Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Vana Papadopoulou vol. III (πρωτευουσιάνικες περιπέτειες)

Page 40 of 41 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vana Papadopoulou vol. III (πρωτευουσιάνικες περιπέτειες)

Post by movkounoupi on Wed Feb 08, 2017 1:38 pm

εγώ μόλις άνοιξα το βίντεο και είδα αυτήν την αηδία που έχει κάνει για μαλλί με έπιασε αναγούλα και το έκλεισα.

movkounoupi

Back to top Go down

Post by Mpirakouti on Wed Feb 08, 2017 1:43 pm

@SafeFromHarm wrote:
@Satine wrote:@LeStrange μα πόσο απολαμβάνω να διαβάζω τα σχόλια σου!!

κι εγω!!
cheers cheers mazor
Mpirakouti

Back to top Go down

Post by vissinada on Wed Feb 08, 2017 5:26 pm

ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ
ΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ,
ΤΟ ΠΑΡΙΣΙ (ΤΗΣ),
ΤΟ ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ?

αν όχι δεν το εμπεδώσατε.. ξαναδείτε το βίντεο!
shout shout shout
vissinada
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Ξενιτιά

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Wed Feb 08, 2017 5:40 pm

τι βουρλο ειναυτο ρε παιδια?
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Feb 08, 2017 7:41 pm

@vissinada wrote:ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ
ΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ,
ΤΟ ΠΑΡΙΣΙ (ΤΗΣ),
ΤΟ ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ?

αν όχι δεν το εμπεδώσατε.. ξαναδείτε το βίντεο!
shout shout shout

lol! lol! loukia vana ginger violin vanataxidi vanataxidi vanataxidi vanataxidi
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by SafeFromHarm on Wed Feb 08, 2017 9:14 pm

ειναι απλο, στις κοπελες που αρεσε ειναι γιατι κατα βαθος εχουν προσδοκιες ή επειδη ηταν/ειναι υποστηρικτριες.. ενταξει, ειχε θετικη ενεργεια στο βιντεο, αλλα δε θα τη βγαλει λαδι...
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Feb 08, 2017 9:25 pm

Bαρβαρα επειδη μας διαβαζεις ασταματητα βαριεμαι να στα στειλω και θα στα πω απο εδω, σταματα να μπλοκαρεις τους ''χειτερς'' γιατι κανεις μια τρυπα στο νερο, βουρλονιο! Μια στιγμη εκανα τον ''επισημο'' λογαριασμο μου public και τσουπ! Με μπλοκαρε!!! Οποτε καταλαβαινετε οτι οοολες δεν εχουν αλλη δουλεια να κανουν παρα ασχολουνται μαζι μας πιο πολυ απο οτι ασχολουμαστε εμεις με δαυτες. Εχω κι αλλο λογαριασμο βρε ανοητο, τι σοι ''χειτερς'' ειμαστε αν δεν μπορουμε να βρισκουμε και να κραζουμε τα ''διασημα'' ψωνια της ψωροκωσταινας! Αντε βρες μας μια μια να μας μπλοκαρεις, τοσο μυαλο εχεις....
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Feb 08, 2017 9:34 pm

Γιατι ξερει ποια ειμαι, μιας που καποτε ημουν συνδρομητρια της και την στηριζα πολυ, και μετα ξενερωσα ξυπνησα με τα καραγκιοζιλικια που εκανε, καταλαβα την ψωναρα της και ετσι μολις εκανα δημοσιο τον λογαριασμο μου, κατευθειαν με μπλοκαρε! creepy πραγματα κοριτσια. Βανα μπορεις να φτιαξεις μαζι οσους λογαριασμους θελεις, ναι, δεν ειναι φοβερο? Δεν μπορεις να κρυφτεις βρε κοριτσι μου. Και μιλαω για ολες οσες μπλοκαρουν.... Εχουν μυαλο πατατας λεμε. Twisted Evil
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Feb 08, 2017 9:40 pm

@special_snowflake wrote:κατα τ'αλλα δεν εχει καθοοολου ελευθερο χρονο....

Μιλαμε για stalker κανονικοτατα οχι αηδιες! Ουτε μια μερα δεν εχει που τον εκανα δημοσιο τον λογαριασμο μου. Κατα τα αλλα οι καρδουλες σε μαραναν για οσους σε κραζουν κατω απο το βιντεο να το παιζεις ακομπλεξαριστη μαρη Βαρβαροβα τρομαρα σου! lol!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Feb 08, 2017 10:10 pm

@special_snowflake wrote:κομπλεξαρα ειναι για αυτο μοστραρει την ζωη της παντου...εδω εκανε σαν παλαβο οταν ηταν η κυρια του κυριου περιμενεις καλυτερη συμπεριφορα τωρα?

Οχι, ξερω και αντιλαμβανομαι ποσο αρρωστημενα ψωναρα ειναι και πως νομιζει οτι ολα και ολοι γυριζουν γυρω απο εκεινη... Ξερεις ομως τι μου εκανε εντυπωση? Καθεται και ψαχνει να βρει, να μπλοκαρει, να δει ποιοι της τα χωνουν και της πετανε την αληθεια στην μαπα, αυτους που ολα τα ψωνια βαφτιζουν χειιτερς, για να τους μπλοκαρει... Δεν ειναι αρρωστημενο? Θελει ωρα να καθεσαι να ψαχνεσαι απο τοσο κοσμο που σε ακολουθει για να μπλοκαρεις.... Ακομπλεξαριστη κομπλεξαρα! Με τρομαζει το ποσο μας παρακολουθουν εδω μεσα... Μετα εμεις ειμαστε οι nolifers. Aλλος εχει την χαρη και αλλος το ονομα!!! Ακους Βαρβαροβα? smoke mlk vana mountza vanataxidi
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Wed Feb 08, 2017 10:11 pm

Εδω ειχε βγαλει βίντεο κόλαφο ότι σταματάει τα βίντεο και τώρα λεει συγγνώμη που Δεν είμαι συνεπής στα βίντεο
#ζωον
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lilie on Wed Feb 08, 2017 10:18 pm

Συγνώμη που δεν ειμαι συνεπης αλλα τρεχω ολη μερα με το ντριμ τζομπ μου και ταξιδευω συνεχεια και ειμαι ολο στο αεροδρομιο, ακομα και οι πιλοτοι ξερουν πλεον τη Βανα την Παπαδοπουλου, και τρεχω τοσο πολυ που εχουν περασει δυο μηνες και νομιζα οτι ειχαν περασει μονο δυο εβδομαδες θεε μου πως περναει ο καιρος οταν τρεχεις και πας Παρισι κάθε τρεις και λιγο και Αμστερνταμ και Κύπρο με το ντριμ τζομπ ο μοντιε ειμαι τοσο μπιζι ολ δε ταιμ δεν εχω χρονο ουτε να κλασω με το συμπάθειο να το πω σε απλα παριζιανικα μιας και ειμαι συνεχεια εκει
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Wed Feb 08, 2017 10:22 pm

Εεεετσι
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Feb 08, 2017 10:33 pm

@Lilie wrote:Συγνώμη που δεν ειμαι συνεπης αλλα τρεχω ολη μερα με το ντριμ τζομπ μου και ταξιδευω συνεχεια και ειμαι ολο στο αεροδρομιο, ακομα και οι πιλοτοι ξερουν πλεον τη Βανα την Παπαδοπουλου, και τρεχω τοσο πολυ που εχουν περασει δυο μηνες και νομιζα οτι ειχαν περασει μονο δυο εβδομαδες θεε μου πως περναει ο καιρος οταν τρεχεις και πας Παρισι κάθε τρεις και λιγο και Αμστερνταμ και Κύπρο με το ντριμ τζομπ ο μοντιε ειμαι τοσο μπιζι ολ δε ταιμ δεν εχω χρονο ουτε να κλασω με το συμπάθειο να το πω σε απλα παριζιανικα μιας και ειμαι συνεχεια εκει

ΕΕΕτσι ακριβως!!! Γελαμε αλλα τετοιο ακριβως ειναι το υφος της και αυτα που θελει να περασει, ετσι πλασαρει τον εαυτο της... Τερμα ψωνιο τερμα pathetic!! Evil or Very Mad
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Mpirakouti on Wed Feb 08, 2017 11:30 pm

Πωωω να φανταστειτε ειμαι και ευκολοπιστος ανθρωπος.Αλλα αυτη καθολου δε με πειθει.H να το πω καλυτερα ουτε που με νοιαζει που ταξιδευει και ποσο σκληρα εργαζομενο ειναι το βαρβαρακι..
Mpirakouti

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Thu Feb 09, 2017 12:42 am

Ρε παιδια πως εγινε ετσι ρε σεις αυτη.Καποτε μπορω να πω παλευοταν ο χαρακτηρας της και τη θεωρουσα και εμφανισιμη...Πως καταντησε ετσι, κακεκτυπο του εαυτου της.Με μαλλι κλοουν, χαρακτηρα ΑΠΑΙΣΙΟ, με τουπε 1000 καρδιναλιων και υφαρα ""ειμαι και πολυ φαμπουλους"
Το τελευταιο της βιντεο παιζει να ειναι οτι χειροτερο εχω δει στο youtube ever.Ακομα κ η Κωνα εχει μια χρησιμοτητα (γελαμε,σκοτωνουμε την ωρα μας , ριχνουμε κανα φασκελο τετοια).Εδω κ το φασκελο χαμενο παει.
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Zάλογγο

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Feb 09, 2017 1:30 am

@Vitaminsea wrote:Ρε παιδια πως εγινε ετσι ρε σεις αυτη.Καποτε μπορω να πω παλευοταν ο χαρακτηρας της και τη θεωρουσα και εμφανισιμη...Πως καταντησε ετσι, κακεκτυπο του εαυτου της.Με μαλλι κλοουν, χαρακτηρα ΑΠΑΙΣΙΟ, με τουπε 1000 καρδιναλιων και υφαρα ""ειμαι και πολυ φαμπουλους"
Το τελευταιο της βιντεο παιζει να ειναι οτι χειροτερο εχω δει στο youtube ever.Ακομα κ η Κωνα εχει μια χρησιμοτητα (γελαμε,σκοτωνουμε την ωρα μας , ριχνουμε κανα φασκελο τετοια).Εδω κ το φασκελο χαμενο παει.

it feels like catharsis  I love you I love you cheers
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Melody-chan on Thu Feb 09, 2017 2:19 am

Είπε τόσες φορές τη λέξη Παρίσι σε τόσο μικρό διάστημα που θα γινόταν αποτελεσματικότατο drinking game! Βαριέμαι όμως.Αν η Βαρβάρα είναι busy τι να πουν και σοβαροί επαγγελματίες του χώρου..
Melody-chan

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Thu Feb 09, 2017 8:01 am

@Vitaminsea wrote:Ρε παιδια πως εγινε ετσι ρε σεις αυτη.Καποτε μπορω να πω παλευοταν ο χαρακτηρας της και τη θεωρουσα και εμφανισιμη...Πως καταντησε ετσι, κακεκτυπο του εαυτου της.Με μαλλι κλοουν, χαρακτηρα ΑΠΑΙΣΙΟ, με τουπε 1000 καρδιναλιων και υφαρα ""ειμαι και πολυ φαμπουλους"

Άλλη μια φορά θα συμφωνήσω 1.000.000% μαζί σου! Και βρε κορίτσια εντάξει, πάντα ψωνάρα ήταν και τώρα το έβγαλε ακόμα περισσότερο! Η ομορφιά της που πήγε; κάποτε την έβλεπα κούκλα! Μπορεί επειδή ήταν από τις αγαπημένες μου, η μπορεί όντως να έχει χαλάσει τόσο πολύ... τι να πω, δεν ξέρω! Είναι η προσωποποίηση πάντως της βλαχαρας από την ψωροκωσταινα που κάνει τα πάντα για να αποδείξει πως δεν είναι βλαχαδερο, και κομπλεξικια, χρησιμοποιοντας συνεχως αγγλικες εκφράσεις η ευρωπαία (ότι πιο γελοίο για μένα) αυτοβαυκαλιζοντας συνεχώς το εγώ της, δείχνοντας ποσό "γαματη" και "αυτοδημιούργητη" (εδώ γελάμε) είναι, επιδεικνύοντας συνεχώς τα ταξίδια της και την "επιτυχία της" με μανία, τα wannabe πράσινα μάτια της (έλεος πια με αυτό το κόλλημα) τις πεταλουδενιες βλεφαρίδες της, τα γαματα τατου της και δεν έχει τέλος η αυτοπροβολή! Φωνάζει "είμαι μοναδική" "είμαι μοναδική" αλλά είναι πιο mainstream από κάθε άλλη... Τρελή ανασφάλεια η τυπισσα!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Thu Feb 09, 2017 11:16 am

@Marinacatlove wrote:
Η ομορφιά της που πήγε; κάποτε την έβλεπα κούκλα! Μπορεί επειδή ήταν από τις αγαπημένες μου, η μπορεί όντως να έχει χαλάσει τόσο πολύ... τι να πω, δεν ξέρω! Είναι η προσωποποίηση πάντως της βλαχαρας από την ψωροκωσταινα που κάνει τα πάντα για να αποδείξει πως δεν είναι βλαχαδερο, και κομπλεξικια, χρησιμοποιοντας συνεχως αγγλικες εκφράσεις η ευρωπαία (ότι πιο γελοίο για μένα) αυτοβαυκαλιζοντας συνεχώς το εγώ της, δείχνοντας ποσό "γαματη" και "αυτοδημιούργητη" (εδώ γελάμε) είναι, επιδεικνύοντας συνεχώς τα ταξίδια της και την "επιτυχία της" με μανία, τα wannabe πράσινα μάτια της (έλεος πια με αυτό το κόλλημα) τις πεταλουδενιες βλεφαρίδες της, τα γαματα τατου της και δεν έχει τέλος η αυτοπροβολή! Φωνάζει "είμαι μοναδική" "είμαι μοναδική" αλλά είναι πιο mainstream από κάθε άλλη... Τρελή ανασφάλεια η τυπισσα!

++++++++++++++++++++++++
Δεν καταλαβα κ γιατι ανεβασε βιντεο να σας πω την αληθεια.Ασχολειται ακομα με το καναλι? Ποιο λογο εχει τωρα που "πιαστηκε" οπως η ιδια βροντοφωναζει παντου. Ισως γιατι θελει να χει τις καβατζες της. Δεν ξερω πως ειχαμε στραβωθει ετσι παλια με πολλες απο δαυτες αλλα οντως δεν ειναι ομορφη η Βανα κ ισως ποτε δεν ηταν.Ολο αυτο το κραυγαλαιο κ εντυπωσιακο στυλακι τραβαγε τα βλεματα στην αρχη αλλα ειναι κ το αλλο.Οτι οταν μεσα σου εισαι η ξινιλα προσωποποιημενη οσο ομορφα χαρακτηριστικα κ να εχεις παλι ασχημη θα φαινεσαι...

Safe παιδι μου bironia cheers I love you Very Happy
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Zάλογγο

Back to top Go down

Post by Puertoricana_Hater on Thu Feb 09, 2017 11:55 am

Το κανάλι θέλει να το συντηρεί, και το ίνστα, για να κάνει πού και πού την επίδειξή της, να ξέρουν όλοι πόσο γ****η είναι, να παίρνει τα σχόλια ότι είναι κούκλα κλπ. Πώς θα ζήσει χωρίς αυτά να τρέφουν τον ναρκισσισμό και να μειώνουν τις ανασφάλειες της; Το να κάνει απλά καλά την όποια δουλειά της και να ταξιδεύει για αυτή είναι κάτι που έχει νόημα μόνο όταν το τρίβει στη μούρη όλων.
Ας κρατάει και την καβάτζα της γιατί δεν τα βλέπω να πολυστεριώνουν τα νυξ με αυτά που κάνουν.
Puertoricana_Hater

Back to top Go down

Page 40 of 41 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Back to top