Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Mara Samartzi vol.III

Page 1 of 43 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next

View previous topic View next topic Go down

Mara Samartzi vol.III

Post by Lonely_maroulaki on Tue Sep 27, 2016 2:14 pm

ΒαρεΜΑΡΑ παρτ 3 Sleep Sleep Sleep
(Χαρα στο κουραγιο σας,που ακομα παρακολουθειτε τα βιντεοζζζ της,εγω Sleep  ) groupdance cat

Last edited by Lonely_maroulaki on Tue Sep 27, 2016 8:54 pm; edited 1 time in total
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Re: Mara Samartzi vol.III

Post by ntolmadaki on Tue Sep 27, 2016 7:27 pm

Εγω παλι βρισκω πολυ φυσιολογικο να κανει ενα βιντεο σαν κι αυτο. 

cat  Αν υπηρχε ενα φορουμ στο οποιο καποιος ασχολειται με τα ποδια, τα χερια, την κοιλια, το λαιμο, τα τσιτσια, τις πατουσες μου (παρολο που εγω δινω το δικαιωμα βγαζοντας τα μερικως ή ολικως στα σοσιαλ) τοτε αρκετα πιθανο να εκανα ενα βιντεο μιλωντας για αυτο και να ελεγα ο,τι περιπου ειπε η Μαρα "Δεν εχω θεμα με το σωμα μου, εμενα μαρεσω, δεν σας τρωω το φαγητο, αγαπηθειτε με το σωμα σας και τον εαυτο μας για να αρχισουμε να πηγαινουμε μπροστα και οχι πισω." Τοσο απλα.

Wink Το οτι "φαινεται απο τον τροπο που μιλαει οτι δεν τα πιστευει αυτα που λεει" (καταλαβαινω τι εννοειτε, αλλα ειναι στιγμες του βιντεο που με κανουν να πιστευω οτι οντως ειναι οκ με τον εαυτο της, και γιατι να μην ειναι αλλωστε) νομιζω οτι βγαινει ετσι γιατι αν κατσουμε κι εμεις μονες μας μπροστα απο μια καμερα και πιασουμε αυτο το θεμα, θα ξαφνιαστουμε πολυ απο το τι μπορει να πει το στομα μας και πως. 

Very Happy Επισης, η Μαρα οπως και αρκετος κοσμος δεν εχει πολλες φορες την αισθηση του εαυτου την στον χωρο. Του πως φαινομαι στους αλλους που με βλεπουν. Το βλεπω πολυ στα βλογκς της. Το οποιο της το δινω σαν πλας. Αν δειτε αλλες γκουρουνες, ακομα και στα βλογκς η καμερα πρεπει να εχει την ταδε γωνια κλησης αλλιως θα φαινεται αυτο-εκεινο-το αλλο χαλια. Στη Μαρα δεν το βλεπω αυτο. Μονο στα σοσιαλ, που δεν με ενδιαφερουν να πω την αληθεια αλλα γουστο της καπελο της. Δικα της ειναι, τους βαζει φωτια και τα καιει bomb

Twisted Evil Το βιντεο βεβαιως και δεν ειχε συνοχη. Δεν περιμενω τιποτα περισσοτερο απο καμια γκουρουνα. Μη ξεχναμε, δεν ειναι επαγγελματιες-κατι. Βρηκαν μια ευκολη λυση να βγαλουν γρηγορο χρημα απο τη μια μερα στην αλλη, κατι που γκρεμιζεται ακριβως οπως χτιζεται. Μην τις ανεβαζουμε, λοιπον, στον σιδηρουν θρονο και τις κρινουμε λες και ειναι ο Entrepreneur της χρονιας γιατι τους βαζουμε τον πηχη ψηλα και δεν τους αξιζει. Ο πηχης ειναι και θα παραμεινει χαμηλα γιατι μιλαμε για κοριτσια της διπλανης πορτας με μεση-φυσιολογικη εγκεφαλικη δραστηριοτητα (βλεπε βιντεο Μαρας σε εκεινο το τυπου σεμιναριο "Πως να γινεις επιτυχημενος γιουτιουμπα" ΓΕΛΑΝ ΚΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ). Οποτε το να προσπαθουμε να αναλυσουμε σε βαθος (οπως τωρα καλη ωρα) το πώς και το γιατι μαλλον θα οδηγει παντα σε αδιεξοδο. Ειναι δεδομενο οτι ο ειρμος θελει Αγγελικη Νικολουλη ( love1  ) για να βρεθει. Αφου καποιες προσπαθουν να μιλανε και σωστα ελληνικα, παλι καλα.
ntolmadaki
Admin
Admin

Λοκέισο : "ΠΑΝΤΟΥ ΜΕΝΩΩΩΩ"

Back to top Go down

Post by vissinada on Tue Sep 27, 2016 8:03 pm

εμένα σαν κοπέλα μου αρέσει (και από τις γκουρούνες νομίζω έχει τα πιο ωραία χαρακτηριστικά προσώπου σαν σύνολο, όχι μόνο μεγάλες βλεφαρίδες όχι μόνο πρασινίζοντα ή γαλάζια μάτια - που κάποιες άλλες μας πρήζουν με αυτά), σε καμία (καμία όμως) περίπτωση δεν την λες χοντρή.
δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος να της το γράψει στα σχόλια. αλλά ακόμα κι αν ήταν έτσι, ή να την βλέπει κάποιος πιο γεμάτη δεν ξέρεις πως αισθάνεται ο άλλος, και δεν είναι ανάγκη να τον κάνεις να νοιώσει ακόμα πιο χάλια. όλοι έχουν καθρέφτες στα σπίτια τους.

λίγο  offtopic  είναι πολύ άτιμο πράγμα η ψυχολογία. έχω μια γνωστή που εάν δεν είναι small το νούμερο πάνω στο καρτελάκι του ρούχου δεν το αγοράζει. αν την δείτε στο δρόμο να την πείτε μέχρι και κοκαλιάρα!
vissinada
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Ξενιτιά

Back to top Go down

Post by Satine on Tue Sep 27, 2016 9:28 pm

@ntolmadaki wrote:Εγω παλι βρισκω πολυ φυσιολογικο να κανει ενα βιντεο σαν κι αυτο. 

cat  Αν υπηρχε ενα φορουμ στο οποιο καποιος ασχολειται με τα ποδια, τα χερια, την κοιλια, το λαιμο, τα τσιτσια, τις πατουσες μου (παρολο που εγω δινω το δικαιωμα βγαζοντας τα μερικως ή ολικως στα σοσιαλ) τοτε αρκετα πιθανο να εκανα ενα βιντεο μιλωντας για αυτο και να ελεγα ο,τι περιπου ειπε η Μαρα "Δεν εχω θεμα με το σωμα μου, εμενα μαρεσω, δεν σας τρωω το φαγητο, αγαπηθειτε με το σωμα σας και τον εαυτο μας για να αρχισουμε να πηγαινουμε μπροστα και οχι πισω." Τοσο απλα.

Wink Το οτι "φαινεται απο τον τροπο που μιλαει οτι δεν τα πιστευει αυτα που λεει" (καταλαβαινω τι εννοειτε, αλλα ειναι στιγμες του βιντεο που με κανουν να πιστευω οτι οντως ειναι οκ με τον εαυτο της, και γιατι να μην ειναι αλλωστε) νομιζω οτι βγαινει ετσι γιατι αν κατσουμε κι εμεις μονες μας μπροστα απο μια καμερα και πιασουμε αυτο το θεμα, θα ξαφνιαστουμε πολυ απο το τι μπορει να πει το στομα μας και πως. 

Very Happy Επισης, η Μαρα οπως και αρκετος κοσμος δεν εχει πολλες φορες την αισθηση του εαυτου την στον χωρο. Του πως φαινομαι στους αλλους που με βλεπουν. Το βλεπω πολυ στα βλογκς της. Το οποιο της το δινω σαν πλας. Αν δειτε αλλες γκουρουνες, ακομα και στα βλογκς η καμερα πρεπει να εχει την ταδε γωνια κλησης αλλιως θα φαινεται αυτο-εκεινο-το αλλο χαλια. Στη Μαρα δεν το βλεπω αυτο. Μονο στα σοσιαλ, που δεν με ενδιαφερουν να πω την αληθεια αλλα γουστο της καπελο της. Δικα της ειναι, τους βαζει φωτια και τα καιει bomb

Twisted Evil Το βιντεο βεβαιως και δεν ειχε συνοχη. Δεν περιμενω τιποτα περισσοτερο απο καμια γκουρουνα. Μη ξεχναμε, δεν ειναι επαγγελματιες-κατι. Βρηκαν μια ευκολη λυση να βγαλουν γρηγορο χρημα απο τη μια μερα στην αλλη, κατι που γκρεμιζεται ακριβως οπως χτιζεται. Μην τις ανεβαζουμε, λοιπον, στον σιδηρουν θρονο και τις κρινουμε λες και ειναι ο Entrepreneur της χρονιας γιατι τους βαζουμε τον πηχη ψηλα και δεν τους αξιζει. Ο πηχης ειναι και θα παραμεινει χαμηλα γιατι μιλαμε για κοριτσια της διπλανης πορτας με μεση-φυσιολογικη εγκεφαλικη δραστηριοτητα (βλεπε βιντεο Μαρας σε εκεινο το τυπου σεμιναριο "Πως να γινεις επιτυχημενος γιουτιουμπα" ΓΕΛΑΝ ΚΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ). Οποτε το να προσπαθουμε να αναλυσουμε σε βαθος (οπως τωρα καλη ωρα) το πώς και το γιατι μαλλον θα οδηγει παντα σε αδιεξοδο. Ειναι δεδομενο οτι ο ειρμος θελει Αγγελικη Νικολουλη ( love1  ) για να βρεθει. Αφου καποιες προσπαθουν να μιλανε και σωστα ελληνικα, παλι καλα.
.

++++++++++++++
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Tue Sep 27, 2016 11:05 pm

@ntolmadaki " Εγω παλι βρισκω πολυ φυσιολογικο να κανει ενα βιντεο σαν κι αυτο. 

Twisted Evil Το βιντεο βεβαιως και δεν ειχε συνοχη. Δεν περιμενω τιποτα περισσοτερο απο καμια γκουρουνα. Μη ξεχναμε, δεν ειναι επαγγελματιες-κατι. Βρηκαν μια ευκολη λυση να βγαλουν γρηγορο χρημα απο τη μια μερα στην αλλη, κατι που γκρεμιζεται ακριβως οπως χτιζεται. Μην τις ανεβαζουμε, λοιπον, στον σιδηρουν θρονο και τις κρινουμε λες και ειναι ο Entrepreneur της χρονιας γιατι τους βαζουμε τον πηχη ψηλα και δεν τους αξιζει. Ο πηχης ειναι και θα παραμεινει χαμηλα γιατι μιλαμε για κοριτσια της διπλανης πορτας με μεση-φυσιολογικη εγκεφαλικη δραστηριοτητα (βλεπε βιντεο Μαρας σε εκεινο το τυπου σεμιναριο "Πως να γινεις επιτυχημενος γιουτιουμπα" ΓΕΛΑΝ ΚΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ). Οποτε το να προσπαθουμε να αναλυσουμε σε βαθος (οπως τωρα καλη ωρα) το πώς και το γιατι μαλλον θα οδηγει παντα σε αδιεξοδο. Ειναι δεδομενο οτι ο ειρμος θελει Αγγελικη Νικολουλη ( love1  ) για να βρεθει. Αφου καποιες προσπαθουν να μιλανε και σωστα ελληνικα, παλι καλα."

@Kosfai "Την είδα να μιλάει χαλαρά και άνετα... και εγώ όταν κάνω συζητήσεις χαλαρές μπορεί να πω ασύνδετα πράγματα, και τι με αυτό?δειχνει αυτό κατι για μένα?η ειναι άχρηστα όσα λέω επειδή δεν φτιάχνω πλάνα στο μυαλό μου για όσα θα πω?
επίσης όλα τα φαστ φουντ βλέπε μακ, γκουντις, γυραδικα, απο πιτσιρίκια ειναι γεμάτα,
άρα η μάνα έδωσε τα λεφτά, άρα η μάνα θα δει που τρώει το παιδί της..
ο τίτλος ούτε εμένα μου άρεσε, αλλα εκνευρισμένη δεν την είδα. στα μάτια μου ήταν
χαλαρή και χαμογελαστή..
δεν μου αρέσουν τα χαζά της, τα ποζάκια της, τα πόδια στον αέρα χωρίς λόγο, αλλα δεν μπορώ να τα συνδέω όλα μεταξύ τους και να τις βγάζω όλες άχρηστες πχ επειδή κάνουν κατι άλλο άχρηστο..
και ναι για την τελευταία ερώτηση, ρητορική ή μη, θα πω πως φυσικά και παίζει ρόλο.. δεν νομίζω ποτε κάπου να μην παίζει ρόλο πως ο άνθρωπος ειναι άνθρωπος!"

@Serenade "Και στο κάτω κάτω εμάς τι μας νοιάζει αν αυτή ειναι οκ με τα κιλά της; δεν είπε οτι ειναι οκ να τρως βρωμικο, μίλησε προσωπικά γι αυτήν. Σαν άτομο που μου έλεγαν συνέχεια για τα κιλά μου, εκνευριζομουν και ακόμα εκνευρίζομαι αφάνταστα γιατί δεν πέφτει λόγος σε κανέναν. Καταντάει αηδία μετά απο λίγο. Όποτε αν όντως ήταν νευριασμενη εγώ την καταλαβαίνω."

@Kosfai "βασικά δεν είπε μην σας νοιάζει και έκλεισε το βίντεο. είπε πως της αρέσει το σώμα της,
Πως χαίρεται το σώμα της, πως της αρέσει το βρωμικο φαγητο(αλλα κι έτσι να ειναι, εμένα αλήθεια τι με νοιάζει τι τρώει ο καθένας?), γενικά είπε πολλά παραπάνω απο όσα ίσως ακούσατε. εγώ την βλεπω όντως να χαίρεται το σώμα της, δείχνει συνέχεια οτι νιώθει όμορφη, και επειδή έχει περάσει τα ζόρια της καλά κανει και χαίρεται την ζωή της επιτέλους.
τα σχόλια που έλεγε οτι έλεγαν τα κοριτσάκια η μια την άλλη χοντρή τα είχα δει και εγώ και ήταν όντως πολύ άσχημο. άρα , για μένα πάντα, όταν όλες αυτές όλα πράγματα ,που μπορεί εμάς να μας φαινεται χαζό, αλλα κάποιον μπορεί να τον βοηθήσουν, καλά κάνουν και μιλάνε. και τα είπε και ωραία και απλά και δεν είδα ούτε ενα πλάνο "λυπηθειτε με" γιατί δεν ξέρω αν υπάρχει κατι για το οποίο να ζητάει λύπηση.
δείχνει πολλές φορές χαζοχαρούμενη, κανει χαζά πράγματα, αλλα ειναι και άνθρωπος ."

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο με εσάς κορίτσια.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by AlexSof on Thu Sep 29, 2016 11:49 pm

https://www.facebook.com/292066140889499/photos/a.511976205565157.1073741825.292066140889499/1078739328888839/?type=1&theater

Εσας σας φαίνεται φυσιολογική αυτή η φωτό;Λες και έβαλε το κεφάλι της σε άλλο σώμα.
AlexSof

Back to top Go down

Post by efoulini on Fri Sep 30, 2016 12:04 am

Ήρθαν ξανά στη μόδα τα τσοκερ / ετοιμαστειτε να τις δούμε Ο Λ Ε Σ με περιλαίμια σαν τσοπανόσκυλα!
efoulini

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Sep 30, 2016 12:32 am

Αυτό το πράγμα με το μισάνοιχτο στόμα κάθε μα κάθε φορά γιατί το κάνει ρε κορίτσια??? Shocked confused affraid
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Alfalfa on Fri Sep 30, 2016 1:10 am

για να μην κάνει duckface κ πέσουν πάνω της όλοι οι χεητερςγκοναχεητνολαηφερς facepalm1
σου λεει τι πάπια... τι ροφός
Alfalfa

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Sep 30, 2016 1:57 am

@Alfalfa wrote:για να μην κάνει duckface κ πέσουν πάνω της όλοι οι χεητερςγκοναχεητνολαηφερς facepalm1
σου λεει τι πάπια... τι ροφός

lol! lol! lol! ventouzisius rofl
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Fri Sep 30, 2016 7:30 am

τουλαχιστον ρε Μαρα τεντωσε το λαιμο σ λιγο, φωτογραφια βγαινεις..ειναι λες και ερχεται τρενο καταπανω της ξερω γω και χει παγωσει

μοιραια μαρα
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by KosFai on Sun Oct 02, 2016 6:34 pm

τσα!!γειά σου Κώννα! η Μάρα έφτασε τους 100,000.. σε ενημερώνω μηηηηηπως δεν το έμαθες!πως νιώθεις γι αυτο?
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by viki on Sun Oct 02, 2016 8:25 pm

@efoulini lmao ας τα να πάνε η φάση. τη μαρίλια την εχεις δει πως είναι με τα τσόκερ;

@KosFai κλαίω με λυγμούς
viki

Back to top Go down

Post by shadow on Sun Oct 02, 2016 8:29 pm

@KosFai wrote:τσα!!γειά σου Κώννα! η Μάρα έφτασε τους 100,000.. σε ενημερώνω μηηηηηπως δεν το έμαθες!πως νιώθεις γι αυτο?

Μην είσαι χειτερ και νολαιφερ. Μη ρίχνεις αλάτι στην πληγή!! Twisted Evil Twisted Evil
Αλλά ξέρω τι θα κάνει! Θα κάνει giveaway τα χρησιμοποιημένα καλλυντικά της και θα πιάσει τους 30000 με τα κόπων και βασάνων!!
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by KosFai on Mon Oct 03, 2016 12:20 am

@shadow wrote:
@KosFai wrote:τσα!!γειά σου Κώννα! η Μάρα έφτασε τους 100,000.. σε ενημερώνω μηηηηηπως δεν το έμαθες!πως νιώθεις γι αυτο?

Μην είσαι χειτερ και νολαιφερ. Μη ρίχνεις αλάτι στην πληγή!!  Twisted Evil  Twisted Evil
Αλλά ξέρω τι θα κάνει! Θα κάνει giveaway τα χρησιμοποιημένα καλλυντικά της και θα πιάσει τους 30000 με τα κόπων και βασάνων!!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Satine on Mon Oct 03, 2016 1:12 am

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ δεν μπορω αλλο απο τα γέλια!
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by ksifi on Mon Oct 03, 2016 1:07 pm

@shadow wrote:

Μην είσαι χειτερ και νολαιφερ. Μη ρίχνεις αλάτι στην πληγή!!  Twisted Evil  Twisted Evil

rofl rofl rofl
love1
ksifi

Back to top Go down

Post by Satine on Mon Oct 03, 2016 5:05 pm

Ενός λεπτού σιγή για την ομορφιά της Μαρας! https://youtu.be/cSP2-H00qnY
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by KosFai on Mon Oct 03, 2016 5:44 pm

αν ξέρει να περιποιείται ο άνθρωπος..
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Tick_tack on Mon Oct 03, 2016 5:57 pm

στην τελευταια σκηνη που υπαρχει εντονος φωτισμος φαινεται καρακουκλαρα.. ωστοσο στις πρωτες σκηνες που ειναι εξω με το φυσικο φως.. καμια σχεση
Tick_tack
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : σκοτεινό και μουχλιασμένο υπόγειο στην Ηλιούπολη

Back to top Go down

Post by maria03 on Mon Oct 03, 2016 6:10 pm

αισθανθηκα πολυ ασχημα με τα κοριτσακια που φωναζαν λες και ειδαν τον Bowie

maria03

Back to top Go down

Post by jerrybb on Mon Oct 03, 2016 7:21 pm

@maria03 wrote:αισθανθηκα πολυ ασχημα με τα κοριτσακια που φωναζαν λες και ειδαν τον Bowie
Δε νομίζω να τον ξέρουν.
jerrybb

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Mon Oct 03, 2016 7:27 pm

καλα ναι! στο τελος του βλογκ, που χει φως κ εχει βγαλει και το τσοκερ, ειναι παρα πολυ ομορφη!!! γενικα τα τσοκερ δεν νομιζω οτι της πανε καθολου, εχει κοντο λαιμο κ μ αυτο τον εξαφανιζει εντελως..τεσπα
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by vissinada on Mon Oct 03, 2016 7:44 pm

@jerrybb wrote:
@maria03 wrote:αισθανθηκα πολυ ασχημα με τα κοριτσακια που φωναζαν λες και ειδαν τον Bowie
Δε νομίζω να τον ξέρουν.

αυτό είναι το πρόβλημα! Razz
vissinada
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Ξενιτιά

Back to top Go down

Post by ~rose~ on Mon Oct 03, 2016 8:05 pm

Eγώ πάλι είδα " Αα πώς θα μαζέψω περισσότερους subs (=10χρονα)? Θα κάνω βλογκ στη συναυλία των madstreet (που δε τους ήξερε κανείς μέχρι τώρα), αφού πουλάει τρελά ο Ίαν, και τάχα υποστηρίζω τον αδερφό μου."
~rose~

Back to top Go down

Page 1 of 43 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics