Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Lousousou vol. IV

Page 5 of 37 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 37  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lousousou vol. IV

Post by Georgina91 on Sun Dec 11, 2016 3:35 pm

Ναι ναι ναι να πάμε να της τα πούμε !!! Έλα δεν εχω επίσημο ένδυμα !!! Μάλλον πρέπει να νοικιάσω μια τουαλέτα απο κανενα βεστιάριο !!! Λουσουσου ειναι αυτη δεν μπορω να πάω όπως κ όπως στο σπιτι της
Georgina91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Elvirakious on Sun Dec 11, 2016 5:20 pm

@jerrybb wrote:Να πάμε όλες μαζί να πούμε τα κάλαντα. Όλο και κάτι θα μαζέψουμε για να αγοράσουμε τέτοια δώρα στους δικούς μας. :Santa:

θα κερασει κ μινι κουραμπιεδακι απο την φοντανιερα
Elvirakious

Back to top Go down

Post by ef106142 on Tue Dec 13, 2016 2:32 pm

ef106142

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Dec 13, 2016 2:38 pm

καλα ε, αυτη η μανταμιτσα ηρθε για να μεινει...!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by mpaklavadaki on Tue Dec 13, 2016 2:41 pm

Ας της πει κάποιος ότι όταν αγοράζεις ένα φουστάνι με τόσο κραυγαλέο πατερν δεν το φοράμε συνέχεια γιατί είναι σαν να μην έχουμε δεύτερο
mpaklavadaki

Back to top Go down

Post by Elvirakious on Tue Dec 13, 2016 2:53 pm

εγω περιμενα κατι πιο εντυπωσιακο ένδυμα Λουκια μου χρονιαρες μερες...

τύπου:

Elvirakious

Back to top Go down

Post by KosFai on Tue Dec 13, 2016 3:26 pm

Πιστεύω όταν είπε giorgio armani ήρθε σε οργασμό!
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by katerinabns on Tue Dec 13, 2016 6:41 pm

Σας λέω προκαταβολικά #σταυρώστεμε γιατί το βίντεο μ αρεσε. Το μακιγιάζ ήταν νορμάλ. Σταμάτησε επιτέλους να προσπαθεί να κάνει τη γαλλική προφορά που δεν την έχει και ακουγόταν πολύ οκ, σαν καθημερινό κορίτσι. Ήταν γενικά ευχάριστη.

Κάτι άλλο σχετικά με τη Λουκία. Τα νύχια της θα της πήγαιναν λίγο πιο μακρυά. Έχει κανονική βάση νυχιών οπότε θα είναι ωραίο να τα μακρύνει ελαφρώς, θα της κολακεύει τα δάχτυλα.
katerinabns

Back to top Go down

Post by Narina on Tue Dec 13, 2016 9:22 pm

@katerinabns wrote:Σας λέω προκαταβολικά #σταυρώστεμε γιατί το βίντεο μ αρεσε. Το μακιγιάζ ήταν νορμάλ. Σταμάτησε επιτέλους να προσπαθεί να κάνει τη γαλλική προφορά που δεν την έχει και ακουγόταν πολύ οκ, σαν καθημερινό κορίτσι. Ήταν γενικά ευχάριστη.

++++++ Κι εμένα μου άρεσε πάρα πολύ, μου θύμισε τα παλιά βίντεό της όπου την έβρισκα απολαυστική! Όταν μιλάει ήρεμα και φυσιολογικά, για 'μένα είναι η καλύτερη ελληνίδα youtuber. Ξέρει να βάφεται, χρησιμοποιεί ποιοτικά προϊόντα, είναι όμορφη και ήταν από τις πρώτες με καλή ανάλυση εικόνας. Επίσης, κάποτε δεν ασχολούνταν με μικρότητες. Λούση, αν μας διαβάζεις, σε παρακαλώ μην το ξαναχάσεις το στυλ σου...
Narina

Λοκέισο : Azkaban

Back to top Go down

Post by Georgina91 on Tue Dec 13, 2016 10:05 pm

πριν 2 χρονια η λουσυ ηταν η καλυτερη κατ εμε ..μετα ομως καπου το εχασε .... την ψωνισε εβγαλε τον πραγματικο εαυτο της ποιος ξερει .... παντως κ εμενα μου αρεσε αυτο το βιντεο
Georgina91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Dec 13, 2016 10:36 pm

@Narina wrote:
@katerinabns wrote:Σας λέω προκαταβολικά #σταυρώστεμε γιατί το βίντεο μ αρεσε. Το μακιγιάζ ήταν νορμάλ. Σταμάτησε επιτέλους να προσπαθεί να κάνει τη γαλλική προφορά που δεν την έχει και ακουγόταν πολύ οκ, σαν καθημερινό κορίτσι. Ήταν γενικά ευχάριστη.

++++++ Κι εμένα μου άρεσε πάρα πολύ, μου θύμισε τα παλιά βίντεό της όπου την έβρισκα απολαυστική! Όταν μιλάει ήρεμα και φυσιολογικά, για 'μένα είναι η καλύτερη ελληνίδα youtuber. Ξέρει να βάφεται, χρησιμοποιεί ποιοτικά προϊόντα, είναι όμορφη και ήταν από τις πρώτες με καλή ανάλυση εικόνας. Επίσης, κάποτε δεν ασχολούνταν με μικρότητες. Λούση, αν μας διαβάζεις, σε παρακαλώ μην το ξαναχάσεις το στυλ σου...

Εγω δεν την παρακολουθουσα ποτε, τη θεωρω απιστευτα βαρετη, ξινη, σιγανο ποταμι και ξιπασμενη. Δε θεωρω οτι εχει βρει το στυλ της, για να το "ξαναχασει", χαμενο το χει απο την αρχη. Επισης, φανηκε και η κατινια που κρυβεται μεσα της, απο τις μηνυσεις τοτε, μεχρι την ανελεητη επιδειξιομανια, σημερα.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by Elvirakious on Tue Dec 13, 2016 11:24 pm

++++++
Elvirakious

Back to top Go down

Post by AlexSof on Tue Dec 13, 2016 11:33 pm

++++++++++++++++++++++
AlexSof

Back to top Go down

Post by Georgina91 on Tue Dec 13, 2016 11:37 pm

Ναι δεν το συζητω πλεον δεν την μπορω καθολου σε σημειο τα βιντεο της να τα βλεπω σε σιγαση
Georgina91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by astropeleki on Wed Dec 14, 2016 11:27 am

@safefromharm Ακριβως οπως τα λες!! agreed agreed
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Dec 14, 2016 12:30 pm

μη σχολιασω το "ξερει να βαφεται" με τα χειλι γκεισας και τα μαγουλα-μελανιες...!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Christinaki on Wed Dec 14, 2016 12:55 pm

Ποτε δεν τη απαρακολουθουσα ουτε ημουν subscribed.Παντα μου εβγαζε κατι το απομακρο και αχωνευτο.
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Σανσίτι Άντεργκραουντ

Back to top Go down

Post by fraoula86 on Wed Dec 14, 2016 2:26 pm

Παιδια το τελευταιο μακιγιαζ ηταν τελειως ερασιτεχνικο. Εχω την εντυπωση οτι πριν κανα 2 χρονια βαφοταν πολυ πιο μοντερνα και κομψα.. Τι μεικαπ στα μαγουλα ειναι αυτο??
Η ταση της εποχης: Μπρονζερ, ρουζ, χαιλαιτερ, 3 γραμμες!! Κανε και φουξ δαμασκηνι ματια, μπορδοροδοκοκκινα χειλη... εεεεγινες!! panic

fraoula86

Back to top Go down

Post by Georgina91 on Fri Dec 16, 2016 1:20 pm

να το κ το sponsored παλι !!!
Georgina91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lilie on Fri Dec 16, 2016 3:02 pm

Η κούπα-Άιφελ με αποτελείωσε
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Georgina91 on Fri Dec 16, 2016 3:09 pm

Αφου ειναι παριζιανα καλε !!!!
Georgina91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by missvaso00 on Fri Dec 16, 2016 3:14 pm

@SafeFromHarm wrote:μη σχολιασω το "ξερει να βαφεται" με τα χειλι γκεισας και τα μαγουλα-μελανιες...!

καλησπερα . Μα για αυτα τα χειλη γκεισας γραφω και γω τοσο καιρο ( με προηγουμενο προφιλ ,διοτι για αγνωστο λογο δεν μπορουσα να μπω στο φορουμ και αναγκαστικα να κανω νεο προφιλ )
Αυτη η κοπελα παει και σε σχολη μακιγιαζ ,σωστα ?
Εστω οτι απο μονη δεν εχει αισθητικη να καταλαβει οτι πρεπει να γλυκανει το ανω χειλος και να μην τονιζει το σχημα καρδιας που δινει . Απο την σχολη δεν της το χουν πει ?
Μου ερχεται να βαλω το χερι μου στην οθονη και να μειωσω το τοσο εντονο χωρισμα που κανει.
Ακομη ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ,ειναι στημενη και παγωμενη σαν ανθρωπος,δεν με πειθει για τιποτα !!!
Η γνωμη ... φιλικα παντα Smile Razz
missvaso00

Back to top Go down

Post by Lilie on Fri Dec 16, 2016 3:26 pm

Εμένα δεν με ενοχλεί το βάψιμό της. Αν εξαιρέσω κάποιες μεμονωμένες περιπτώσεις που είχε πολλές λάμψεις κ φαινόταν λιπαρή και ιδρωμένη, ή που απ τη μία μεριά το ρουζ ήταν εντονότερο απ την άλλη, αλλά γενικά δε με χαλάει. Ούτε τα χείλη της με ενοχλούν. Αφού αυτό το σχήμα έχουν τα χείλη της δεν βρίσκω λόγο να τα παραμορφώσει.
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by missvaso00 on Fri Dec 16, 2016 8:04 pm

@Lilie wrote:Εμένα δεν με ενοχλεί το βάψιμό της. Αν εξαιρέσω κάποιες μεμονωμένες περιπτώσεις που είχε πολλές λάμψεις κ φαινόταν λιπαρή και ιδρωμένη, ή που απ τη μία μεριά το ρουζ ήταν εντονότερο απ την άλλη, αλλά γενικά δε με χαλάει. Ούτε τα χείλη της με ενοχλούν. Αφού αυτό το σχήμα έχουν τα χείλη της δεν βρίσκω λόγο να τα παραμορφώσει.

Αλλο παραμορφώνω και αλλο αναδεικνύω προς το καλύτερο ,δεν είπα να τα διπλασιασει ,αλλά να γλυκάνει την τόσο εντονη γωνια στα ανω χειλη ,ισα ισα πιστευω θα φερει ισορροπία στα έντομα μαγουλα της .
Βέβαια περι ορεξεως , γουστα ειναι αυτα ... αλλα μην μου πλασαρετε ως επαγγελματιας Mad
missvaso00

Back to top Go down

Page 5 of 37 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 37  Next

View previous topic View next topic Back to top