Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Lousousou vol. IV

Page 37 of 37 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

View previous topic View next topic Go down

Re: Lousousou vol. IV

Post by SafeFromHarm on Mon Jul 31, 2017 1:11 pm

εγω παλι βλεπω μια -σταθερα- uber ξιπασμενη 40αρα που τρωει τα λεφτα των αλλων στα καπριτσια της. Η επιδειξιομανια της ειναι εξωφρενικη. Ξερει τι κανει η μουσιτσα. Σου λεει "πού θα με βρειτε να με ντισλαικωσετε;" εννοια σου, μανα μου..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Jul 31, 2017 1:30 pm

@Narina wrote:
@garniera wrote:Βλέποντας κι αυτήν και την αρραβωνιαρα ποδοσφαιριστή μόνο η λεξη "νεοπλουτιλα" μου έρχεται στο μυαλό. Ο πραγματικά πλούσιος θα πάρει μια πολύ πιο ψαγμενη τσάντα, χωρίς λογότυπα πανω, γιατί θέλει ανώτερη ποιότητα. Πάντως κι εγώ θα προτιμούσα να τα δώσω σε ταξίδι, παρά σε τσάντα που θα πουλησω μετα για "προσωπικούς λόγους".

+++++++ Όσο πιο πίσω πάει σε γενιές ο πλούτος, τόσο εκλείπουν οι τυμπανοκρουσίες στις επιλογές. Αντίθετα, οι Λουσίτσες γίνονται κινούμενες ρεκλάμες, φορώντας τα πιο οικονομικά αντικείμενα των πιο εμπορικών οίκων, με το οικόσημο να καλύπτει το μεγαλύτερο κομμάτι της επιφάνειάς τους. Και φυσικά φροντίζουν να απαθανατίσουν την εξέχουσα στιγμή(και αυτό είναι που προδίδει τη στέρησή τους) και να προσθέσουν τη φωτογραφία δίπλα στα στιγμιότυπα του πληρωμένου από εταιρεία διήμερου ταξιδιού(σε ξενοδοχείο με ημιδιατροφή,παρακαλώ!). Έχω στο περιβάλλον μου και τις δύο περιπτώσεις. Αν δεις άλμπουμ της κοπέλας που ανήκει στην πρώτη κατηγορία, αντιλαμβάνεσαι την οικονομική της άνεση από τα πολλά ταξίδια και μόνο αν προσέξεις το παρασκήνιο. Στο επίκεντρο βλέπεις ανεπιτήδευτους ανθρώπους να χαίρονται ο ένας τον άλλον και όσα τους περιβάλλουν. Η δεύτερη είναι σαν τη Λούση. Συμπαγής ύλη που αψηφά τους νόμους της φυσικής. Αντικείμενα,αντικείμενα,αντικείμενα.Α, και αντικείμενα. Μέχρι και οι άνθρωποι φαίνονται πετρωμένοι, σαν τα γκαργκόιλ ένα πράγμα(Λούση,μη με μηνύσεις, είναι γαλλικά, άρα επιτρέπονται)...

@Lonely_maroulaki Δέχεσαι εγΚραφές στο κλαμπ? Η λύση είναι μία(όχι η παραλία), η Ασία tongue

ΥΓ: Μαρή γκαρνιέρα, ποια είναι η αρραβωνιάρα ποδοσφαιριστή?? Πες τα πιο λιανά και για μας τα πετεινά....
ΥΓ2: Ενώ έγραφα, κόλλησε το pc. Ελπίζω να μην έχει γίνει καμιά στραβή με πολλαπλά ποστ

cheers cheers cheers
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by fairy88 on Mon Jul 31, 2017 2:48 pm

Όντως το φόρεμα είναι υπέροχο! Έχει καμια σας ιδεα τι ειναι; Θα ήθελα να το τσεκαρω αν βεβαια ειμαι εντος μπατζετ γιατί εγω δεν είμαι αρραβωνιαστικιά ποδοσφαιριστη Razz
fairy88

Back to top Go down

Post by HoustonGr on Mon Jul 31, 2017 3:58 pm

@fairy88 wrote:Όντως το φόρεμα είναι υπέροχο! Έχει καμια σας ιδεα τι ειναι; Θα ήθελα να το τσεκαρω αν βεβαια ειμαι εντος μπατζετ γιατί εγω δεν είμαι αρραβωνιαστικιά ποδοσφαιριστη Razz

Ειναι ακριβο!

HoustonGr

Back to top Go down

Post by garniera on Mon Jul 31, 2017 5:03 pm

Καλε η gio, η κινεζα!
garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Mon Jul 31, 2017 5:43 pm

Το φορεμα ειναι self portrait,ειναι πολυ ακριβη μαρκα με τετοιου ειδους φορεματα,αερινα και classy
Τα φοραει συνεχεια η fleur de force που κατι μου λεει οτι ειναι το προτυπο της παριζιανας(περασε και δεν αγγιξε)
Τη φερνει το asos αυτη τη μαρκα,αλλα και το ιδιο το asos κανει "αντιγραφες" πολλων σχεδιων της μαρκας αυτης και τα πουλαει πολυ οικονομικοτερα κατω απο τη δικη του επωνυμια cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by fairy88 on Mon Jul 31, 2017 5:58 pm

@Lonely_maroulaki ευχαριστώ πολύ γκερ!!
fairy88

Back to top Go down

Post by Christinaki on Mon Jul 31, 2017 7:31 pm

To φορεμα ειναι πολυ ομορφο και ταιριαζει στο σωμα της οπως και το πεδιλο.Αλλα η τσαντα αυτη δεν κολλαει, ειναι πιο καθημερινη.Ηθελε ενα clutch, αλλα πως θα κανουμε επιδειξη την νεα μας gucci?
Googlαρα την εταιρια αυτη,τι ομορφα φορεματα που εχει Embarassed Embarassed Embarassed .Αλλα ειδα κατι 400αρια και 500αρια και μου εφυγε η ορεξη Razz .
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Σανσίτι Άντεργκραουντ

Back to top Go down

Post by Trintrin on Mon Jul 31, 2017 10:00 pm

Ωραία η τσάντα, ωραιο και το φόρεμα αλλα δεν πανε μαζι. Η τσάντα ειναι casual ενω το φόρεμα όχι. Η τσάντα δεν κρατιέται σαν clutch. Μονο με το λουράκι της μου αρέσει αλλα είμαι σίγουρη οτι δεν εχει παει να το κοντύνει ή να ανοίξει έξτρα τρυπούλες οπότε της φτάνει στο γόνατο και το θέαμα ειναι γελοίο. Το φόρεμα της παει πολυ παντως και ναι ειναι ακριβό αλλα μάλλον είναι αγορασμένο με κανένα 50% off. Σχεδόν ολα τα ακριβά βγαίνουν πλέον σε έκπτωση αν περιμένεις λίγο.
Trintrin

Back to top Go down

Post by xanto on Sat Aug 05, 2017 6:38 pm

Που πήγε η σελίδα 38 των σχολιων;
Υ.Γ. μόλις τη βρήκα....

xanto

Back to top Go down

Post by what???? on Tue Aug 15, 2017 5:59 pm

meanwhile in instagram lol!

what????

Back to top Go down

Post by berry23 on Tue Aug 15, 2017 7:14 pm

Πηγε ακλαφτο...
berry23

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Tue Aug 15, 2017 7:41 pm

Υπεροχο το βαφτιστικο της φουστανακι!!η κουδουνιστρα της λειπει και θα κανει θραυση το σεπτεμβρη στο προνηπιο facepalm1 cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by peggykarra on Tue Aug 15, 2017 9:25 pm

Βαζω στοιχημα οτι απο οσεπτεμβρη θα το ξανανοιξει το καναλακι της
peggykarra

Back to top Go down

Post by odettelle on Tue Aug 15, 2017 10:06 pm

Να πω την αμαρτία μου μου αρέσουν και το φόρεμα και τα παπούτσια και η τσάντα απλά ο συνδυασμός είναι λίγο άτοπος...
odettelle

Back to top Go down

Post by bibibo on Tue Aug 15, 2017 10:15 pm

Ο συνδυασμός είναι "ότι έχω σε ακριβο για να βάλω ταγκ"
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Moonchild on Tue Aug 15, 2017 10:39 pm

Συμφωνώ κι εγώ. Χωριστά τα 3 κομμάτια τρώγονται. Όπως τα έχει συνδυάσει, όμως, είναι λες και έπιασε ό,τι βρήκε μπροστά της και το φόρεσε.
Moonchild

Back to top Go down

Post by marmelada on Tue Aug 15, 2017 11:16 pm

Το φορεματάκι μου αρέσει πολυ και σε μπλε που το ειδα μου αρεσε πιο πολυ , τα παπουτσακια τα κλειστά μεσα στον αυγουστο πως τα αντέχει; Θα μου άρεσε να δω το φορεματάκι με σανδαλακι κ ψαθινη τσαντουλα, ετσι οπως τα εχει βαλει κάνει πιο πολύ άνοιξη!!
marmelada

Back to top Go down

Post by bibibo on Tue Aug 15, 2017 11:28 pm

Ας κρατούσε καλύτερα την τσάντα -σουπλα-χαρτοπετσετοθηκη
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Mpirakouti on Wed Aug 16, 2017 1:33 am

Δε μου αρεσουν καθολου οι συνδυασμοι ουτε σε υφος, ουτε χρωματικα.σιγουρα η χαρτοπετσετοθηκη θα ταιριαζε πιο πολυ!
Mpirakouti

Back to top Go down

Post by peggykarra on Wed Aug 16, 2017 2:02 am

Ποσο γελαω με την χαρτοπετσετοθηκη! lol! οντως θα ταιριαζε καλυτερα αλλα μια λουσυ δεν μπορει να κανει και δευτερη εμφανιση με ιδια τσαντα! Αν ειναι ποτε δυνατον δεν ανηκει στην πλεμπα!
peggykarra

Back to top Go down

Post by Marpapazoi on Wed Aug 16, 2017 3:12 am

@peggykarra wrote:Ποσο γελαω με την χαρτοπετσετοθηκη! lol!  οντως θα ταιριαζε καλυτερα αλλα μια λουσυ δεν μπορει να κανει και δευτερη εμφανιση με ιδια τσαντα! Αν ειναι ποτε δυνατον δεν ανηκει στην πλεμπα!
Πφφφ... Αν είναι δυνατόν δεύτερη εμφάνιση με ίδια τσάντα? Τσοκαριες...

Marpapazoi
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Guruhater on Wed Aug 16, 2017 8:17 pm

Αχ πώς σκ^&* ντύθηκε πάλι το μπλαιμομπιλ νεογέννητο

Guruhater

Back to top Go down

Page 37 of 37 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

View previous topic View next topic Back to top