Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Natures health box

View previous topic View next topic Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Natures health box

Post by matsir on Sat Aug 13, 2016 12:10 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:Εχει υψηλα μεταφορικα

Είδα ότι γράφει δωρεάν μεταφορικά παραγγελίες πάνω από 58 ευρώ. Αν ισχύει αυτό θα είναι καλό. Επίσης, έχεις παραγγείλει ποτέ εσύ από αυτό το site; Τι αγόρασες, τι προτείνεις και τι όχι;;
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by matsir on Sat Aug 13, 2016 12:25 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:θελω μερικα πραγματα απο andalou naturals
Αυτή την εβδομάδα, μέχρι 17/08, το iherb έχει έκπτωση -20% σε όλα τα προϊόντα andalou naturals. Τσεκαρε το, γιατι βγαίνουν πολύ καλές οι τιμές. Εγω έκανα μία παραγγελία φουλ andalou tongue

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:η τελευταια μου παραγγελια απο iherb τελικα δεν εκτελεστηκε γιατι ειχαν θεμα με την καρτα μου
Αν έχει κάποιο θέμα η κάρτα σου υποθέτω ότι ούτε απο αυτο το site θα μπορέσεις να κάνεις παραγγελία. Κάλεσε την εξυπηρέτηση της τράπεζας σου και ρώτα τους γουάτ δε εφ παίζει με την κάρτα σου. Θα σε εξυπηρετήσουν σίγουρα! Και γω τους παίρνω όποτε αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα.

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote: εχουν dhl τωρα κ επισης βαριεμαι την τοση αναμονη.
Μπερδεύεις την dhl με το global mail μάλλον tongue Razz
Δεν είναι το ίδιο! Με dhl η παραγγελία σου φτάνει σε 3-4 εργάσιμες μέρες (έχω πάρει και παραγγελία με dhl και έμεινα άναυδη από το πόσο γρήγορα ήρθε). Με το global mail έχεις δίκιο ότι αργεί. Κάνει 2-3 βδομάδες.
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by matsir on Sat Aug 13, 2016 12:43 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:Ενω ειχε γινει ας πουμε η παραγγελια, μου εστειλαν μειλ οτι δεν μπορεσαν να προχωρησουν στη συναλλαγη.

Δοκιμασα και με πειπαλ, τιποτα.

Δεν έχω αντιμετωπίσει ανάλογο πρόβλημα μέχρι τώρα για να σε βοηθήσω, αλλά σου λέω καλύτερα κάλεσε την εξυπηρέτηση της τράπεζας. Μη ντρέπεσαι. Εγω τους παίρνω αμέσως μόλις κάτι δεν πάει καλά. Μια φορά σε μένα, δε γινόταν η πληρωμή και είχαν μπλοκάρει την κάρτα μου οι αθεόφοβοι, επειδή χρειαζόντουσαν ανανέωση των στοιχείων μου (ονοματεπώνυμο, τόπος κατοικίας, αφμ, αν εργάζομαι κλπ). Τους κάλεσα, έκανα την επιβεβαίωση των στοιχείων και όλα καλά. Τα κάνουν κάτι τέτοια κουλά.
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by matsir on Sat Aug 13, 2016 1:19 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] και γω κόμπλαρα πάρα πολύ πιο παλιά ρε συ. Ντρεπομουν και μπερδευα τα λόγια μου στο τηλέφωνο. Μέχρι που εργάστηκα γραμματεας και ξεχασα και ντροπές και όλα  Razz Τώρα μιλάω με πλήρη άνεση  tongue 
Σίγουρα θα είναι κάτι που λύνεται, αλλα αν δεν καλέσεις δεν θα μάθεις! Άντε, γιατί σε περιμένουν και τα andalou γκεεερλ Very Happy Very Happy
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics