Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Mara Samartzi Vol. IV (είμαι κουρασμένη, μακραίνω αφέλειες)

Page 31 of 40 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mara Samartzi Vol. IV (είμαι κουρασμένη, μακραίνω αφέλειες)

Post by angel20pant on Tue Jun 06, 2017 9:38 pm

Η Μαρα μολις ανακοινωσε οτι παραιτηθηκε απο την θεση της στην εφημεριδα. Η αιτιολογια ήταν οτι δε συφωνουσαν σε πολλα θεματα και οτι δεν ειχε χρονο να συνδυασει εφημεριδα κ youtube..
angel20pant

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jun 06, 2017 9:39 pm

αλλη μια πυροβολημενη που αφηνει μια κανονικη δουλεια για να τερματισει το ψωνιο που χει μεσα του. Βεβαια αυτη το φυσαει το μπερντε, οποτε εχει "πλατες". Η τυρολεζα; σε λιγα χρονια θα παει απατη.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by GineMar on Mon Jun 12, 2017 2:09 am

Γειααα γράφω γ ν μη με πετάξετε!!

GineMar

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Jun 12, 2017 2:33 am

@GineMar wrote:Γειααα γράφω γ ν μη με πετάξετε!!

χαχαχαχα!
δεν αρκει αυτο φυσικα, σε περιμενουμε σε περισσοτερες ενοτητες!  cheers
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Mon Jun 12, 2017 7:06 am

@SafeFromHarm wrote:αλλη μια πυροβολημενη που αφηνει μια κανονικη δουλεια για να τερματισει το ψωνιο που χει μεσα του. Βεβαια αυτη το φυσαει το μπερντε, οποτε εχει "πλατες". Η τυρολεζα; σε λιγα χρονια θα παει απατη.
cheers
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Arya88 on Tue Jun 13, 2017 2:39 am

Δεν την είχα για τόσο ×αζη τη Μάρα... Ίσως να θέλει να εστιάσει στη συγγραφή κάποιου διηγήματος...νουβέλας...κλπ κλπ κλπ.... γιατι μην ξεχνάμε οτι ειναι κ πολυτάλαντη... λολ

Arya88

Back to top Go down

Post by fwtodamastria on Fri Jun 16, 2017 8:04 pm

fwtodamastria

Back to top Go down

Post by ~rose~ on Fri Jun 16, 2017 8:16 pm

Μα να μη μπορεί να κάνει ένα σοβαρό βίντεο καμία τους;
Σαν χαζή κάνει πάλι!

+Οτι ο τίτλος είναι τέρμα παραπλανητικός.
~rose~

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Jun 16, 2017 8:20 pm

Χέ*τηκα
(τα ιδια Παντελακη μου..)
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Jun 16, 2017 8:24 pm

Άμα δεν έχεις ανάγκη, παραιτείσαι από δουλειές, αράζεις σπίτι, κανεις το ψώνιο σου και πλερωνουν οι άλλοι για σένα... έτσι είναι αυτά. Ωραία τα έτοιμα φράγκα δε λέω, μα δεν κρατάνε για πάντα. Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα... Θα λένε όλες αυτες οι αλλοπαρμενες μόλις δούνε τον πραγματικό κοσμο όταν σκάσει η φούξια φούσκα τους. Τα οικονομικά πάνε από το κακό στο χειρότερο. Η ζωή δεν είναι στρωμένη με ροδοπέταλα. Όταν πας 30 και χάνεις ευκαιρίες για ένα χόμπι, που έχει ημερομηνία λήξης, ημερομηνία λήξης θα έχεις και εσυ με την σειρά σου.. Αλυσίδα είναι αυτά. Αν χαλάσει ένας κρίκος σιγά σιγά διαλύεται ολόκληρη. Στην Ελλάδα της κρίσης κάποια μέρα θα έρθει η πλήρη διάλυση. Να δω τότε τι θα κάνουν κάτι βολεμενα παιδάκια καλή ώρα... Αυτό συμβαίνει όταν δεν έχεις βγει στην ζωή και δεν έχεις ψηθεί γιατί οι πλάτες των άλλων σε καλύπτουν. Καλά μυαλά Μαρα και όλες οι Μαρες της ψωροκώσταινας που ονειρεύονται καριέρα γιουτιουμπερ εξωτερικού με εκατομμύρια συνδρομητές και φράγκα στην τσέπη. Στην Ελλαδιτσα είστε κοριτσάκια μου. Και εδώ θα παραμείνετε.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by zeniko on Fri Jun 16, 2017 8:32 pm

ποσο ομορφο ειναι αυτο το κοριτσι!την εχω δει απο κοντα και ειναι πολυ θηλυκη, σεξι.

zeniko

Back to top Go down

Post by Kokonut on Fri Jun 16, 2017 9:01 pm

παιδιά αντιγράφει ντινάρα με τον βύζο έξω ή μ φαίνεται ?
Kokonut

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Fri Jun 16, 2017 9:06 pm

Η μαρα ηταν τυχερη γιατι ξεκινησε στις αρχες της αναπτυξης του τιουμπ και του γκουρουνισμου εν ελλαδι και σε συνδυασμο με το ωραιο της μουτρακι,επιασε και καθιερωθηκε
Τωρα ακομα και βιντεο για: τις σωστες τεχνικες του χασμουρητου και πως να χασμουριομαστε χωρις να χαλαμε το μακιγιαζ μας,να ανεβασει παλι θα εχει βιουζζζ και θετικο feedback
Το ιδιο ισχυει και για τη βανα,την τυρολεζα κλπ Evil or Very Mad cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Kokonut on Fri Jun 16, 2017 9:14 pm

γκερς άνοιξα το βίδεο και δεν άκουσα μέχρι την μέση την λέξη "καταπληκτικά" , τελικά την είπε 2 φορές. Ησύχασα!
Kokonut

Back to top Go down

Post by Thenia_ket on Fri Jun 16, 2017 9:23 pm

@Marinacatlove wrote:Άμα δεν έχεις ανάγκη, παραιτείσαι από δουλειές, αράζεις σπίτι, κανεις το ψώνιο σου και πλερωνουν οι άλλοι για σένα... έτσι είναι αυτά. Ωραία τα έτοιμα φράγκα δε λέω, μα δεν κρατάνε για πάντα. Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα... Θα λένε όλες αυτες οι αλλοπαρμενες μόλις δούνε τον πραγματικό κοσμο όταν σκάσει η φούξια φούσκα τους. Τα οικονομικά πάνε από το κακό στο χειρότερο. Η ζωή δεν είναι στρωμένη με ροδοπέταλα. Όταν πας 30 και χάνεις ευκαιρίες για ένα χόμπι, που έχει ημερομηνία λήξης, ημερομηνία λήξης θα έχεις και εσυ με την σειρά σου.. Αλυσίδα είναι αυτά. Αν χαλάσει ένας κρίκος σιγά σιγά διαλύεται ολόκληρη. Στην Ελλάδα της κρίσης κάποια μέρα θα έρθει η πλήρη διάλυση. Να δω τότε τι θα κάνουν κάτι βολεμενα παιδάκια καλή ώρα... Αυτό συμβαίνει όταν δεν έχεις βγει στην ζωή και δεν έχεις ψηθεί γιατί οι πλάτες των άλλων σε καλύπτουν. Καλά μυαλά Μαρα και όλες οι Μαρες της ψωροκώσταινας που ονειρεύονται καριέρα γιουτιουμπερ εξωτερικού με εκατομμύρια συνδρομητές και φράγκα στην τσέπη. Στην Ελλαδιτσα είστε κοριτσάκια μου. Και εδώ θα παραμείνετε.

Όσα + και να βάλω είναι λίγο!!!

Νέα στο forum κορίτσια!!!Συγχωρέστε με για όποιο λάθος!!! Είστε φοβερές πάντως!!

Last edited by Thenia_ket on Fri Jun 16, 2017 11:05 pm; edited 1 time in total
Thenia_ket

Back to top Go down

Post by Georgina91 on Fri Jun 16, 2017 10:51 pm

Καρφιτσώθηκε από τον χρήστη Mara Samartzi
Mara SamartziΠριν από 2 ώρες
ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΚΑΤΙ! Δεν έκανα την υπέρβαση για να ευχαριστήσω κανέναν. Μη με ευχαριστείτε που αφοσιώνομαι στο Youtube. Έπρεπε να πάρω μια δύσκολη απόφαση για να μην κάνω μισές δουλειές ούτε εδώ, ούτε στην εφημερίδα. Δεν ήταν δίκαιο για κανέναν και ειδικά για εμένα. Πως θα ζήσω τώρα; Μη φανταστείτε πως και στην εφημερίδα έβγαζα βασικό μισθό. Ήταν σίγουρα μια βοήθεια και θα πρέπει να ζήσω χωρίς αυτή. Δε με ενοχλεί να ζω με λιγότερα χρήματα αρκεί να κάνω αυτό που αγαπώ. Ναι, το Youtube μου προσφέρει ένα εισόδημα. Τα ακριβώς μισά πάνε στο κράτος. Είναι όμως αυτό που αγαπώ. Έχω σπουδάσει σκηνοθεσία και θέλω αυτό να κάνω σε όλη μου τη ζωή. Ελπίζω να καταλαβαίνετε και μη νομίζετε πως είμαι μάρτυρας που παράτησε τα πάντα για χάρη σας. Απλά είμαι μια κοπέλα που αποφάσισε να ασχοληθεί με αυτό που αγαπά. Αιθεροβάμων; Μάλλον, αλλά μισώ τους συμβιβασμούς.

ενα μαντήλι να κλάψω !!!! mlk mlk mlk mlk
Georgina91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Narina on Fri Jun 16, 2017 11:03 pm

Τι έγινε ρε παιδιά,πέσαμε σε χρονοδίνη?? Ή ζούμε στο παρελθόν ή η Μάρα ξεσήκωσε σούπερ κατερίνες και βιντεοκασέτες με καλτίλες από ριάλιτι, και συγκέντρωσε όλα τα 90'ς τσιτάτα σε μια παράγραφο...

#ΜάραΑντουανέτα
#ΑςΦάμεΣανό
Narina

Λοκέισο : Azkaban

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Jun 16, 2017 11:03 pm

γιατι θεε μου το κουφιο να κατοικει σε ολες τους;
ειναι κολλητικο γιατρε μου;
αρνουμαι το οτιδηποτε απο αυτες, τελος
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by garniera on Fri Jun 16, 2017 11:32 pm

Οκ, πλεον αντεχω μονο 2 λεπτα σε ολες, ντισλαικωνω και φευγω. Νομιζω οτι η Μαρα ειναι απιστευτα ερωτευμενη με τον εαυτο της, φαινεται κι απο τον τροπο που κοιταζει το viewfinder και της ελειψε η επιβεβαιωση που παιρνει απο τα 12χρονα. Νομιζω οτι ειναι λογικο αν εισαι ανασφαλης. Κανεις μια κανονικη δουλεια, τρεχεις ολη μερα και νιωθεις απλα αναλωσιμος ενω στο γιουτιουμπ εχεις 100.000+ να σου λενε ολη μερα ποσο ομορφη εισαι, ποσο, ποσο. Νομιζω το τρανοτερο δειγμα το ποσο ανεβαινει η ποιοτητα των βιντεο οταν ασχολεισαι full time ειναι η χαουντα, I rest my case. Μαρα μου εχεις ενα πανεμορφο μουτρακι, οπως εχουν κι αλλες κοπελες εκει εξω αλλα ηρεμησε λιγο με το special snowflake syndrome-ειμαι μια φεγγαρολουσμενη ηρωιδα του Μουρακαμι. Γενικα η αντιδραση που μου βγηκε απο τα 2 λεπτα που ειδα ειναι:
mlk  mlk  mlk  mlk

