Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Marilia's Choice Vol. II (Η βασίλισσα των παρκά)

Page 5 of 41 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Marilia's Choice Vol. II (Η βασίλισσα των παρκά)

Post by chemistryforlife on Wed Oct 12, 2016 5:09 pm

μόνο σε εμένα πετάχτηκαν τα μάτια έξω που είδα το χακί τζάκετ με το ροζ βελουτέ φόρεμα από μέσα?? No Shocked
chemistryforlife

Back to top Go down

Post by Trintrin on Wed Oct 12, 2016 5:10 pm

@LeStrange wrote:Άλλο ένα haul,τί σας έλεγα;
Μηδέν αισθητική και μηδέν προσωπικό γούστο αυτή η κοπέλα...Πραγματικά κρίμα τα λεφτά που ξοδεύει για αηδίες. Μόνο ότι είναι στη μόδα,όλα τ'άλλα στην πυρά: βελούδο φέτος τση μοδός; 5 μπλούζες,2 φορέματα και 2 ζακέτες από βελούδο η Μαρίλια. Τσόκερ τση μοδός; Μέχρι και τα πετ σοπ θα πάρει σβάρνα. Κατσαριδο-μπαλαρίνες τση μοδός; Θα πτωχεύσουν οι απεντομωτές. Αφού όλα αυτά "πάντα της άρεσαν" όπως δηλώνει,γιατί δεν τα φορούσε μέχρι πρότινος; Γιατί δεν είχε ούτε δείγμα από αυτά στη ντουλάπα της,παρά μόνο πήγε φέτος και τα σήκωσε όλα από κάθε μαγαζί που μπήκε; Γιατί δεν παραδέχεται ότι μας δουλεύει κι ότι είναι πιο ρηχή κι από πιάτο του φρούτου και κυρίως,γιατί τα πρόβατα από κάτω δε βλέπουν ότι άλλα λέει κι άλλα δείχνουν οι πράξεις της;
Καλά ότι αυτά που πήρε ήταν ένα κι ένα χάλια έτσι κι αλλιώς είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.Είναι που είναι fashion victim,ας τα συνδύαζε τουλάχιστον καλύτερα τα κουρέλια,ή τουλάχιστον ας τα έπαιρνε σε γραμμές που της πηγαίνουν.

Χάχαχαχαχα εχω πεθάνει στο γέλιο!!! Πετ σοπ λέει Χαχαχ
Της το είχα γράψει πολλες φορες και εγω και άλλες κοπέλες απο κατω πως ειναι πιο σωστό να αγοράζει λίγα και καλα με τα ίδια λεφτά. Μας ειχε απαντήσει σε βίντεο πως και η μάνα της τα ίδια λέει αλλα αυτη βαριέται εύκολα οπότε θελει πολλα και διαφορετικά... Τι να πεις για την αδιόρθωτη σαβουρομαζωχτρα! Θα πνιγεί μέσα σε μια θάλασσα πολυεστερ ρούχων πριν βάλει μυαλό. Μεγαλη μου απορία ειναι πως αποθηκεύει όλους τις πλαστικές τσαντες που αγοράζει αβέρτα; Αν ακουμπάει η μια την αλλη κολλάνε τα υλικά τους και καταστρέφονται. Επίσης το καλοκαίρι με τα σαρανταρια τους εχει κλιματισμό μέσα στην ντουλάπα; Η ζέστη τις καστρεφει σε χρονο dt. Πάρε μια καλη δερμάτινη που θα κρατήσεις χρόνια και δεν θα την βαρεθείς μωρε Μαριλια και θα δεις πως θα κερδίσεις και χώρο αλλα και χρήμα και θα αναβαθμίσεις και το στυλ σου(όσο γινεται βεβαια) lol!
Trintrin

Back to top Go down

Post by Trintrin on Wed Oct 12, 2016 5:12 pm

@chemistryforlife wrote:μόνο σε εμένα πετάχτηκαν τα μάτια έξω που είδα το χακί τζάκετ με το ροζ βελουτέ φόρεμα από μέσα?? No Shocked

Σε γενικές γραμμές το χακί με το ροζ ειναι ωραίος συνδυασμός αλλα εδω κλωτσάει λόγω υφασμάτων
Trintrin

Back to top Go down

Post by viki on Wed Oct 12, 2016 5:27 pm

εγώ δεν τελείωσα καν το βίντεο. ΠΟΙΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ; να μας δείξει αυτά που πήρε για να φοράει εκείνη και είναι και του "προσωπικού" της γούστου;

κάνε ένα βίντεο τύπου lookbook ξερωγώ να τα δούμε πάνω σου. αυτό δεν έχει νόημα.
viki

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Wed Oct 12, 2016 5:39 pm

εναι. καθεται και μας δειχνει κατι κομματια υφασμα, μισο νανοσεκόντ τα δείχνει φορεμένα, και πάλι μισή εικόνα.
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by ~rose~ on Wed Oct 12, 2016 5:46 pm

Ενώ μου αρέσει πολύ το βελουτέ, από όσα έδειξε μόνο το ροζ φόρεμα μου άρεσε! Όλα τα άλλα μου φάνηκαν πολύ δεύτερα.
Και αυτά τα μπομπερ τζακετ θεωρώ ότι πάνε σε κοπέλες με πιο αδύνατο κορμό.
Εγώ έτσι κ βάλω κάτι τέτοιο θα είμαι σαν μπαλόνι!
Αυτό με τις τσάντες ασχολίαστο! Πόσο να σου χαλάσει μια τσάντα μέσα σε ένα χρόνο;
~rose~

Back to top Go down

Post by jerrybb on Wed Oct 12, 2016 6:35 pm

Τα περισσότερα από τα ''βελούδινα'' έτσι όπως τα έβλεπα σε αυτά τα μαγαζιά να κρέμονται σαν κουρέλια, ούτε που τα πλησίασα να τα δω από κοντά.
jerrybb

Back to top Go down

Post by mpaklavadaki on Wed Oct 12, 2016 6:36 pm

Ναι Ναι μπαλαρίνα εντελώς φλατ ως βολικό και άνετο παπούτσι....πως φαίνεται ότι δεν δουλεύει. Κάτσε 8ωρο όρθια με μπαλαρίνα και τα λέμε!
mpaklavadaki

Back to top Go down

Post by shadow on Wed Oct 12, 2016 7:12 pm

Μου έκανε εντύπωση που έχει κάποιο όριο στις αγορές της.. Είπε ότι δε δίνει πάνω από 20ε για μπλουζάκι και σε κάποιο άλλο σημείο μίλησε για το ότι κάτι ήταν οικονομικό. Ετσι νομίζει ότι κάνει οικονομία; Θεωρεί ότι όλα αυτά που πήρε ήταν "ευκαιρίες";;;;
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lilie on Wed Oct 12, 2016 7:18 pm

Ωχ, ήταν όντως ευκαιρίες? Κι εγώ νόμιζα ότι ευκαιρία ήταν όταν βρήκα παλτό από 200 ευρώ στα 80. Πάλι κορόιδο πιάστηκα
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Wed Oct 12, 2016 8:30 pm

@viki wrote:

μπέντζα, κάθε πόστ σου το διαβάζω με φωνή κατακουζινού #δενείμαικαλά

χααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα #δενπαςκαλα rofl rofl
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by beautylemekaikleme on Wed Oct 12, 2016 8:45 pm

νομίζω μόνο σε εμένα άρεσαν όλα Razz
beautylemekaikleme

Back to top Go down

Post by Christinaki on Wed Oct 12, 2016 8:52 pm

@beautylemekaikleme wrote:νομίζω μόνο σε εμένα άρεσαν όλα Razz
Γκουχου(και μενα μου άρεσαν κάποια)...γκουχου Razz !Αλλά θα συμφωνήσω για τον υπερκαταναλωτισμό της...χαλασε καμια 300αρα για ρούχα οχι και τόσο καλής ποιότητας για να πάρει πολλά,ας έπαιρνε 3-4 με τα ιδια λεφτά αλλά καλύτερα ποιοτικά που δεν θα τα βλέπει να τα φοράνε όλες στο δρόμο.
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Σανσίτι Άντεργκραουντ

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Wed Oct 12, 2016 8:56 pm

Και εμενα μου αρεσε η πρωτη μπλουζα,ειδικα το χρωμα!!(αλλα μαριτσα μου ηθελες ενα νουμερακι μεγαλυτερο,θαρρω,τετοιο ντεκολτε ουτε η κωνναSmile
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Bazinga! on Wed Oct 12, 2016 9:44 pm

Ενταξει, καποιες δεν τις βολευουν, αλλα κι εγω μπαλαρινες φοραω στην καθημερινοτητα, ειλικρινα με βολευουν παρα πολυ.. τι να βαλω στη δουλεια, δωδεκαποντο???!! χαχα παντως, οκ, αυτες οι δετές που εδειξε, δεν ειναι ανετες.

Κατα τ'αλλα, την βρηκα κλασσικα εντελως προβλεψιμη...παλι τσαντα, παλι μπομπερ τζακετ.. Ζω τον ιδιο εφιαλτη με τα κιμονο, τις jumpsuits, τα παρκα και τα φουξια κραγιον!
Bazinga!

Back to top Go down

Post by Christinaki on Wed Oct 12, 2016 9:47 pm

Μου κάνει εντύπωση πως δεν έχει πάρει ακόμα brogues/oxfords.Μα είναι της μόδας Μαρίλλια!!!
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Trintrin on Wed Oct 12, 2016 10:18 pm

Τι μου θύμισες με τα oxfords!!!! Πριν 2-3 χρόνια είχα παρει ενα ζευγάρι και μετα βλέπω πως η Λουκω ανέβασε φωτό με το ιδιο ζευγάρι. Της γράφω απο κατω πως εχω το ιδιο ζευγάρι και μου έσβησε το σχόλιο η άθλια. Σιγά ρε Λου, παπούτσια απο Steve Madden ητανε περίμενες να τα φοράς μονο εσύ και κανένας άλλος; Τι κόμπλεξ Θεέ μου!!!

Τωρα δεν ειναι στη μόδα τα απλα oxfords αλλα τα flatform oxfords δηλαδη αυτα με τον χοντρό πάτο.
Trintrin

Back to top Go down

Post by pasxkar on Wed Oct 12, 2016 10:23 pm

Λοιπον εγώ είμαι πιο μπροστά,ειχα βρει βελούδινο μαύρο φόρεμα στις εκπτώσεις του Φεβρουάριου από celestino μόνο 12 ευρώ.κ αυτά τα μπλουζάκια ή φορέματα σε στυλ νυχτικου δεν μ αρέσουν

pasxkar

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Oct 12, 2016 10:44 pm

@LeStrange wrote:Άλλο ένα haul,τί σας έλεγα;
Μηδέν αισθητική και μηδέν προσωπικό γούστο αυτή η κοπέλα...Πραγματικά κρίμα τα λεφτά που ξοδεύει για αηδίες. Μόνο ότι είναι στη μόδα,όλα τ'άλλα στην πυρά: βελούδο φέτος τση μοδός; 5 μπλούζες,2 φορέματα και 2 ζακέτες από βελούδο η Μαρίλια. Τσόκερ τση μοδός; Μέχρι και τα πετ σοπ θα πάρει σβάρνα. Κατσαριδο-μπαλαρίνες τση μοδός; Θα πτωχεύσουν οι απεντομωτές. Αφού όλα αυτά "πάντα της άρεσαν" όπως δηλώνει,γιατί δεν τα φορούσε μέχρι πρότινος; Γιατί δεν είχε ούτε δείγμα από αυτά στη ντουλάπα της,παρά μόνο πήγε φέτος και τα σήκωσε όλα από κάθε μαγαζί που μπήκε; Γιατί δεν παραδέχεται ότι μας δουλεύει κι ότι είναι πιο ρηχή κι από πιάτο του φρούτου και κυρίως,γιατί τα πρόβατα από κάτω δε βλέπουν ότι άλλα λέει κι άλλα δείχνουν οι πράξεις της;
Καλά ότι αυτά που πήρε ήταν ένα κι ένα χάλια έτσι κι αλλιώς είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.Είναι που είναι fashion victim,ας τα συνδύαζε τουλάχιστον καλύτερα τα κουρέλια,ή τουλάχιστον ας τα έπαιρνε σε γραμμές που της πηγαίνουν.

heil2 heil2 heil2 heil2 heil2 heil2 heil2
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Christinaki on Wed Oct 12, 2016 10:45 pm

@Trintrin wrote:Τι μου θύμισες με τα oxfords!!!! Πριν 2-3 χρόνια είχα παρει ενα ζευγάρι και μετα βλέπω πως η Λουκω ανέβασε φωτό με το ιδιο ζευγάρι. Της γράφω απο κατω πως εχω το ιδιο ζευγάρι και μου έσβησε το σχόλιο η άθλια. Σιγά ρε Λου, παπούτσια απο Steve Madden ητανε περίμενες να τα φοράς μονο εσύ και κανένας άλλος; Τι κόμπλεξ Θεέ μου!!!

Τωρα δεν ειναι στη μόδα τα απλα oxfords αλλα τα flatform oxfords δηλαδη αυτα με τον χοντρό πάτο.
Και τα ίσια είναι βρε...μη μου λες τέτοια χτές πήρα χαχα Razz !
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by gaidaki on Wed Oct 12, 2016 10:59 pm

Έχω να κάνω μια πρόταση: Όταν θα αρχίσει να τα φοράει και να ανεβάζει φωτογραφίες να τη ρωτήσουμε αν ντυθηκε κάτι σχετικό με Χαλογουιν. Γιατί τα μισά πάνω της θα είναι ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ!!

Υ.Γ. Ασχολίαστο τ'ότι επιδιώκει να δείχνει ντεκολτε. Το συγκεκριμένο ντεκολτέ.

gaidaki

Back to top Go down

Post by Christinaki on Wed Oct 12, 2016 11:15 pm

Οι περισσότερες γκουρούνες το επιδιώκουν.Μόνο εγώ ντρέπομαι να φοράω τόσο αποκαλυπτικά μπλουζάκια?
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by katerinabns on Thu Oct 13, 2016 1:16 am

Στεναχωρίεμαι όταν βλέπω ανθρώπους να μην έχουν δικό τους γούστο και να φοράνε μόνο ότι είναι "τηζμοδας". Και άντε βρε παιδί μου πάρε ένα βελουτε μπλουζάκι να κάνεις το κομμάτι σου. Τι πας και σηκώνεις όλη τη συλλογη? Και του χρόνου δε θα τα φοράς.
katerinabns

Back to top Go down

Post by vissinada on Thu Oct 13, 2016 1:55 am

@Christinaki wrote:Οι περισσότερες γκουρούνες το επιδιώκουν.Μόνο εγώ ντρέπομαι να φοράω τόσο αποκαλυπτικά μπλουζάκια?
@Christinaki το έχω πάθει κι εγώ πλέον, παλιά στα 17+ δεν με ένοιαζε. όσο πάω γίνομαι και πιο συντηρητική, δεν ξέρω.... μπορεί να είναι και η ηλικία. φέτος έκλεισα τα πρώτα -άντα.
vissinada
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Ξενιτιά

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Thu Oct 13, 2016 2:08 am

@katerinabns wrote:Στεναχωρίεμαι όταν βλέπω ανθρώπους να μην έχουν δικό τους γούστο και να φοράνε μόνο ότι είναι "τηζμοδας". Και άντε βρε παιδί μου πάρε ένα βελουτε μπλουζάκι να κάνεις το κομμάτι σου. Τι πας και σηκώνεις όλη τη συλλογη? Και του χρόνου δε θα τα φοράς.

αυτα ειναι η δυστυχια των πελουσιων. δε ξερσεσυ.
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 5 of 41 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics