Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Σαπούνια σώματος και προσώπου

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Σαπούνια σώματος και προσώπου

Post by SafeFromHarm on Thu Jul 07, 2016 12:30 am

αφου λεει πως ειναι καταλληλο για δερμα, τι φαση;
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Mandlen on Thu Jul 07, 2016 4:20 pm

κορίτσια ,μιας κ βλέπω μια γνώση πάνω στο θέμα σαπούνια, να ρωτήσω αν γνωρίζετε για το αφρικάνικο μαύρο σαπούνι; έχω δει για ένα που λέγεται akamuti αλλά υποθέτω υπάρχουν κ άλλα.

Δοκίμασα το abrador κ μου άρεσε πολύ. Αν δεν υπήρχε το τοπικ χλωμό να έπεφτε στην αντίληψη μου
Mandlen

Back to top Go down

Post by frutenia on Thu Aug 04, 2016 8:19 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Πριν από 2 χρόνια άρχισα να χρησιμοποιώ για τον καθαρισμό του προσώπου μου το Τol Velvet Baby Mild Bath 2 In 1 της εταιρίας Pharmasept. Είναι παιδικό σαπούνι, ήπιο, καθαρίζει καλά, δεν τσούζει τα μάτια, δεν μου ξηραίνει το δέρμα (έχω κανονική προς μεικτή επιδερμίδα). Με έχει βολέψει πολύ και είναι και αρκετά οικονομικό (4,50€ τα 300ml) flower
frutenia

Back to top Go down

Post by frutenia on Thu Aug 04, 2016 8:36 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Δεν έχω δοκιμάσει απιβίτα (αν και την είχα σε λίστα παλιότερα) Με έχει βολέψει πολύ αυτό το παιδικό σαπούνι, έχει λίγα και αρκετά καλά συστατικά (δεν έχει sls, σιλικόνες κ.α.). Υπάρχει σε όλα τα φαρμακεία, εγώ το αγοράζω από ηλεκτρονικό φαρμακείο. Δοκίμασέ το, αν δεν σε βολέψει, το χρησιμοποιείς για αφρόλουτρο ή για ευαίσθητη περιοχή ή σαμπουάν. Δεν θα πάει χαμένο... I love you
frutenia

Back to top Go down

Post by matsir on Thu Aug 04, 2016 9:08 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Μιας και είμαι και γω σε αναζήτηση ενός καλού καθαριστικού προσώπου, τσέκαρα αυτό που πρότεινες στη [You must be registered and logged in to see this link.] και τα συστατικά του δεν είναι τόσο αθώα Evil or Very Mad Περιέχει PEGs (και πολλά μάλιστα), phenoxyethanol και parfum Neutral
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by HoustonGr on Thu Aug 04, 2016 9:14 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Μετα της apivita που χρηςιμποιουςα νωριτερα, τελειωνω τώρα το εσπεριδες απο fresh line. Κανει καλο καθαρισμο και δεν με τραβαει καθολου. Το αρνητικο ειναι οτι δεν κανει και ντεμακιγιαζ. Εχω στοκ απο την ιδια εταιρια το δημητρα που κανει και για ντεμακιγιαζ- τουλαχιστον ετσι ισχυριστηκε η πωλητρια. Αλλα το εσπεριδες μου αρεσε παρα πολυ. Αυτη τη στιγμη εχει και εκπτωση στο καταστημα.

HoustonGr

Back to top Go down

Post by frutenia on Fri Aug 05, 2016 3:53 am

[You must be registered and logged in to see this link.] Να είσαι καλά που το έψαξες και ενημέρωσες. Αν βρεις και δοκιμάσεις κάτι καλό, να το αναφέρεις. flower
frutenia

Back to top Go down

Post by matsir on Fri Aug 05, 2016 6:59 am

[You must be registered and logged in to see this link.] έγινε  Razz
[You must be registered and logged in to see this link.] πολυ καλη η πρότασή σου Wink θα ψάξω και κάνα πραγματακι ακόμη από organic brands, για να κάνω παραγγελία και να μη πληρώσω μεταφορικά.
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by peggy1990 on Fri Aug 05, 2016 7:53 am

[You must be registered and logged in to see this link.] εχει μεσα σαπουνι? δε μπορω να καταλαβω
peggy1990

Back to top Go down

Post by Eptanisou12 on Fri Aug 05, 2016 8:43 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] και οςες ακομα ενδιαφερεστε: Ειναι φοβερος αυτος ο αφρος καθαρισμου και τον προτεινω ανεπιφυλακτα! Μολις τελειωσα τον αφρο της απιβιτα και ξεκινησα εδω και 2 εβδομαδες αυτον της equalya κι εχω ξετρελαθει! Ειναι πολυ απαλος, μυριζει φοβερα και δεν νιωθω καμια αιςθηςη τραβηγματος μετα σε αντιθεση με αυτον της απιβιτα.

Last edited by Eptanisou12 on Sat Aug 06, 2016 7:15 am; edited 1 time in total
Eptanisou12

Back to top Go down

Post by Eptanisou12 on Sat Aug 06, 2016 7:13 am

[You must be registered and logged in to see this link.] αα δεν το ξερω αυτο δυστυχως. Κι εγω απο το organicbrands το ειχα παραγγειλει και μαλιστα πριν αρκετο καιρο (δν το χα ανοιξει γτ αυτο της απιβιτα ειχε πραγματικα τον ατελειωτο!)
Eptanisou12

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top