Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Vana Papadopoulou vol. III (πρωτευουσιάνικες περιπέτειες)

Page 1 of 41 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Vana Papadopoulou vol. III (πρωτευουσιάνικες περιπέτειες)

Post by Lonely_maroulaki on Mon Oct 17, 2016 4:44 pm

Τριτωσε και η βαρβαρα
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Re: Vana Papadopoulou vol. III (πρωτευουσιάνικες περιπέτειες)

Post by Marinacatlove on Mon Oct 17, 2016 4:54 pm

@Lonely_maroulaki wrote:Τριτωσε και η βαρβαρα

ginger ginger ginger = mlk
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by katerinabns on Mon Oct 17, 2016 5:02 pm

@Myrto_K χαχαχαχαχαχα Στη loreal δουλεύει
katerinabns

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by Anastasia.P on Mon Oct 17, 2016 6:42 pm

Απο το να κάθεται μόνο του όλη μερα σπίτι καλύτερα να ειναι στους γονείς της. Καλυτερα θα περνάει.

Anastasia.P

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Oct 21, 2016 7:49 pm

Η ginger στην λορεαλ... Επισης επεσε σκουπα στα σχολια στο τελευταιο της βιντεο, στα σχολια που της λενε γιατι εξαφανιστηκε και ποσο ασχημο ειναι αυτο που κανει... ε ρε για κατι slaping που ειναι ολες τους... mountza νουμερα
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Moonchild on Fri Oct 21, 2016 8:13 pm

Της πάει πάντως το γυαλί
Moonchild

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Fri Oct 21, 2016 8:49 pm

Χαχαχαχαχα τωρα βλεπω μετα απο το λουκ πιν απ γκεεερ,αφησε και το λουκ grunge/yolo γκομενα με τατουαζ και υιοθετησε το λουκ εργαζομενο κοριτσι/σεκσι γραμματεας pukerain (προσωπικα μου αρεσε περισσοτερο αυτο το λουκ πανω της) cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by KosFai on Fri Oct 21, 2016 9:19 pm

Πολυυυ ομορφη επιτέλους...
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by maria_ver on Fri Oct 21, 2016 10:37 pm

Πολυ ωραίο μακιγιάζ.Το μαλλί,ομως,δεν ειναι καθόλου ωραίο..

maria_ver

Back to top Go down

Post by Puertoricana_Hater on Fri Oct 21, 2016 11:06 pm

Ό,τι και να κάνει, μου θυμίζει παρωδία. Παρωδία pin up, παρωδία grunge, παρωδία εργαζόμενη... Σα να μεταμφίεζεται για τις απόκριες ή να προςθέτει κάποια στερεοτυπικά στοιχεία ώςτε να παραπέμπει σε ένα στυλ (μου θυμίζει όπως ντύνονται για κάποιες... ταινίες ώςτε να υποδυθούν μαθήτριες, καθηγήητριες, γραμματείς κλπ) κι όχι σα να είναι το πραγματικό στυλ κι ο εαυτός της.
Puertoricana_Hater

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Oct 21, 2016 11:15 pm

@Puertoricana_Hater wrote:Ό,τι και να κάνει, μου θυμίζει παρωδία. Παρωδία pin up, παρωδία grunge, παρωδία εργαζόμενη... Σα να μεταμφίεζεται για τις απόκριες ή να προςθέτει κάποια στερεοτυπικά στοιχεία ώςτε να παραπέμπει σε ένα στυλ (μου θυμίζει όπως ντύνονται για κάποιες... ταινίες ώςτε να υποδυθούν μαθήτριες, καθηγήητριες, γραμματείς κλπ) κι όχι σα να είναι το πραγματικό στυλ κι ο εαυτός της.

cheers heil2 prize thumbs_up
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sat Oct 22, 2016 1:00 am

@special_snowflake wrote:κλασσικα...ποζερια στο instagram  και τους ανθρωπους που την στηριξαν γραμμενους...να δουμε τι θα γινει στα σχολια οτα κανει παλι βιντεο...(αν κανει)

Αυτο ακριβως ηθελα να σχολιασω στην αναρτηση μου με την φωτο της, και λιγες το επιασαν... Δεκαρα δεν δινω για το αν ειναι ωραια, αν τις πανε τα εκαστοτε πανυγηρια που φοραει-κανει. Αυτο που βλεπω και με ενοχλει απιστευτα πολυ ειναι οτι σε καθε αχρηστη φωτο που βγαζει στην και καλα απιστευτα ''κουραστικη και πολυωρη δουλεια της'', εδω και 2 μηνες την ρωτανε παρα πολλες κοπελες ποτε θα κανει βιντεο ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΣΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΤΑΣΑΝ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΨΩΜΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΡΕΦΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΘΛΙΑ ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ, και επιλεγει να τα γραφει μεσα στην μουρη τους ακαταπαυστα και θρασσυτατα και να απανταει μονο σε οσα της λενε ποσο κουκλα #not ειναι!!!! Και να σαρκαζει μεσα στην μουρη τους ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ της σε ενα βλογκ της φιλης της να λεει με στομφο οτι κααααποια στιγμη θα κανει βιντεο. Κουβερτομαλλου μη σωσεις να ξανα μοστραρεις την χρωματιστη μαπα σου στο γυαλι, κανεις δεν θα χασει τιποτα, το αντιθετο μαλιστα, αλλα σταματα να αγνοεις τον κοσμο που σε στηριζει τοσα χρονια και σε εφτασε εδω που σε εφτασε μαζι με τα αλλα μεσα που ειχες και που αν δεν ειχες αυτους που σε ρωτανε ποτε θα αξιωθει η αρχοντομουτσουναρα σου να κανει κανενα κακομοιρο μουντο βιντεο σαν αυτα που κανεις με το ζορι ενα μιση χρονο τωρα, δεν ειχες το like τους και τις προβολες τους και τα σχολια τους, θα ησουν μια γκαρσονοπουλα αιωνια φοιτητρια στην συμπρωτευουσα που δεν θα την ηξερε ουτε η μανα της (οχι οτι τωρα σε ξερουν) οπως και αυτο σου αρμοζει αλλωστε αξιοκρατικα και μονο (δεν εχω τιποτα με τις σερβιτορες και λατρευω την συμπρωτευουσα, καταλαβατε το point του σχολιου μου αυτου πιστευω) Οποτε το λιγοτερο που εχει να κανει προς τα μονα ατομα που ευθυνονται για την καταληξη της αυτη, που πραγματικες ταλαντουχες και ομορφες κοπελες επειδη δεν ειχαν ''μεσα'' αλλα και ψωνιο μεσα τους δεν εχουν καν δουλεια αυτη τη στιγμη και κατι ν*&μερα σαν και τουτη δω ευημερουν σε ασχετους τομεις, ειναι να τους εξηγησει για ποιον λογο απεχει, να σταματησει να απανταει επιλεκτικα και να εκτιμησει εστω και τον ενα ανθρωπο που της κανει την τιμη να ασχοληθει με την ανουσια υπαρξη της και να θελει και να την παρακολουθησει κιολας!!! Ειναι δικαιωμα του και σεβαστο του καθε ανθρωπου να επιλεξει τι θα κανει στην ζωη του και να βαρεθει κατι που παλια αγαπουσε και να το παρατησει... Ηθικα ομως δεν εχει δικαιωμα να αγνοει ατομα που τον ανεβασαν και το μονο που εχει να κανει ειναι να πει ενα, σταματησα, βαρεθηκα, θα κανω που και που, μουτελειωσε ρε παιδι μου το αθλημα..... Απλα μια απαντηση, οχι σβησιμο σχολιων και πληρη αδιαφορια... Μιλαμε αξιζουν να πεσουν με τα μουτρα ολοι οσοι την ειδαν θεοι σε πλατες αλλων και τωρα που ''φτιαχτηκαν'' ουτε να τους φθησουν! α σιχτιρ, τα πα και ξεθυμανα βραδιατικο. slaping
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lilie on Sat Oct 22, 2016 1:19 am

Δεν φταίει αυτή, βρίσκει και τα κάνει. Και η Μαρίλλια, που τη λέει κ όλας ότι έχει κ φίλους κ ζωή λες και της τα ρουφούσε το youtube. Αλλα όταν έχεις από κάτω κοπέλες που παρακαλάνε για βίντεο κ όχι ξύπνια όντα που θα πούνε "μη σώσεις κ ξανακάνεις βίντεο, κάνω απεγγραφή κ δεν σε ξαναπαρακολουθώ" τις αγνοείς στα μούτρα τους. Αν έβλεπε η Βάνα πχ ότι από 70.000 μέσα σε ένα μήνα έπεσε στους 65.000 να δεις για ποτε θα ανεβαζε βίντεο. Όπως επίσης, αν ήμουν νέα στο yt κ έμπαινα σε κανάλι κ έβλεπα πως το τελευταίο βίντεο ήταν ένα μήνα πριν, θα έβγαινα όπως μπήκα. Η Βάνα κ κάθε Βάνα είναι αχάριστη κ μας το δείχνει με κάθε τρόπο. Εμείς τι κάνουμε που το βλέπουμε να σκάει στα μούτρα μας?

Last edited by Lilie on Sat Oct 22, 2016 1:22 am; edited 1 time in total
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sat Oct 22, 2016 1:20 am

@Lilie wrote:Δεν φταίει αυτή, βρίσκει και τα κάνει. Και η Μαρίλλια, που τη λέει κ όλας ότι έχει κ φίλους κ ζωή λες και της τα ρουφούσε το youtube. Αλλα όταν έχεις από κάτω κοπέλες που παρακαλάνε για βίντεο κ όχι ξύπνια όντα που θα πούνε "μη σώσεις κ ξανακάνεις βίντεο, κάνω απεγγραφή κ δεν σε ξαναπαρακολουθώ". Αν έβλεπε η Βάνα πχ ότι από 70.000 μέσα σε ένα μήνα έπεσε στους 65.000 να δεις για ποτε θα ανεβαζε βίντεο

δυστυχως ετσι ακριβως ειναι.... απορω πραγματικα με την ηλιθιοτητα γυρω του κοσμου...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sat Oct 22, 2016 10:06 am

Δε τη νοιαζει λοιπον το τι θα γινει με το καναλι...ισως γελαει που χτυπιουνται τα μινιονς για το οτι δεν ανεβαζει βιδεο. Και ισως δε τη νοιαζει πλεον η τυχη του καναλιου.
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Satine on Sat Oct 22, 2016 3:03 pm

@special_snowflake wrote:παιδια η βανα απλα μας κοροιδεψε...και το εκανε πολυ καλα...επαιξε για ενα δυο χρονια την γλυκουλα που τρελαινοταν για youtube μεχρι να παρει ευτο που ηθελε...μια δουλεια...και αυτο γιατι ηταν απελπισμενη...το youtube ηταν η τελευταια της ευκαιρια να κανει κατι στην ζωη της...ολο κατι δουλειεσ του ποδιου εκανε...ο διασημος συντροφος την αφησε για καποια λιγοτερο αχρωμη αγευστη αοσμη...ε μονο το κερδος τηε ενδιεφερε...χεστηκε για τους συνδρομητες...και παιζει πλεον να μην ανεβαζει βιντεο απο φοβο...εγω νομιζω οτι η θα ανεβασει και θα κανει την παπια,η θα κλαφτει οτι μωρε με την δουλεια δεν προλαβαινω ειμαι πολυ busy εχω ΘΕΣΑΡΑ, καταλαβαινετε.... vana

heil2 heil2 heil2 prize prize prize prize
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Sun Oct 23, 2016 6:59 pm

απαντηση βάνας στα μινιονς που ρωτανε για βιντεακι (κατω απτη φωτο με τα γυαλια στ ινστα):
"ειμαι καλα girls! Αποφάσισα να αλλάξω τη ζωή μου ριζικά, δυσκολεύτηκα πολυ και χρειαζόμουν self-healing... Αλλα τωρα όλα ειναι καλα, αλήθεια! I miss you more και θα τα πούμε με βιντεάκι σύντομα φιλιά
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Oct 23, 2016 6:59 pm

δειτε σχολια απο τη Δημουλιδου (βανα)
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by evelynacandy on Sun Oct 23, 2016 7:39 pm

Το γατάκι πιο ασφαλές θα είναι στη Θεσσαλονίκη. (θα γλιτώσει τα πειράματα της L'Oréal στα ζώα...) Black humor, αλλά.....
evelynacandy

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Oct 23, 2016 8:44 pm

@special_snowflake wrote:μακαρι να ειναι καλα αληθεια,καταλαβαινω οτι πρεπει ν περασε πολυ δυσκολα με τις αλλαγες...κατι μου λεει οτι τον χωρισμο ακομα δεν τον εχει ξεπερασει...αλλα δεν ειναι σωστη...καλως η κακως το youtube της εδωσε τα παντα και θα επρεπε να ειναι λιγο πιο ευγνωμων...με την αναποδια που εκατσε στα προσωπικα αν δεν ειχε τους συνδρομητες να συνεχιζουν να την στηριζουν στα tantrums της που θα ειχε καταληξει αραγε εχει σκεφτει?ακομα πωλητρια θα ηταν...και δεν το λεω υποτιμιτικα για το επαγγελμα...αλλα οι ευκαιριεσ που εχει με την παντελη ελλειψη πτυχιων δεν θα ερχοντουσαν ποτε...αλλοι πανεπιστημιο βγαζουν και δεν βρισκουν...τεσπα...
cheers agreed
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by AnastasiaPra on Sun Oct 23, 2016 9:15 pm

Αν όντως δεν εχει διαθεση, για ποιο λογο να κανει βίντεο με μισή καρδια, κατι που θα αποτυπωνοταν και στα βιντεο; Παλι θα έπεφτε κραξιμο. Εγω ειμαι λιγο κατα του "κραζω αν ο αλλος έχει καιρό να κανει βίντεο". Κατα πάσα πιθανότητα θα έχει τους λογους του και εγω προτιμώ να βλεπω βίντεακια που κανουν με κεφι, παρα αγγαρεια. Γνωμη μου πάντα, ετσι;
AnastasiaPra

Back to top Go down

Page 1 of 41 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top