Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

i mikri Ollandeza vol.II (χάουντα)

Page 2 of 42 Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: i mikri Ollandeza vol.II (χάουντα)

Post by shadow on Mon Aug 22, 2016 9:51 am

Και με έλεγαν υπεβολική που καθαρίζω το πάτωμα με χλωρίνη και δεν αφήνω παπούτσια μέσα στο σπίτι, αλλά από ότι βλέπω είμαστε πολλές!!!!
Έχω μια αμυδρή υποψία ότι ούτε και τις πατούσες τις Τσίλυ καθαρίζει όταν γυρίζουν από βόλτα και ανεβαίνει σε καναπέδες και και και... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Satine on Mon Aug 22, 2016 9:53 am

@Damsel Δεν θέλω να ξέρω τι έχεις δει και το λες γιατί δεν την παρακολουθώ.. ΙΟΥ
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Damsel on Mon Aug 22, 2016 9:54 am

Σιγά μην τις καθαρίζει... βασικά, σιγά μην της έχει περάσει από το μυαλό τέτοιο πράγμα
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by mpaklavadaki on Mon Aug 22, 2016 10:39 am

Καλά τα παπούτσια μες το σπίτι να πατάνε και τα χαλιά είναι ότι πιο σιχαμένο....Όσοι για το σκυλί σίγουρα δεν το καθαρίζει, όσες έχουν σκύλο ξέρουν τι βρώμα μαζεύουν οι πατούσες τους μετά την βόλτα, Εγώ το ζωάκι μου το λατρεύω αλλά σε καναπέ ή κρεββάτι άμα δεν έχει κάνει μπάνιο δεν ανεβαινει
mpaklavadaki

Back to top Go down

Post by denmelene_mpetostokou on Mon Aug 22, 2016 12:38 pm

εμένα πάλι η δικιά μου ανεβαίνει, διότι δεν την προλαβαίνω! Οπότε απλά της καθαρίζω τα ποδαράκια πριν μπούμε σπίτι και όταν μπούμε , πλένουμε τα πόδια, διότι δεν κάνει να κάνει καθημερινά μπάνιο. Δεν ξερω αν η Δανάη ακολουθεί αυτή την τακτική, αλλά είπαμε είναι ΜΙΣΗ ΟΛΛΑΝΔΕΖΑΑΑΑ και εντάξει, δεν διακρίνονται και για την αγάπη τους για την καθαριότητα μεσα στο σπίτι (χωρίς καμία διάθεση προσβολης , απλά δεν είναι απο τα πρώτα πράγματα που μαθαινουν οι Ολλανδοί)
denmelene_mpetostokou

Back to top Go down

Post by Satine on Mon Aug 22, 2016 1:56 pm

Πολλάκις σε βλογκ δεν έχει μπει καν στον κόπο να καθαρίσει τα πόδια από το σκυλάκι της και την έχω δει πολλές φορές να φοράει παπούτσια να μπαίνει στο μπάνιο να πατάει τον χώρο και σ'ένα τελευταίο βλογκ που ξυριζόταν τι έκανε έκατσε με το βρακί κάτω στο πάτωμα... Η χαρά του μύκητα δλδ... Εντάξει δεν είπα να είμαστε παστρικοθοδώρες αλλά ρε φίλε αυτά είναι κανόνες βασικής υγιεινής... Ακού εκεί κοπέλα 25 χρονών και να έχει το σπίτι της μέσα στο βρώμα! Άλλο η ακαταστασία και λίγη σκόνη και άλλο αυτή η μαύρη μπίχλα που καλύπτει τον χώρο όταν έχει να σφουγγαριστεί 3 μήνες...

Για να μην θυμηθώ που στα βλογκμας έκοβε το κοτόπουλο πάνω σε ξύλινη πλακα!!! ΔΛΔ ΤΖΙΖΑΣ pukerain pukerain
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Aug 28, 2016 2:52 pm

facepalm πριν δω το βιντεο
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Aug 28, 2016 2:58 pm

To ειδα ολο Shocked μονο και μονο γιατι ειχα παει Ικαρια το '14 και πραγματικα ειναι υπεροχο μερος. Κατα τα αλλα ναι συμφωνω facepalm
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Zάλογγο

Back to top Go down

Post by Naty on Sun Aug 28, 2016 3:03 pm

Δεν ειδα κατι που να ειναι αξιο σχολιασμου. Αν εγινε κατι και δεν το πηρα χαμπαρι, πειτε.Απλα εγω θα εβλεπα κατι παραπανω, αλλα ο καθενας οτι θελει κανει.
Naty

Back to top Go down

Post by katerinabns on Sun Aug 28, 2016 3:07 pm

Είπε οτι οι ικαριώτες είναι καθυστερημενοι εννοώντας οτι κινουνται σε αργούς ρυθμούς αν κατάλαβα καλά
katerinabns

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Aug 28, 2016 3:08 pm

Nαι αυτο ηθελε να πει αλλα ακουστηκε ασχημα ενω δε το εννοουσε πιστευω. Να ξερε και καλα ελληνικα θα ηταν ωραια....μου θες και καναλι μωρη Δαναη ελεος!
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by kally_marino on Sun Aug 28, 2016 3:09 pm

Μου άρεσε πιο πολύ το βίντεο της Κατερίνας από την Ικαρία. Είδα κάτι παραπάνω... Δεν ξέρω αλλά η χαουντα είναι πολύ δήθεν για αυτό το νησί.
kally_marino

Back to top Go down

Post by Naty on Sun Aug 28, 2016 3:10 pm

@katerinabns wrote:Είπε οτι οι ικαριώτες είναι καθυστερημενοι εννοώντας οτι κινουνται σε αργούς ρυθμούς αν κατάλαβα καλά
Αργοστροφους τους ειπε και καταλαβαινω με ποια εννοια το ειπε, αν και δεν ειπε την σωστη λεξη και ισως αυτο ακουστηκε λαθος.
Naty

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Aug 28, 2016 3:10 pm

@kally_marino wrote:Μου άρεσε πιο πολύ το βίντεο της Κατερίνας από την Ικαρία. Είδα κάτι παραπάνω... Δεν ξέρω αλλά η χαουντα είναι πολύ δήθεν για αυτό το νησί.

Δικιο εχεις.Δεν πηγανε και στα σωστα μερη τα καλα τα αφησαν η τα ειδαν λιγο.
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Aug 28, 2016 3:11 pm

@Naty wrote:
@katerinabns wrote:Είπε οτι οι ικαριώτες είναι καθυστερημενοι εννοώντας οτι κινουνται σε αργούς ρυθμούς αν κατάλαβα καλά
Αργοστροφους τους ειπε και καταλαβαινω με ποια εννοια το ειπε, αν και δεν ειπε την σωστη λεξη και ισως αυτο ακουστηκε λαθος.

Θελει υποτιτλους το καναλι της παιδια μην το ψαχνετε! pukerain
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Naty on Sun Aug 28, 2016 3:13 pm

@Vitaminsea wrote:
@Naty wrote:

Θελει υποτιτλους το καναλι της παιδια μην το ψαχνετε! pukerain
Χα χα χα! Ναι δικιο εχεις.
Naty

Back to top Go down

Post by Naty on Sun Aug 28, 2016 3:14 pm

@Vitaminsea wrote:
@kally_marino wrote:Μου άρεσε πιο πολύ το βίντεο της Κατερίνας από την Ικαρία. Είδα κάτι παραπάνω... Δεν ξέρω αλλά η χαουντα είναι πολύ δήθεν για αυτό το νησί.

Δικιο εχεις.Δεν πηγανε και στα σωστα μερη τα καλα τα αφησαν η τα ειδαν λιγο.
Και η Κατερινα δεν ειδε τιποτα πιστευω. Ισως το βλεπω ετσι γιατι εγω δεν θα αφηνα σπιθαμη προς σπιθαμη.
Naty

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Aug 28, 2016 3:17 pm

Μεγαλη κουβεντα.Ο περισσοτερος κοσμος βαριεται να γυρισει.Ισχυει και για Κατερινα (αν κι εκει δε το ειδα ολο το βιντεο καν βαρεθηκα). Πρεπει να εχεις μαζι σου παρεα με ιδια γουστα και διαθεση να γυρισει αν θες να δεις σωστα ενα μερος. Smile
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Serenade on Sun Aug 28, 2016 3:50 pm

Εμενα μια μεγαλη γκρινια μου φανηκε ολο το βιντεο. Συνεχεια για κατι παραπονιοταν.
Serenade
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Βρωμερό και σκοτεινό υπόγειο

Back to top Go down

Post by Serenade on Sun Aug 28, 2016 3:53 pm

Επισης ποσο μπιχλα ρε παιδια. Δεν μπορω να τα βλεπω κατι τετοια, ειμαι λατρης της καθαριοτητας. Να φανταστειτε οταν ηρθε σπιτι μου μια συμφοιτητρια και μου ζητησε να μην βγαλει τα παπουτσια (ειπε οτι με τα συγκεκριμενα ειχε θεμα γιατι μυριζαν τα ποδια της) εγω πεθανα λιγο που πατησε παντου με αυτα. Εννοειται μολις εφυγε ξανα σφουγγαρισα. (ειχα σφουγγαρισει πριν ερθει). offtopic
Serenade
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Βρωμερό και σκοτεινό υπόγειο

Back to top Go down

Post by KosFai on Sun Aug 28, 2016 4:23 pm

Πήγε Ικαρία για να ξυπνάει μια το μεσημέρι να τρώει κρέπες και Πίτσες και να γκρινιάζει; ο καθένας με τα γούστα του βέβαια αλλά εγώ το θεώρησα πολύ κρίμα όλο αυτό! Δεν είδαν τίποτα..
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Tick_tack on Sun Aug 28, 2016 4:50 pm

εγω θεωρησα κριμα και το φαγητο που διαλεξαν να φανε..
τι πιτσες και κρεπες.. αυτα τα χουν στην αθηνα..
νταξει μπορει ναναι το οικονομικο αλλα και παλι σε μια στιγμη ο δημητρης ετρωγε γαριδομακαροναδα και αυτη μακαρονια με κιμα και ημουν σε φαση whaaat
Tick_tack
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : σκοτεινό και μουχλιασμένο υπόγειο στην Ηλιούπολη

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Aug 28, 2016 5:02 pm

Ναι ειλικρινα.Η κουζινα στην Ικαρια ηταν του ονειρου.
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by astropeleki on Thu Sep 01, 2016 4:50 pm

Ειδα το βλογκ και η χαουντα για ακομη μια φορα εδειξε ποσο ασχετη και ανιδεη ειναι. Κοπελια, πηγες Ικαρια για να τρως κρεπες και πιτσες και βαριοσουν να πας σε ικαριωτικο πανηγυρι?? Δε λεω, ο καθενας εχει δικο του τροπο διασκεδασης, αλλα αν δε δεις τις ομορφιες του νησιου, τι θα δεις? Εστω μια φορα δε θα φας σε καποια ταβερνα, να δοκιμασεις τις τοπικες σπεσιαλιτε του νησιου? Εκατσε 4 ημερες και δεν ειδε ουτε εκανε τιποτα. Αναρωτιεμαι, δε ρωτησε εναν ανθρωπο να της πει 2 πραγματα? Απλα ακουσε οτι η Ικαρια ειναι τρεντι και πηγε οπου να'ναι.
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Thu Sep 01, 2016 5:48 pm

@astropeleki wrote:Ειδα το βλογκ και η χαουντα για ακομη μια φορα εδειξε ποσο ασχετη και ανιδεη ειναι. Κοπελια, πηγες Ικαρια για να τρως κρεπες και πιτσες και βαριοσουν να πας σε ικαριωτικο πανηγυρι?? Δε λεω, ο καθενας εχει δικο του τροπο διασκεδασης, αλλα αν δε δεις τις ομορφιες του νησιου, τι θα δεις? Εστω μια φορα δε θα φας σε καποια ταβερνα, να δοκιμασεις τις τοπικες σπεσιαλιτε του νησιου? Εκατσε 4 ημερες και δεν ειδε ουτε εκανε τιποτα. Αναρωτιεμαι, δε ρωτησε εναν ανθρωπο να της πει 2 πραγματα? Απλα ακουσε οτι η Ικαρια ειναι τρεντι και πηγε οπου να'ναι.

Ετσι ακριβως.Θυμαμαι οταν πηγα Ικαρια πηγα σε 3 πανηγυρια οσο μακρια και να ηταν (ειχαμε κανει τρελες διαδρομες τοτε).Για να μην πω ποσες παραλιες γυρισαμε και τι παραδοσιακους μεζεδες δοκιμασαμε.Κρεπα και πιτσα? ΕΛΕΟΣ
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 2 of 42 Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next

View previous topic View next topic Back to top