Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Mara Samartzi vol.III

Page 39 of 43 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mara Samartzi vol.III

Post by Tick_tack on Thu Jan 05, 2017 4:10 pm

εχω μεινει :}
δεν περιμενα ποτε τετοιες βωμολοχιες απο την μαρα! το παιζει καλα το παιχνιδακι της 'επικοινωνιας'

@vlada
τι σελιδα του fb? για τον εαυτο της?
Tick_tack
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : σκοτεινό και μουχλιασμένο υπόγειο στην Ηλιούπολη

Back to top Go down

Post by Satine on Thu Jan 05, 2017 5:13 pm

Η Μάρα έχωνε αβέρτα κράξιμο απλά δεν υπάρχουν πλέον τα βίντεο,τα σχόλια που αναφέρει η @vlada μάλλον είναι στην ομάδα που είχε φτιάξει η Μάρα για μια φίλη της και έλεγε πως έχει πάρει advance στις π@@ες. Βέβαια είναι από το 2007/8 και μίλαγε με τους φίλους της όχι με άσχετους,νμζ όλοι τα έχουμε κάνει τα μπαχαλίκια (ίσως όχι έτσι) με ποστ φίλων στο φμπ Razz
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Vlada on Thu Jan 05, 2017 9:10 pm

@tick_tack, @satine εχεις δίκιο, ήταν σε μία ομάδα για την αδερφή της κουνελας αδδαμς Razz Αλλά όντως ήταν αρκετά παλια...πάντως τα σχόλια φαίνονταν κανονικά σε όλο τον κόσμο. Δεν ξέρω αν υπάρχει κόμα η ομάδα .
Vlada

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Thu Jan 05, 2017 9:14 pm

Είμαι σίγουρη ότι η Μαρα έχει κάνει πολλά στην ζωή της, έχει περάσει από πολλές φάσεις... ακόμα και πιο ακραίες... κρεπαλες, και διαφορά αλλά που δεν μπορώ να πω εδώ... (Δικά μου πιστεύω, από αυτά που έχω δει και από αυτό που μου βγάζει...) Δεν την παρεξηγώ σε αυτό, είμαι υπέρ στο κάποιος να έχει ζήσει την ζωή του στο έπακρο, Κανεις δεν είναι Άγιος άλλωστε... Αλλά δεν περίμενα να βρίζει έτσι και να πέφτει τόσο χαμηλά στο κανάλι της.... Φαίνεται τότε δεν ήξερε να χειρίζεται την περσινά της και έδειχνε τον πραγματικό της χαρακτήρα... Σίγουρα τελικά δεν είναι αυτό που θέλει να δείχνει!!!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Vlada on Thu Jan 05, 2017 9:22 pm

Κι εγώ είχα σοκαριστεί όταν τα είδα όλα αυτα. Μου φάνηκε πολύ περίεργο που η Μάρα απ'ολες θα μιλούσε και θα συμπεριφερόταν έτσι. Βέβαια μπορεί όντως να εχει αλλάξει από τότε
Vlada

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Jan 05, 2017 10:53 pm

@LeStrange wrote:Παιδιά,στο πρώτο τόπικ που είχε ανοιχτεί γι'αυτήν εδώ στο φόρουμ,στις πρώτες-πρώτες σελίδες σχολιάζαμε πως διέγραψε σχόλια μιας κοπέλας και μπλόκαρε και τη @SafeFromHarm με αφορμή το περιβόητο βίντεο με μάσκες ομορφιάς με χορηγό το e-food,που της είπαν ότι είναι άκυρο το περιεχόμενο με το κανάλι της κλπ και όχι με αγένεια. Μη νομίζετε ότι είναι αθώα περιστέρα δηλαδή,απλά έχει μάθει να διαχειρίζεται καλύτερα την εικόνα της...Αν δεν ήταν ο άνθρωπος που είδαμε στο ποστ με τα καντήλια,δε θα κατέφευγε σε ανελέητο βρισίδι at first place...Και στο μπλογκ της στόλισε με ανάλογα "γαλλικά" κάποια που είπε ότι κάνει τα αντίθετα από αυτά που γράφει...Και δε μου φαίνεται κι απίθανο από τη συγκεκριμένη να βρίζει σα λιμενεργάτης,μη σας ξεγελάει η cute εικόνα που προσπαθεί να πουλήσει. Ό,τι είχε ανεβάσει πριν γίνει πολύ γνωστή και μάθει να διαχειρίζεται μια άλλη ουσιαστικά περσόνα,μαρτυράει ότι έχει επίπεδο-δάπεδο και κλασική Β.Π.-ίστικη συμπεριφορά "επειδή έχω λεφτά,γ@μ@ω και δέρνω και προσκυνήστε το είδωλο".

πραγματικα, εισαι μεσα στο μυαλο μου. Ακριβως αυτη την εντυπωση εχω για τη Μαρα.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Satine on Fri Jan 06, 2017 11:38 am

@Marinacatlove Ναι η Μάρα δεν ήταν πάντα αυτό το ήσυχο όμορφο κοριτσάκι που δείχνει τώρα και είναι απόλυτα λογικό και μη κατακριτέο, η εφηβεία είναι δύσκολο πράγμα και δεν θεωρώ παράξενο ή κακό που έζησε φάσεις στη ζωή της,σε αυτό θα συμφωνήσω μαζί σου! Μου την σπάει όμως που παραποιεί την εικόνα της και ακυρώνει το παρελθόν της παίζοντας το αγία,μέσα στα χρόνια έχω παρατήσει πλήρη μετάλλαξη όχι σε φάση ωριμάζω όσο κρύβομαι. Φαντάζομαι έχεις δει τα περιβόητα βίδεο με την φιλενάδα της που φαίνεται σαν να έχει πάρει κάτι,στο παλιό κανάλι είχε γυρίσει κ είχε πει πως έχει κόψει μαχαίρι το αλκοόλ από τα 18-19... δλδ από πότε/πόσο έπινε?
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Jan 06, 2017 12:51 pm

@Satine wrote:@Marinacatlove Ναι η Μάρα δεν ήταν πάντα αυτό το ήσυχο όμορφο κοριτσάκι που δείχνει τώρα και είναι απόλυτα λογικό και μη κατακριτέο, η εφηβεία είναι δύσκολο πράγμα και δεν θεωρώ παράξενο ή κακό που έζησε φάσεις στη ζωή της,σε αυτό θα συμφωνήσω μαζί σου! Μου την σπάει όμως που παραποιεί την εικόνα της και ακυρώνει το παρελθόν της παίζοντας το αγία,μέσα στα χρόνια έχω παρατήσει πλήρη μετάλλαξη όχι σε φάση ωριμάζω όσο κρύβομαι. Φαντάζομαι έχεις δει τα περιβόητα βίδεο με την φιλενάδα της που φαίνεται σαν να έχει πάρει κάτι,στο παλιό κανάλι είχε γυρίσει κ είχε πει πως έχει κόψει μαχαίρι το αλκοόλ από τα 18-19... δλδ από πότε/πόσο έπινε?

Σιγουρα ειχε παρει κατι... Δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειχε παρει!! Σιγουρα εκανε καταχρησεις και αυτο κανει μπαμ αν καποιος εχει δει αυτα που εχουμε δει εμεις, και γενικα οπως ειπα και πιο πριν, μου το βγαζει πολυ, οτι εχει κανει πολλα στην χωη της... (Δεν το λεω για κακο μην παρεξηγηθω) Για μενα δεν ειναι κατακριτεο καθολου αυτο. Τουλαχιστον μπορει να πει πως εχει ζησει την ζωη της και καποια πραγματα εγιναν μαθηματα, οπως σε ολους μας. Επισης δεν θα τα κανει οταν δεν πρεπει γιατι τα ευχαριστηθηκε και δεν εχει αποθημενα... Τι να πω ρε κοριτσια, η Μαρα με διχαζει πολυ... Ακομα ομως την βλεπω και την συμπαθω και την εχω ψηλα σε σχεση με πολλες αλλες. Αλλα με χαλαει που βγαζει μια ξινιλα στις συναναστροφες της, καμια σχεση με το γλυκο προσιτο, χαρουμενο κοριτσι που ειναι στα βιντεο.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by SafeFromHarm on Fri Jan 06, 2017 1:18 pm

@Krisania wrote:Ενταξει το να κανεις καταχρησεις κ να ζεις αγριες φασεις δεν σημαινει ουτε οτι την εζησες τη ζωη ουτε οτι οποιος δεν τα κανε αυτα θα εχει απωθημενα

+++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Jan 06, 2017 1:20 pm

@Satine wrote:@Marinacatlove Ναι η Μάρα δεν ήταν πάντα αυτό το ήσυχο όμορφο κοριτσάκι που δείχνει τώρα και είναι απόλυτα λογικό και μη κατακριτέο, η εφηβεία είναι δύσκολο πράγμα και δεν θεωρώ παράξενο ή κακό που έζησε φάσεις στη ζωή της,σε αυτό θα συμφωνήσω μαζί σου! Μου την σπάει όμως που παραποιεί την εικόνα της και ακυρώνει το παρελθόν της παίζοντας το αγία,μέσα στα χρόνια έχω παρατήσει πλήρη μετάλλαξη όχι σε φάση ωριμάζω όσο κρύβομαι. Φαντάζομαι έχεις δει τα περιβόητα βίδεο με την φιλενάδα της που φαίνεται σαν να έχει πάρει κάτι,στο παλιό κανάλι είχε γυρίσει κ είχε πει πως έχει κόψει μαχαίρι το αλκοόλ από τα 18-19... δλδ από πότε/πόσο έπινε?

++++++++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Jan 06, 2017 1:44 pm

Οτι και να κανεις το θεμα ειναι να μαθαινεις απο αυτο. Δεν εννοω να επαιρνε ουσιες η κατι τετοιο. Αλλα οπως και να εχει καλυτερα αν ειναι να ξενυχτησεις, να πιεις λιγο παραπανω, να βγαινεις και να κανεις βλακειες, καλυτερα να τα κανεις σε νεαρη ηλικια.Πιστευω οτι πολλα απο αυτα που εκανε τοτε της εγιναν μαθηματα. Ξερω πολλες περιπτωσεις ατομων που δεν εβγαιναν, δεν επιναν δεν εκαναν γενικα τιποτα, καθοντουσαν σπιτι, ειτε γιατι παντρευτηκαν νωρις και εκαναν και παιδια, ειτε γιατι οι γονεις τους καταπιεζαν. Μετα τα 30 εκαναν τα χειροτερα. Αυτο εννοω πως ειναι καλο να τα κανει καποιος σε νεαρη ηλικια, παρα να του την βαρεσει αργοτερα. Φυσικα εξαρταται και απο τον χαρακτηρα.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Satine on Fri Jan 06, 2017 3:02 pm

Ναι ούτε εγώ διαφωνώ στην τελική ας κάνει ότι γουστάρει μου την σπάει όμως που τα κρύβει και το παίζει αγία
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by maria03 on Fri Jan 06, 2017 3:56 pm

@bibibo wrote:

Γενικά η Μάρα είναι από αυτές που θέλω να παρακολουθω αλλά αναγνωρίζω τα φάουλ της
Shocked Δεν την ειχα ποτε σε ιδιαιτερη εκτιμηση,απο την αρχη μου εβγαζε ξινιλα,σνομπαρια κτλ (κατι που αλλαξε αργοτερα για να επωφεληθει) αλλα δεν περιμενα ποτε κατι τετοιο.Επιπεδο Ντιναρας

maria03

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Jan 06, 2017 4:16 pm

καλα, ο wmega.mhden τα σπασε
φοβερο λεγειν και to the point, πολυ γελασα
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Jan 06, 2017 5:05 pm

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by opote_nai. on Fri Jan 06, 2017 6:52 pm

Ποιο είναι το παλιό της κανάλι?

opote_nai.

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Jan 06, 2017 6:53 pm

@opote_nai. wrote:Ποιο είναι το παλιό της κανάλι?

https://www.youtube.com/user/marasamartzi
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Georgina91 on Fri Jan 06, 2017 7:00 pm

καμια σχεση με τη μαρα του σημερα !!!
Georgina91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lilie on Fri Jan 06, 2017 7:12 pm

Γκαγκα κυριολεκτικά
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Jan 06, 2017 7:14 pm

@Lilie wrote:

Γκαγκα κυριολεκτικά

Μεταλλαξη.... Απορω γιατι δεν το εχει εξαφανισει ακομα. Τι να εχει παρει αραγε? affraid scratch
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Georgina91 on Fri Jan 06, 2017 7:17 pm

σιγουρα εχει παρει κατι ... δεν ξερω οταν το ειδ αυτο το βιντεο αισθανθηκα αβολα με την εικονα αυτη
Georgina91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Christinaki on Fri Jan 06, 2017 7:49 pm

Τετοιο βιντεο οχι απλα θα το ειχα κατεβασει θα το ειχα καψει!Το προσωπο της καμια σχεση παντως.
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Σανσίτι Άντεργκραουντ

Back to top Go down

Page 39 of 43 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics