Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Fresh Line

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down

Re: Fresh Line

Post by Lilie on Wed Oct 05, 2016 10:47 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:
[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:Ερώτηση: το σαπουνάκι που είχε το κουτί του glowbox, αυτό με το κάρδαμο,  πώς το χρησιμοποιείτε? Μυρίζει υπέροχα στο μεταξύ

Έχω αγοράσει ένα γαντάκι για ήπια απολέπιση από το tiger, οπότε το τρίβω εκεί πάνω μέχρι να κάνει αφρό και μετά πλένομαι Μυρίζει όντως υπέροχα και εξαφανίζει σπυράκια από την πλάτη κλπ
Αααα τέλεια! Θενκς γκεεερ!! Οκρ οκρ
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by lazysunday on Fri Oct 07, 2016 4:55 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:Πήγα πρόσφατα στο κατάστημα στο Mall και δεν μου έδωσαν ούτε δείγμα δυστυχώς... Η κοπέλα που δούλευε μάλλον βαριόταν υπερβολικά πολύ και την ενδιέφερε μόνο να πουλήσει πάρα να ενημερώσει... Anyway πήρα το σαμπουάν Ευτέρπη για όγκο και ενθουσιάστηκα! Την πρώτη φορά που το έβαλα μου έκανε λίγο το μαλλί άχυρο αλλά μάλλον δεν το είχα ξεβγάλει σωστά,το δοκίμασα λίγες φορές ακόμα και πραγματικά δίνει όγκο,φαίνεται πιο γεμάτο το τριχωτό.

Και εγω εχω αγορασει απο το καταστημα του Mall κατι σαπουνια και δεν μου ειχαν δωσει ουτε ενα δειγμα. Γενικα δεν πηγαινω σε καταστηματα Fresh Line αλλα σε αυτα που ειναι μεσα σε Hondos, καi σε αυτο που πηγαινω συχνα παντα μα παντα μου δινει δειγματακια, εστω και ενα lip balm να παρω παλι θα μου δωσει.

lazysunday

Back to top Go down

Post by Lilie on Fri Oct 07, 2016 5:40 pm

Στην Ερμού μου είχαν δώσει δείγμα χωρίς να αγοράσω κάτι και χωρίς να ζητήσω
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by peggy1990 on Thu Nov 17, 2016 5:23 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] φαίνονται ωραία σετάκια!
peggy1990
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Mandlen on Thu Nov 17, 2016 5:48 pm

εμένα πάλι όλο κάτι με χαλάει σε αυτή την εταιρία.
έχω δοκιμάσει αρκετές από τις χύμα τις μάσκες του, ωραίες. μ'αρέσει βέβαια πολύ το σκραμπ προσώπου που έχουν. αλλά είναι όλα πανάκριβα, δειγματάκι δε μου έχουν δώσει ποτέ μα ποτέ κ έχω πάει ουκ όλίγες φορές.
επίσης πάρα πολύ συχνά έχει τύχει στο cosmos να είναι κλειστό με χαρτάκι στην πόρτα ''επιστρέφω σε λίγο''. αυτό οκ, δε με πειράζει. Όταν είναι μία κοπέλα θα χρειαστεί κ να λείψει αλλά μου έχει κάνει εντύπωση.
από αυτά που είπατε όμως ίσως δοκιμάσω κάποια στιγμή το στέρεο σαμπουάν για λάμψη
Mandlen

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Thu Nov 17, 2016 7:33 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] ρε συ, θα ετυχε, τι να πω! εγω εχω γεμισει 3 σακουλες δειγματα και δεν τα χρησιμοποιω και ολα, εχω μοιρασει σε μανα/αδερφη/φιλες
Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by Mandlen on Fri Nov 18, 2016 8:48 am

μα τι γίνεται;; κ αν έχω πάει.. εν τω μεταξύ πηγαίνουμε συχνά κ με μια φίλη που τιμάει πάρα πολύ τα προιόντα τους. ούτε σε αυτήν έχουν δώσει.
θα το ξανατσεκάρω κορίτσια
Mandlen

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Fri Nov 18, 2016 9:27 am

[You must be registered and logged in to see this link.] Και μάλιστα την τελευταία φορά που πήγαμε στο κόσμος, Απρίλιο, επειδή είχα γενέθλια και χρησιμοποιήσαμε το -30%, οπότε πήραμε μπόλικα πράγματα, μας λέει η κοπέλα "τώρα τι δείγμα να σας βάλω?!", σαν να μας λέει τα σηκώσατε όλα, και τελικά μας έβαλε από λίγα πράγματα αλλά πολλά δείγματα από το καθένα. Γαλακτώματα ακόμα έχω! Και όταν το σχολιάσαμε, μας εξήγησε ότι η διαφορά με άλλες εταιρείες είναι ότι τα βγάζει η ίδια εταιρεία και τα προωθεί μέσω των καταστημάτων της, οπότε δεν υπάρχει "ενδιάμεσος", εγώ το κατάλαβα σαν να μας λέει ότι πχ μία εταιρεία που θα βρεις στο hondos, βγάζει δείγματα αλλά υπεύθυνoι για να δοθούν στους πελάτες είναι τα hondos.
Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by what???? on Fri Nov 18, 2016 9:53 am

Και εγώ όσες φορές έχω πάει είτε για αγορά είτε μόνο για να τσεκαρω κπ προϊόν χωρίς στο τέλος να αγοράσω μου δίνουν 2-3 δείγματα.
Μία φορά μόνο με χάλασε ή πολιτική τους στις συσκευασίες δώρου. Όχι τα έτοιμα σετάκια αλλα όταν ζητάς να στο κάνουν συσκευασία δώρου πληρώνεις, ελάχιστο ποσό αλλά κ πάλι.., την χαρτονενια συσκευασία.

what????

Back to top Go down

Post by Mandlen on Fri Nov 18, 2016 10:12 am

Με τρελάνατε τώρα! καλά αυτό με το -30% τώρα το ακούω. τι στα κομμάτια; την επόμενη φορά που θα πάω αν δε μου δώσουν τίποτα ΠΑΛΙ, θα ρωτήσω. μα θα το έχω όντως απορία. μπορεί να μην τους αρέσουν τα μούτρα μου. τι να πω;; Shocked
Mandlen

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Fri Nov 18, 2016 10:17 am

Νόμιζα ότι κάπου το είχα ανεβάσει, αλλά ίσως ήταν στο προηγούμενο μηνύσιμο φόρουμ.. Έχεις -30% σε γενέθλια και γιορτή, αλλά ισχύει για κάποια από τα καταστήματα. Δυστυχώς η δημοσίευση/ανακοίνωση αυτή βρίσκεται στο fb τους όπου αναγράφεται και η λίστα των καταστημάτων, άντε βρες.. Αν είσαι Θεσ/νίκη, ισχύει μόνο για το κόσμος. Αθήνα θυμάμαι ότι σίγουρα ισχύει για Ερμού. Για άλλα δεν θυμάμαι..
Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics