Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

I mikri ollandeza vol.III (το άρβυλο τώρα και στον Κωστό)

Page 4 of 41 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: I mikri ollandeza vol.III (το άρβυλο τώρα και στον Κωστό)

Post by go_with_dah_flow on Sat Dec 03, 2016 4:56 pm

@SafeFromHarm wrote:
@go_with_dah_flow wrote:
@SafeFromHarm wrote:εγω λεω και πως και το τζοκερ να κερδιζα, παλι δε θα παρατουσα τη δουλεια μου κι αυτοι σε τετοιους δυσκολους καιρους αφησαν τις κανονικες δουλειες που ειχαν για να κανουν ΓιουΤιουμπ; δεν πειραζει, τουλαχιστον οι θεσεις να δοθουν σε ανθρωπους που το αξιζουν και εχουν αναγκη!

καλύτερα ετσι!!
και στην τελικη μαγκια τους αφου καταφερνουν και ζουν απο κατι που γουσταρουν
πιστευω οτι ειναι δυσκολο να ασχολουνται με το youtube και να δουλευουν παραλληλα
προσωπικα η δουλεια μου μου τρωει ολη την ενεργεια και δεν εχω κουραγιο να κανω τιποτα απο αυτα που θελω μετα, και ειναι μια δουλεια η οποια δεν με γεμιζει 100% αλλα συνεχιζω ακριβως επειδη ειναι δυσκολοι καιροι και δεν εχω σταθερο εισοδημα απο καπου αλλου (και με σκοπο να μαζεψω λεφτα, και να ξεκινησω αυτο που γουσταρω)
οποτε, απο αυτη την αποψη τους χαιρομαι και μπραβο τους

εγω παλι δε χαιρομαι καν, ισα ισα δυσανασχετω

γιατι νιωθω οτι αδικουμαι. Κι εγω ξυνω τη μυτη μου ολη μερα, ομως κανεις κακος ανθρωπος δε με πληρωνει γι αυτο  Neutral ουτε παρατησα καποια δουλεια γι αυτο.

σιγουρα υπαρχει αδικια στο κοσμο και πολλα πραγματα δεν χρειαζονται μονο δουλεια αλλα και τυχη.
παρολα αυτα ο καθενας κανει τις επιλογες του..εκεινοι επελεξαν να κανουν αυτο που τους αρεσει ενω δουλευαν παραλληλα,κ απτη στιγμη που ειδαν οτι μπορουν να ζησουν απο αυτο παρατησαν τις δουλειες τους..
κ εγω το ιδιο θα εκανα, απτη στιγμη που βαριεμαι τη δουλεια μου

γενικα χαιρομαι να βλεπω ανθρωπους που ζουν κανοντας κατι που γουσταρουν (ειτε ειναι ευκολο ειτε δυσκολο) και ευχομαι το ιδιο κ σε μενα αλλα κ σε ολο το κοσμο, γιατι για μενα αυτο ειναι ευτυχια

go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by KosFai on Sat Dec 03, 2016 4:56 pm

Η επαρση της και η χαζομάρα της έχει χτυπήσει άσχημα επίπεδα.
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Tick_tack on Sat Dec 03, 2016 4:57 pm

επειδη δν ειδα το βιντεο

παρατησε τη δουλεια και ο δημητρης; :\
Tick_tack

Back to top Go down

Post by KosFai on Sat Dec 03, 2016 4:59 pm

Στο σναπτσατ και στα βίντεο και αυτός όλη μέρα σπίτι είναι. Αλλά δεν ανέφερε κάτι σχετικό..
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Sat Dec 03, 2016 5:08 pm

@Marinacatlove wrote:Συμφωνω με safe και kosfai. Λοιπον λεει στο τελευταιο βλογκμας οτι και να μην παει καλα το γιουτιουμπ τι πιο ευκολο να βρει μια αλλη δουλεια....? Τι λες μαρη χλεμπονεζα? Εχεις καταλαβει που ζεις? Βασικα οχι,γιατι αλλοι σας συντηρουν, δεν τα βγαζετε ολα περα μονοι σας... Οταν θα περασει η μοδα του γιουτιουμπ και εχεις περασει τα πρωτα αντα, πιστευεις εν μεσω κρισης πως θα σκοτωνονται ποιος θα πρωτοπαρει μια χαζοχαρουμενη αεργη χιπστερω.... Εσενα περιμενουν ολοι... Ε ρε οταν ξυπνησουν γελιο που θα πεσει...

καλα εγω γενικα τα βλεπω λιγο ρομαντικα τα πραγματα
αλλα αν οντως ειπε κατι τετοιο ειναι εκτος τοπου και χρονου
μην αρχισει να προκαλει τωρα κ αυτη σαν την λουσουσου και με κανει να μετανιωνω για οσα ειπα -.-

go_with_dah_flow

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by xanto on Sat Dec 03, 2016 5:47 pm

Ποιά ήταν η δουλειά του συμβιου της;

xanto

Back to top Go down

Post by YoutubeLover on Sat Dec 03, 2016 5:53 pm

Καλα εκεινη σιγουρα την ειχε αφησει αλλα για να ειναι κι αυτος ολη μερα σπιτι τοσο καιρο η εχει παρει αδεια η την παρατησε κι εκεινος τη δουλεια.Παντως μου φαινεται πολυ χαζο εκ μερους τους αν εχει γινει κατι τετοιο.Ενταξει ο ενας,αλλα και οι δυο;Κι αν δεν παει καλα και σε 5 χρονια ξεφτισει ολο αυτο;Θα μεινουν ανεργοι και χωρις λεφτα και δυο;
Εξαλλου οσα λεφτα πια κι αν παιρνουν απο εταιρειες κλπ απο τη μερια του Δημητρη τουλαχιστον θα ειναι το λιγοτερο τεμπελια να εχει αφησει κι εκεινος τη δουλεια του
YoutubeLover

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Dec 03, 2016 7:17 pm

@go_with_dah_flow wrote:
@SafeFromHarm wrote:
@go_with_dah_flow wrote:
@SafeFromHarm wrote:εγω λεω και πως και το τζοκερ να κερδιζα, παλι δε θα παρατουσα τη δουλεια μου κι αυτοι σε τετοιους δυσκολους καιρους αφησαν τις κανονικες δουλειες που ειχαν για να κανουν ΓιουΤιουμπ; δεν πειραζει, τουλαχιστον οι θεσεις να δοθουν σε ανθρωπους που το αξιζουν και εχουν αναγκη!

καλύτερα ετσι!!
πιστευω οτι ειναι δυσκολο να ασχολουνται με το youtube και να δουλευουν παραλληλα
προσωπικα η δουλεια μου μου τρωει ολη την ενεργεια και δεν εχω κουραγιο να κανω τιποτα απο αυτα που θελω μετα, και ειναι μια δουλεια η οποια δεν με γεμιζει 100% αλλα συνεχιζω ακριβως επειδη ειναι δυσκολοι καιροι και δεν εχω σταθερο εισοδημα απο καπου αλλου (και με σκοπο να μαζεψω λεφτα, και να ξεκινησω αυτο που γουσταρω)

γιατι νιωθω οτι αδικουμαι. Κι εγω ξυνω τη μυτη μου ολη μερα, ομως κανεις κακος ανθρωπος δε με πληρωνει γι αυτο  Neutral ουτε παρατησα καποια δουλεια γι αυτο.

σιγουρα υπαρχει αδικια στο κοσμο και πολλα πραγματα δεν χρειαζονται μονο δουλεια αλλα και τυχη.
παρολα αυτα ο καθενας κανει τις επιλογες του..εκεινοι επελεξαν να κανουν αυτο που τους αρεσει ενω δουλευαν παραλληλα,κ απτη στιγμη που ειδαν οτι μπορουν να ζησουν απο αυτο παρατησαν τις δουλειες τους..

γενικα χαιρομαι να βλεπω ανθρωπους που ζουν κανοντας κατι που γουσταρουν (ειτε ειναι ευκολο ειτε δυσκολο) και ευχομαι το ιδιο κ σε μενα αλλα κ σε ολο το κοσμο, γιατι για μενα αυτο ειναι ευτυχια

κι εμενα μ αρεσει να καθομαι παιζοντας τεκκεν. Χμμμ... ισως πρεπει να βρω διεξοδους επαγγελματικες σε σχεση μ αυτο...  sceptical
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sat Dec 03, 2016 7:38 pm

@SafeFromHarm κι εμενα μ αρεσει να καθομαι παιζοντας τεκκεν. Χμμμ... ισως πρεπει να βρω διεξοδους επαγγελματικες σε σχεση μ αυτο... sceptical

Πεστα ρε θεα!!!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Sat Dec 03, 2016 7:47 pm

@SafeFromHarm wrote:
@go_with_dah_flow wrote:
@SafeFromHarm wrote:
@go_with_dah_flow wrote:

καλύτερα ετσι!!

κι εμενα μ αρεσει να καθομαι παιζοντας τεκκεν. Χμμμ... ισως πρεπει να βρω διεξοδους επαγγελματικες σε σχεση μ αυτο...  sceptical

ελα μη γινεσαι κουνελα
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Dec 03, 2016 7:47 pm

confused
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by KosFai on Sat Dec 03, 2016 9:27 pm

Χαχαχχα  μα ναι safe!
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fraoula86 on Sun Dec 04, 2016 3:16 pm

Το οτι υπάρχει αδικία στον κοσμο ειναι αδιαπραγμάτευτο. Και μαλιστα τεραστιως μεγαλύτερη απο την ολλανδεζα και το yt. Μακαρι ολοι οι ανθρωποι να δούλευαν για κατι που αγαπούν πολυ. Εγω χαίρομαι που όταν βλεπω βιντεο τους τους βλεπω χαρούμενους. Τι θα ηταν καλυτερο να έβλεπαν οι subscribers? Μιζέρια και μαυρη καθημερινότητα και κουραση απο μισητες δουλεις με μηδενικές απολαβές? Το οτι το να κανεις την ζωη σου ριάλιτι για τα λεφτα ειναι αξιοθρηνητο, με βρίσκετε σύμφωνη. Αλλα και το trash εχει την απήχηση του. Γιατι εχουν τόσους συνδρομητές? Και η Ολλανδέζα και η κωννα?  Συμπεριλαμβανομαστε κι εμεις σ'αυτούς, ε!

fraoula86

Back to top Go down

Post by Lilie on Sun Dec 04, 2016 3:29 pm

Η Κωνσταντίνα παντως μόνο χαρά δεν βγάζει. Μάλλον μιζέρια, γκρίνια, και ότι το κάνει από αγγαρεία. Η Δανάη ναι, φαίνεται πως το αγαπάει, βάζει πιο πολλή δουλειά και μεράκι στα βίντεο.
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Dec 04, 2016 3:32 pm

@fraoula86 wrote:Το οτι υπάρχει αδικία στον κοσμο ειναι αδιαπραγμάτευτο. Και μαλιστα τεραστιως μεγαλύτερη απο την ολλανδεζα και το yt. Μακαρι ολοι οι ανθρωποι να δούλευαν για κατι που αγαπούν πολυ. Εγω χαίρομαι που όταν βλεπω βιντεο τους τους βλεπω χαρούμενους. Τι θα ηταν καλυτερο να έβλεπαν οι subscribers? Μιζέρια και μαυρη καθημερινότητα και κουραση απο μισητες δουλεις με μηδενικές απολαβές? Το οτι το να κανεις την ζωη σου ριάλιτι για τα λεφτα ειναι αξιοθρηνητο, με βρίσκετε σύμφωνη. Αλλα και το trash εχει την απήχηση του. Γιατι εχουν τόσους συνδρομητές? Και η Ολλανδέζα και η κωννα?  Συμπεριλαμβανομαστε κι εμεις σ'αυτούς, ε!

προσωπικα δεν τους παρακολουθω γιατι εχω να παρω πραγματα απο αυτους σε οποιοδηποτε επιπεδο. Αντε το πολυ-πολυ κανα κραγιον.
Εγω δε βλεπω κανα χαρουμενο ανθρωπο παντως, αντιθετα, βλεπω υπερ του δεον χαζο-χαρουμενα τυπακια που σε λιγο καιρο θα ειναι στα αζητητα.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by KosFai on Sun Dec 04, 2016 3:46 pm

Και εγώ αυτό βλέπω. Ανθρώπους που ονειροβατουν, δεν έχουν συνείδηση και αφήνουν δουλειές για το εύκολο χρήμα. Και ας είναι και ψιχουλα. Κακό ριαλιτι, ύπνος φαΐ, γκρίνια στο ριπιτ. Δεν ήμουν ποτέ συνδρομητρια τέτοιων ανθρώπων και ούτε θα γίνω. Αντε κανένα βίντεο πηδοντας να δω έτσι για την επιβεβαίωση.
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fraoula86 on Sun Dec 04, 2016 4:16 pm

Χαζοχαρουμενοι, πάντως χαρούμενοι. Το χειρότερο ειναι οτι ξεκινησε απο το εξωτερικο το yt σαν καριέρα και τωρα εγινε μόδα και αντε να συγκρατησεις τα 15χρονα. Γιατι να διαβασεις? Κανεις την ζωη σου ριαλιτι και ξενοιαζεις.  Evil or Very Mad

fraoula86

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Dec 04, 2016 4:27 pm

Οι χαζοχαρουμενοι δεν ειναι χαρουμενοι, γι αυτο ειπα χαζο-. Ειναι φαινομενικα.
Μην αναφερω παλι το παραδειγμα με το ξυσιμο μυτης, γιατι σε αυτο τουλαχιστον εγω και συνεπης ειμαι και δε βαριεμαι. Η αλλη κανει που κανει τη βλακεια της, βαριεται και που ζει.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Poliskalispoiotitas on Sun Dec 04, 2016 7:02 pm

φιλοξενησαν ενα φιλο και επειδη ειχε κρυο του εδωσε την κουβερτα που κοιμαται το σκυλι.οκ...

Poliskalispoiotitas

Back to top Go down

Post by elvenpath1994 on Sun Dec 04, 2016 8:29 pm

https://i37.servimg.com/u/f37/19/53/33/06/g10.jpg

Τρομαξα.
elvenpath1994

Back to top Go down

Post by tsixlofouska on Sun Dec 04, 2016 8:42 pm

Αν ημουν στην θεση του θα την εφτυνα στα μουτρα και θα εφευγα!
tsixlofouska

Back to top Go down

Post by silvering on Sun Dec 04, 2016 9:11 pm

@SafeFromHarm Μπορείς να κάνεις άνετα καριέρα και να βγάζεις και λεφτά παίζοντας Tekken (ή κάτι πιο σύγχρονο, κατά προτίμηση) στη gaming community, που ψοφάει για ωραίες κοπέλες να παίζουν games - αν φαίνεται η φάτσα σου, ακόμα καλύτερα! Razz
silvering
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Dec 04, 2016 9:14 pm

πολυ ατυχες το παραδειγμα μου, το σκεφτηκα εκ των υστερων. Θα σταθω στο παραδειγμα με τη μυτη Razz (αν και, προσωπικα, ακομα και τις καριερες που βασιζονται στα τουρνουα games, τις θεωρω αστειες)
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by silvering on Sun Dec 04, 2016 9:18 pm

Μα δεν είναι ατυχές. Συμβαίνει αυτό. Αλλά τουλάχιστον αυτές παίζουν, συνήθως σοβαρά, και τα λεφτά τα βγάζουν, κατά κανόνα, βάσει του πόσο καλές είναι στο παιχνίδι. Οι δικές μας σε τι είναι καλές είπαμε;
silvering
Admin
Admin

Back to top Go down

Page 4 of 41 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top