Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

i mikri Ollandeza vol.II (χάουντα)

Page 3 of 42 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: i mikri Ollandeza vol.II (χάουντα)

Post by Eptanisou12 on Thu Sep 01, 2016 6:52 pm

ειδα κι εγω το διακοποβλογκ και μου εκανε πολυ κακη εντυπωση το γεγονος οτι ολη της η μερα περιστρεφοταν γυρω απο το ποτε και τι θα φαει, σαν να μην υπηρχε τιποτα αλλο ενδιαφερον να κανει στο νησι. Και το φαγητο που στριφογυρνουσε στο μυαλο της ηταν πιτσες και κρεπες οπως γραψατε κι αλλες. Και απο τη μια να το δεχτω οτι καποιοι ανθρωποι δεν θελουν να κανουν τιποτα στις διακοπες τους απο το ν'αραξουν σε μια παραλια για να αποφορτιστουν απο ενα πιεστικο χειμωνα π.χ. Η Δαναη ομως ολο το χρονο βαυκαλιζεται και αραζει - δε θα της εκανε κακο να κουνηθει λιγο παραπανω στις διακοπες της.
Eptanisou12

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Thu Sep 01, 2016 6:54 pm

@Eptanisou12 wrote: Η Δαναη ομως ολο το χρονο βαυκαλιζεται και αραζει

Bγαζεις το Δαναη (αν και ειναι ο πρωτος κηφηνας ομολογουμενως) και ταιριαζουν τοσα αλλα γκουρουνο-ονοματα. geek afro
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Thu Sep 01, 2016 7:48 pm

βαρετό βλογκ..και φανηκε οτι και εκεινοι δεν το ευχαριστηθηκαν..αμα ειχαν κανει μια ερευνα πριν το ταξιδι, θα ηξεραν πυ ειναι καλυτερα να μεινουν και σε ποια μερη αξιζει ν πανε..

στο 24:12 τι εχει μεσα το μπουκαλι του νερου..ασχετο..απλα ευχομαι να μην ειν αυτο π νομιζω

Last edited by go.with.dah.flow on Thu Sep 01, 2016 7:50 pm; edited 1 time in total
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by Tick_tack on Thu Sep 01, 2016 7:50 pm

go.with.dah.flow wrote:βαρετό βλογκ..και φανηκε οτι και εκεινοι δεν το ευχαριστηθηκαν..αμα ειχαν κανει μια ερευνα πριν το ταξιδι, θα ηξεραν πυ ειναι καλυτερα να μεινουν και σε ποια μερη αξιζει ν πανε..

στο 24:12 τι εχει μεσα το μπουκαλι με το νερο..ασχετο..απλα ευχομαι να μην ειν αυτο π νομιζω

μπορει να ναι κρασι.
αλλα ειναι πολυ κιτρινο.
αχχαχααχ
Tick_tack

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Thu Sep 01, 2016 7:54 pm

@Tick_tack wrote:
go.with.dah.flow wrote:βαρετό βλογκ..και φανηκε οτι και εκεινοι δεν το ευχαριστηθηκαν..αμα ειχαν κανει μια ερευνα πριν το ταξιδι, θα ηξεραν πυ ειναι καλυτερα να μεινουν και σε ποια μερη αξιζει ν πανε..

στο 24:12 τι εχει μεσα το μπουκαλι με το νερο..ασχετο..απλα ευχομαι να μην ειν αυτο π νομιζω

μπορει να ναι κρασι.
αλλα ειναι πολυ κιτρινο.
αχχαχααχ

αφου ελεγε η αλλη οτι δεν της αρεσει το αλκοολ και οτι ειχε ξενερωσει που επινε εκει ενα ποτηρι καθε βραδυ :Ρ
δεν νομιζω να επινε ο αλλος μονος του ρετσινεςς
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by angel20pant on Thu Sep 01, 2016 8:08 pm

Εμενα μ φανηκε οτι βαριοταν σε ολο το ταξιδι κ πηγε για να πει οτι πηγε διακοπες.. Δε μας εδειξε στην ουσια τιποτα! Επισης σχετικα με τους φολοουερς σιγουρα αγοραζει, δεν γινεται σε 1 μηνα να την κανουν εγγραφη 8 με 10 χιλιαδες ατομα! Απ το πουθενα εφτασε τους 85.000!
angel20pant

Back to top Go down

Post by elvenpath1994 on Thu Sep 01, 2016 8:26 pm

Το μπουκαλι παντως μπορει να το ειχαν και σαν τασακι αν καπνιζει καποιος απο τους 2 για να μην πετανε τα τσιγαρα κατω.Το κανω και γω οταν ειμαι σε παραλια και δεν θελω να πεταω γοπες κατω.Οπως και να χει εγω αν πηγαινα Ικαρια θα χα κλεισει μεχρι και το κινητο και θα τρεχα ολη μερα απο δω και απο κει.Θα δοκιμαζα ολα τα ντοπια φαγητα και δεν θα κανα σαν λυσσασμενη για κρεπες και πιτσες και δεν ξερω και γω τι.Αλλα τι να πεις,ολη της η ζωη ενα βλογκ νομιζει οτι ειναι.Ε ρε ψωνια.
elvenpath1994

Back to top Go down

Post by Damsel on Fri Sep 02, 2016 1:39 am

@angel20pant wrote:Εμενα μ φανηκε οτι βαριοταν σε ολο το ταξιδι κ πηγε για να πει οτι πηγε διακοπες.. Δε μας εδειξε στην ουσια τιποτα! Επισης σχετικα με τους φολοουερς σιγουρα αγοραζει, δεν γινεται σε 1 μηνα να την κανουν εγγραφη 8 με 10 χιλιαδες ατομα! Απ το πουθενα εφτασε τους 85.000!

+++++++ σε όλα! Εννοείται πώς άκουσε ότι η Ικαρία είναι πιο alternative προορισμός και πήγε μόνο και μόνο γι' αυτό. Όπως επίσης εννοείται ότι κάτι παίζει με τους subs της (και με της φίλης της, της σενιόρας)
Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Falkonera on Fri Sep 02, 2016 9:57 am

Και το δωματιακι που εκλεισαν στην Ικαρια ποσο αχαρο και μιζερο. Δηλαδη να δουλευεις ολο το χρονο (δεν εννοω το yt) και τις 3-4 μερες που θες να πας διακοπες καπου σαν ανθρωπος μενεις εκει? δηλαδή μπηκαν booking ειδαν αυτό το δωματιο και τους αρεσε? Δεν ξερω, μου εκανε μεγαλη εντυπωση, δεν εμενα εκει ουτε τζαμπα, καλυτερα κάμπινγκ.
Falkonera

Back to top Go down

Post by mariabrighton on Fri Sep 02, 2016 10:53 am

@Falkonera wrote:Και το δωματιακι που εκλεισαν στην Ικαρια ποσο αχαρο και μιζερο. Δηλαδη να δουλευεις ολο το χρονο (δεν εννοω το yt) και τις 3-4 μερες που θες να πας διακοπες καπου σαν ανθρωπος μενεις εκει? δηλαδή μπηκαν booking ειδαν αυτό το δωματιο και τους αρεσε? Δεν ξερω, μου εκανε μεγαλη εντυπωση, δεν εμενα εκει ουτε τζαμπα, καλυτερα κάμπινγκ.
Και μενα μου εκανε εντυπωση το δωματιο. Θα το καταλαβαινα αν ηταν φοιτητες ή αν δουλευαν part time. Δουλευουν και οι δυο full time και απ  οτι καταβαινω απο τα λεγομενα της μικρης χαουντας βγαζουν και λεφτα απο το youtube. Πρεπει να ειναι πολυ μιζεροι και οι δυο.
Ο αλλος ουτε στο κρεβατι δεν χωραγε αλλα μαλλον κανανε μοκο γιατι ηταν το φτηνοτερο δωματιο της Ικαριας.
mariabrighton

Back to top Go down

Post by Damsel on Fri Sep 02, 2016 12:35 pm

Ή πολύ απλά μπορεί να μην το πλήρωσαν καν (όπως πχ η black jo)
Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by shadow on Fri Sep 02, 2016 1:27 pm

Ε θα το έγραφε όμως... Αυτή τα γράφει τα sponsored.
Εμένα δε μου κακοφάνηκε που το δωμάτιο ήταν μικρό. Αλλωστε όταν πας διακοπές το δωμάτιο το θες για έναν ύπνο. Τι πειράζει αν είναι μικρό ή μεγάλο;; Έχω μείνει σε τόσο μικρό δωματιάκι και δεν το επέλεξα για οικονομία. Εμένα με νοιάζει περισσότερο να είναι καθαρό (κάτι που δεν πιστεύω ότι νοιάζει τη Δανάη βέβαια Razz ) και να είναι σε καλή τοποθεσία.
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Satine on Fri Sep 02, 2016 3:47 pm

Πιστεύω για το τελευταίο που θα νοιαστεί η χάουντα είναι η καθαριότητα του δωματίου...
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Damsel on Fri Sep 02, 2016 4:01 pm

@Satine wrote:Πιστεύω για το τελευταίο που θα νοιαστεί η χάουντα είναι η καθαριότητα του δωματίου...

Χαχαχαχαχα προφανώς!
Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Tick_tack on Fri Sep 02, 2016 4:14 pm

νταξει ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει στις διακοπες του.

ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. δυο φιλες μου εχουν λυσαξει για την ικαρια, πηγαινουν εδω και 3 χρονια. και αυτο το βιντεο της χαουντα, μου σκοτωσε καθε επιθυμια που ειχα να παω κι εγω στην ικαρια.

εν ολιγοις, νομιζω οτι χαντακωσε το νησι για οσους δεν το ξερουν.
Tick_tack

Back to top Go down

Post by elK on Fri Sep 02, 2016 6:59 pm

@Tick_tack wrote:νταξει ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει στις διακοπες του.

ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. δυο φιλες μου εχουν λυσαξει για την ικαρια, πηγαινουν εδω και 3 χρονια. και αυτο το βιντεο της χαουντα, μου σκοτωσε καθε επιθυμια που ειχα να παω κι εγω στην ικαρια.

εν ολιγοις, νομιζω οτι χαντακωσε το νησι για οσους δεν το ξερουν.

ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΩ!!
Ονειρευομαι εδω και 3 χρονια να παω Ικαρια (βεβαια ειπα οτι θα παω καλοκαιρι που θα ειμαι φιτ για να μην φτυσω κανενα πνευμονι στις διαδρομες).Μου την χαλασε ολη,εδειξε οτι ειναι ενα νησι που δεν εχει τιποτα να κανεις.Πηγαιναν για μπανιο κατω απ το "ξενοδοχειο",τρωγανε το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ φαγητο που μπορεις να φας σε νησι.Μονο κρεπες,βαφλες και χαζα.Το μοναδικο που πηραν περα απο τετοια φαση ,ηταν καλαμαρακια τηγανητα,που ΣΙΓΟΥΡΑ θα ηταν κατεψυγμενα.Αυτο που καταλαβα ειναι πως δεν ξερουν να ζουν.Η ζωη τους ειναι μονο μεσα στους υπολογιστες και τα κινητα.Τους εβλεπα και ενιωθΑ να βαριεμαι κ εγω κ να σκεφτομαι ποσο χαλια διακοπες εκαναν.Εφτασαν στο σημειο ο αλλος να κατσει στο τσαντιροδωματιο κ να μην παει θαλασσα μαζι της γιατι δεν αντεχε τη ζεστη.ΧΕΛΟΟΥ!Αυγουστος στην Ελλαδα ειναι,οχι στη ΣΟΥΗΔΙΑ.
duh panic
elK

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Sep 02, 2016 7:22 pm

...αφου τα τυπακια ειναι ερωτευμενα με την εικονα τους μωρε, πού να χαρουν τη στιγμη; κατι αντιστοιχο ειχε κανει και η anna la, που εκανε δηθεν μου ταχα vlog απο το μπερλιν και μονο την αφεντομουτσουναρα της εδειχνε σε ολο το βιντεο. Εαν δε σκοπευουν να βγαλουν αξιολογα πλανα για να δειξουν στον κοσμο, ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΤΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ panic
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by fraoula86 on Sat Sep 03, 2016 12:10 pm

Πραγματικά μετα απο αυτό το βλογκ έχει σκοτώσει κάθε διάθεση για το νησί. Και το δωμάτιο τραγικό. Οκ για εναν ύπνο αλλά να έχεις ενα ωραίο κρεβάτι όχι κολλημένο στον τοίχο, και να μην χώρας.

fraoula86

Back to top Go down

Post by Satine on Sat Sep 03, 2016 12:27 pm

Και σ'εμένα χάθηκε κάθε επιθυμία να πάω στο νησί... Ήταν τόσο μίζερο το βλογκ της που πραγματικά με απωθεί,αν και ξέρω πως είναι πανέμορφο μέρος. Το χαντάκωσε πραγματικά πολύ,το νησί είναι πασίγνωστο εξαιτίας της μυθολογίας του και των παραλιών του,αλλά θα μου πεις η χάουντα μόνο της πίτσας και τη κρέπας είναι...
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by kally_marino on Sat Sep 03, 2016 6:47 pm

Κουράστηκα να το δω όλο, να τρώει και να βαριέται που ζει...
kally_marino

Back to top Go down

Post by elK on Sun Sep 04, 2016 9:38 am

@kally_marino offtopic Με φρικαρει το purge avatar σου!
elK

Back to top Go down

Post by niki25 on Sun Sep 04, 2016 10:35 am

η επιτομή της μιζέριας! εκεί που είπε ότι πάνε για ποτό κλπ και δε βγάζουν άχνα γιατί ο καθένας είναι στο κινητό του και έψαχνε επιβεβαίωση της φυσιολογικότητας αυτού από τα πρόβατα...κατάλαβα γιατί έδειχναν να πλήττουν τόσο..φυσιολογικό είναι ό,τι μετατρέπεις σε συνήθεια. Αν τη βρίσκεις έτσι, μη ρωτάς κανένα. Προσωπικά θέλω επικοινωνία με το σύντροφό μου, να έχουμε να πούμε κάτι ουσιαστικό, να γελάμε και όχι να είμαστε προσκολλημένοι ο καθένας στο μικρόκοσμό του..αλλιώς γιατί να μη μείνω και μόνη μου; Η  σιωπή είναι ανεκτίμητη ως διάλειμμα, όχι ως κανόνας της σχέσης..με τις μόνες λέξεις να περιστρέφονται γύρω από το φαγητό, το youtube και τα παράπονα ανά 2'.

niki25

Back to top Go down

Post by jerrybb on Sun Sep 04, 2016 10:51 am

Ένα βλογκ (ο θεός να το κάνει ) αντάξιο της αισθητικής της, δε θα με αποτρέψει από το να πάω διακοπές στην Ικαρία.
jerrybb

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Sep 04, 2016 11:03 am

@elK wrote:@kally_marino  offtopic  Με φρικαρει το purge avatar σου!

κι εμενα! ηθελα να της το γραψω χθες! φουλ φρικη!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Sep 04, 2016 11:10 am

@jerrybb wrote:Ένα βλογκ (ο θεός να το κάνει ) αντάξιο της αισθητικής της, δε θα με αποτρέψει από το να πάω διακοπές στην Ικαρία.

++++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Page 3 of 42 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Next

View previous topic View next topic Back to top