Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Fresh Line

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Fresh Line

Post by matsir on Fri Sep 09, 2016 3:35 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]  τίποτα!
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by kateatma on Fri Sep 09, 2016 4:09 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Είναι το πρώτο τους συστατικό, το αναγράφει στο site. Εγώ έχω την Κλειώ και σε υγρό και σε στερεό σαμπουάν και μπορούσα να καταλάβω τη διαφορά. Στο στερεό, ένιωθα όλη μέρα το τριχωτό μου να με φαγουρίζει.
kateatma

Back to top Go down

Post by kateatma on Fri Sep 09, 2016 4:11 pm

Το τριχωτό της κεφαλής εννοώ Embarassed
kateatma

Back to top Go down

Post by what???? on Fri Sep 09, 2016 4:13 pm

btw ενω ολες σας εκθειαζεται τα στερεα σαπμουαν τους , εγω θεωρω πολυ πιο αποτελεσματικα τα υγρα τους. ειχα παρει την ερατω σε υγρο, ενθουσιασμενη λεω "αα το στερεο τοτε θα ειναι καλυτερο" και εχω απογοητευτει.
δεν εχω ιδεα βεβαια απο sls κτλπ. μονο σιλικονες προσπαθω να αποφυγω....

what????

Back to top Go down

Post by matsir on Fri Sep 09, 2016 4:17 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:[You must be registered and logged in to see this link.] Είναι το πρώτο τους συστατικό, το αναγράφει στο site. Εγώ έχω την Κλειώ και σε υγρό και σε στερεό σαμπουάν και μπορούσα να καταλάβω τη διαφορά. Στο στερεό, ένιωθα όλη μέρα το τριχωτό μου να με φαγουρίζει.
Εννοείς ότι τα στερεά σαμπουάν έχουν scs;
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Fri Sep 09, 2016 4:18 pm

Εμένα μου αρέσουν και τα δύο, στο υγρό επειδή δεν αφρίζει όπως τα σαμπουάν που είχα συνηθίσει μου πήρε λίγο χρόνο να βρω την ποσότητα που χρειάζομαι. Θεωρώ λίγο τσιμπημένη την τιμή του, μου τελειώνει πολύ γρήγορα. Έχω μακρύ και πολύ μαλλί (μεγάλες βλεφαρίδες, πράσινα μάτια κλπ) και δεν φτουράει πολύ.
Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by kateatma on Fri Sep 09, 2016 4:20 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Ναι, τώρα δεν ξέρω αν είμαι υπερβολική ή αν όντως μπορεί κάποιος να καταλάβει μεγάλη διαφορά αλλά δε θα ξαναπροτιμήσω τα στερεά τους σαμπουάν.
kateatma

Back to top Go down

Post by peggy1990 on Fri Sep 09, 2016 4:22 pm

Εγω ψαχνω χωρίς sls γιατι νιωθω οτι τοσο βαρια καθαριστικα ταλαιπωρουν το μαλλι μου. . Το οποιο ειναι λεπτο συν εχω και ξηροδερμια..αφηστε που ακούγονται τόσα για αυτα.
[You must be registered and logged in to see this link.] thanks με έσωσες απο τσάμπα τρέξιμο στα φρεσλαιν
peggy1990

Back to top Go down

Post by peggy1990 on Fri Sep 09, 2016 4:24 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] δηλ τα υγρα σαμπουαν τους δεν εχουν Scs?
peggy1990

Back to top Go down

Post by kateatma on Fri Sep 09, 2016 4:24 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] You are welcome
kateatma

Back to top Go down

Post by kateatma on Fri Sep 09, 2016 4:27 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Αυτό που είχα εγώ δεν έγραφε πως έχει και δεν έκανε και αφρό. Τώρα που μπήκα να τα ξαναδώ είδα πως έχουν... Κρίμα και τα είχα βολευτεί!
kateatma

Back to top Go down

Post by kateatma on Fri Sep 09, 2016 4:29 pm

Έτσι όπως πάει, σκέφτομαι να πάρω βάση για σαμπουάν και να κάνω δικό μου.
kateatma

Back to top Go down

Post by peggy1990 on Fri Sep 09, 2016 4:40 pm

Ε μα οντως!! Δε γίνεται σε ολη την Ελλάδα να μην βρίσκουμε ενα sls free! Αντε να παραγγελνω απο εξω τωρα. Θα τσεκάρω και τα sls free των bodyshop πρωτα αν κ υποπτεύομαι οτι θα εχουν scs
peggy1990

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Sep 09, 2016 5:25 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:Έτσι όπως πάει, σκέφτομαι να πάρω βάση για σαμπουάν και να κάνω δικό μου.

τι βαση ειν αυτη;;; What a Face
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by silvering on Fri Sep 09, 2016 6:05 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:btw ενω ολες σας εκθειαζεται τα στερεα σαπμουαν τους , εγω θεωρω πολυ πιο αποτελεσματικα τα υγρα τους. ειχα παρει την ερατω σε υγρο, ενθουσιασμενη λεω "αα το στερεο τοτε θα ειναι καλυτερο" και εχω απογοητευτει.
δεν εχω ιδεα βεβαια απο sls κτλπ. μονο σιλικονες προσπαθω να αποφυγω....

Έχουμε εκθειάσει και τα υγρά (εγώ, προσωπικά, την Κλειώ), αλλά σε γενικές γραμμές δεν τα θεωρώ καλύτερα από τα στέρεα. Σε υγρά σαμπουάν, το έχω πιει πιο πάνω αλλά και αλλού, θεωρώ κορυφή τα Urtekram.
silvering
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Satine on Sat Sep 24, 2016 12:01 am

Πήγα πρόσφατα στο κατάστημα στο Mall και δεν μου έδωσαν ούτε δείγμα δυστυχώς... Η κοπέλα που δούλευε μάλλον βαριόταν υπερβολικά πολύ και την ενδιέφερε μόνο να πουλήσει πάρα να ενημερώσει... Anyway πήρα το σαμπουάν Ευτέρπη για όγκο και ενθουσιάστηκα! Την πρώτη φορά που το έβαλα μου έκανε λίγο το μαλλί άχυρο αλλά μάλλον δεν το είχα ξεβγάλει σωστά,το δοκίμασα λίγες φορές ακόμα και πραγματικά δίνει όγκο,φαίνεται πιο γεμάτο το τριχωτό.
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by NICKY7 on Tue Oct 04, 2016 2:05 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] κ εγώ την ίδια εμπειρία είχα χτες στο κατάστημα στο mall, η κυρία που με εξυπηρέτησε βαριόταν υπερβολικά και στο ταμείο όσο περίμενα να πληρώσω ρωτούσε η μία κοπέλα την άλλη μπροστά μου στα φωναχτά αν θέλει να φάει μπανάνα... Rolling Eyes
ούτε ένα δείγμα και σε μένα..
NICKY7

Back to top Go down

Post by Satine on Tue Oct 04, 2016 2:23 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Σοβαρά;; Προσωπικά δεν ξανα πάω εκει θα πάω στη Ερμού... Εχω ακούσει κ απο άλλες κοπέλες ποσο απαράδεκτο μαγαζί ειναι
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by NICKY7 on Tue Oct 04, 2016 2:36 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]  ναι!! μου ήρθε εκείνη την στιγμή να παρατήσω το σαμπουάν και να πάω αλλού να το πάρω! Evil or Very Mad εννοείται και εγώ δεν ξαναμπαίνω, όσες φορές έχω περάσει δεν έχει ψυχή μέσα.. (τυχαίο??!  cyclops )
και στο river west αν θυμάμαι καλά είναι μια χαρά οι κοπέλες!
NICKY7

Back to top Go down

Post by Satine on Tue Oct 04, 2016 2:53 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Ρε Συ αγόρασα ενα σαπούνι που μου είπε πως κανει 2.80 και στο ταμείο ανακάλυψα πως εκανε 5€ και αναγκαστικά το πήρα! Στην περιπτωση δλδ που δεν είχα λεφτά τι θα έκανα δλδ;;
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by NICKY7 on Tue Oct 04, 2016 3:00 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] τι να πεις... απλά δεν θα πλησιάσουμε ξανά το συγκεκριμένο κατάστημα, από αρκετά παλιά ήταν έτσι, τότε ήταν μια άλλη κοπέλα μελαχρινή με σγουρό μαλλί φουντωτό, όποτε την έβλεπα δεν έμπαινα καν..
NICKY7

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Oct 04, 2016 3:25 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:[You must be registered and logged in to see this link.] Ρε Συ αγόρασα ενα σαπούνι που μου είπε πως κανει 2.80 και στο ταμείο ανακάλυψα πως εκανε 5€ και αναγκαστικά το πήρα! Στην περιπτωση δλδ που δεν είχα λεφτά τι θα έκανα δλδ;;

θεωρω αυτονοητο πως αν διαπιστωσεις κατι τετοιο, το αφηνεις το αντικειμενο οπως ειναι.. Razz
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Satine on Tue Oct 04, 2016 4:27 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] με κοίταγαν παράξενα και ένιωσα ντροπή,κακώς βέβαια!
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lilie on Wed Oct 05, 2016 10:18 pm

Ερώτηση: το σαπουνάκι που είχε το κουτί του glowbox, αυτό με το κάρδαμο, πώς το χρησιμοποιείτε? Μυρίζει υπέροχα στο μεταξύ
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics