Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

I mikri ollandeza vol.III (το άρβυλο τώρα και στον Κωστό)

Page 38 of 41 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: I mikri ollandeza vol.III (το άρβυλο τώρα και στον Κωστό)

Post by nolifer/hater on Thu Mar 16, 2017 11:46 pm

ειναι αεργες οπως λετε πολυ σωστα και βαριουνται κιολας!τζαμπατζουδες social climbers για γελια!κραζουν τηλεοραση και σοου μπιζ αλλα κρα κανουν!
nolifer/hater

Back to top Go down

Post by chaotic on Thu Mar 16, 2017 11:57 pm

@Evm wrote:Όχι ρε παιδιά δε το δέχομαι αυτό. Τους έδωσαν μία βαλίτσα πράγματα και λέει δεν πρόκειται να σας τα δείξω ένα ένα θα σας κάνω ένα κοντινό να δείτε χωρίς να μιλάω. Λες και θα της πεσει ο κω*******ς που καθεται ολη μέρα και δε κάνει τίποτα να τα δείξει.

άστα να πάνε! αυτή βαριέται που ζει θα δείξει και τι της έδωσαν? και το έχει τόσο δεδομένο πια με όλα αυτά που της έχουν δώσει που ούτε χαρούμενη δεν έδειξε σε φάση κλαιν. Το δικαιολόγησε κιόλας ότι θα δώσει κάποια σε φίλες της αχαχαχα άσε μας κουκλίτσα μου
chaotic

Back to top Go down

Post by astropeleki on Fri Mar 17, 2017 3:08 am

Παντως εχω παρατηρησει οτι απο τοτε που σταματησε να δουλευει, αντι να βγαζει πιο ωραια και πιο δημιουργικα βιντεο, ειναι τρις χειροτερη. Το περιεχομενο της ειναι ανυπαρκτο και η προσπαθεια της μηδαμινή.
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by allysanthe on Fri Mar 17, 2017 3:16 am

@astropeleki wrote:Παντως εχω παρατηρησει οτι απο τοτε που σταματησε να δουλευει, αντι να βγαζει πιο ωραια και πιο δημιουργικα βιντεο, ειναι τρις χειροτερη. Το περιεχομενο της ειναι ανυπαρκτο και η προσπαθεια της μηδαμινή.

Ενώ θα περίμενες το ακριβώς αντίθετο. Αλλά εντάξει εδώ βαριέται να συμμαζέψει το σπίτι της θα συμμαζέψει το κανάλι της; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
allysanthe

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Mar 17, 2017 12:38 pm

@astropeleki wrote:Παντως εχω παρατηρησει οτι απο τοτε που σταματησε να δουλευει, αντι να βγαζει πιο ωραια και πιο δημιουργικα βιντεο, ειναι τρις χειροτερη. Το περιεχομενο της ειναι ανυπαρκτο και η προσπαθεια της μηδαμινή.

prize
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Moonchild on Fri Mar 17, 2017 3:28 pm

++++++++++++++++++++
Moonchild

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Mar 17, 2017 4:47 pm

++++++++++++
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Melody-chan on Sat Mar 18, 2017 1:18 pm

Το θεωρώ λογικό.Καλώς ή κακώς όταν εργάζεσαι είσαι σε ένα πρόγραμμα και ρυθμό, συναναστρέφεσαι με διαφορετικά άτομα και μπορεί να έρθεις σε επαφή και με άλλα αντικείμενα.Όλα αυτά βοηθούν στην δημιουργικότητα.Όταν λοιπόν δεν έχεις στάνταρ πρόγραμμα και δεν έχεις και την θέληση και το κίνητρο να πας κάποιες γνώσεις σου ένα βήμα παραπέρα, βαλτώνεις.Συνεπώς απλώς σέρνεται, βαριέται.Έχει αρχίσει να περνάει η honey moon period από ότη φαίνεται.
Melody-chan

Back to top Go down

Post by astropeleki on Sat Mar 18, 2017 8:27 pm

@Μelody-chan ισχυει, δεν εχεις αδικο. Πιστευω οτι ειναι και θεμα ανθρωπου ομως. Η συγκεκριμενη ειναι και "επιρρεπης" στο καθισιο οποτε λογικο ειναι να αραξει και να βγαζει ολο και πιο αθλια βιντεο. Πραγματικα, αν δεν ειχε παει και Νεα Υορκη να δειξει κανενα βλογκ, μονο αυτα τα χαζοβιντεο θα εκανε.
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Sun Mar 19, 2017 4:09 pm

https://youtu.be/znsa4yQj3lg

δεν ηταν αυτο που περιμενα, βαρεθηκα και γενικα δεν μαρεσε καθολου..
ηθελα περισσοτερα πλανα απο το fashion week (αφου ηταν και ο βασικος λογος που πηγε) και οχι τραβηγμενα με τη καμερα απτο κινητο (ποση ανοργανωσια πια) -.-
ειδικα στα backstage θα μπορουσε να δειξει πως εβαφε η Μαγδα τα μοντελα με τα προιοντα της Maybelline.
καταλαβαινω οτι γινοταν χαμος και δεν ηταν ευκολο, αλλα τα περισσοτερα πλανα ηταν βιαστικα και δεν τα ευχαριστηθηκα.

ελπιζω το 2ο να ναι καλυτερο..
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by YoutubeLover on Sun Mar 19, 2017 7:27 pm

Και εμενα δεν μου αρεσε καθολου.Περιμενα να δω παραπανω Νεα Υορκη,ειτε απο τα μουσεια που πηγαν ειτε απο τους δρομους τα παρκα κτλ.Ακομα και απο το φασιον γουικ που εμενα μου περναει αδιαφορο αλλα θα μπορουσε να ειχε δειξει περισσοτερα.Βεβαια το δικαιολογω καπως γιατι οταν εισαι πρωτη φορα εκει θες να το ζησεις και οχι να εισαι με μια καμερα στο χερι ολη μερα.
YoutubeLover

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Mar 19, 2017 7:43 pm

Πηγανε οντως σε μουσεια;
και τι μουσεια; το πασιγνωστο μουσειο των μακ;
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by _Router_ on Sun Mar 19, 2017 9:33 pm

Δεν έδειξε πολλά απο το fashion show, που ουσιαστικά γι'αυτό πήγε και όχι επειδή η maybelline μοιράζει δωρεάν ταξίδια.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by _Router_ on Sun Mar 19, 2017 9:36 pm

Και σιγά τα οπίσθια που έδειξε ρε παιδιά, έβαλε και στο τίτλο "όχι clickbait". Φορούσε ρούχο απλώς ήταν παρτό στον πωπό... Έτσι κυκλοφορούν έτσι κι αλλιώς οι περισσότερες απο αυτές, σχεδόν γδυτές.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Sun Mar 19, 2017 10:46 pm

@_Router_ wrote:Και σιγά τα οπίσθια που έδειξε ρε παιδιά, έβαλε και στο τίτλο "όχι clickbait". Φορούσε ρούχο απλώς ήταν παρτό στον πωπό... Έτσι κυκλοφορούν έτσι κι αλλιώς οι περισσότερες απο αυτές, σχεδόν γδυτές.

μα ελα ντε!!εγω νομιζα οτι την πετυχε να αλλαζει ρουχα backstage για να βγει στη πασαρελα
ψεμα! Razz
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by fwtodamastria on Mon Mar 20, 2017 1:50 am

και εμένα μου φάνηκε βαρετό..μόνο τα σημεία με το fashion show είδα ολόκληρα, τα αλλά τα περνούσα
fwtodamastria

Back to top Go down

Post by vissinada on Mon Mar 20, 2017 7:31 pm

μα ο τίτλος είναι ι ορισμός του clickbait...
πήγε σε ολόκληρη Νέα Υόρκη, είδε τόσα πράγματα και αυτό που την εντυπωσίασε περισσότερο ήταν ο πισινός της Κένταλ και το έκανε τι είναι 12χρονο αγοράκι που δεν έχει ξαναδεί πισινό? και να πω ότι είναι κάτι που δεν έχουμε δει... δεν έχει αφήσει και κάτι και για τον γαμπρό
vissinada
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Ξενιτιά

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue Mar 21, 2017 10:04 am

Αυτο που ειδα στο βλογκ, ηταν τη χλεμπονεζα να τσιριζει "νεα υορκηηηηη", "ειναι τελειαααααα", "χιονιζειιιιιιι" κτλ. Για ονομα δηλαδη.....Παντως το προτιμησα που δε μιλουσε πολυ. 1000 φορες να βλεπεις παρα να την ακους.
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Tue Mar 21, 2017 11:18 am

Το οτι πηγε σε όλα τα ιβεντ με τα βανς με αποτελειωσε. Κ εγω φοραω βανς καθε μερα, αλλα ρε χαλασμενο κεφαλοτυρι βαλε κατι πιο σινιε γυφτισσα. Οτι τι; εισαι κουλ; να ορσε.
Επισης πως εκανε ετσι για τα ιβεντ? Να πω οτι ασχολιοταν με τη μοδα να δικαιολογησω τη χαρα της. Αλλά περα απο Λίμα και τζενερ ηξερε τιποταλλο;
Γενικα με τι ειπαμε οτι ασχολειται Η συγκεκριμένη; θυμίστε μου λίγο γιατι όλο το ξεχναω.
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue Mar 21, 2017 11:51 am

@BenjaminT καλα ισχυει φουλ αυτο που λες. Εχει ενα σωμα που δεν τη δυσκολευει, θα μπορουσε να βαλει κατι πολυ καλυτερο, να συμβουλευτει ενα φιλο ή ενα στυλιστα στην τελικη. Τα ντυσιματα της ηταν απαραδεκτα.
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Mar 21, 2017 11:57 am

@BenjaminT wrote:Το οτι πηγε σε όλα τα ιβεντ με τα βανς με αποτελειωσε. Κ εγω φοραω βανς καθε μερα, αλλα ρε χαλασμενο κεφαλοτυρι βαλε κατι πιο σινιε γυφτισσα. Οτι τι; εισαι κουλ; να ορσε.
Επισης πως εκανε ετσι για τα ιβεντ? Να πω οτι ασχολιοταν με τη μοδα να δικαιολογησω τη χαρα της. Αλλά περα απο Λίμα και τζενερ ηξερε τιποταλλο;
Γενικα με τι ειπαμε οτι ασχολειται Η συγκεκριμένη; θυμίστε μου λίγο γιατι όλο το ξεχναω.

γ***σε τα!!! κι εγω αυτο σκεφτηκα!
μα ειναι δυνατον; παλι καλα που δεν εβαλε ΚΑΙ εκει τις δρ μαρτενς  Razz

χωριο και παλιο χωριο
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Mplampla on Tue Mar 21, 2017 12:43 pm

@SafeFromHarm wrote:
@BenjaminT wrote:Το οτι πηγε σε όλα τα ιβεντ με τα βανς με αποτελειωσε. Κ εγω φοραω βανς καθε μερα, αλλα ρε χαλασμενο κεφαλοτυρι βαλε κατι πιο σινιε γυφτισσα. Οτι τι; εισαι κουλ; να ορσε.

γ***σε τα!!! κι εγω αυτο σκεφτηκα!
μα ειναι δυνατον; παλι καλα που δεν εβαλε ΚΑΙ εκει τις δρ μαρτενς  Razz

χωριο και παλιο χωριο

Eδώ γκρίνιαζε που μία μέρα έβαλε την γούνα και δεν ταίριαζε να βάλει και κασκόλ. Είχε προετοιμάσει άλλα ρούχα λέει. Το να έβλεπε την πρόβλεψη καιρού πριν πάει ξερω γω ή να ξεκινάει από το ξενοδοχείο με άνετο παπούτσι λόγω καιρού και εκεί να αλλάζει δεν το σκέφτηκε.
Mplampla

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Mar 23, 2017 3:43 pm

εκτος απο την εξοφθαλμα λαθος επιλογη συνεργατη, η Nike εδωσε ΚΑΙ τις ατακες του σποτακίου στην ολλανδεζα;
Rolling Eyes
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Mpetostokos on Thu Mar 23, 2017 4:11 pm

Άχου πόσο κακόγουστο, μαρκετινγκ από τα λιντλ.
Mpetostokos
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Thu Mar 23, 2017 4:15 pm

Τωρα οντως αυτη πηγαινε για μοντελο;;; affraid affraid affraid
Αυτην την ποζα εχω εγω λιγο πριν παθω ηλιαση Evil or Very Mad sunny Evil or Very Mad cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Page 38 of 41 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Back to top