Last edited by garniera on Sat Jun 17, 2017 12:11 am; edited 1 time in total
garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by ntolmadaki on Fri Jun 16, 2017 11:37 pm

Ειναι γλυκο το "ευκολο" χρημα.
ntolmadaki
Admin
Admin

Λοκέισο : "ΠΑΝΤΟΥ ΜΕΝΩΩΩΩ"

Back to top Go down

Post by evelynacandy on Fri Jun 16, 2017 11:57 pm

τα μισά χρήματα μπορεί να πηγαίνουν στο κράτος, αλλά οι χορηγίες και οι διακοπές από τις εταιρείες δε φαίνονται στην εφορία Wink
evelynacandy

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Jun 17, 2017 12:08 am

@garniera wrote:Οκ, πλεον αντεχω μονο 2 λεπτα σε ολες, ντισλαικωνω και φευγω. Νομιζω οτι η Μαρα ειναι απιστευτα ερωτευμενη με τον εαυτο της, φαινεται κι απο τον τροπο που κοιταζει το viewfinder και της ελειψε η επιβεβαιωση που παιρνει απο τα 12χρονα. Νομιζω αν οτι ειναι λογικο αν εισαι ανασφαλης. Κανεις μια κανονικη δουλεια, τρεχεις ολη μερα και νιωθεις απλα αναλωσιμος ενω στο γιουτιουμπ εχεις 100.000+ να σου λενε ολη μερα ποσο ομορφη εισαι, ποσο, ποσο. Νομιζω το τρανοτερο δειγμα το ποσο ανεβαινει η ποιοτητα των βιντεο οταν ασχολεισαι full time ειναι η χαουντα, I rest my case. Μαρα μου εχεις ενα πανεμορφο μουτρακι, οπως εχουν κι αλλες κοπελες εκει εξω αλλα ηρεμησε λιγο με το special snowflake syndrome-ειμαι μια φεγγαρολουσμενη ηρωιδα του Μουρακαμι. Γενικα η αντιδραση που μου βγηκε απο τα 2 λεπτα που ειδα ειναι:
mlk  mlk  mlk  mlk

νομιζω οτι εισαι απολυτα περιεκτικη και ευστοχη  prize
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by ntolmadaki on Sat Jun 17, 2017 12:08 am

Ειμαι περιεργη παρολα αυτα, τι ακριβως δηλωνει στην εφορια, εχει μπλοκακι; Και αν ναι, εχουν και ολες οι αλλες; Τι φορο πληρωνουν;

Ας μας μιλησει καλυτερα με νουμερα η Μαρα και θα κανουμε τα μαθηματικα εμεις να δουμε αν της μενουν τα μισα και ποσα ειναι αυτα. Πολυ Μαρια της γειτονιας το παιζει το εργο.
ntolmadaki
Admin
Admin

Λοκέισο : "ΠΑΝΤΟΥ ΜΕΝΩΩΩΩ"

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Jun 17, 2017 12:13 am

η κοπελα πηρε το δρομο μου της αρμοζει, ακριβως οπως το εθεσε η γκαρνιερα: χαζογκομενικολόγος και τιποτε παραπανω
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Sat Jun 17, 2017 12:24 am

On-topic: Βαριέμαι απίστευτα...Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι!!

offtopic @ntolmadaki Γκερ πόσο λατρεύω το avatar σου!! Τι γλύκα που είναι!
Και τώρα που είπα avatar...@SafeFromHarm Ρε γκερ τι είν' τούτο πάλι βραδιάτικο;;; Shocked Shocked affraid affraid vader

Edit: Την ώρα που το έγραφα άλλαξες avatar geek rendeer Να σου πω την αλήθεια, το προτιμώ αυτό από το προηγούμενο (ποιος να μου το 'λεγε πως θα υπήρχε στιγμή που θα "υποστήριζα" μαριλού!)

Last edited by almond_blossom on Sat Jun 17, 2017 12:27 am; edited 1 time in total
almond_blossom
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 31 of 40 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics