Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Mara Samartzi vol.III

Page 40 of 43 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mara Samartzi vol.III

Post by BlueBlue on Fri Jan 06, 2017 9:59 pm

ντάξει σταντέ έχει πάρει κάτι η Μάρα εκεί, αλλά όπως και να έχει οι άνθρωποι αλλάζουν
BlueBlue

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Fri Jan 06, 2017 10:18 pm

κλαιν και με σκετο αλκοολ εισαι ετσι :Ρ αμα το χεις παρακανει..
δε σημαινει οτι πηρε ναρκωτικα επειδη κανει σαν χαζοχαρουμενο..chill
go_with_dah_flow

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by bibibo on Fri Jan 06, 2017 10:34 pm

+++++
Βασικά ότι κ να πήρε,ότι Κ να ήπιε δικό της θέμα,δεν το δείχνει στην κάμερα ούτε γύρισε αυτό το βίντεο Τώρα που κοντεύει τα 30.απλά απορω πως κ δεν το έχει κατεβάσει.το προτιμώ πάντως που είπε ότι έκοψε το ποτό σε αυτήν την σχετικά μικρή ηλικία,παρά κάποιες άλλες που κάνουν καραγκιοζιλίκια στα 30,που πίνουν 50 λίτρα καφε αντι για νερό Κ πρέπει Ν μάθουμε όλοι,μικροί Κ μεγάλοι πόσο τους αρέσει η δόνηση
(Φυσικά δεν προσπερναω αλλά που παρουσιάζει η Μάρα,όπως όλα τα junk που τρώει Κ τα άπειρα λίτρα κοκα κολα,απλά αναφέρθηκα μόνο στο συγκεκριμένο βιντεο)

Last edited by bibibo on Fri Jan 06, 2017 10:55 pm; edited 1 time in total
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lilie on Fri Jan 06, 2017 10:38 pm

Καλά η Κωνσταντίνα έχει αυτοαποκαλεστεί ουκ ολίγες φορές "αλκοολική". Για πλάκα σαφώς, αλλά είναι για φατούρο. Όσο κι αν θες να βγαίνεις αληθινή (μη χ*σω) σ αρέσει δε σ αρέσει πρέπει να προσέχεις λίγο τι λες και πώς το λες, ακόμα κι αν στην προσωπική σου ζωή βρίζεις χειρότερα κι απ τη γιαγια στο "μπαμπά μην τρέχεις".

Η Μάρα απορώ πώς δεν το έχει σβήσει αυτό το κανάλι και βασικά, αυτό το βίντεο.
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by bibibo on Fri Jan 06, 2017 11:12 pm

Σαφώς για πλάκα για σένα,για μένα,για όποιον μπορεί να το αντιληφθεί.Και νομίζω ότι τα 10χρονα Κ τα 12χρονα που την παρακολουθούν δεν μπορούν να το καταλάβουν.θα τους ρωτήσει καμία θεία τι θέλουν να γίνουν όταν μεγαλώσουν Κ θα πουν αλκοολική Κ φουγαρο
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lilie on Fri Jan 06, 2017 11:44 pm

Συμφωνώ συνχέιτερ και συναμαζόνα. Για μένα, το να χρησιμοποιείς ελαφρά τη καρδία λέξεις όπως "αλκοολική""ανορεκτική""καταθλιπτική" είναι τόσο άσχημο όσο το να μιλάς για δίαιτα και ακμή χωρίς να ξέρεις. Γι αυτό και ξενέρωσα με την σταφυλοχτυπημένη τη Τζίνα, ενώ δίνω ένα + στη Στελλίνα Μ που έχει σπουδάσει ψυχολογία και κατά καιρούς πιάνει κάποια γενικά θέματα που ξέρει και πώς να τα προσεγγίσει, ενώ θυμάμαι είχε πει σε κοπέλες που της έστελναν τα προβλήματά τους πριβέ να μην το κάνουν γιατί δεν θα έχει αποτέλεσμα.
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Georgina91 on Sat Jan 07, 2017 12:47 am

@Lilie wrote:Συμφωνώ συνχέιτερ και συναμαζόνα. Για μένα, το να χρησιμοποιείς ελαφρά τη καρδία λέξεις όπως "αλκοολική""ανορεκτική""καταθλιπτική" είναι τόσο άσχημο όσο το να μιλάς για δίαιτα και ακμή χωρίς να ξέρεις. Γι αυτό και ξενέρωσα με την σταφυλοχτυπημένη τη Τζίνα, ενώ δίνω ένα + στη Στελλίνα Μ που έχει σπουδάσει ψυχολογία και κατά καιρούς πιάνει κάποια γενικά θέματα που ξέρει και πώς να τα προσεγγίσει, ενώ θυμάμαι είχε πει σε κοπέλες που της έστελναν τα προβλήματά τους πριβέ να μην το κάνουν γιατί δεν θα έχει αποτέλεσμα.

++++++++
Georgina91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by bibibo on Sat Jan 07, 2017 1:08 am

Όντως.Γενικά δεν μου αρέσουν οι χαρακτηρισμοί,πόσο μάλλον για πλάκα και για τέτοια θέματα που για να διαγνωστουν Κ να αντιμετωπιστούν χρειάζονται ειδικους
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by KosFai on Sat Jan 07, 2017 1:37 am

@bibibo wrote:Όντως.Γενικά δεν μου αρέσουν οι χαρακτηρισμοί,πόσο μάλλον για πλάκα και για τέτοια θέματα που για να διαγνωστουν Κ να αντιμετωπιστούν χρειάζονται ειδικους
Και εγώ με τους χαρακτηρισμους και τις ταμπέλες έχω μεγάλο θέμα!
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Elvirakious on Sat Jan 07, 2017 2:02 am

@Lilie wrote:

Γκαγκα κυριολεκτικά

εχω σοκαριστει.
Elvirakious

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sat Jan 07, 2017 7:35 am

Όταν λέμε κάτι έχει πάρει, συμπεριλαμβάνουμε και το αλκοόλ! Φυσικά και με το αλκοόλ γίνεσαι έτσι όπως στο βίντεο... Νομίζετε πως επειδή είναι νόμιμο το αλκοόλ δεν συγκαταλέγεται στα ναρκωτικά; είναι ένα από τα χειρότερα ναρκωτικά που βλάπτουν πολλά όργανα του σώματος, είναι τρομερά εθιστικό αν πίνεις καιρό, έχει τρομερά συμπτώματα στέρησης, είναι και αυτό ψυχοτρόπο, και αν έχεις πρόβλημα αλκοολισμού χρειάζεσαι απεξάρτηση κανονικά και πρέπει να μπεις σε προγραμμα... (Δεν μιλάω για την μαρα) απλά είχαμε άτομο στην παρέα που είχε αυτό το πρόβλημα, και ξέρω καλά τι είναι το αλκοόλ, το τρέχαμε για απεξάρτηση, κάναμε ολόκληρο αγώνα να το κόψει, έβλαψε το συκώτι του, μιλήσαμε με ψυχιάτρους για το θέμα του αλκοολισμού, ευτυχώς τα κατάφερε! Απλά μην νομίζουμε ότι το αλκοόλ δεν υπάγεται στα ναρκωτικά επειδή δεν το έχουν απαγορέψει γιατί έχουν τρομερά συμφέροντα... σορυ για το of topic αλλά ήθελα να το αναφέρω το ποσό ύπουλο είναι και τι μπορεί να προκαλέσει... ίσως όταν η Μαρα έλεγε ΚΩΣ το έκοψε τόσο νωρίς, να το είχε παρακάνει και να έφτασε στα όρια...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Georgina91 on Sat Jan 07, 2017 10:56 am

@Marinacatlove wrote:Όταν λέμε κάτι έχει πάρει, συμπεριλαμβάνουμε και το αλκοόλ! Φυσικά και με το αλκοόλ γίνεσαι έτσι όπως στο βίντεο... Νομίζετε πως επειδή είναι νόμιμο το αλκοόλ δεν συγκαταλέγεται στα ναρκωτικά; είναι ένα από τα χειρότερα ναρκωτικά που βλάπτουν πολλά όργανα του σώματος, είναι τρομερά εθιστικό αν πίνεις καιρό, έχει τρομερά συμπτώματα στέρησης, είναι και αυτό ψυχοτρόπο, και αν έχεις πρόβλημα αλκοολισμού χρειάζεσαι απεξάρτηση κανονικά και πρέπει να μπεις σε προγραμμα... (Δεν μιλάω για την μαρα) απλά είχαμε άτομο στην παρέα που είχε αυτό το πρόβλημα, και ξέρω καλά τι είναι το αλκοόλ, το τρέχαμε για απεξάρτηση, κάναμε ολόκληρο αγώνα να το κόψει, έβλαψε το συκώτι του, μιλήσαμε με ψυχιάτρους για το θέμα του αλκοολισμού, ευτυχώς τα κατάφερε! Απλά μην νομίζουμε ότι το αλκοόλ δεν υπάγεται στα ναρκωτικά επειδή δεν το έχουν απαγορέψει γιατί έχουν τρομερά συμφέροντα... σορυ για το of topic αλλά ήθελα να το αναφέρω το ποσό ύπουλο είναι και τι μπορεί να προκαλέσει... ίσως όταν η Μαρα έλεγε ΚΩΣ το έκοψε τόσο νωρίς, να το είχε παρακάνει και να έφτασε στα όρια...

+ + ++ + + + συμφωνω απολυτα !!! και επειδη εχω ατομο στην οικογενεια μου που ειχε προβλημα αλκοολισμου θα ηθελα να προσθεσω πως ειναι ακομη πιο υπουλο απο τα ναρκωτικα ......
Georgina91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by YoutubeLover on Sat Jan 07, 2017 9:38 pm

Παιζει να ειναι +30 κιλα για να εχει τετοια τεραστια διαφορα το προσωπο της.Εγω σιγουρα δε θα την αναγνωριζα.Λογικα θα εχει χασει κωδικους κλπ και γι αυτο δεν το εχει κατεβασει.Εκτος αν απλα εχει ξεχασει την υπαρξη του.
YoutubeLover

Back to top Go down

Post by BlueBlue on Sat Jan 07, 2017 9:47 pm

@YoutubeLover wrote:Παιζει να ειναι +30 κιλα για να εχει τετοια τεραστια διαφορα το προσωπο της.Εγω σιγουρα δε θα την αναγνωριζα.Λογικα θα εχει χασει κωδικους κλπ και γι αυτο δεν το εχει κατεβασει.Εκτος αν απλα εχει ξεχασει την υπαρξη του.

ναι και εγώ αυτό σκέφτηκα ότι μάλλον έχει χάσει κωδικούς. Καμία σχέση το τότε με το τώρα, τώρα είναι πανέμορφη
BlueBlue

Back to top Go down

Post by AlexSof on Sat Jan 07, 2017 10:55 pm

Καλα σε αυτο το βιντεο εκτος του οτι ειναι τουρτα,φαινεται λες και ειχε νευρικη ανορεξια και επιπλεον η οδοντοστοιχια της ειναι πολυ διαφορετικη,χωρια που σαν να ειχε προγναθισμο,που τωρα δεν φαινεται να εχει.
AlexSof

Back to top Go down

Post by maria03 on Sat Jan 07, 2017 10:58 pm

και μυτη πρεπει να εχει πειραξει...

maria03

Back to top Go down

Post by Christinaki on Sat Jan 07, 2017 11:13 pm

@maria03 wrote:και μυτη πρεπει να εχει πειραξει...
Σαν να εχεις δικιο.Αν το εκανε παντως πρεπει να ειχε μεγαλα κομπλεξ,δεν ειχει κατι η μυτη της.
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Σανσίτι Άντεργκραουντ

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Jan 07, 2017 11:49 pm

@AlexSof wrote:Καλα σε αυτο το βιντεο εκτος του οτι ειναι τουρτα,φαινεται λες και ειχε νευρικη ανορεξια και επιπλεον η οδοντοστοιχια της ειναι πολυ διαφορετικη,χωρια που σαν να ειχε προγναθισμο,που τωρα δεν φαινεται να εχει.

δεν εχει προγναθισμο απλα εχει μακρυ πηγουνι γενικα και με λιγοτερα κιλα φαινοταν εντονα!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by opote_nai. on Sun Jan 08, 2017 1:56 am

Σίγουρα είναι καμιά 20 κιλά πιο αδύνατη ,έχει φτιάξει "μασέλα", είναι άβαφη και μικρότερη.

opote_nai.

Back to top Go down

Post by Bibik on Sun Jan 08, 2017 10:08 am

Έχω σοκαριστεί με το βίντεο! !!Μόνο από την φωνή καταλαβαίνει κάποιος ότι είναι όντως η μάρα. ..στο πρόσωπο είναι άλλος άνθρωπος σε σχέση με τώρα. ..αν έβλεπα μόνο φωτο δεν θα την αναγνώριζα. ..τι έχει κάνει ακριβώς στο πρόσωπο της; ;πόσο χρονών είναι εκεί; γιατί σίγουρα με τα χρόνια αλλάζουν τα χαρακτηριστικα μας ειδικά αν βάλεις κ βάρος μαζί. ..αλλά τόσο πολύ; ;;
Bibik

Back to top Go down

Post by fotini on Sun Jan 08, 2017 10:25 am

Πάντως η άλλη κοπέλα στο βίντεο, είναι η αδερφή της kouneli adams Razz

fotini

Back to top Go down

Post by AlexSof on Sun Jan 08, 2017 11:25 am

@SafeFromHarm wrote:
@AlexSof wrote:Καλα σε αυτο το βιντεο εκτος του οτι ειναι τουρτα,φαινεται λες και ειχε νευρικη ανορεξια και επιπλεον η οδοντοστοιχια της ειναι πολυ διαφορετικη,χωρια που σαν να ειχε προγναθισμο,που τωρα δεν φαινεται να εχει.

δεν εχει προγναθισμο απλα εχει μακρυ πηγουνι γενικα και με λιγοτερα κιλα φαινοταν εντονα!

To μακρυ πηγουνι το βλεπω και φαινεται ακομη και τωρα,ωστοσο η γναθος της οταν γυριζει στο πλαι φαινεται σαν να εξεχει που τωρα νομιζω δεν φαινεται να ειναι ετσι.
Μπορει να κανω και λαθος βεβαια.
AlexSof

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Jan 08, 2017 1:26 pm

στη φωτο με το κοκκινο φορεμα/μπλουζα, δε μοιαζει εκπληκτικα με την Emma Watson;;;
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Lilie on Sun Jan 08, 2017 2:33 pm

Ιιιιι πόσο λεπτούλα ήταν. Και στη μελισσα τον Αύγουστο ήταν πολύ λεπτή. Πάντως μου αρέσει πιο πολύ τώρα που είναι πιο ζουμπουρλού. Μου κάνει πιο υγιής. Αν ήξερε και τι ρούχα της πάνε, θα ήταν ακόμα καλύτερη
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 40 of 43 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics