Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Venetia kamara

Page 39 of 42 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Next

Go down

Re: Venetia kamara

Post by eirini01 on Thu May 03, 2018 11:29 pm

Venetira Spasarxito Kamarotsuki

Το καρτουν της επαναστασης. Γροθια στο κατεστημενο, ωδη στο φεμινισμο, πρωτοπορος στον καρτουνισμο, μαχητρια hentai. GloiGlouGlouGlouGlou

eirini01
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-06-10
Λοκέισο : Ιδιωτικό ΙΕΚ Υπόγας Ηλιουπόλεως μλκισμένη

Back to top Go down

Post by Marlia on Fri May 04, 2018 9:52 am

Σε γενικές γραμμές είχε δίκιο σε αυτά που είπε, προσωπικά συμφωνώ μαζί τής. Αλλά σε κάποια σημεία πολύ υφακι ρε παιδί μου....εκεί το χάνει... + όλη αυτή η καρτουνιστικη φυσιογνωμία που έχει, σε κάνει να μη τη παίρνεις και πολύ στα σοβαρά και να λες " Ρε καραγκιοζακι κάτσε καλά ".....Αλλά έχει δίκιο !!!!

Marlia
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-07-10

Back to top Go down

Post by Georginelli91 on Fri May 04, 2018 10:53 am

προφανως και εχει δικιο απλα ειναι υπερβολικη.... εγω προσωπικα δεν πιστευω οτι δεν παιρνει διπλωμα επειδη οπως ειπε θα αναγκαστει να λαδωσει .... επιπλεον δεν μου αρεσει οτι ειναι απολυτη .... η Ελλαδα ειναι ενα κρατος που απαριθμει πανω απο 11 εκατομμυρια κατοικους.... δεν γινεται να τους βαζεις ολους σε ενα τσουβαλι ή να τους λες ολους ελληναρες κλπ .... εκεινη ειναι καθ'ολα σωστη ?
Georginelli91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-09

Back to top Go down

Post by kritsini on Fri May 04, 2018 12:55 pm

Μπορει να μην την χωνευω,να την βρισκω καρικατουρα αλλα στο βιντεο τα ειπε πολυ σωστα και δεν ηταν καθολου υπερβολικη.Και το να λεμε αμα δεν σαρεσει στην Ελλαδα φυγε ειναι τουλαχιστον γελοιο.Η οδικη παιδεια ειναι αθλια.Με εχει χτυπησει αμαξι 3 φορες σε διαβαση και τις 2 ειχα πρασινο και την μια μου χε κανει σημα η οδηγος ντεμεκ να περασω και ενω πηγα να περασω γκαζωσε,ανεβηκα κανονικο στο καπο και συνεχισε να οδηγαει,οταν δε σταματησε επιτελους μου λεει με υφος ε συγγνωμη ρε κοπελια δεν σε ειδα.Και τοτε ημουν 14 χρονων παιδακι.Για να μην μιλησω για τους γιατρους.Αλλα σε αυτη τη χωρα δυστυχως δεν προκειται να γινει αλλαγη γιατι ολοι κοιταμε να μην μπλεξουμε και να μην φανουμε και δεν ξερω και γω τι.Αξιοι της μοιρας μας.Ελλαδισταν.

kritsini
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2018-02-15

Back to top Go down

Post by kally_marino on Fri May 04, 2018 1:46 pm

@Georginelli91 wrote:προφανως και εχει δικιο απλα ειναι υπερβολικη.... εγω προσωπικα δεν πιστευω οτι δεν παιρνει διπλωμα επειδη οπως ειπε θα αναγκαστει να λαδωσει .... επιπλεον δεν μου αρεσει οτι ειναι απολυτη .... η Ελλαδα ειναι ενα κρατος που απαριθμει πανω απο 11 εκατομμυρια κατοικους.... δεν γινεται να τους βαζεις ολους σε ενα τσουβαλι ή να τους λες ολους ελληναρες κλπ .... εκεινη ειναι καθ'ολα σωστη ?

Ισχύει... ξέρω πολύ κόσμο που δεν λάδωσε για να πάρει το δίπλωμα του. Άσε που σαν δικαιολογία ακούγεται ότι δεν έχει εμπιστοσύνη στον εαυτό της.. ότι δηλαδή δεν θα είμαι καλή για αυτό θα πρέπει να λαδώσω. Δεν έχω ακούσει για άνθρωπο που πήγε, τα έκανε όλα σωστά και δεν πέρασε... Δεν είναι ωραίο να τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι.

Όπως και με τα νοσοκομεία. Ναι υπάρχουν γιατροί που λαδώνονται αλλά υπάρχουν και αυτοί που δεν λαδώνονται.

Επίσης ... μην νομίζει ότι στο εξωτερικό δεν γίνονται αυτά. Και σε άλλες χώρες τις Ευρώπης έχουν φακελάκι.. πχ στην Ιταλία και το λένε ακριβώς έτσι... "φακελάκι".

Μέχρι και στην Αγγλία έχω ακούσει για λάδωμα. Γενικά, παραοικονομία και διαφθορά υπάρχει παντού, άλλου περισσότερο , άλλου λιγότερο. Οι χώρες με την λιγότερη παραοικονομία είναι οι ΗΠΑ, το Λουξεμβούργο και το Βέλγιο νομίζω (βάση επίσημων στατιστικών). Η Ελλάδα είναι έκτη στην κατάταξη. Υπάρχουν και χειρότερα εντός ΕΕ http://www.forologikanea.gr/news/ekti-megaluteri-paraoikonomia-stin-ee-i-ellada/
kally_marino
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-10

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri May 04, 2018 1:57 pm

6η;!;

μας ειχα στο τοπ θρι
SafeFromHarm
Admin
Admin

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-03-24
Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by odettelle on Fri May 04, 2018 3:03 pm

@kritsini wrote:Μπορει να μην την χωνευω,να την βρισκω καρικατουρα αλλα στο βιντεο τα ειπε πολυ σωστα και δεν ηταν καθολου υπερβολικη.Και το να λεμε αμα δεν σαρεσει στην Ελλαδα φυγε ειναι τουλαχιστον γελοιο.Η οδικη παιδεια ειναι αθλια.Με εχει χτυπησει αμαξι 3 φορες σε διαβαση και τις 2 ειχα πρασινο και την μια μου χε κανει σημα η οδηγος ντεμεκ να περασω και ενω πηγα να περασω γκαζωσε,ανεβηκα κανονικο στο καπο και συνεχισε να οδηγαει,οταν δε σταματησε επιτελους μου λεει με υφος ε συγγνωμη ρε κοπελια δεν σε ειδα.Και τοτε ημουν 14 χρονων παιδακι.Για να μην μιλησω για τους γιατρους.Αλλα σε αυτη τη χωρα δυστυχως δεν προκειται να γινει αλλαγη γιατι ολοι κοιταμε να μην μπλεξουμε και να μην φανουμε και δεν ξερω και γω τι.Αξιοι της μοιρας μας.Ελλαδισταν.
14 χρονών οδηγούσες και μετά φταίνε οι άλλοι που η οδική μας παιδεία είναι χάλια;
odettelle
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-08-14

Back to top Go down

Post by nutellanini on Fri May 04, 2018 3:05 pm

Εννοεί προφανώς πεζή

nutellanini
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2018-03-10

Back to top Go down

Post by kritsini on Fri May 04, 2018 3:05 pm

@odettelle wrote:
@kritsini wrote:Μπορει να μην την χωνευω,να την βρισκω καρικατουρα αλλα στο βιντεο τα ειπε πολυ σωστα και δεν ηταν καθολου υπερβολικη.Και το να λεμε αμα δεν σαρεσει στην Ελλαδα φυγε ειναι τουλαχιστον γελοιο.Η οδικη παιδεια ειναι αθλια.Με εχει χτυπησει αμαξι 3 φορες σε διαβαση και τις 2 ειχα πρασινο και την μια μου χε κανει σημα η οδηγος ντεμεκ να περασω και ενω πηγα να περασω γκαζωσε,ανεβηκα κανονικο στο καπο και συνεχισε να οδηγαει,οταν δε σταματησε επιτελους μου λεει με υφος ε συγγνωμη ρε κοπελια δεν σε ειδα.Και τοτε ημουν 14 χρονων παιδακι.Για να μην μιλησω για τους γιατρους.Αλλα σε αυτη τη χωρα δυστυχως δεν προκειται να γινει αλλαγη γιατι ολοι κοιταμε να μην μπλεξουμε και να μην φανουμε και δεν ξερω και γω τι.Αξιοι της μοιρας μας.Ελλαδισταν.
14 χρονών οδηγούσες και μετά φταίνε οι άλλοι που η οδική μας παιδεία είναι χάλια;

Πεζη ημουν τι οδηγουσα λες;Μου κανε νοημα να περασω την διαβαση και γκαζωσε και ανεβηκα στο καπο.

kritsini
Member
Member

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri May 04, 2018 3:21 pm

Rolling Eyes
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Christinaki on Fri May 04, 2018 4:21 pm

To θεμα με το φακελακι ειναι οτι εχει περασει στη νοοτροπια μας οτι ΠΡΕΠΕΙ να δωσουμε για να μας προσεξουν!Εκανε ο πατερας μου προσφατα εγχειρηση προστατη και πηγε και εδωσε στο γιατρο 1 χιλιαρικο χωρις καν να του το ζητησει,να τρελενεσαι shout !
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Σανσίτι Άντεργκραουντ

Back to top Go down

Post by tzatzou on Fri May 04, 2018 5:03 pm

Και ως πεζοι εχουμε προβλημα οχι μονο ως οδηγοι.Ξερετε ποσες φορες στην Ποσειδωνος μου χει πεταχτει ανθρωπος απο τους θαμνους(οχι σε διαβαση) γιατι θεωρουσε οτι προλαβαινει να περασει?Εχει δικιο στο βιντεο αλλα οταν μιλαει εχει ενα υφος "λεω ποιημα" και σε συνδυασμο "θαυμαστε με" που δεν μπορω να την παρω σοβαρα.

tzatzou
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-11-15

Back to top Go down

Post by Georginelli91 on Fri May 04, 2018 7:50 pm

Εγώ δεν μπορώ να πάρω στα σοβαρά έναν άνθρωπο που κυκλοφορεί σαν καρικατούρα συγγνώμη.... δεν γίνεται από τη μια να προασπίζει τη δύναμη των γυναικών να δίνει συμβουλές σε νεαρά να τους λέει να σέβονται κ να αγαπάνε τον εαυτό τους όταν η ίδια δεν αγαπάει τον δικό της ....... μιλάει για τα πάντα ως ειδήμονας και αν ανάθεμα αν έχει γνώση για τα μισά από αυτά
Georginelli91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-09

Back to top Go down

Post by kritsini on Fri May 04, 2018 8:34 pm

Ουτε εγω μπορω να την δω σοβαρα προφανως γιατι ειμαι στην ηλικια που εχω το μυαλο να καταλαβω οτι η κοπελα ειναι νουμερο,ομως εχει επιρροη σε μικρα κοριτσακια και απο το να μιλαει μονο για ρουχα και καλλυντικα το προτιμω να θιγει τετοια θεματα.Ακομα και 5 απο τα κοριτσακια αυτα που την ακουν να προβληματιστουν σοβαρα καλο θα ειναι.Απο το να ακουν την εναδα να λεει ποσο καταθλιπτικη και μαυρη ειναι η ζωη της προτιμω την βενετια.Ετσι και αλλιως το ελληνικο γιουτιουμπ ειναι παραπλησιο με την τηλεοραση στα χειροτερα της.Τουλαχιστον θιγει που και που καποια σωστα θεματα και το κυριοτερο μιλαει με επιχειρηματα και ας τα λεει σαν ποιημα.Μεσα στα κακα ας βλεπουμε και την θετικη πλευρα.

kritsini
Member
Member

Back to top Go down

Post by odettelle on Fri May 04, 2018 8:58 pm

@kritsini wrote:
@odettelle wrote:

Πεζη ημουν τι οδηγουσα λες;Μου κανε νοημα να περασω την διαβαση και γκαζωσε και ανεβηκα στο καπο.
Έχεις δίκιο, έβγαλα εντελώς λάθος νόημα και ήμουν επιθετική χωρίς λόγο, συγγνώμη.
odettelle
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-08-14

Back to top Go down

Post by AlexSof on Fri May 04, 2018 9:28 pm

Oτι τι;Μπελούτσι φάση;;

AlexSof
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-05

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri May 04, 2018 10:54 pm

σα σουφρα, πραγματικα!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Guruhater on Fri May 04, 2018 10:58 pm

To κοριτσι ειναι τελειως τουβλο, μεσα κ εξω
Guruhater
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-05-23

Back to top Go down

Post by Mpetostokos on Sat May 05, 2018 1:10 pm

@odettelle wrote:
Έχεις δίκιο, έβγαλα εντελώς λάθος νόημα και ήμουν επιθετική χωρίς λόγο, συγγνώμη.

Από τα αγαπημένα μου ποστ σε ολόκληρο το φόρουμ. Όλοι κάνουμε λάθη, λίγοι τα αναγνωρίζουν, μπράβο σου.
Mpetostokos
Moderator
Moderator

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-07

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Sat May 05, 2018 1:30 pm

νομιζω το βιντεο ηταν αφορμη για τις νεες αλλαγες που εγιναν. προσωπικα δεν τις θεωρω λαθος. δηλαδη οτι θα μπορουν πλεον να παρουν διπλωμα οδηγησης απο 17 χρονων αλλα θα οδηγουν μονο με ενηλικα συνοδηγο και οτι πλεον στις εξετασεις θα υπαρχει καμερα και μικροφωνο για να μην υπαρχουν λαδωματα κλπ

τι 17; τι 18; εγω δεν το βρισκω λαθος. ο ενας χρονος δεν κανει την διαφορα. στις ΗΠΑ οδηγουν απο τα 16 τους. ισως αυτη ηταν η αφορμη για το βιντεο της. προσωπικα θεωρω οτι ο χαρακτηρας παιζει ρολο και οχι η ηλικια. υπαρχουν προσεκτικοι οδηγοι και υπαρχουν οδηγοι που παραβαινουν τους νομους. εμενα με εχει τρακαρει οδηγος πολυ μεγαλος σε ηλικια με διπλωμα που ειχε ληξει και μου εχουν παραβιασει το στοπ οδηγοι ηλικιας 30 - 40 χρονων. σημασια εχει παντα ο χαρακτηρας!
egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat May 05, 2018 7:46 pm

ναι... αλλα αν σε μεγαλυτερη ηλικια κανουν μ***ες, φαντασου τι θα γινεται στο εξης. Για ελλαδα μιλαμε..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Sat May 05, 2018 8:33 pm

Σε ορισμενες πολιτειες μπορουν να παρουν διπλωμα και απο τα 14!!παντως και στην αθανατη ελληνικη επαρχια δεν ειναι ασυνηθιστο θεαμα τα γυμνασιοπαιδα που οδηγουν το αγροτικο του πατερα τους Evil or Very Mad
οσο για τη βενετα,εαν δεν γκρινιαξει υπερβολικα  για το οτιδηποτε ελληνικο,δεν ησυχαζει!απο οτι φαινεται οσες αμερικανιες και αν πεταει ανα προταση και οσο και αν προσπαθει να παραστησει την ακομπλεξαριστη ευρωπαια,δεν μπορει να αποβαλλει το νουμερο ενα χαρακτηριστικο του ελληναρα ,που τοσο απεχθανεται,απο μεσα της:την ακατασχετη γκρινια και την διαρκη θυματοποιηση Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Btw συμφωνω στα περισσοτερα απο αυτα που λεει,το βαρυγδουπο υφος της και το οτι θεωρει τον εαυτο της ανωτερο/καλυτερο/πιο πολιτισμενο ,αυτο δεν αντεχω Mad cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by berry23 on Sun May 06, 2018 7:34 pm

berry23
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-04-26

Back to top Go down

Post by Nasia on Mon May 07, 2018 12:36 am

βενετια μου αυτη την υπεροχη ζωη που εχεις και ολα αυτα τα απιστευτα πραγματα οπως τα εχεις καταφερει
τα εχεις καταφερει στην ελλαδα που"κραζεις" Very Happy
Nasia
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-06-14

Back to top Go down

Post by Ζμουθις on Mon May 07, 2018 5:27 am

@berry23 το είδα!. Πολύ καλό βίντεο, ολιγόλεπτο, μεστό και μέσα στο θέμα!. Μια χαρά τα είπε. Μου άρεσε ιδιαίτερα ο υπό - τιτλος που έβαλε "Venetia we need to talk" σε φάση πιο προσωπικό, τύπου κάπου υπάρχει θεματάκι και πρέπει να το λύσουμε γλυκιά μου.. ωραίος!.

Ζμουθις
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2018-04-18

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 39 of 42 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Next

Back to top