Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Venetia kamara

Page 42 of 42 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Go down

Re: Venetia kamara

Post by katerinabns on Thu May 31, 2018 10:03 am

Ναι όντως αυτό γίνεται και έξω. Η Λίζα είναι φωτεινή εξαίρεση. Γενικά αυτί που με χαλάει είναι ότι έχουμε γεμίσει special snowflakes που προσπαθούν να πείσουν ότι κάνουν ζωαρα, τα έχουν όλα κλπ.
katerinabns
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-03

Back to top Go down

Post by Ζμουθις on Thu May 31, 2018 12:44 pm

@katerinabns Αυτό με εκνεύρισε και εμένα, η επίδειξη νεοπλουτισμού και το γεγονός ότι όλοι θεωρούνται διάσημοι και αυτό από μόνο του τους δίνει την ψευδαίσθηση της ευκολίας στην ζωή τους.. Προσωπικά αυτή που με απογοήτευσε περισσότερο από όλες ήταν η DatLilly, ξεκίνησε ως ένα κορίτσι που είχε περάσει πολύ δύσκολα σε μία δυσλειτουργική οικογένεια, που είχε αναφέρει μόνη της ότι είχε δυσάρεστα παιδικά χρόνια και σου έβγαζε πραγματικά ένα άτομο που παλεύει καθημερινά για να κάνει την ζωή της καλύτερη και βλέπω ξαφνικά ότι το μόνο που την νοιάζει είναι να ποζάρει, να επωφεληθεί χορηγίες και ταξίδια και να μπει και εκείνη στον κύκλο των πιο αναγνωρίσιμων ytbers για να αποκτήσει δόξα, φήμη και γιατί όχι και λεφτά.. Ειλικρινά αυτή κυρίως με απογοήτευσε.. καμία αξία, κανένα ιδανικό, μόνο περούκες, πόζες και sponsors.

Ζμουθις
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2018-04-18

Back to top Go down

Post by katerinabns on Thu May 31, 2018 12:54 pm

@Ζμουθις η αλήθεια είναι ότι δεν την έχω παρακολουθήσει ποτέ. Αλλά προσωπικά έχω την τάση να κρίνω λιγότερο αυστηρα τα άτομα που έχουν περάσει ζόρια στη ζωή τους. Καταλαβαίνω ότι όταν όλη σου τη ζωή αγωνίζεσαι, συχνά για αυτονόητα πράγματα, είναι λογικό κάπου να θες να κάνεις τη χαζομάρα σου και να έχεις την καλοπέρασή σου. Το λέω γιατί βλέπω και στον κύκλο μου τέτοια άτομα και απ τη μία λέω καλα τι βλακείες κάνει αλλά απ την άλλη σκέφτομαι βγάζει το άχτι του/της. Καταλαβαίνεις πώς το λέω...δεν το επικροτώ απλά το καταλαβαίνω. Απ την άλλη είναι άτομα που όλα τους έρχονταν εύκολα στη ζωή τους ξύνονται μονίμως και θεωρούν ότι κάτι έκαναν να το αξίζουν. Αυτούς τους κρίνω πιο αυστηρά. Μέχρι που σου σκάει ένα χαστούκι η ζωή και γυρνάς δέκα σβούρες.
katerinabns
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Ζμουθις on Thu May 31, 2018 1:11 pm

Όπως το θέτεις έχεις δίκιο @katerinabns, καταλαβαίνω απόλυτα το σκεπτικό σου, ότι έχει περάσει πολλά και τώρα που της δίνεται η ευκαιρία θέλει να χαλαρώσει και εκείνη, οκ σεβαστό εννοείται και όλοι οι άνθρωποι έχουν δικαίωμα στην καλοπέραση μέχρι εκεί που μπορούν και που θέλουν φυσικά. Έχω δει αρκετά βίντεο της Lilly, κυρίως όσα είναι με vegan γεύματα, αν και δεν είμαι αλλά θέλω να παίρνω ιδέες για συνταγές που μπορείς να τις προσαρμόσεις στην διατροφή σου, αυτά είχαν ένα ενδιαφέρον για όποιον θέλει να ψαχτεί λίγο με την διατροφή κτλ., όμως ακριβώς επειδή έχει ένα πραγματικά δύσκολο background έχω και περισσότερες απαιτήσεις από εκείνη να είναι πιο ώριμη στο πως να αντιμετωπίζει πολλές καταστάσεις στη ζωή και κυρίως να έχει καλό, ώριμο περιεχόμενο στο κανάλι της, να είναι πιο συνειδητοποιημένη και σταθερή, και αυτό που βλέπω τον τελευταίο καιρό με απογοητεύει, καταλαβαίνω ότι θέλεις να αναπληρώσεις το κενό που είχες στις διαπροσωπικές σου σχέσεις και να συμβαδίσεις με τον ρυθμό της εποχής, όμως μπορείς να το κάνεις αυτό έχοντας κριτική σκέψη και φιλτράροντας κάποια πράγματα, στο τι αξίζει να ακολουθήσεις σαν τάση και τι να πετάξεις και νομίζω ότι είναι σε μία ηλικία που μπορεί άνετα να το κάνει αυτό. Για να μην την κρίνω από τώρα όμως, θα περιμένω να δω το βίντεο που είπε ότι γύρισε στη Σκιάθο και θα πράξω αναλόγως.

Ζμουθις
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2018-04-18

Back to top Go down

Post by enasmiaena on Thu May 31, 2018 2:23 pm

Κορίτσια μου συμφωνώ σε ολα όσα λέτε αλλα... it's just YouTube! Τη σήμερον ημέρα μετράει ΜΌΝΟ Η ΕΙΚΌΝΑ, Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΊΑ, ΤΑ ΦΊΛΤΡΑ, ΤΑ ΣΤΟΡΙΖΖΖ και οι αριθμοί των followers και των σκατολαηκς.. βέβαια, Δεν ξεκινάνε οοοολα από τους youtubers , αλλά από εταιρείες, σπονσοριές και τα λοιπά, και στο εξωτερικό επίσης, εκεί δίνουν πόνο. Δηλαδή ολο αυτο είναι αλυσίδα, εταιρίες youtubers διαφημίσεις, κωδικοί, sites από εδώ sites από εκεί που συνέχεια στέλνουν με το τσουβάλι ρούχα σε πόσους, όλοι βγάζουν λεφτά. Δεν θα πει και κανένας από αυτούς ΌΧΙ ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ! Εγώ δεν εκνευρίζομαι τοοοσο πια με τους youtubers πλέον σε αυτό το θέμα.
enasmiaena
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-12-27

Back to top Go down

Post by elK on Fri Jun 01, 2018 2:50 pm

Αφήνω αυτό εδώ.
elK
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-10
Λοκέισο : DIMOSIO IEK KIFISIAS MAL****NH

Back to top Go down

Post by enasmiaena on Fri Jun 01, 2018 3:11 pm

Χίλιες φορές να είναι έτσι πάρα να βγαίνει τόσο πια παραμορφωμένη. Θαρρώ !
enasmiaena
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-12-27

Back to top Go down

Post by katerinabns on Fri Jun 01, 2018 3:50 pm

katerinabns
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Jun 01, 2018 9:00 pm

affraid affraid affraid affraid affraid
SafeFromHarm
Admin
Admin

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-03-24
Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by eva22 on Fri Jun 01, 2018 9:53 pm

απο ποιο βιντεο ειναι αυτη η εικονα?
eva22
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-26

Back to top Go down

Post by astropeleki on Mon Jun 04, 2018 11:36 pm

@enasmiaena wrote:Χίλιες φορές να είναι έτσι πάρα να βγαίνει τόσο πια παραμορφωμένη.  Θαρρώ !

Οοοο ναι, συμφωνω απολυτα!!!
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-08

Back to top Go down

Post by glukia_fraoula on Tue Jun 05, 2018 10:18 am

@elK wrote:

Αφήνω αυτό εδώ.

O XPIΣΤΟΣ!
glukia_fraoula
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-11-23
Λοκέισο : Σκοτεινή και μουχλιασμένη υπόγα

Back to top Go down

Post by fotini80 on Tue Jun 05, 2018 2:36 pm

@elK wrote:

Αφήνω αυτό εδώ.

...απτα τσαντίρια
fotini80
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-12-04

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue Jun 05, 2018 6:47 pm

Ωστοσο απορω πως επετρεψε να βγει στη φορα αυτη η φωτογραφια! Τη φανταζομαι στο σπιτι της να τσιριζει "φακ, φακ, φακ δεμ" !!
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-08

Back to top Go down

Post by berry23 on Tue Jun 05, 2018 7:24 pm

Εγινε κολλητη με dat lilly?
berry23
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-04-26