Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Vana Papadopoulou vol. III (πρωτευουσιάνικες περιπέτειες)

Page 41 of 41 Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

View previous topic View next topic Go down

Re: Vana Papadopoulou vol. III (πρωτευουσιάνικες περιπέτειες)

Post by Marinacatlove on Thu Feb 09, 2017 2:05 pm

@Puertoricana_Hater wrote:Το κανάλι θέλει να το συντηρεί, και το ίνστα, για να κάνει πού και πού την επίδειξή της, να ξέρουν όλοι πόσο γ****η είναι, να παίρνει τα σχόλια ότι είναι κούκλα κλπ. Πώς θα ζήσει χωρίς αυτά να τρέφουν τον ναρκισσισμό και να μειώνουν τις ανασφάλειες της; Το να κάνει απλά καλά την όποια δουλειά της και να ταξιδεύει για αυτή είναι κάτι που έχει νόημα μόνο όταν το τρίβει στη μούρη όλων.
Ας κρατάει και την καβάτζα της γιατί δεν τα βλέπω να πολυστεριώνουν τα νυξ με αυτά που κάνουν.

++++++++++
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Thu Feb 09, 2017 2:06 pm

@Vitaminsea wrote:
@Marinacatlove wrote:
Η ομορφιά της που πήγε; κάποτε την έβλεπα κούκλα! Μπορεί επειδή ήταν από τις αγαπημένες μου, η μπορεί όντως να έχει χαλάσει τόσο πολύ... τι να πω, δεν ξέρω! Είναι η προσωποποίηση πάντως της βλαχαρας από την ψωροκωσταινα που κάνει τα πάντα για να αποδείξει πως δεν είναι βλαχαδερο, και κομπλεξικια, χρησιμοποιοντας συνεχως αγγλικες εκφράσεις η ευρωπαία (ότι πιο γελοίο για μένα) αυτοβαυκαλιζοντας συνεχώς το εγώ της, δείχνοντας ποσό "γαματη" και "αυτοδημιούργητη" (εδώ γελάμε) είναι, επιδεικνύοντας συνεχώς τα ταξίδια της και την "επιτυχία της" με μανία, τα wannabe πράσινα μάτια της (έλεος πια με αυτό το κόλλημα) τις πεταλουδενιες βλεφαρίδες της, τα γαματα τατου της και δεν έχει τέλος η αυτοπροβολή! Φωνάζει "είμαι μοναδική" "είμαι μοναδική" αλλά είναι πιο mainstream από κάθε άλλη... Τρελή ανασφάλεια η τυπισσα!

++++++++++++++++++++++++
Δεν καταλαβα κ γιατι ανεβασε βιντεο να σας πω την αληθεια.Ασχολειται ακομα με το καναλι? Ποιο λογο εχει τωρα που "πιαστηκε" οπως η ιδια βροντοφωναζει παντου. Ισως γιατι θελει να χει τις καβατζες της. Δεν ξερω πως ειχαμε στραβωθει ετσι παλια με πολλες απο δαυτες αλλα οντως δεν ειναι ομορφη η Βανα κ ισως ποτε δεν ηταν.Ολο αυτο το κραυγαλαιο κ εντυπωσιακο στυλακι τραβαγε τα βλεματα στην αρχη αλλα ειναι κ το αλλο.Οτι οταν μεσα σου εισαι η ξινιλα προσωποποιημενη οσο ομορφα χαρακτηριστικα κ να εχεις παλι ασχημη θα φαινεσαι...

Safe παιδι μου bironia cheers I love you Very Happy

cheers
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by movkounoupi on Thu Feb 09, 2017 2:13 pm

οι μόδες έρχονται και παρέρχονται αυτό να θυμάστε. όπως έχει γίνει μόδα να βάζουν το κάθε βούρλο με μυαλό κουνουπίδι βλ. βάνα, ολλανδέζα κλπ για διαφήμιση, έτσι θα τις ξεγράψουν κάποια στιγμή. να δω τότε τι θα κάνουν όλα αυτά τα βλήματα. τις βλέπω να σερβίρουν κανα καφέ ή να πουλάνε κινέζικα με υφάκι καρδιναλίων.

movkounoupi

Back to top Go down

Post by chaotic on Thu Feb 09, 2017 2:36 pm

Απορώ πως ήταν η αγαπημένη μου κάποτε μαζί με πολλές από εσάς..
Έβλεπα κάθε της νέο βίντεο, εμπιστευόμουν την άποψη της και τη θεωρούσα και πανέμορφη.
Δεν ξέρω που πήγαν όλα αυτά, αλλά ειλικρινά έχει γίνει άλλος άνθρωπος. Και ναι έχω βαρεθεί και εγώ να μιλάει για τον εαυτό της ΣΥΝΕΧΕΙΑ! Θέλει πάντα να είναι το επίκεντρο και είναι από τα άτομα που μιλάνε όλο για τον εαυτό τους και δεν το αντέχω αυτό. Α επίσης πιστεύει ότι είναι από τις πιο γαμάτες εκεί έξω και δεν σηκώνει πολλά αλλά αν δείτε πως απαντάει σε κάτι σχόλια στο ινσταγκραμ, θα καταλάβετε πόσο κομπλεξ έχει. Όταν απαντάς με τέτοιο υφάκι σε άτομα που λένε τη γνώμη τους και είσαι υποτίθεται ''δημόσιο πρόσωπο'' για μένα εξακολουθείς να είσαι μια βλαχάρα χωρίς κανένα επίπεδο Very Happy Το πιο πετυχημένο σχόλιο βέβαια ήταν κάποια που είχε πει εδώ ότι αφού δουλεύει στη nyx γιατί έχει υφάκι δουλεύω στη dior? Αλλά ναι η δουλειά δεν είναι ντροπή και μη ξεχνάμε ότι τη δουλειά την απέκτησε με πολύ κόπο το κορίτσι μιας και ήταν όνειρο ζωής που ποτέ δεν είχαμε μάθει sceptical poop
chaotic

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Thu Feb 09, 2017 4:54 pm

Ότι και να πεις για την αρρωστημένη της ψωνάρα και τον ναρκισσισμό της είναι λίγα. Ακόμα μουτζωνομαι που κάποτε ήμουν και φανατική συνδρομήτρια, την υποστήριζα και μου άρεσε σε κάθε βίντεο και ακόμα πιο πολύ σαν εμφάνιση. Τα σκέφτομαι τώρα και λέω τι είχα στο ανόητο μυαλό μου και που τα έβλεπα όλα αυτά τα καλά που έβλεπα επάνω σε αυτήν την τυπισσα! Αυτομουτζωνομαι...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by chemistryforlife on Thu Feb 09, 2017 5:22 pm

Δυστυχώς θα συμφωνήσω! confused
chemistryforlife

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Thu Feb 09, 2017 7:17 pm

+++++++++++++++++++++++++++
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by Elvirakious on Thu Feb 09, 2017 8:29 pm

+++++++++++
Elvirakious

Back to top Go down

Post by Melody-chan on Thu Feb 09, 2017 8:31 pm

Καλά η L'oreal γενικά είναι πολύ ανταγωνιστική εταιρία, πολύ επικεντρωμένη στην απόδοση με την μορφή project.Κοινώς δεν αρκεί να μπεις αλλά πρέπει και να παραμείνεις!!Το αν η Βάνα θα την παλέψει με αυτό μόνο ο καιρός θα δείξει.
Melody-chan

Back to top Go down

Post by Christinaki on Thu Feb 09, 2017 8:34 pm

Εγω δεν νομιζω οτι θα παραμεινει για καιρο στη nyx.Αλλα σιγουρα καπου αλλου θα χωθει.
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by astropeleki on Thu Feb 09, 2017 10:21 pm

@chaotic οπως τα λες ειναι. Παντα ηταν ψωνακι, αλλιως δεν κανεις και τετοιο χομπι, αλλα εχει παραγινει. Οσο για την εμφανιση της κι εμενα καποτε μου αρεσε παρα πολυ, αλλα μετα το χωρισμο, τη βλεπω σαν να εχει χασει τη λαμψη της, σαν να σκοτεινιασε και δεν εχει επανελθει. Και εχει και το κλασικό στιλ τυπου "χωρισα αλλα κοιταξτε ποσο ουαου περναω, και βγαινω και πινω κτλ" σαν τη Συνατσακη. Μας το επαιζαν κοριτσια για σπιτι και αφου τις ετζασαν, σωνει και ντε να μας δειξουν ποσο παρτυ ανιμαλς ειναι. Ωριμότης μηδεν.
astropeleki

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Fri Feb 10, 2017 12:11 am

@Puertoricana_Hater wrote:Το κανάλι θέλει να το συντηρεί, και το ίνστα, για να κάνει πού και πού την επίδειξή της, να ξέρουν όλοι πόσο γ****η είναι, να παίρνει τα σχόλια ότι είναι κούκλα κλπ. Πώς θα ζήσει χωρίς αυτά να τρέφουν τον ναρκισσισμό και να μειώνουν τις ανασφάλειες της; Το να κάνει απλά καλά την όποια δουλειά της και να ταξιδεύει για αυτή είναι κάτι που έχει νόημα μόνο όταν το τρίβει στη μούρη όλων.
Ας κρατάει και την καβάτζα της γιατί δεν τα βλέπω να πολυστεριώνουν τα νυξ με αυτά που κάνουν.

Ελα μου ντε, δικιο εχεις....
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 41 of 41 Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

View previous topic View next topic Back to top