Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Άντρες YouTuber

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Άντρες YouTuber

Post by chocolatefruit on Sun Oct 23, 2016 12:26 pm

Παρακολουθειτε αντρες στο ελληνικο youtube? Εμενα ο αγαπημενος μου ειναι ο Eponimos Alkoolikos. Εε ειναι και ωραιο παιδι Razz

chocolatefruit

Back to top Go down

Re: Άντρες YouTuber

Post by peggy1990 on Sun Oct 23, 2016 12:30 pm

Εγω βλεπω booyah.

peggy1990

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Oct 23, 2016 2:37 pm

Ο eponimos ειναι σκετη μουφα, αυτο θα πω μονο. Καθοταν και εκραζε κοσμο κατω απο βιδεο της τυρολεζας, προς υπερασπιση της. Αηδια.

Παρακολουθω krow, tsach και lynx αν και ειμαι ξενερωμενη πλεον.
Παλιοτερα βλεπα και 2j αλλα βαρεθηκα γρηγορα, αφηστε που νομιζω πως εχει λιγοτερο μυαλο κι απο τα 12 χρονα που τον παρκαολουθουν.
Maliatsis, Dourvas (καμμενοι αμφοτεροι)
Fluffee talks απο ξενους-ειναι ο αγαπημενος μου μαζι με τον Paul Joseph Watson, ο οποιος φτιαχνει βιντεο με αναλυτικη σκεψη πανω σε πολιτικη, προσωπα της επικαιροτητας κλπ.

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by chocolatefruit on Sun Oct 23, 2016 3:12 pm

Με ποια αφορμη εκραζε ο eponimos? Δεν παρακολουθω τα βιντεο της τυρολεζας.

chocolatefruit

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Oct 23, 2016 3:19 pm

Επειδη υπηρχε κοσμος που την εκραζε και εκραζε και συγκεκριμενα βιντεακια ως προς το περιεχομενο τους. Νομιζω ηταν τοτε με εκεινη την αηδια ολκης, με τα "τολμας να με φιλησεις;" κατι τετοιο.

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Lilie on Sun Oct 23, 2016 3:20 pm

Μπήκα να δω τον επώνυμο αλκοολικό που λέτε ότι είναι ωραίος και μου φάνηκε άχρωμος κ άοσμος Razz Δε βαριέσαι, περί ορέξεως. Δεν παρακολουθώ κανέναν, με εξαίρεση τώρα τελευταία τον Κοντοπίδη σε συγκεκριμένα βίντεο (κ@@@ρες του FB, μανούλες, άντρας μόνος ψάχνει, χειρότερα τατου κλπ). Δεν είναι ότι τον θεωρώ τρελά αστείο από μόνο του (γι αυτό κ δεν τον παρακολουθούσα παλιότερα) αλλά είναι τόσο καμμένα τα ποστ που δείχνει κ τα σχόλια από κάτω ακόμα χειρότερα, που τους δίνει κάτι λίγο παραπάνω κ με κάνει να γελάω.

Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Oct 23, 2016 3:21 pm

@Lilie wrote:Δεν παρακολουθώ κανέναν, με εξαίρεση τώρα τελευταία τον Κοντοπίδη σε συγκεκριμένα βίντεο (κ@@@ρες του FB, μανούλες, άντρας μόνος ψάχνει, χειρότερα τατου κλπ). Δεν είναι ότι τον θεωρώ τρελά αστείο από μόνο του (γι αυτό κ δεν τον παρακολουθούσα παλιότερα) αλλά είναι τόσο καμμένα τα ποστ που δείχνουν κ τα σχόλια από κάτω, που τους δίνει κάτι λίγο παραπάνω κ με κάνει να γελάω.
ΑΚΡΙΒΩΣ, κι εγω αυτο κανω τελευταια  Razz
παλια αναρωτιομουν με τη βλακεια που δερνει τους συνδρομητες του, τωρα που κανει πιο pop βιντεο, μπορω κι εγω να καταλαβω το χιουμορ του.

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Lilie on Sun Oct 23, 2016 3:29 pm

@SafeFromHarm wrote:
@Lilie wrote:Δεν παρακολουθώ κανέναν, με εξαίρεση τώρα τελευταία τον Κοντοπίδη σε συγκεκριμένα βίντεο (κ@@@ρες του FB, μανούλες, άντρας μόνος ψάχνει, χειρότερα τατου κλπ). Δεν είναι ότι τον θεωρώ τρελά αστείο από μόνο του (γι αυτό κ δεν τον παρακολουθούσα παλιότερα) αλλά είναι τόσο καμμένα τα ποστ που δείχνουν κ τα σχόλια από κάτω, που τους δίνει κάτι λίγο παραπάνω κ με κάνει να γελάω.
ΑΚΡΙΒΩΣ, κι εγω αυτο κανω τελευταια  Razz
παλια αναρωτιομουν με τη βλακεια που δερνει τους συνδρομητες του, τωρα που κανει πιο pop βιντεο, μπορω κι εγω να καταλαβω το χιουμορ του.

Ε ναι μωρέ, κάτι ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ, κάτι γράμματα στον έναν κ γράμματα στον άλλον δεν μου άρεσαν ποτέ. Πιο παλιά παρακολουθούσα κ Jeremy κ Mikeius (σ αυτόν βασικά το μπλογκ του) αλλά εμπορευματοποιήθηκαν κι αυτοί κ χάλασαν. Πλέον τους έχω βαρεθεί.

Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Oct 23, 2016 3:29 pm

+++++++

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Oct 23, 2016 4:02 pm

1) Δε γελαω
2)Δεν καταλαβαινω γενικα ολη την υπαρξη αυτου του δηθεν κωμικου ελληνικου community
3) Oι περισσοτεροι απο αυτους βγαζουν μισογυνισμο (αν διαφωνειτε δεκτες οι αποψεις σε καθε περιπτωση)
4) ΠΛΗΤΤΩ!

Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Satine on Mon Oct 24, 2016 10:07 am

Τον επώνυμο αλκοολικό τον έβλεπα όταν ξεκίνησε επειδή έχει λίγο γέλιο αλλά φαινόταν γενικά κακιασμένος. Με το που άρχισε να γλείφει τυρολέζα και τις ουρές της ξενέρωσα έκανα ένα ωραιότατο unsub και ησύχασα! Μόνο το cooking Μαλιάτσης βλέπω για τον Φοντούλη πλέον και θάψε το σενάριο.

Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by asimantomirmigaki on Mon Oct 24, 2016 10:41 am

Πανω κατω τους παρακολουθω ολους,αναλογως το ποσο με τραβαει ενα βιντεο
Τελευταια εχω τρελαθει με kako xamo και τα βιντεο του με την κραυγη (καλτ σειρα της καβαλας),οπου κλαιω απο τα γελια.

asimantomirmigaki

Back to top Go down

Post by maromaro on Mon Oct 24, 2016 2:00 pm

cooking maliatsis για φουντουλη αχχχ I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

maromaro

Back to top Go down

Post by what???? on Mon Oct 24, 2016 2:25 pm

@Vitaminsea wrote:1) Δε γελαω
2)Δεν καταλαβαινω γενικα ολη την υπαρξη αυτου του δηθεν κωμικου ελληνικου community
3) Oι περισσοτεροι απο αυτους βγαζουν μισογυνισμο (αν διαφωνειτε δεκτες οι αποψεις σε καθε περιπτωση)
4) ΠΛΗΤΤΩ!

ωω ναι!

what????

Back to top Go down

Post by vissinada on Tue Oct 25, 2016 12:50 am

μόνο σε ένα άντρα έχω κάνει subscribe Phil DeFranco

στα ελληνικά κανάλια αντρών τύπου κόμεντι δεν μπορώ να τα παρακολουθήσω
ποιοι είναι όλοι αυτοί οι πατάτες που ακολουθούν τον λυνξ?

vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Tick_tack on Wed Nov 02, 2016 10:32 pm

μονο τον κοντοπιδη συμπαθω αλλα καποιες φορες κουραζει..

απεχθανομαι τον μαλιατση, την εχει ψωνισει παρα πολυ.

ολοι οι αλλοι ειναι αδιαφοροι.

Tick_tack

Back to top Go down

Post by LeStrange on Thu Nov 03, 2016 8:55 am

Εγώ παρακολουθούσα μόνο το cooking γενικά και το Θάψε το Σενάριο...Το πρώτο πλέον δεν το παρακολουθώ,έχει κουράσει με τα ίδια και τα ίδια αστεία κλπ,με την και καλά ασχετοσύνη του Μαλιάτση που δεν ξέρει ούτε τα βασικά υποτίθεται και με τα "inner jokes" τους που είναι επιπέδου δημοτικού.Χώρια του ότι την έχει ψωνίσει πολύ. Το Θάψε το Σενάριο το βλέπω ακόμα,αλλά σε φάση "το πέτυχα στα προτεινόμενα και το θυμήθηκα" όχι ότι το περιμένω πώς και πώς...Αντιγραφή αντίστοιχου ξένου κόνσεπτ στα πάντα,ακόμα και στις ατάκες,ο Μάικιους ήταν όταν είχε πρωτοξεκινήσει (επί μπραφ) ένας συμπαθητικός αντιπαθούκλας,τώρα είναι απλά ξερόλας-ψωνάρα και τον βαριέμαι,για το Μαλιάτση τα είπα,απλά σε συνδυασμό αυτοί οι δυο δεν είναι τόσο αφόρητοι όσο μεμονωμένα (κατά τη γνώμη μου). Αλκοολικό παρακολουθώ σχετικά,δε μου βγάζει κάτι κακιασμένο (ίσως γιατί είμαι μισάνθρωπος),μ'αρέσουν τα βίντεο που πίνει και κρίνει,αυτά με την ξαδέρφη του σαν κόνσεπτ (γιατί πολλοί τα κάνουν) δεν τα κοιτάω καν...Το ότι δείχνει μια εκτίμηση σε Δανάη και Toothfairy κάνω ότι δεν το βλέπω,θέλω να πιστεύω ότι είναι για επικοινωνιακούς λόγους και πιο πολλούς συνδρομητές.
Κατά τ'άλλα ψάχνω αποσπάσματα ή ολόκληρα σόου ή συνεντεύξεις από Stand Up comedians,λατρεύω Δημόπουλο και Ατζαράκη (παρακολουθώ και το Cineλθετε) και παρακολουθώ ευχάριστα και Φισφή αν πετύχω κανένα απόσπασμα κλπ...

LeStrange
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by EllenGeller on Thu Nov 03, 2016 10:35 am

Χαιρετω κ εγω με την σειρα μου!νομιζω πως οι περισσοτεροι ανδρες youtuber απευθυνονται σε κοινο 12-15 ετων. Εγω παρακολουθω vibrator και konilo για να περασει η ωρα.Α!κ λιγο booyah...Περυσι εβλεπα cooking κ γελουσα αλλα φετος πλεον με κουραζει ο μαλιατσης,με το ζορι να κανει γκαφα για να βγει αστειο (λες κ θελει ειδικες ικανοτητες να ανοιξεις ενα μπλεντερ ή να ανακατεψεις βουτυρο,ζαχαρη κ αβγα).Τελος ο αλκοολικος μου θυμιζει τον σπαστικο κουτσομπολη που εκανε παρεα μονο με κοριτσια που οι περισσοτεροι ειχαμε εναν τετοιον συμμαθητη στο σχολειο!

EllenGeller

Back to top Go down

Post by vasiliki_vaso on Thu Nov 10, 2016 7:52 pm

οντως το cooking εχει κουρασει παρα πολυ..Και νομιζω οτι και αυτοι βαρεθηκαν, αλλα πεφτει χρημα, γιαυτο το συνεχιζουν..Τα αστεια πλεον δεν ειναι αστεια, οταν μετα απο 100 επεισοδια ρωταει ο μαλιατσης πως να κοψει το κρεμμυδι ή ταχα μου δηθεν δεν μπορει να σπασει ενα αβγο..

vasiliki_vaso

Back to top Go down

Post by marmelada on Thu Nov 10, 2016 8:01 pm

τον κοντοπίδη τον έβλεπα στα πρώτα μετά δεν ξέρω τον βαρέθηκα, καμμιά φορά βλέπω αλλά δεν τρελαίνομαι πια!!μαλιάτζη ούτε καν δεν τον θεωρώ καν αστείο και απορώ που κάνει και stand up!!τον tsach βλεπω τελευταία καλός είναι, μονο τις φάρσες του δεν μπορώ, τα θεωρώ ξεφτιλίκια και ότι φέρνει αγνώστους σε δύσκολη θέση!!

marmelada

Back to top Go down

Post by vasiliki_vaso on Thu Nov 10, 2016 8:04 pm

Και ομως ο Μαλιατσης στο stand up ειναι αρκετα καλος..Τον εχω δει απο κοντα..Για ενα περιεργο λογο δεν εβριζε πολυ..Καμια σχεση με τα cooking μου μια στις δυο λεξεις ειναι βρισια

vasiliki_vaso

Back to top Go down

Post by Chatterbox on Tue Nov 15, 2016 2:06 pm

Εχετε δει τον συγκεκριμενο? Μου τον εβγαλε στα προτεινομενα και ειδα λιγο τα αγαπημενα Οκτωβριου. Με εξεπληξε θετικα μπορω να πω. Ειναι φαρμακοποιος απο οτι καταλαβα. μου αρεσε που αιτιολογησε αναλυτικα γιατι και πως δουλευει ενα προιον,κατι που μου λειπει απο τις ελληνιδες  μπιουΝΤΥ. ειλικρινα ειναι κατι που οι λατρεμενες μας γκουρουζ δεν κανουν και απορω... Ακομα και στεγνο πληρωμενο προμο να κανεις, θα επρεπε να πεις 2-3 πραγματακια για το καθε προιον,οχι ενα "ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ-ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ-ΜΟΝΑΔΙΚΟ-ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ"

Chatterbox

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Nov 15, 2016 2:45 pm

τον ανεβασα κι εγω προχθες στα ασχετα! μου αρεσε!

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Chatterbox on Tue Nov 15, 2016 7:36 pm

Ωωω σορυ,δεν το είδα...Τι αβαταρ και υπογραφή είναι παλι ετούτα!!!
! Ο-κρρρρρρρ

Chatterbox

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Wed Nov 16, 2016 9:25 am

Παιδια μπορει να μην ειναι γιουτιομπερ Αλλά εμενα μαρεσει Ο Νασκαρης. Έχει ετσι μια γοητεια, μια βαρβατιλα. Τι; Όχι;

BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics