Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Marilia's Choice Vol. II (Η βασίλισσα των παρκά)

Page 4 of 41 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Marilia's Choice Vol. II (Η βασίλισσα των παρκά)

Post by marizaki36 on Wed Oct 12, 2016 11:10 am

https://www.youtube.com/watch?v=I4EeZqMM6ns

marizaki36

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Wed Oct 12, 2016 11:11 am

Αχ θεε μου γιατι? Γιατι ξαναγυρισεεεε?
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Zάλογγο

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Wed Oct 12, 2016 11:15 am

Και αυτο το ειλικρινα που λεει συνεχεια δε το χει κοψει ακομα!Θα αυτοχαστουκιστω αναλεητα.
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by KosFai on Wed Oct 12, 2016 11:55 am

Παιδιά. Ειλικρινά σας μιλάω. Πολύς καλής ποιότητας. Τα αγαπώ. Οβερ.
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Wed Oct 12, 2016 12:00 pm

HAUL? α στο καλο! δεν το περιμενα με τπτ..εχω σοκαριστει

go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Wed Oct 12, 2016 12:01 pm

Αφου ειναι velvet βρε χεητερ κι εσυ Razz
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by viki on Wed Oct 12, 2016 12:02 pm

αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι ΓΙΑΤΙ αγοράζει τόσα μα τόσα πολλά;;;
Δηλαδή, εγώ ακόμα χτίζω γκαρνταρόμπα με τα βασικά κομμάτια και εντάξει αγοράζω και κάποιο τρεντ αν μου αρέσει και μου πάει προφανώς.

Το θεμα με τη μαρίλια είναι πως δεν αγοράζει ένα τρεντ που της πάει, είναι πως τα αγοράζει έτσι κι αλλιώς και σε μεγάλη ποσότητα. δηλαδή στο τέλος θα καταλήξει (που έχει ήδη) να έχει κομμάτια που δεν θα φοριούνται σε ενα δύο χρόνια.

δώσε τα λεφτά σου και πάρε ένα ποιοτικό τζιν από ντίζελ ας πούμε που θα σε "αδυνατίζει" και όχι 10 διαφορετικά τζιν.

κρίμα που εκμεταλλεύεται λάθος τα χρήματά της. μόνο φασαρία επικρατεί πάνω της με τόσα που βάζει.
πάρε ενα καλό τζιν, βάλε ένα άσπρο μπλουζάκι και ένα πανωφόρι και ένα παπούτσι που να κολακεύει το πόδι ρε κορίτσι μου να δεις τι ωραία θα δείχνεις.
πάει και αγοράζει ό,τι να ναι μόνο για τη μόδα και φαίνεται σαν τσουβάλι με πατάτες και εντελώς δεύτερη.
viki

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Oct 12, 2016 12:04 pm

αμ το οτι αυτες οι κατσαριδες που αποκαλει μπαλαρινες, ξαφνικα βγηκανε τα πιο βολικα παπουτσια του κοζιμου, τι σας λεει;
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Lilie on Wed Oct 12, 2016 12:12 pm

Τα πιο βολικά για κάποια που κάθεται. Μια κοπέλα που είναι σε ορθοστασία στη δουλειά δεν ειναι.
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Wed Oct 12, 2016 12:23 pm

@βικι οχι Κ ποιοτικα τα ντιζελ. Στο χρόνο πάνω σκιζονται..
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Oct 12, 2016 12:31 pm

@viki wrote:αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι ΓΙΑΤΙ αγοράζει τόσα μα τόσα πολλά;;;
Δηλαδή, εγώ ακόμα χτίζω γκαρνταρόμπα με τα βασικά κομμάτια και εντάξει αγοράζω και κάποιο τρεντ αν μου αρέσει και μου πάει προφανώς.

Το θεμα με τη μαρίλια είναι πως δεν αγοράζει ένα τρεντ που της πάει, είναι πως τα αγοράζει έτσι κι αλλιώς και σε μεγάλη ποσότητα. δηλαδή στο τέλος θα καταλήξει (που έχει ήδη) να έχει κομμάτια που δεν θα φοριούνται σε ενα δύο χρόνια.

δώσε τα λεφτά σου και πάρε ένα ποιοτικό τζιν από ντίζελ ας πούμε που θα σε "αδυνατίζει" και όχι 10 διαφορετικά τζιν.

κρίμα που εκμεταλλεύεται λάθος τα χρήματά της. μόνο φασαρία επικρατεί πάνω της με τόσα που βάζει.
πάρε ενα καλό τζιν, βάλε ένα άσπρο μπλουζάκι και ένα πανωφόρι και ένα παπούτσι που να κολακεύει το πόδι ρε κορίτσι μου να δεις τι ωραία θα δείχνεις.
πάει και αγοράζει ό,τι να ναι μόνο για τη μόδα και φαίνεται σαν τσουβάλι με πατάτες και εντελώς δεύτερη.

+++

τα τζην της ντιζελ, μονο ποιοτικα δεν ειναι. Και δυσκολα δινεις 100 + ευρω για τζην πλεον εκτος αν εχεις να τα διαθεσεις...μπορεις να βρεις καλα τζην σχεδον παντου, απο 30-40 ευρω και πανω.

Μου εκανε εντυπωση και καγχασα, οταν την ακουσα να λεει "παραξενο αλλα αυτη η κολεξιον μου αρεσε ενω συνηθως δε μου αρεσει". Δεν της αρεσει, που, της παει δεν της παει, της αρεσει δεν της αρεσει, οοοοοοοολα θα τα αγορασει.  shout slaping
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Wed Oct 12, 2016 12:35 pm

[/quote]

Δεν της αρεσει, που, της παει δεν της παει, της αρεσει δεν της αρεσει, οοοοοοοολα θα τα αγορασει.  shout slaping[/quote]
sceptical
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Wed Oct 12, 2016 12:36 pm

Α νταξ, τορα καταλαβββα.
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by _Router_ on Wed Oct 12, 2016 2:27 pm

πρέπει να αφήσει τα μαλλιά της στην ησυχία τους κομμένα και να μην τα βάωεο τουλάχιστον για ένα χρόνο, μήπως και θυμηθούν και αυτά τα καημένα το φυσικό σχήμα τους και επανέλθουν. Επίσης με τόσες μπλούζες με τεράστια ντεκολτέ θα κρυώσουν τα στήθη της που λέει ο λόγος. Τέλος, είναι ολοφάνερο πως δεν έχει κάποιο προσωπικό στυλ και γι'αυτό είναι ολίγον τι αστείο να δίνει συμβουλές σαν να είναι ειδικός, επειδή έχει ένα αδιάφορο κανάλι στο YouTube. Κάποτε την συμπαθούσα αρκετά και την παρακολουθούσα συχνά.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Tick_tack on Wed Oct 12, 2016 2:28 pm

ρε κοριτσαρες, τι σημαινει η βασιλισσα των παρκα? τι ειναι τα παρκα
Tick_tack
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : σκοτεινό και μουχλιασμένο υπόγειο στην Ηλιούπολη

Back to top Go down

Post by _Router_ on Wed Oct 12, 2016 2:31 pm

@Tick_tack Αυτά τα μπουφανάκια που φτάνουν λίγο κάτω απο τον ποπό.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by chaotic on Wed Oct 12, 2016 2:42 pm

αχ θεε μου τι να πω και πως να το πω για να είμαι ευγενική. Αν έδινα τα λεφτά που δίνει για ρούχα σε ότι να ναι σα**ούρα, θα είχα ολοκληρώσει όλη τη ''γκαρνταρομπα'' μου έτσι ακριβώς όπως θα ήθελα. Παίρνει , παίρνει , παίρνει και δε σταματάει και όλα είναι το ίδιο στυλ..Δηλαδή έπρεπε να πάρει 3-4 βελουτε επειδή και μόνο είναι στη μόδα? Αφού της αρέσει τόσοο αυτό το ύφασμα γιατί δε το φορούσε όταν δεν ήταν στη μόδα? Να πω ότι της πήγαιναν κιόλας? πάει στο καλό. Ειδικά εκεί που το συνδύασε με το μπουφαν, είναι ότι πιο άθλιο έχω δει τελευταία. Να δείτε που δε θα τα φοράει κιόλας, ελάχιστες φορές έχω δει να φοράει κάτι που έχει δείξει σε 1 από τα 43298429 haul της. Φανταστείτε τι χαμός θα επικρατεί στη ντουλάπα της. Τα παπούτσια κατσαρίδα που λέτε αν τα ξαναδώ μπροστά μου δεν ξέρω τι θα γίνει, έχει πάρει 100 ζευγάρια ΙΔΙΑ.
Τέλος, να πω ότι αν δεν αγοράσουμε κάθε φθινόπωρο μία μαύρη τσάντα, δεν είμαστε στη μόδα. Πάρε κοπέλα μου μια kem, μια longchamp να την έχεις χρόνια και να μη μας τα ζαλίζεις. Αυτά sceptical shootperson
chaotic

Back to top Go down

Post by viki on Wed Oct 12, 2016 3:08 pm

@BenjaminT @SafeFromHarm εχω χρόνια να αγοράσω τζιν ντιζελ αλλά έχω δυο που έχουν κρατήσει μιλάμε 6-7 χρόνια (κλασσική γραμμή) χωρίς να έχουν πάθει τίποτα.

τώρα βέβαια εννοούσα ξέρετε, να πάρει κάποια πιο κλασσικά κομμάτια που να την κολακεύουν.
ένα μαύρο φόρεμα κλασσικό, μερικά μπλουζάκια, κάποια τζιν που να βοηθούν το σώμα της να φαίνεται πιο αδύνατο και κομψό.

όχι αβέρτακουβέρτα όχι είναι στη μόδα ρε παιδί μου πια
ΔΕ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΣΟΚΕΡ ΟΡΘΙΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ
θα βαρεθούμε να βλέπουμε βελούδο όπως με τα κιμονό θεούλημου

σχολίασε σήμερα στη φωτό της τουθφέρι "έψαξα παντού να βρω το φόρεμά σου, το βρήκα και δεν είχε νούμερο"

πότε θα καταλάβουν πως δεν πάνε όλες σε όλα;
θα μας βγουν τα μάτια πάλι και εφέτος που λέει και η lestrange του γιουτιούμπ (όχι η δικιά μας)
viki

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Oct 12, 2016 3:09 pm

χαχαχαχαχαχαχα
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by goudalover on Wed Oct 12, 2016 3:29 pm

Οι μισές λέξεις στο βίντεο στα αγγλικά, γιατί είμαστε και Αμερικανοξιπασμένες.
goudalover

Λοκέισο : Cypress TX

Back to top Go down

Post by fairy88 on Wed Oct 12, 2016 4:40 pm

Κορίτσια και εγώ 2-3 ντίζελ που έχω είναι αναλοίωτα επί 5-6 χρόνια και τα έχω φορέσει άπειρα. Κατά τα άλλα ως προς την Μαρίλια συμφωνώ, μηδέν προσωπικό γούστο και εμφανέστατο πρόβλημα καταναλωτισμού, όπου την ενδιαφέρει απλά να αγοράζει, ακόμα και αν δεν τα χρησιμοποιεί. Πιστεύω ότι στην ντουλάπα της έχει δεκάδες ρούχα των οποίων δεν θυμάται καν την ύπαρξη.
fairy88

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Wed Oct 12, 2016 4:42 pm

ρε παιδια εμενα τριβονταν αναμεσα στα πούτια.
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fairy88 on Wed Oct 12, 2016 4:47 pm

@BenjaminΤ ναι, αυτό μου το έχουν πει και άλλες φίλες μου! Γενικώς ποτέ δεν είχα τέτοιο πρόβλημα με κανένα παντελόνι, ίσως επειδή έχω αρκετά ανοικτή λεκάνη χωρίς να έχω χοντρό μπούτι και έτσι δεν ακουμπάνε μεταξύ τους τα μπούτια και κατ επέκτασιν δεν τρίβονται. Άλλο καλό από το σωματότυπο αχλάδι δεν έχω δει Razz
fairy88

Back to top Go down

Post by LeStrange on Wed Oct 12, 2016 4:56 pm

Άλλο ένα haul,τί σας έλεγα;
Μηδέν αισθητική και μηδέν προσωπικό γούστο αυτή η κοπέλα...Πραγματικά κρίμα τα λεφτά που ξοδεύει για αηδίες. Μόνο ότι είναι στη μόδα,όλα τ'άλλα στην πυρά: βελούδο φέτος τση μοδός; 5 μπλούζες,2 φορέματα και 2 ζακέτες από βελούδο η Μαρίλια. Τσόκερ τση μοδός; Μέχρι και τα πετ σοπ θα πάρει σβάρνα. Κατσαριδο-μπαλαρίνες τση μοδός; Θα πτωχεύσουν οι απεντομωτές. Αφού όλα αυτά "πάντα της άρεσαν" όπως δηλώνει,γιατί δεν τα φορούσε μέχρι πρότινος; Γιατί δεν είχε ούτε δείγμα από αυτά στη ντουλάπα της,παρά μόνο πήγε φέτος και τα σήκωσε όλα από κάθε μαγαζί που μπήκε; Γιατί δεν παραδέχεται ότι μας δουλεύει κι ότι είναι πιο ρηχή κι από πιάτο του φρούτου και κυρίως,γιατί τα πρόβατα από κάτω δε βλέπουν ότι άλλα λέει κι άλλα δείχνουν οι πράξεις της;
Καλά ότι αυτά που πήρε ήταν ένα κι ένα χάλια έτσι κι αλλιώς είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.Είναι που είναι fashion victim,ας τα συνδύαζε τουλάχιστον καλύτερα τα κουρέλια,ή τουλάχιστον ας τα έπαιρνε σε γραμμές που της πηγαίνουν.
LeStrange
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by viki on Wed Oct 12, 2016 5:00 pm

καλά κι εμένα μου σκιζόντουσαν εκεί όταν είχα πάρει αρκετά κιλά. μετά από κάτι στεναχώριες έγινα μισός άνθρωπας και τώρα δεν έχω πρόβλημα ακόμα.

μπέντζα, κάθε πόστ σου το διαβάζω με φωνή κατακουζινού #δενείμαικαλά
viki

Back to top Go down

Page 4 of 41 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics