Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Καλλυντικά Wycon

View previous topic View next topic Go down

Καλλυντικά Wycon

Post by electra279 on Mon Oct 31, 2016 1:26 pm

Γεια σας!! Μήπως έχει δοκιμάσει καμία καλλυντικά της wycon?Πρόσφατα άνοιξε κατάστημα στη Θεσσαλονίκη, αλλά πριν το επισκεφθώ θα ήθελα να ακούσω γνώμες ή προτάσεις για προϊόντα... afro lipstick

electra279

Back to top Go down

Re: Καλλυντικά Wycon

Post by what???? on Mon Oct 31, 2016 1:43 pm

εγω που μπηκα να χαζεψω δεν ενθουσιαστηκα. ουτε στις σκιες αποδοση , ουτε κατι ιδιαιτερο απο lipsticks κτλπ. δεν ξερω αν υπαρχει καποιο hg προιον, δεν ειχα ιδεα για την εταιρια πριν δω το καταστημα.
πηρα ομως τις κενες παλετες που εχει κ εκανα depot κατι σκιες.

what????

Back to top Go down

Post by peggy1990 on Mon Oct 31, 2016 2:31 pm

@What???? Μαγνητικες παλετες? Ποσο εκαναν?

peggy1990

Back to top Go down

Post by what???? on Tue Nov 01, 2016 10:45 am

https://www.wyconcosmetics.com/en/products-make-up-eyes-palettes-refills

what????

Back to top Go down

Post by katerinabns on Sat Nov 26, 2016 11:52 am

@what???? έχω δοκιμάσει ένα ρουζ κι ένα luqiod lipstick. Το ρουζ έχει φοβερή απόδοση θελει ελαφρύ χέρι για να μη γίνεις σαν τη λούση. Το liquid lipstick πρεπει να πω ότι έχει εκπληκτική ποιότητα. Απλώνεται ωραία και δεν ξηραίνει τα χείλη. Δε γίνεται αυτό το ματ σα χαρτί που σου κάνει κομματάκια.

katerinabns

Back to top Go down

Post by dimieg on Fri Dec 09, 2016 1:14 am

Εχω παρει μια ματ σκια που μου φαινεται καλη αλλα δεν την εχω χρησιμοποιησει πολυ για να πω με σιγουρια. Επισης ενα μολυβι ματιων που ειναι πολυ καλο, κραταει πολλες ωρες αλλα δεν το εχω βαλει στην υγρη γραμμη, μονο στο επανω βλεφαρο σαν eyeliner και δουλεμενο με σκια απο πανω.
Τελος εχω παρει κι εγω μια μαγνητικη παλετα. Σε σχεση με τις z palettes ειναι αρκετα πιο "ψευτικη" αλλα για τη διαφορα τιμης πιστευω δεν μπορει καποιος να απαιτει να ειναι το ιδιο! Ο μαγνητης της παντως ειναι μια χαρα και οσες σκιες εχω κολλανε μια χαρα!

dimieg

Back to top Go down

Post by bibibo on Sat Dec 10, 2016 10:37 pm

https://www.wyconcosmetics.com/en/products-make-up-face-foundation/2906/ready-to-play-contour-palette
ειδα το βιντεο της irene michala η πωςτηνλενετελοσπαντων (αν και δεν την μπορω καθολου,το ειχα σε ταχυτητα 2) αλλα ηθελα κατι τετοιο,3 χρωματα σκεφτομουν οχι 6,αλλα την ορεχτηκα!

bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Nata2 on Mon Jan 09, 2017 1:54 am

Έχω ένα sublime matt lipstick κόκκινο απόχρωση red υπέροχη απόδοση και διάρκεια δεν μου ξηραίνει ιδιαίτερα τα χείλη, ένα lqd lipstick no 32 πολύ ελαφρύ, ότι πιο ελαφρύ ματ έχω βάλει στα χείλη μου, 3 μαγνητικές σκιές οι 2 μου άρεσαν πολύ και σαν απόδοση και σαν διάρκεια στα δικά μου υπερλιπαρά βλέφαρα(βασικά ένα 6ωρο αναλλοίωτη χωρίς βάση) αλλά η 3η no62 δεν κάνει καλό blending. Έχω επίσης 2 μολύβια ματιών, το ένα  της longlasting σειράς υπέροχο, πολύ καλή διάρκεια, δεν κουνιέται, αλλά και βουτυράτο, το άλλο από την intense απλά καλό. Επίσης ενθουσιάστηκα με το makeup το πιο φθηνό αυτό που έχει 8μιση ευρώ. Μέτρια κάλυψη, δε λάδωσα αν και δεν το σέταρα με πούδρα, γιατί πήγα και το δοκίμασα βιαστικά στο μαγαζί να δω πώς κάθεται. Το έβαλα στς 2 το μεσημέρι και μέχρι τς 9 το βράδυ ήταν εκεί, σοκαριστικό για το δέρμα μου. Θα πάω να το αγοράσω οπωσδήποτε. Έχω και ένα κονσίλερ επίσης, καλούτσικο ρίξτε του μια ματιά αν και δεν πετάω και τη σκούφια μου. Αυτά Smile έχει καλά βερνίκια επίσης, εμένα μου κρατάνε τουλάχιστον

Nata2

Back to top Go down

Post by Nata2 on Mon Jan 09, 2017 1:56 am

@bibibo wrote:https://www.wyconcosmetics.com/en/products-make-up-face-foundation/2906/ready-to-play-contour-palette
ειδα το βιντεο της irene michala η πωςτηνλενετελοσπαντων (αν και δεν την μπορω καθολου,το ειχα σε ταχυτητα 2) αλλα ηθελα κατι τετοιο,3 χρωματα σκεφτομουν οχι 6,αλλα την ορεχτηκα!
Κι εγώ την ζαχαρώνω αυτή!

Nata2

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top