Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Vana Papadopoulou vol. III (πρωτευουσιάνικες περιπέτειες)

Page 6 of 41 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vana Papadopoulou vol. III (πρωτευουσιάνικες περιπέτειες)

Post by peggy1990 on Mon Oct 31, 2016 8:47 pm

@tsixlofouska τι μπορεί να σου είπε? ? Καλα προσβαλλει κοσμο στα μιτ απ της??????

Οσο για τη γατα.. θα φανει αν λεει ψέματα με το αν τη φερει τελικά.
peggy1990
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by maria03 on Mon Oct 31, 2016 9:05 pm

μιλας για τη nyx και γεμιζει το στομα σου...pff ποσο fake αυτη η κοπελα?

maria03

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Mon Oct 31, 2016 9:08 pm

Πω πω πληξη....
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Zάλογγο

Back to top Go down

Post by Marpapazoi on Mon Oct 31, 2016 9:12 pm

Κατα τη γνωμη, καλυτερα που αφησε το γατακι στους δικους της. Αν λειπει ολη μερα απο το σπιτι κριμα ειναι να μενει μονο του το ζωντανο τοσες ωρες... Πες, βρε γκερ τι σου ειπε.... Ειναι πολυ προσβλητικό ;

Marpapazoi
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Mon Oct 31, 2016 9:13 pm

Εμενα πιο πολυ θυμο μου προκαλει σαν βλεπω το βιντεο... θυμο και αδικια για το ποσο αναξιοκρατικα ειναι τα πραγματα σε αυτη την χωρα, που ατομα με κανενα πτυχιο παιρνουν θεσεις απο ατομα που μοχθησαν για να παρουν ενα poop χαρτο και τωρα το εχουν για χαρτι τουαλετας, επειδη δεν εχουν την τυχη να εχουν τα ''μεσα'' και δεν ειναι νουμερα. Για τα υπολοιπα τι να πω??? Με καλυψαν πληρως οι υπολοιπες... Μα μπειτε ρε παιδια να δειτε τα σχολια κατω απο το βιντεο... Μονο εμενα με τρομαζει η αντιληψη του κοσμου???
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Elvirakious on Mon Oct 31, 2016 9:21 pm

εγω βλεπω οτι ολες σιγα σιγα βολευτηκαν....
Elvirakious

Back to top Go down

Post by tsixlofouska on Mon Oct 31, 2016 9:26 pm

@Marinacatlove wrote:Εμενα πιο πολυ θυμο μου προκαλει σαν βλεπω το βιντεο... θυμο και αδικια για το ποσο αναξιοκρατικα ειναι τα πραγματα σε αυτη την χωρα, που ατομα με κανενα πτυχιο παιρνουν θεσεις απο ατομα που μοχθησαν για να παρουν ενα poop χαρτο και τωρα το εχουν για χαρτι τουαλετας, επειδη δεν εχουν την τυχη να εχουν τα ''μεσα'' και δεν ειναι νουμερα. Για τα υπολοιπα τι να πω??? Με καλυψαν πληρως οι υπολοιπες... Μα μπειτε ρε παιδια να δειτε τα σχολια κατω απο το βιντεο... Μονο εμενα με τρομαζει η αντιληψη του κοσμου???

+++
tsixlofouska

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Oct 31, 2016 9:34 pm

εγω ενα θα πω η ποταπη: επιτελους τελος!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by vasoula on Mon Oct 31, 2016 9:41 pm

Έβαλε θήκες ? ΄Σας φαίνεται οτι έκανε κάτι στα δόντια της .. ? Κάπως σαν να εξέχουν ,σαν πιο μεγάλα ... Όλο έσφιγγε το στόμα της κυρίως στην περιοχή των δοντιων ,ίσως η γλώσσα του σώματος κάτι ''μαρτυρούσε '' ...
vasoula

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Mon Oct 31, 2016 9:42 pm

So long ,farewell λοιπον:bball:
Αντε να παιρνουν και αλλες σειρα σιγα σιγα
Στο τιουμπι μπορεις να βρεις διαμαντακια αν ψαξεις,που ακομα ειναι πιο σεμνα και ταπεινα απο τις "φτασμενες" pukerain γκουρουνες
Εμενα πλεον στην μεταφορουμ εποχη,το ελληνικο τουλαχιστον τιουμπι δεν μου προσφερει τιποτα Evil or Very Mad (οχι οτι ποτε ηταν τοσο χρησιμο αλλα δεν ηταν και σε αυτο το χαλι).ολα τα βιντεο ειτε τα σκιπαρω ειτε αναγκαζομαι να το δω για να τα σχολιασω εδω Twisted Evil cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Mon Oct 31, 2016 9:42 pm

@SafeFromHarm wrote:εγω ενα θα πω η ποταπη: επιτελους τελος!

lol! Εγω παντως γελαω που περιμενουν να κανει αλλα βιντεο διαφορετικου περιεχομενου!!! Εδω ρε δεν εκανε καλα καλα βιντεο μπιουτι και θα κανει και αλλα ασχετα τωρα που πετυχε τον σκοπο της??? Αυτο ηταν αποχαιρετισμος με το γαντι, αλλα αφησε και περιθωρια να ελπιζουν τα προβατα αφενως για να θρεφει την απειρη ματαιοδοξια της αφετερου γιατι ποτε δεν ξερεις.... βρε ουστ!!!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by maria_ver on Mon Oct 31, 2016 9:46 pm

Κάποτε ηταν η αγαπημένη μου αλλα απο τον χωρισμό της κ μετα άλλαξε πολυ.Καλυτερα που το έκλεισε το μαγαζάκι.
@tsixlofouska ίσως δεν έχει σημασία το τι σου ειπε,απλά αν σε προσέβαλε δείχνει για ακόμη μια φορά ποσο αγενής ειναι.

maria_ver

Back to top Go down

Post by Amstelz on Mon Oct 31, 2016 9:59 pm

νόμος είναι το δίκιο του εργάτη. έλεος με την κλαούνα, και άλλοι δουλεύουμε αλλά δεν θεωρώ πως το να ποστάρεις φωτό στο ίνστα για τη nyx θέλει βαρέα και ανθυγιεινά.
κοινώς dramaqueen mountza
Amstelz

Back to top Go down

Post by AlexSof on Mon Oct 31, 2016 10:03 pm

Κατα τα αλλα μοχθησε για να φτασει εδω που εφτασε....ποση ξεφτιλα πια;;
Στο μεταξυ πως να παρεις σοβαρα τωρα αυτην την εταιρεια;;Τι εχουν παθει ολοι πια;;
AlexSof

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Oct 31, 2016 10:06 pm

@Lonely_maroulaki wrote:So long ,farewell λοιπον:bball:
Αντε να παιρνουν και αλλες σειρα σιγα σιγα
Στο τιουμπι μπορεις να βρεις διαμαντακια αν ψαξεις,που ακομα ειναι πιο σεμνα και ταπεινα απο τις "φτασμενες" pukerain γκουρουνες
Εμενα πλεον στην μεταφορουμ εποχη,το ελληνικο τουλαχιστον τιουμπι δεν μου προσφερει τιποτα Evil or Very Mad (οχι οτι ποτε ηταν τοσο χρησιμο αλλα δεν ηταν και σε αυτο το χαλι).ολα τα βιντεο ειτε τα σκιπαρω ειτε αναγκαζομαι να το δω για να τα σχολιασω εδω Twisted Evil cat
prize prize prize prize prize prize prize prize
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Oct 31, 2016 10:07 pm

@vasoula wrote:Έβαλε θήκες ? ΄Σας φαίνεται οτι έκανε κάτι στα δόντια της .. ? Κάπως σαν να εξέχουν ,σαν πιο μεγάλα  ... Όλο έσφιγγε το στόμα της κυρίως στην περιοχή των δοντιων ,ίσως η γλώσσα του σώματος κάτι ''μαρτυρούσε '' ...
Παντα αυτο κανει, εχει horse teeth, εξεχουν προς τα εξω χωρις να ναι στραβα. Κι εγω τα παρατηρησα πιο λευκα!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by viki on Mon Oct 31, 2016 10:09 pm

έβαλα να δω το βίνδεο και στα μισά έλεγε "κλείνοντας τώρα" και είχε άλλο ένα τέταρτο!
βαρέθηκα και το έκλεισα.
τουλάχιστον το θετικό είναι πως δεν θα κάνει βίντεο για να μας φλομώσει στη nyx και πως φαινόταν σχετικά καλά γιατί απ όσα έχω διαβάσει όντως πέρασε δύσκολα με τα προσωπικά της.
Καλά να είναι, αλλά προφανώς της λείπει αυτοπεποίθηση ή δεν θέλει να χάσει τα μινιόν της γι αυτό είπε πως θα ανεβάζει κάπου κάπου. δε συμφωνώ. θεωρώ πως η βάνα τελείωσε για το γιουτιούμπ και αυτό θα φανεί στη συνέχεια
viki

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Mon Oct 31, 2016 10:13 pm

ζουμε σε μια χωρα που η βανα εχει περιπου 70.000subs και η προβατινα 30.000subs, οπου η μια δεν ανεβαζει ποτε βιντεο και η αλλη δεν ξερει να βαφεται
τοσο ευκολα μπορουν να χειριστουν τα προβατα τους;!
egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Mon Oct 31, 2016 10:16 pm

@egweimaiedw wrote:ζουμε σε μια χωρα που η βανα εχει περιπου 70.000subs και η προβατινα 30.000subs, οπου η μια δεν ανεβαζει ποτε βιντεο και η αλλη δεν ξερει να βαφεται
τοσο ευκολα μπορουν να χειριστουν τα προβατα τους;!

Πραγματικα... ζουμε σε μια χωρα που απλα το μονο που αναγνωριζεται ειναι η αλαζονεια η ξεφτιλα και η βλακεια... Τιποτα μα τιποτα αλλο...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Mon Oct 31, 2016 10:45 pm

παιδια ειδατε το σχολιο της βανας κατω απο ενα σχολιο;;; αν το βρει καποια να κανει screenshot. δεν ξερω πως τα κανετε screenshot και τα ανεβαζετε εδω Razz ειμαι ασχετη....

μια κοπελα της λεει οτι δεν ηταν συνεπης και οτι στο βιντεο δεν ανεφερε κατι για την ασυνεπεια της ή οτι θα προσπαθησει να μην γραφει τοσο τους ακολουθους της
και της απαντησε απο κατω η βανα
egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Mon Oct 31, 2016 10:46 pm

@egweimaiedw wrote:παιδια ειδατε το σχολιο της βανας κατω απο ενα σχολιο;;; αν το βρει καποια να κανει screenshot. δεν ξερω πως τα κανετε screenshot και τα ανεβαζετε εδω Razz ειμαι ασχετη....

μια κοπελα της λεει οτι δεν ηταν συνεπης και οτι στο βιντεο δεν ανεφερε κατι για την ασυνεπεια της ή οτι θα προσπαθησει να μην γραφει τοσο τους ακολουθους της
και της απαντησε απο κατω η βανα

τι της απαντησε?
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Mon Oct 31, 2016 10:47 pm

κειμεναρα ολοκληρη! γι αυτο σας ειπα να το ανεβασετε. κατσε θα το κανω copy- paste
egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Mon Oct 31, 2016 10:48 pm

"καταρχας σε ευχαριστω παρα πολυ! Ειπα στο βιντεο πως θα προσπαθησω να κανω οτι καλυτερο μπορω για αυτο το καναλι γιατι πραγματικα το νιωθω το παιδι μου! Το ξεκινησα γιατι ήθελα να ξεφύγω απο την καθημερινότητα μου η οποία τότε δεν με γεμιζε και ήθελα να της δώσω ενα boost κάνοντας κάτι που μου αρέσει. Και ετσι το έβλεπα πάντα. Δεν πιέστηκα ποτέ να βγάλω ένα βίντεο μόνο και μόνο επειδη "πρέπει" χρονικά να γίνει. Πανω απ'ολα θέλω να το υποστηρίζω εγω. Αν κάποια βδομάδα ή ακομα και μήνα δεν έχω κάτι να πω, δεν έχω κάτι να δείξω, δεν έχω χρόνο ή όρεξη, δεν θα κάτσω να κοροιδεψω τον εαυτό μου και να πιεστώ μόνο και μόνο για να βγει ένα βιντεο και να θεωρούμαι συνεπής. Πάνω απ'όλα μένω αληθινή προς τον εαυτό μου και στη συνέχεια στους απέναντι μου. Δεν είναι τυχαίο που πριν βγω στη σκηνή να μιλησω για τη NYX σκεφτόμουν τα κορίτσια που με παρακολουθούν και μακάρι να της είχα όλες απο κάτω να με καμαρώναν γιατι ήταν εκει απο την πρώτη μέρα και θα χαιροντουσαν πιο πολύ απ'ολους. Ναι, κάποτε ανέπνεα και σκεφτόμουν μονο αυτο το κανάλι. Γυρνουσα απο τα Pull&Bear πτώμα και άνοιγα αμεσως το YouTube να δω και να απαντήσω σε σχόλια. Αλλα άλλαξα, μεγάλωσα, έμαθα πως το να πας για καφέ το Σαββατο το πρωί με τους φίλους σου είναι πιο σημαντικό απο το να κάτσεις μόνη σπίτι να κάνεις βίντεο. Και το έμαθα αυτό όταν μετακόμισα πέρσι και συνειδητοποίησα πόσα πολλά έχω χάσει απο τη πραγματική ζωή για να έχω γεμάτη online ζωή. Η καθημερινότητα μου πλέον έχει φτάσει σε επιπεδο που ξυπναω και κοιταω το ταβανι και για μερικα δευτερολεπτα σκεφτομαι αν όντως είμαι εδω και το ζω όλο αυτό. Δεν χρειάζομαι να ξεφύγω. Δεν θέλω να πάω πουθενά. Νιώθω πως ειμαι ακριβώς εδω που πρέπει να είμαι. Δεν ειναι παρατημένο το κανάλι, απλά εβαλα πρωταγωνιστή τη πραγματική ζωή, έτσι όπως πάντα την ονειρευόμουν. Παρόλα αυτά το αγαπώ αυτό το κανάλι γιατί το ξεκίνησα απο το 0 και μου έδωσε τα πάντα. Δεν το αφήνω, απλά εξελίσσομαι και σε καμία περίπτωση δεν ξεχνάω απο που ξεκίνησα. Ελπιζω να σε κάλυψα, φιλιά! "
egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Oct 31, 2016 10:50 pm

Να τα αποτελεσματα της πρωτης "Χαστουκας" μετα το youtube...

επισης, ποσα παιδια εχει τελοσπαντων; ας ανοιξει οικοτροφειο..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by ~rose~ on Mon Oct 31, 2016 10:53 pm

violin violin violin violin
~rose~

Back to top Go down

Page 6 of 41 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top