποιον χτυπαει η καμπανα? Ποιος ξερει τι "σφαλιαρα" εφαγε η κοπελα.
astropeleki

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Mar 29, 2017 2:18 pm

@astropeleki wrote:Τη μπηχτη την πιασατε? Στην ερωτηση "αν θα αλλαζες κατι απο το παρελθον ή απο το  μέλλον σου", η απαντηση της ηταν "θα αλλαζα κατι απο το παρελθον μου, θα εφευγα απο το παραπροηγουμενο μου σπιτι πολυ νωριτερα". Για ποιον χτυπαει η καμπανα? Ποιος ξερει τι "σφαλιαρα" εφαγε η κοπελα.

Όντως. Την έπιασα την μπηχτή! Δεν περνούσε καλά και αυτό είναι ξεκάθαρο... Ξέχασα να το σχολιάσω. Σε καλό της βγήκε τελικά ο χωρισμός. Ο τύπος πρέπει να της έκανε μεγάλη νειλα... Όταν μιλούσαμε σε μηνύματα κάποτε μου είχε πει ευχαριστώ που την στηρίζω (κάποτε) και ότι δεν είναι καθόλου καλά ψυχολογικά και περνάει πολύ άσχημα (όταν είχε πρωτομετακομισει) φαντάσου για να μου είπε εμένα τέτοιο πράγμα πως θα ήταν. Ίσως Γι αυτό να της βγήκαν όλα τα τρέλα μετά και η τρελή επίδειξη. Α ρε Βάνα, αυτή την έπαρση να μην είχες... Ήταν κάποτε η αγαπημένη μου...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by bibibo on Wed Mar 29, 2017 3:16 pm

Αυτό και το άλλο "το σαν Φρανσίσκο,η αγαπημένη μου πολη" ,"έχεις πάει?", "οχι" banghead
Πες μωρη η πόλη που θέλω να πάω περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη,όλες τους την ίδια βλακεία
Σαν να λέω στικουδη η αγαπημένη μου τραγουδίστρια αλλά δεν την έχω ακουσει
Κρόνος Ο αγαπημένος μου πλανητης
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by astropeleki on Wed Mar 29, 2017 3:25 pm

@Marinacatlove ακριβως αυτο. Και φανηκε απο τα σχολια της νυν οτι την κυνηγουσε για παρα πολυ καιρο τη Βανα.
@bibibo cheers Very Happy ναι ρε φιλε, ναι! Ασε που νομιζα οτι ειπε "το Σαν Φρανσισκο ειναι η αγαπημενη μου χωρα" και κοντεψα να μεινω. Μαλλον ιδεα μου ηταν.
astropeleki

Back to top Go down

Post by bibibo on Wed Mar 29, 2017 3:30 pm

Α δεν είμαι σίγουρη γι αυτό γιατί το πρόσεξα μετά που τη ρώτησε αν έχει παει,και χωρίς καμία σιγουριά υπέθεσα ότι είπε πόλη,καθώς δεν χρειάζεται να έχεις Νομπέλ για να πεις σωστά τι είναι το σαν Φρανσίσκο Razz
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Tick_tack on Wed Mar 29, 2017 3:35 pm

@Marinacatlove

σε καταλαβαινω τοσο πολυ!
και εγω την βανα την ειχα στην καρδια μου αλλα αυτο που βγαζει πλεον δεν δεν δεν
παντως χαιρομαι που φαινεται πως εχει αφησει ολα τα αλλα πισω. και κατι μου λεει οτι ο δικος της θα το μετανιωσει (αν δεν το εχει μετανιωσει ηδη) το χουνερι που εκανε.

οσο για την νυν.. τα φιλια μου!
(κυκλοφορει αναμεσα μας)

Tick_tack

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Mar 29, 2017 4:17 pm

@Tick_tack wrote:@Marinacatlove

και εγω την βανα την ειχα στην καρδια μου αλλα αυτο που βγαζει πλεον δεν δεν δεν
παντως χαιρομαι που φαινεται πως εχει αφησει ολα τα αλλα πισω.  και κατι μου λεει οτι ο δικος της θα το μετανιωσει (αν δεν το εχει μετανιωσει ηδη)  το χουνερι που εκανε.

(κυκλοφορει αναμεσα μας)

Καλά η άλλη, το είχε δαγκώσει από την ζήλεια της για την Βάνα... Και έκανε μπαμ. Μπράβο της που τα άφησε όλα πίσω, και ήταν και από τις τυχερές που είχε τρελή στήριξη και κατάφερε να ορθοποδήσει και σε τέτοιους δύσκολους καιρούς να κτήσει την ζωή της από την αρχή και μάλιστα πολύ καλύτερα από ότι ήταν πριν. Άσε με έχει απογοητεύσει πολύ και εμένα. Η στάση της σε ότι ακούσει που δεν της αρέσει, άκρως κομπλεξική, και αυτό το πρόσεξα αργά. Αν δεν την αποθεωνεις τρως για πλάκα μπλοκ. Δεν χρειάζεται να της μιλήσεις υποτιμητικά η προσβλητικά. Μου το έλεγαν και δεν το πίστευα, μέχρι που με μπλόκαρε μόνο και μόνο επειδή έκανα λαικ σε ένα σχόλιο μιας κοπέλας στο ινσταγκραμ που της είπε απλά ότι στεναχωριέται για εκείνη, που άλλαξε τόσο... Φαμτσσου δηλαδή! Κρίμα.... Ήμουν ένα χαζό μινιον κάποτε. Και αν την είχα υποστηρίξει (μεγάλο λάθος μου) σε όσες την έκραζαν...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Tick_tack on Wed Mar 29, 2017 4:24 pm

@Marinacatlove wrote:
@Tick_tack wrote:@Marinacatlove

παντως χαιρομαι που φαινεται πως εχει αφησει ολα τα αλλα πισω.  και κατι μου λεει οτι ο δικος της θα το μετανιωσει (αν δεν το εχει μετανιωσει ηδη)  το χουνερι που εκανε.

(κυκλοφορει αναμεσα μας)

Καλά η άλλη, το είχε δαγκώσει από την ζήλεια της για την Βάνα... Και έκανε μπαμ. Μπράβο της που τα άφησε όλα πίσω, και ήταν και από τις τυχερές που είχε τρελή στήριξη και κατάφερε να ορθοποδήσει και σε τέτοιους δύσκολους καιρούς να κτήσει την ζωή της από την αρχή και μάλιστα πολύ καλύτερα από ότι ήταν πριν. Άσε με έχει απογοητεύσει πολύ και εμένα. Η στάση της σε ότι ακούσει που δεν της αρέσει, άκρως κομπλεξική, και αυτό το πρόσεξα αργά. Αν δεν την αποθεωνεις τρως για πλάκα μπλοκ. Δεν χρειάζεται να της μιλήσεις υποτιμητικά η προσβλητικά. Μου το έλεγαν και δεν το πίστευα, μέχρι που με μπλόκαρε μόνο και μόνο επειδή έκανα λαικ σε ένα σχόλιο μιας κοπέλας στο ινσταγκραμ που της είπε απλά ότι στεναχωριέται για εκείνη, που άλλαξε τόσο... Φαμτσσου δηλαδή! Κρίμα.... Ήμουν ένα χαζό μινιον κάποτε. Και αν την είχα υποστηρίξει (μεγάλο λάθος μου) σε όσες την έκραζαν...

καλα εγω δεν ειχα φτασει σε σημειο να γινω μινιον, ουτε της εδινα ιδιαιτερο feedback αλλα ρε συ, μου εβγαζε καλοσυνη και μου φαινοταν αρκετα cool οτι και αν εδειχνε/ελεγε.
δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να αλλαξε ετσι..
απο την μια καταλαβαινω οτι ισως ειναι 'αμυνα' ή οτι της την εδωσε μετα απο αυτα που εγιναν,
ωστοσο ειναι καποια χαρακτηριστικα στην συμπεριφορα της και σε αυτα που λεει, που ειναι λες και τα ειχε απο παντα αλλα εμεις τωρα τα συνειδητοποιησαμε.

οπως και εχω ξαναπει, ροδα ειναι και γυριζει..
και λογικα θα σταματησει πρωτα στην νυν (γεια σου νινα btw)
Tick_tack

Back to top Go down

Post by AnastasiaPra on Wed Mar 29, 2017 4:56 pm

Νινα ; Ποι είναι πάλι αυτή;
AnastasiaPra

Back to top Go down

Post by Puertoricana_Hater on Wed Mar 29, 2017 7:24 pm

Εμένα πάντως η νυν μου φαινόταν ωραίο τυπάκι.
Δεν έχω άποψη αν της "έφαγε" τον άντρα αλλά κι έτσι να ναι, για μένα φταίει αυτός που "τρώγεται" βασικά.
Η αλήθεια βέβαια είναι ότι δεν θα μου έκανε εντύπωση αν η Βανάρα τα παραφούσκωσε κι άφησε να εννοηθεί κάτι τέτοιο για να γιλνει η καημένη και το θύμα στα μινιόν.
Μάλλον δεν ηλταν δική της απόφαση αλλά μπορεί να έγινε επειδή τελικά δεν ταίριαξαν, η ίδια ήταν ανυπόφορη, δεν του μαγείρευε κλπ.
Η νυν πάντως είναι νοικοκυρά tongue
Εννοείται βέεβαια πως αν ήταν εκείνη το τρολλ είναι μια κομπλεξικιά και απαράδεκτη.

Last edited by Puertoricana_Hater on Wed Mar 29, 2017 7:43 pm; edited 1 time in total
Puertoricana_Hater

Back to top Go down

Post by bibibo on Wed Mar 29, 2017 7:27 pm

+++++
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Mar 29, 2017 10:57 pm

εντωμεταξυ η νυν εχει εξαφανιστει απο προσωπου γης!!
παιζει να τα σπασανε μεταξυ τους
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by AnastasiaPra on Wed Mar 29, 2017 11:55 pm

Αν είναι αυτή που θυμάμαι είναι γαμω τα τυπακια και πιστεύω κι εγώ πως η Βανουλιτσα το έπαιξε θύμα για την συμπαθεια του κόσμου.
AnastasiaPra

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Mar 29, 2017 11:59 pm

@AnastasiaPra wrote:Αν είναι αυτή που θυμάμαι είναι γαμω τα τυπακια και πιστεύω κι εγώ πως η Βανουλιτσα το έπαιξε θύμα για την συμπαθεια του κόσμου.

νινα, εσυ;;  affraid
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by AnastasiaPra on Thu Mar 30, 2017 12:37 am

Όχι ΚΩΝΑ εδώ
AnastasiaPra

Back to top Go down

Post by AnastasiaPra on Thu Mar 30, 2017 12:39 am

AnastasiaPra

Back to top Go down

Post by astropeleki on Thu Mar 30, 2017 12:53 am

H νυν ηταν το τρολλ οπως και πολλα άλλα ψευτικα προφιλ. Οσο για τη νυν, καπου ειχα κρατησει αρκετα σκρινσοτς που εβριζε τη Βανα δημοσιως στο φεισμπουκ και μετα τα εσβηνε. Και μιλαμε για χοντραδες. Ο,τι και να εγινε η συμπεριφορα της δειχνει πολλα. Και μεταξυ μας λογικο να το εχει δαγκωσει απο τη ζηλεια της. Οταν ξερεις οτι στο σπιτι που μενεις, το εχει επιμεληθει η πρωην, απο τα πατωματα που παταει μεχρι και την τουαλετα. Γι'άυτο ειχε λυσσαξει να κανει ανακαινιση σε ενα νεοσυστατο σπιτι. Ξερει οτι μεχρι και στο google αν πατησεις "Βανα Παπαδοπουλου" θα σου βγαλει "Βανα Παπαδοπουλου και Σαββας". Μια ζωη θα τρωγεται. Φιλια κι απο μενα νινακι και κανε και καμια εμφανιση να πεις ενα γεια κι ας πεσει κατω.
astropeleki

Back to top Go down

Post by AnastasiaPra on Thu Mar 30, 2017 12:58 am

Να ζηλεύει η πρώην την νυν να το κατάλαβω. Το αντίθετο μου φαίνεται κουλό. Δεν την είχα προλάβει την φασουλα αυτή γαμ€το είχε γίνει πανηγύρι και με αυτήν εδώ;
AnastasiaPra

Back to top Go down

Post by astropeleki on Thu Mar 30, 2017 1:04 am

Ααααα εχεις χασει πολλα! Παντως οχι δεν εχει εμφανιστει εδω φυσικα!Ξερει τι κανει αυτη.
astropeleki

Back to top Go down

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

View previous topic View next topic Back to top