Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Mara Samartzi vol.III

Page 41 of 43 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mara Samartzi vol.III

Post by Eleft11 on Sun Jan 08, 2017 2:38 pm

θεε μου στη μια φωτο σαν ανορεξικη! Και νομιζω ηταν κιολας, το εχει πει και σε βιντεο

Eleft11

Back to top Go down

Post by fail on Mon Jan 09, 2017 9:48 pm

Μαρα σε ρόλο Μαντάμ Ζαΐρας.
fail

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by Maria_cat on Mon Jan 09, 2017 11:24 pm

σ΄αυτό το βίντεο μου θύμιζε λίγο μαρα του παρελθόντος.. ισως να φταιει το φοντο Razz
Maria_cat

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Jan 09, 2017 11:25 pm

βα

ριε

ται
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Jan 09, 2017 11:25 pm

επισης, ας της πει κανεις να το βουλωσει και να σταματησει να σπαει τζαμια με τη γκαριδα της

ενα χαζοκομπλιμεντο περιμενε για να βρει αφορμη να ξεκινησει να γκαρο-τραγουδαει. Ελεος, τι φταιμε ρε π**στη μου..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by garniera on Mon Jan 09, 2017 11:34 pm

Δεν ξερω αν βαριεται αυτη ή αν βαριεμαι πια εγω. Σιγα μην κανουν και χαρακιρι τα 12χρονα αν δεν τραγουδησει. Πλεον εκτος απο την Κωννα, της βλεπω ολες στο γρηγορο, βαρεθηκα. Ιδια προιοντα,μιρλα,κοροιδια και συμπεριφορα ουγκα μπουγκα. Ευχαριστω πολυ (χερακι στο προγουλι) αλλα δε θα παρω.
garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fail on Mon Jan 09, 2017 11:48 pm

Εγώ θα επιμείνω στον πρώτο χαρακτηρισμό μου! Νόμιζα ότι το πρώτο της αγαπημένο θα ήταν μια γυάλινη σφαίρα να μας πει τη μοιρα μας να μας πει το ριζικό μας!
fail

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Jan 09, 2017 11:56 pm

cheers
@garniera wrote:Δεν ξερω αν βαριεται αυτη ή αν βαριεμαι πια εγω. Σιγα μην κανουν και χαρακιρι τα 12χρονα αν δεν τραγουδησει. Πλεον εκτος απο την Κωννα, της βλεπω ολες στο γρηγορο, βαρεθηκα. Ιδια προιοντα,μιρλα,κοροιδια και συμπεριφορα ουγκα μπουγκα. Ευχαριστω πολυ (χερακι στο προγουλι) αλλα δε θα παρω.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Georgina91 on Mon Jan 09, 2017 11:58 pm

τα παιδια της πλακας κανουν γειτονια !!! σαν τη μανταμ ζαιρα ειναι εχεις δικιο συνχειτερ
Georgina91
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Tue Jan 10, 2017 1:26 am

@garniera +++ Μια μεγαλη βαρε-μαρα εχουν καταντησει ολες τους.
Αυτα τα ρημαδια της νυξ τα εχουμε ξαναδει που ειναι ξαφνικα και στα αγαπημενα?
Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jan 10, 2017 1:28 am

ελα ντε! για πες εσυ!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Tue Jan 10, 2017 2:00 am

Εκτος που, οπως τα περισσοτερα που δειχνουν, ειναι αθικτα αλλα "εκπληκτικα" και "τα εχουν λιωσει", εδω "απο τη μερα που την πηρε, την χρησιμοποιει συνεχεια". Δηλαδη αξιζε τοσο ωστε να θεωρηθει απο τα τοπ του '16 (σιγα μ@ρη, δεν ειναι και η ρενεσανς!) απλα πριν το καλεσμα της βανας δεν ειχε αγορασει ουτε τσιμπηδακι απο τη νυξ η αλλη
Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Alfalfa on Tue Jan 10, 2017 2:23 am

@fail wrote:

Μαρα σε ρόλο Μαντάμ Ζαΐρας.

++++++
Μάρα ΤΕΛΕΙΑ Βίσση!!
Τέλειος Βαλάντης!!
οκ,τέλεια Ζαΐρα!! jocolor
Alfalfa

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jan 10, 2017 2:36 am

@Myrto_K wrote:Εκτος που, οπως τα περισσοτερα που δειχνουν, ειναι αθικτα αλλα "εκπληκτικα" και "τα εχουν λιωσει", εδω "απο τη μερα που την πηρε, την χρησιμοποιει συνεχεια". Δηλαδη αξιζε τοσο ωστε να θεωρηθει απο τα τοπ του '16 (σιγα μ@ρη, δεν ειναι και η ρενεσανς!) απλα πριν το καλεσμα της βανας δεν ειχε αγορασει ουτε τσιμπηδακι απο τη νυξ η αλλη

πες τα χρυση μου....!!!! (κουναει βενταλια υστερικα)
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by allysanthe on Tue Jan 10, 2017 5:26 am

Σ'αυτό το βίντεο ο φωτισμός ήταν υπερβολικά άσπρος/έντονος πόνεσαν τα μάτια μου να την κοιτάζω.
Μ'άρεσαν τα προϊόντα της, αν και για μάσκαρα ρε παιδιά δεν έλεγε για τη roller lash της benefit ότι είναι πιο τέλεια από όλες πώς καταλήξαμε στη Lancome?
Την παλέτα της nyx από σκιες ματιών την έχει μια φίλη μου, είναι καλούτσικη, αρκετές σκιες δε γράφουν καλά αν δεν βάλετε primer. Γενικώς αν θέλετε μια καλή παλέτα σκιων  μην προτιμήσετε nyx. Περιμένετε ένα μήνα ακόμη να μαζέψετε τα χρήματα για urban decay. Γνώμη μου πάντα.
Επίσης το όλο της λοοκ με αυτό το πράγμα στο κεφάλι μου θύμισε το μέντιουμ από ένα επεισόδιο της σειράς "Θα σε δω στο πλοίο" που παιζόταν παλιά στον alpha.
Βαριέται, και φαίνεται. Βαριέται ακόμα και να μιλήσει. Αυτό το δεν μπορώ να ολοκληρώσω μια πρόταση, ίσως ήταν χαριτωμένο όταν ήταν μικρότερη αλλά τώρα με εκνευρίζει. Υποτίθεται ότι όταν διαβάζουμε βιβλία, καλλιεργείται ο προφορικός μας λόγος.
Ή ίσως απλά να τα χάνει μπροστά στην κάμερα, δεν ξέρω.
Ή ίσως απλά δεν προσπαθεί καν.
Πάντως ένα ακόμα καλούτσικο βίντεο.
Επίσης να πω, πως το βίντεό της για τα προϊόντα της Κάιλι είχε και αυτό μπόλικα αρνητικά σχόλια, που βέβαια απευθύνονταν στα προϊόντα όχι στη Μάρα.
Πολύ αρνητισμός έχει συσσωρευθεί γύρω της τελευταία.

Last edited by allysanthe on Tue Jan 10, 2017 4:16 pm; edited 1 time in total
allysanthe

Back to top Go down

Post by LeStrange on Tue Jan 10, 2017 9:03 am

Άλλο ένα σημάδι για το πόσο "στα τέτοια της" έχει το beauty κομμάτι,εκτός από τα ψεύτικα αγαπημένα που έχει ανέγγιχτα,είναι αυτό με το tattoo liner της Kat Von D...λέει "δυστυχώς δεν υπάρχει στην Ελλάδα" και τέλος...Εδώ και 2 μήνες ξέρουμε ότι εντός του '17 τα Σεφορά θα φέρουν τη συγκεκριμένη μάρκα.
LeStrange
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by friday13 on Tue Jan 10, 2017 10:09 am

Πόση φασαρία!!!!!!!!!! Προφεσιοναλ, όπως λέει και η ίδια!!!!!!!!!!!! Δεν την αντέχω πχια!!!!!!!!!
friday13

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jan 10, 2017 11:34 am

@allysanthe wrote:Σ'αυτό το βίντεο ο φωτισμός ήταν υπερβολικά άσπρος/έντονος πόνεσαν τα μάτια μου να την κοιτάζω.
Μ'άρεσαν τα προϊόντα της, αν και για μάσκαρα ρε παιδιά δεν έλεγε για τη roller lash της benefit ότι είναι πιο τέλεια από όλες πώς καταλήξαμε στη Lancome?
Την παλέτα της nyx από σκιες ματιών την έχει μια φίλη μου, είναι καλούτσικη, αρκετές σκιες δε γράφουν καλά αν δεν βάλετε primer. Γενικώς αν θέλετε μια καλή παλέτα σκιων  μην προτιμήσετε nyx. Περιμένετε ένα μήνα ακόμη να μαζέψετε τα χρήματα για urban decay. Γνώμη μου πάντα.
Επίσης το όλο της λοοκ με αυτό το πράγμα στο κεφάλι μου θύμισε το μέντιουμ από ένα επεισόδιο της σειράς "Θα σε δω στο πλοίο" που παιζόταν παλιά στον alpha.
Βαριέται, και φαίνεται. Βαριέται ακόμα και να μιλήσει. Αυτό το δεν μπορώ να ολοκληρώσω μια πρόταση, ίσως ήταν χαριτωμένο όταν ήταν μικρότερη αλλά τώρα με εκνευρίζει. Υποτίθεται ότι όταν διαβάζουμε βιβλία, καλλιεργείτε ο προφορικός μας λόγος.
Ή ίσως απλά να τα χάνει μπροστά στην κάμερα, δεν ξέρω.
Ή ίσως απλά δεν προσπαθεί καν.
Πάντως ένα ακόμα καλούτσικο βίντεο.
Επίσης να πω, πως το βίντεό της για τα προϊόντα της Κάιλι είχε και αυτό μπόλικα αρνητικά σχόλια, που βέβαια απευθύνονταν στα προϊόντα όχι στη Μάρα.
Πολύ αρνητισμός έχει συσσωρευθεί γύρω της τελευταία.

Συμφωνω!!!

Προψες ορκιζοταν στη roller lash, παραπροψέ (σαν τον παππου μου) magna lash, αντιαντι προψε, στην essence κ.ο.κ
Βαριεται, εννοειται αυτο. Και για να μη χασει τα perks του καναλιου και της αναγνωρισιμοτητας, συνεχιζει ακαθεκτη (αν και στο τελευταιο της βιντεο μπορω να πω οτι καπως πλησιασε τα βιντεο 1-1μιση χρονου πριν)!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by ef106142 on Tue Jan 10, 2017 11:48 am

Πάντως είναι πολύ άκομψο να ασχολούνται συνέχεια με τα κιλά της στα σχόλια των βίντεό της. Μία πάχυνες, μία αδυνάτισες, ας κάνει ό,τι θέλει με το σώμα της!
ef106142

Back to top Go down

Post by ntolmadaki on Tue Jan 10, 2017 12:06 pm

@allysanthe +++++ οπως τα ειπες γκερ 
(Παιζεις λιτλ μπιγκ πλανετ? Embarassed )
ntolmadaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by ntolmadaki on Tue Jan 10, 2017 12:12 pm

@ef106142 wrote:Πάντως είναι πολύ άκομψο να ασχολούνται συνέχεια με τα κιλά της στα σχόλια των βίντεό της. Μία πάχυνες, μία αδυνάτισες, ας κάνει ό,τι θέλει με το σώμα της!

Για να φτασουμε στο σημειο να γινονται κομψα σχολια, καταλαβαινεις οτι θα πρεπει να ψαξουμε για συνδρομητες-"ψυλλους στα αχυρα". Δυστυχως ειμαστε πολυ μακρια απο κατι τετοιο.
ntolmadaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Maria_cat on Tue Jan 10, 2017 2:23 pm

@allysanthe wrote:Σ'αυτό το βίντεο ο φωτισμός ήταν υπερβολικά άσπρος/έντονος πόνεσαν τα μάτια μου να την κοιτάζω.
Ρε κοριτσια μονο εγω θυμαμαι το βιντεο που ελεγε οτι ετρεξε να αγορασει αυτη της lancome οταν την εδειξε η παριζιανα αλλα εκεινη τη βρισκει χαλια?
Maria_cat

Back to top Go down

Post by fairy88 on Tue Jan 10, 2017 2:27 pm

@maria_cat αν δεν κανω λάθος έλεγε για το αντίστοιχο αιλαινερ τότε.
fairy88

Back to top Go down

Post by Maria_cat on Tue Jan 10, 2017 2:31 pm

https://www.youtube.com/watch?v=XXWheB-qLds 05:51 -αν και οντως μαλλον θυμομουν αυτο για το αιλαινερ @fairy88
Maria_cat

Back to top Go down

Page 41 of 43 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics