Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Mara Samartzi vol.III

Page 4 of 43 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mara Samartzi vol.III

Post by Vlada on Thu Oct 13, 2016 9:16 pm

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
Vlada

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Thu Oct 13, 2016 9:22 pm

@Lonely_maroulaki wrote:Ακομα και εγω που ειναι κοτοπουλοφαγος,αηδιασαSad Sad

κι εγω το ιδιο... και μάλιστα οχι μονο αηδιασα αλλα λυπηθηκα την καημενη κοτα
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by jerrybb on Thu Oct 13, 2016 9:26 pm

Τους έχουν καρφώσει και από 1 μαχαίρι. Μα πόσο άσχημη εικόνα.
jerrybb

Back to top Go down

Post by KosFai on Thu Oct 13, 2016 9:29 pm

Λογικά άναψαν φωτιά και χορεψαν τον χορό κάποιας αφρικανικής φυλής γύρο από τα τραπέζια πριν φαγωθεί αυτό το πράμα..
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by jerrybb on Thu Oct 13, 2016 9:35 pm

Ο καθένας έκοβε μόνος του; Μου θυμίζει φάση πας να κόψεις και πετάγεται η κότα στον αέρα.
jerrybb

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Oct 13, 2016 9:39 pm

επιστροφη στη σπηλια
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Thu Oct 13, 2016 9:45 pm

εμενα μου θυμιζει πιατα με βατραχο ζωντανο. #μητοδειτε #σκληρεςεικονες
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Thu Oct 13, 2016 10:39 pm

Είναι και φιλοζωη τρομαρα της... Σε αλλη μια φωτο πριν καιρο ειχε μπει σε κρεοπωλειο? Δεν ξερω που poop ηταν, ειχε ενα αρνι η ενα γουρουνι? Τελος παντων, ηταν ενα κανονικο ολοκληρο πτωμα απο πισω της και αυτη μπροστα του ακριβως ποζαρε περηφανη... Ορισμενες φορες μου βγαζει κατι creepy, κατι αρρωστο αυτη η κοπελα. No affraid scared stalker speechless pukerain Sad
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Thu Oct 13, 2016 10:41 pm

Eιναι δηθεν το ατομο απλα.Δε με εκπλησσει.
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Zάλογγο

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Thu Oct 13, 2016 10:44 pm

@Vitaminsea wrote:Eιναι δηθεν το ατομο απλα.Δε με εκπλησσει.

Ετσι ειναι δυστυχως... Ακομα και οι κρεατοφαγοι τετοιο θεαμα δεν το αντεχουν ρε φιλε! Δεν ξερω γενικα, μου βγαζει κατι περιεργο, τρομακτικο? Σιγουρα νιωθω πως εχει κατι σκοτεινο μεσα της... Δηλαδη δεν ειναι αυτο το γλυκο και εντελως αθωο κοριτσακι που πλασαρεται στον κοσμο των σοσιαλ. Ειναι και αυτη μια περσονα.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by astropeleki on Thu Oct 13, 2016 11:31 pm

καλε τι αποτροπαιο θεαμα ηταν αυτο??
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by thehattter on Fri Oct 14, 2016 8:20 am

Ξεκινήσατε τις εικασίες ότι είναι σκοτεινή προσωπικότητα επειδή έβγαλε αυτή τη φώτο; Razz Μπορεί και η ίδια να το βρήκε αηδιαστικό, όπως και εσείς, και να το έβγαλε φωτογραφία γιατί της έκανε εντύπωση.
thehattter

Back to top Go down

Post by KosFai on Fri Oct 14, 2016 10:13 am

Χαχαχχα αυτο ισχύει.. Το έβγαλε φώτο και έγραψε wtf , που σημαίνει ότι είναι κάτι που της προκαλεί έκπληξη, δεν έγραψε μιαμ μιαμ δεν βλέπω την ώρα να το φάω ολόκληρο..  Razz
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Satine on Fri Oct 14, 2016 10:34 am

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ...... Καλά μαρή Μάρα την παλεύεις??? Ποιος φυσιολογικός κρεατοφάγος/μη κρεατοφάγος θα έβλεπε τέτοιο αποτρόπαιο θέαμα και θα το πόσταρε στα σόσιαλ μυδια... Πάμε καλά μωρέ??? Αυτά τα πλάσματα παρά την θέληση τους θυσιάζονται για να ζήσεις εσύ μην τα εξευτελίζεις. ΚΑΙ ΟΧΙ δεν είναι κουλ

Σημείωση:
Δεν έχω θέμα κάποιος να τρώει κρέας επιλογή του καθενός είναι,έχω όμως θέμα με αυτούς που δεν σέβονται ή κρατάνε τα προσχήματα με το φαγητό τους.
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Oct 14, 2016 2:31 pm

@Satine wrote:ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ...... Καλά μαρή Μάρα την παλεύεις??? Ποιος φυσιολογικός κρεατοφάγος/μη κρεατοφάγος θα έβλεπε τέτοιο αποτρόπαιο θέαμα και θα το πόσταρε στα σόσιαλ μυδια... Πάμε καλά μωρέ??? Αυτά τα πλάσματα παρά την θέληση τους θυσιάζονται για να ζήσεις εσύ μην τα εξευτελίζεις. ΚΑΙ ΟΧΙ δεν είναι κουλ

Σημείωση:
Δεν έχω θέμα κάποιος να τρώει κρέας επιλογή του καθενός είναι,έχω όμως θέμα με αυτούς που δεν σέβονται ή κρατάνε τα προσχήματα με το φαγητό τους.

agreed agreed

Και οχι, δεν εβγαλα συμπερασμα οτι ειναι ''σκοτεινη προσωπικοτητα'' επειδη εβγαλε αυτες τις αηδιαστικες φωτο. Αν ειναι δυνατον να εβγαζα μονο απο αυτο τετοιο συμπερασμα. Α, και με αυτον τον χαρακτηρισμο δεν εννοω ''μαγισσα κακια'' ''σατανικη'' σιξτιχαντρεντσιξτισιξ ξερω γω!!! Εννοω οτι αισθανομαι πως εχει τα θεματα της και αυτη, δεν ειναι αθωα κορασιδα η τοσο γλυκουλα οσο δειχνει.. Αυτο και μονο. Και φαντασου εγω συμπαθω την Μαρα πιο πολυ απο ολες, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν βλεπω τα στραβα και τα αναποδα. Επισης ναι, αηδιασε... απο αυτες ειναι η Μαρα... Γι αυτο ειχε βγαλει μια ακομα πιο αηδιαστικη φωτο πριν καιρο, μεσα σε καποιο κρεοπωλειο, διπλα σε ενα ολοκληρο πτωμα... Για να δειξει ποσο αηδιαζει με αυτα! #not turkey facepalm
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Satine on Fri Oct 14, 2016 2:58 pm

@Marinacatlove Βέβαια κάποιος θα πει "ναι αλλά όταν το έχεις στο πιάτο σου σε ότι μορφή το ίδιο είναι" απλά το θέμα είναι περισσότερο ηθικό. Φάε ότι θες αρκεί να μην το περιγελάς και το εκμηδενίζεις... Αυτό... Τώρα και η Μάρα μας έχει ήδη δώσει δείγματα
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by maria03 on Fri Oct 14, 2016 7:40 pm

Γιατι να ανεβασει κατι τετοιο?εχει και τρια κατοικιδια ,θα επρεπε να ειναι πιο ευαισθητοποιημενη

maria03

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Oct 14, 2016 8:41 pm

@Satine wrote:@Marinacatlove Βέβαια κάποιος θα πει "ναι αλλά όταν το έχεις στο πιάτο σου σε ότι μορφή το ίδιο είναι" απλά το θέμα είναι περισσότερο ηθικό. Φάε ότι θες αρκεί να μην το περιγελάς και το εκμηδενίζεις... Αυτό... Τώρα και η Μάρα μας έχει ήδη δώσει δείγματα

Ετσι ακριβως @Satine.... Και που να εβλεπες την φωτο που ειπα πιο πανω... Με ολοκληρο ζωο κρεμασμενο και διπλα αυτη, ουτε χασαπης να ηταν πραγματικα.... οτι να ναι... Την ειχε βγαλει σναπ τσατ και αυτην οποτε χαθηκε, αλλιως θα την ανεβαζα να φριξετε οπως εγω...No Ηταν πριν κανα εξαμηνο νομιζω....
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Oct 14, 2016 8:44 pm

Και τωρα θυμηθηκα κατι που επισης δεν μου αρεσε και το θεωρω υπερτατη κτηνωδια προς οποιαδηποτε μορφη ζωης, ακομα και σε ενα μυρμηγκακι... Σε ενα βλογκ ειχε πει με απολυτη ανεση, οτι εκαψε ζωντανο επειδη το σιχαινεται ενα αλογακι της παναγιας... Με αυτη την λογικη ας την καψει ζωντανη και αυτην καποιος που την σιχαινεται... Λιγοι την εκραξαν απο κατω, μαζι και εγω... Εκει καταλαβα για ακομα μια φορα την νεκρη συνειδηση του κοσμου γυρω μας... Sad
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Oct 14, 2016 8:46 pm

++++++++++

κι εγω ειχα φριξει απεριγραπτα με αυτο..

σε επομενο βιντεο, βεβαια, ειχε πει πως "...κι επειδη εγω δεν μπορω να τα σκοτωσω...μπλα μπλα μπλα"... αλλαξε ο Μανολιος;..ή απλα εφαγε κραξιματαρα;
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Oct 14, 2016 8:50 pm

@SafeFromHarm wrote:++++++++++

κι εγω ειχα φριξει απεριγραπτα με αυτο..

σε επομενο βιντεο, βεβαια, ειχε πει πως "...κι επειδη εγω δεν μπορω να τα σκοτωσω...μπλα μπλα μπλα"... αλλαξε ο Μανολιος;..ή απλα εφαγε κραξιματαρα;

Το θυμασαι @SafeFromHarm? Ηταν μπροστα και ακουγε και ο δικος μου που νταξει δεν ασχολειται και ιδιαιτερα και φαντασου μου ειπε ''τι @@@@ ειναι αυτη? το λεει και γελαει κιολας κανοντας κουνια το ζ@ον?'' Εψαξα εκεινη την ημερα ολα τα σχολια απο κατω για ναα δω που βαδιζουμε σαν ανθρωποτητα... να ηταν και 7-8 ατομα που της την ειπαμε??? Τα υπολοιπα στη καρακοσμαρα τους, να προσκυνησουν το ''ειδωλο'' αιντε τωρα το θυμηθηκα και συγχυστηκα.... slaping
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by fayioan on Sat Oct 15, 2016 4:34 pm

Δεν μπορω να καταλαβω τι σημασια εχει το πως σου παρουσιαζεται το ζωο στο πιατο σου απο την στιγμη που εχει πεθανει. Το να τρως το κοτοπουλο φιλετο αντι για ολοκληρο δεν δειχνει σεβασμο στο ζωο. Αν θες να το σεβαστεις μην το τρως ειναι απλο.
fayioan

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Oct 15, 2016 5:37 pm

Διαφωνω. Εχει μεγαλη σημασια πώς το εχεις μεταχειριστει νωριτερα.
Βλεπω τα απαραδεκτα βιντεακια της peta με το βασανισμο των εγκλειστων ζωων και πιανεται η ψυχη μου. Ο παππους μου στο χωριο ομως, φροντιζει τα αντιστοιχα ζωακια στη φυση και ο τροπος του να μου τα φερνει στο πιατο ειναι πιο ... ηθικος. Ξερω απο πριν οτι α) το ζωο δεν εχει υποφερει σαδιστικους κανιβαλισμους 2) δεν εχει υποστει ενεσεις, ιδιαιτερο στρες κ.λπ, οποτε αποφευγω να φαω μαζι με το κρεας του και τα διαφορα χημικα που εχει το πρωτο.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Cinammon on Sat Oct 15, 2016 6:22 pm

@fayioan wrote:Δεν μπορω να καταλαβω τι σημασια εχει το πως σου παρουσιαζεται το ζωο στο πιατο σου απο την στιγμη που εχει πεθανει. Το να τρως το κοτοπουλο φιλετο αντι για ολοκληρο δεν δειχνει σεβασμο στο ζωο. Αν θες να το σεβαστεις μην το τρως ειναι απλο.
cheers cheers cheers
Cinammon

Back to top Go down

Page 4 of 43 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics