Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Venetia kamara

Page 5 of 42 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Next

Go down

Re: Venetia kamara

Post by Mpetostokos on Thu Jun 29, 2017 4:15 am

Σας καλούμε όλους στην πορεία διαμαρτυρίας που θα ξεκινήσει στις 18 Ιουλίου το μεσημέρι από το νέο κατάστημα της νυξ στην Αθήνα. Αίκσο τα βύσματα από τους διαγωνισμούς. Νόμος είναι το δίκιο της Ηλιάννας. Απάτη απάτη η Καμαροφθαλμαπάτη. Βαρβάρα και ΝΑΤΟ το ίδιο συνδικάτο. Οι διαδηλωτές παρακαλούνται να αναπαραστήσουν το λουκ του νεαρού της φωτο, για όσους δεν έχουν τέτοια φυσική κόμη θα διατεθούν ποστίς-σκοτς μπράιτ. Νυξίστες κουφάλες έρχονται τρεχάλες.

Και τρέχατε και τρέχατε και τρέχατεεεεε
Mpetostokos
Moderator
Moderator

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-07

Back to top Go down

Post by Narina on Thu Jun 29, 2017 5:55 am

lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao

Μαρή θεάρα, τι έμπνευση είναι αυτή?? Μου έφτιαξες την μέρα!
Narina
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-06-08
Λοκέισο : Azkaban

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Thu Jun 29, 2017 10:04 am

@Mpetostokos wrote:
Σας καλούμε όλους στην πορεία διαμαρτυρίας που θα ξεκινήσει στις 18 Ιουλίου το μεσημέρι από το νέο κατάστημα της νυξ στην Αθήνα. Αίκσο τα βύσματα από τους διαγωνισμούς. Νόμος είναι το δίκιο της Ηλιάννας. Απάτη απάτη η Καμαροφθαλμαπάτη. Βαρβάρα και ΝΑΤΟ το ίδιο συνδικάτο. Οι διαδηλωτές παρακαλούνται να αναπαραστήσουν το λουκ του νεαρού της φωτο, για όσους δεν έχουν τέτοια φυσική κόμη θα διατεθούν ποστίς-σκοτς μπράιτ. Νυξίστες κουφάλες έρχονται τρεχάλες.

Και τρέχατε και τρέχατε και τρέχατεεεεε
rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl prize prize prize prize
BenjaminT
Ο κύρης του σπιτιού
Ο κύρης του σπιτιού

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-15
Λοκέισο : Μονοκατοικία στο Μαρούσι

Back to top Go down

Post by Satine on Thu Jun 29, 2017 10:17 am

Δεν ξέρω αν μου αρέσει γιατί δεν την έχω παρακολουθήσει αλλά είναι η μοναδική που έχει ασχοληθεί με σοβαρά θέματα που πρέπει να ειπωθούν κάποια στιγμή στο τιουμπι. Ωραίες οι μάσκαρες, ωραία τα καλλυντικά αλλά ΦΤΑΝΕΙ!

Αρκετά με την Μάρα,αρκετά με την Τυρολεζα,αρκετά με όλες τις μπ@λότσες!
Satine
Moderator
Moderator

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-03-24
Λοκέισο : όπου με βγάλει

Back to top Go down

Post by Mpetostokos on Thu Jun 29, 2017 12:20 pm

@Satine wrote:Δεν ξέρω αν μου αρέσει γιατί δεν την έχω παρακολουθήσει αλλά είναι η μοναδική που έχει ασχοληθεί με σοβαρά θέματα που πρέπει να ειπωθούν κάποια στιγμή στο τιουμπι. Ωραίες οι μάσκαρες, ωραία τα καλλυντικά αλλά ΦΤΑΝΕΙ!

Αρκετά με την Μάρα,αρκετά με την Τυρολεζα,αρκετά με όλες τις μπ@λότσες!

Δεν καταλαβαίνω την έκρηξή σου. smoke

@Narina ουδεμία έμπνευση. Απλή, κλασική απαλεψιά Razz
Mpetostokos
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by astropeleki on Thu Jun 29, 2017 1:44 pm

@mpetostokos  rofl rofl roflμαρη μπετοστόκα εφτυσα με καφε την οθονη!!!! Αν συνεχισεις ετσι θελω σπονσορντ λαπτοπ.
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-08

Back to top Go down

Post by Elizabeth24 on Thu Jun 29, 2017 2:02 pm

Δεν παρακολουθω την συγκεκριμενη,αλλα η χθεσινη της νικη με εκανε να ερθω εδω,να δω τις αποψεις σας!!
Δεν συμφωνω καθολου με την νικη της,πιστευω δεν αξιζε καν! Ναι το θεμα ηταν σωστο,αγγιζε πολυ ευαισθητο θεμα,αλλα μεχρι εκει! Το να μου ζωγραφισεις 2 αλυσιδες,δεν μου λεει κατι,ποσο μαλιστα για να σε ψηφισω για 1η θεση!
Παρακολουθω χρονια τα βραβεια Nyx της καθε χωρας και πραγματι οι νικητριες αξιζαν και με το παραπνω γιατι εβαζαν δουλεια!
Η Βενετια και η Σαμαρα κατα την αποψη μου δεν εκαναν κατι wow!
Οι υπολοιπες 3 κοπελες εριξαν δουλεια και φαντασια...Εγω πχ ψηφισα την Ηλιαννα!Οταν ειδα το βιντεο ειχα μεινει με το στομα ανοιχτο! Που και εκεινη εθιξε ενα πολυ μεγαλο ζητημα περι μνημειων που τα χαιρονται αλλες χωρες ενω η θεση τους ειναι εδω,στην Ελλαδα!
Ξενερωσα πραγματικα και για ακομα μια φορα σκεφτομαι τι κρυβετε πισω απ ολο αυτο...ισως η Βενετια εχει πιο πολλους subs; μηπως ειναι πιο "χωμενη" μεσα σε ολα αυτα;
Elizabeth24

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-04-25

Back to top Go down

Post by Mpetostokos on Thu Jun 29, 2017 3:43 pm

@astropeleki δεν υπόσχομαι τίποτα, δεν εγγυώμαι τίποτα, είμαι λέφτερη*.

*Δεύτερη ήθελα να γράψω κανονικά αλλά φοβάμαι μη με περάσετε για καμιά μπασκλασαρία δευτεράντζα. Με'γεια το πιτσιλωτό λαπιτόπι!
Mpetostokos
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lenip1 on Sat Jul 01, 2017 12:06 am

Θεωρώ ότι στη συμμετοχή της υπερίσχυσε το συναίσθημα και το μοντάζ που έκανε. Τίποτα το τρομερό για να αξίζει τη νίκη
Lenip1

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-06-30

Back to top Go down

Post by ~rose~ on Wed Jul 19, 2017 4:14 pm

Πόση κιτσαρία; Shocked Mad
Μου άρεσε μόνο το άσπρο πουκάμισο και το μαύρο φόρεμα (λιγότερο).
~rose~
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-10

Back to top Go down

Post by Μαρινάκι on Wed Jul 19, 2017 8:55 pm

Δεν μπορω να την παρακολουθησω. Εκτιμω το οτι εθιξε τοσο ομορφα τετοια ευαισθητα θεματα, εκτιμω την ευγλωττία της αλλα μεχρι εκει. Η φωνη της, το οτι πεταει συνεχεια mainstream αγγλικες λεξουλες και μπεμπεκιζει απιστευτα, την κανουν στα ματια μου να φαινεται σαν δεκαπενταχρονο κοριτσακι. Πολυ mainstream οπως ειπα και παραπανω, πολυ ''μεσα σε ολα'' Γενικα πολυ βυσμα μου μυριζει. Πιστευω πως προωθειται παρα πολυ. Κολλητιλικια με ολο το ''μπιουτι'' παρεακι της συμφορας, η μουρη της παντου, δεν δεν δεν με πειθει καθολου γενικα... Η λεξη που μου ερχεται οταν την ακουω? Σαχλοκουδουνο. Και επισης πως κανει ετσι? Ειδε την κατ βον ντ, οκ, ενας απλος ανθρωπος ειναι και αυτη. Μου την δινει η τοση θεοποιηση, σαν να ειδε τον θεο εκανε.
Μαρινάκι
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-09

Back to top Go down

Post by moonlight on Wed Jul 19, 2017 9:28 pm

Marinacatlove wrote:Δεν μπορω να την παρακολουθησω. Εκτιμω το οτι εθιξε τοσο ομορφα τετοια ευαισθητα θεματα, εκτιμω την ευγλωττία της αλλα μεχρι εκει. Η φωνη της, το οτι πεταει συνεχεια mainstream αγγλικες λεξουλες και μπεμπεκιζει απιστευτα, την κανουν στα ματια μου να φαινεται σαν δεκαπενταχρονο κοριτσακι. Πολυ mainstream οπως ειπα και παραπανω, πολυ ''μεσα σε ολα'' Γενικα πολυ βυσμα μου μυριζει. Πιστευω πως προωθειται παρα πολυ. Κολλητιλικια με ολο το ''μπιουτι'' παρεακι της συμφορας, η μουρη της παντου, δεν δεν δεν με πειθει καθολου γενικα... Η λεξη που μου ερχεται οταν την ακουω? Σαχλοκουδουνο. Και επισης πως κανει ετσι? Ειδε την κατ βον ντ, οκ, ενας απλος ανθρωπος ειναι και αυτη. Μου την δινει η τοση θεοποιηση, σαν να ειδε τον θεο εκανε.  

Συμφωνώ απόλυτα! Επίσης, μόνο εμένα δε μου αρέσει καθοοολου το ντύσιμο και γενικά το στυλ της; μου βγάζει κάτι πολύ κακογουστο και αν δεν κάνω λάθος θεωρείται και φασιον μπλογκερ τρομάρα της
moonlight
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-01-26

Back to top Go down

Post by Narina on Wed Jul 19, 2017 9:28 pm

Marinacatlove wrote:Δεν μπορω να την παρακολουθησω. Εκτιμω το οτι εθιξε τοσο ομορφα τετοια ευαισθητα θεματα, εκτιμω την ευγλωττία της αλλα μεχρι εκει. Η φωνη της, το οτι πεταει συνεχεια mainstream αγγλικες λεξουλες και μπεμπεκιζει απιστευτα, την κανουν στα ματια μου να φαινεται σαν δεκαπενταχρονο κοριτσακι. Πολυ mainstream οπως ειπα και παραπανω, πολυ ''μεσα σε ολα'' Γενικα πολυ βυσμα μου μυριζει. Πιστευω πως προωθειται παρα πολυ. Κολλητιλικια με ολο το ''μπιουτι'' παρεακι της συμφορας, η μουρη της παντου, δεν δεν δεν με πειθει καθολου γενικα... Η λεξη που μου ερχεται οταν την ακουω? Σαχλοκουδουνο. Και επισης πως κανει ετσι? Ειδε την κατ βον ντ, οκ, ενας απλος ανθρωπος ειναι και αυτη. Μου την δινει η τοση θεοποιηση, σαν να ειδε τον θεο εκανε.  

+++++++++++++++++++++++ Και το χειρότερο είναι ότι δεν το κάνει επειδή μέχρι εκεί φτάνει, όπως πχ η μαδδεν... Θα μπορούσε να δώσει πολύ καλύτερα πράγματα κι επιλέγει τον συρφετό για εύκολη άνοδο.
Narina
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-06-08
Λοκέισο : Azkaban

Back to top Go down

Post by Μαρινάκι on Wed Jul 19, 2017 9:58 pm

Aκριβως κοριτσια μου. Και ειναι εξυπνη κοπελα, υποτιμαει πολυ την ιδια της την αντιληψη, κριμα... Μας εφαγε η μοδα! Νομιζα πως ημουν η μονη που τα εβλεπε αυτα αλλα ευτυχως ειμαστε πολλες! Razz
Μαρινάκι
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-09

Back to top Go down

Post by marilenaNa on Thu Jul 20, 2017 12:57 am

Κοριτσια την εβλεπα πριν γινει πολυ γνωστη.. Νομιζω οτι η συνεργασια με εταιριες οπως το network της (digital minds?) τη χαλασε. Φαινεται εξυπνη αλλα νομιζω της εχουν επιβαλλει τον ρολο της χα****ομενας. Μου αρεσει πολυ το στυλ της, γενικα μου αρεσουν τα διαφορετικα, μη βαρετα στυλ. Αλλα αυτη τη φωνη της και αυτα τα ξεκαρφωτα αγγλικα με τη δηθεν προφορα δε τα αντεχω με τιποτα!!!

marilenaNa

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-07-07

Back to top Go down

Post by astropeleki on Thu Jul 20, 2017 10:08 am

Η αληθεια ειναι οτι η φωνη της τρυπαει τυμπανο! Οσον αφορα το ντυσιμο, δε βλεπω κατι ξεχωριστο, αλλη μια ντεμεκ φασιον μπλογκερ που φοραει την Αρτα και τα Γιαννενα και το παιζει στιλατη!
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-08

Back to top Go down

Post by yollo on Thu Jul 20, 2017 11:56 am

Το ότι στο τελευταίο βίντεο δείχνει χειμωνιατικα ρούχα μες στο καλοκαίρι με ξεπερνά. Ρε παιδιά και εγώ κάποτε ήμουν 20 χρόνων αλλά δεν φόραγά βινιλ φούστα μες στο καύσωνα. Μας δουλεύει μες στα μούτρα σιγα μην τα φοράει όλα αυτά , εδώ με λεπτό φορεματακι κυκλοφορεις και θες να βγάλεις το δέρμα σου

yollo

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-01-10

Back to top Go down

Post by kike on Fri Jul 21, 2017 5:05 pm

@yollo νταξει ισως αυτα ψωνισε σε εκπτωσεις. ειναι καλη περιοδος τωρα να παρεις χειμωνιατικα αφου τα χει πολυ φθηνα. λεω εγω τωρα τι να πω.. εκτος αν τα χει μονο να φωτογραφιζεται σπιτι

kike

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-05-28

Back to top Go down

Post by ~rose~ on Fri Aug 11, 2017 3:38 pm

Summer lookbook λεει με φουτερ και τζακετ κ μακριά παντελόνια.
~rose~
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-10

Back to top Go down

Post by Mpetostokos on Fri Aug 11, 2017 5:18 pm

Μπορεί να είναι για καλοκαιρινές διακοπές στην Αλάσκα, αμάν εσείς οι χέιτερ πια, δεν μπορούμε να βάλουμε τα σκουφιά μας και τα μπουφάν μας Αυγουστιάτικα σαν άνθρωποι. jocolor
Mpetostokos
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Aug 11, 2017 5:19 pm

rofl
SafeFromHarm
Admin
Admin

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-03-24
Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Poliskalispoiotitas on Mon Aug 14, 2017 4:37 pm

Το overlining που κανει ειναι τοσο υπερβολικο που καταληγει αστειο.Της αλλαζει ολο το προσωπο,φαινεται πρησμενη. Την ειδα στην αρχη ενος tutorial και δεν τη γνωρισα. Ισως να γραφτηκε στις προηγουμενες σελιδες,δεν τις διαβασα

Poliskalispoiotitas

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-12

Back to top Go down

Post by berry23 on Thu Aug 17, 2017 4:42 pm

berry23
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2017-04-26

Back to top Go down

Post by Penelope94 on Thu Aug 17, 2017 10:27 pm

Τη βαριέμαι, από το thumbnail φαίνεται ότι πάλι κακοσυνδιασμένα κινεζοτσίτια θα δείχνει. Και μετά δηλώνει φασιο μπλογκερ η καημένη...

Penelope94
Member
Member

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-05-02

Back to top Go down

Post by pasxkar on Thu Aug 17, 2017 10:43 pm

ποσο συμφωνω, τους εχουν γεμισει ντουλαπες οι κινεζοι καθε μηνα

pasxkar
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Join date (πότ' ιγγράφικις, ντε!) : 2016-04-01