Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

MarilliasChoice

Page 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: MarilliasChoice

Post by xrysaki on Sat 3 Sep 2016 - 18:16

Δεν πρέπει να είναι μαγιό κορίτσια γιατί γραφει στην περιγραφή: "When your bf is ready, you're not, but you have time for a selfie."

Πέρα απο αυτό όμως γιατί κανει έτσι το πρόσωπο της σε ΟΛΕΣ τις φωτο;;;; Δηλαδη της αρέσει αυτό που βλέπει;;;
xrysaki

Back to top Go down

Post by vissinada on Sat 3 Sep 2016 - 19:04

Καλύτερα με εσώρουχο πάντως παρά τσιτσιδαριό όπως η Κωνα στα σναπς σήμερα!
affraid
vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by kally_marino on Sat 3 Sep 2016 - 19:06

@vissinada wrote:Καλύτερα με εσώρουχο πάντως παρά τσιτσιδαριό όπως η Κωνα στα σναπς σήμερα!
affraid

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
kally_marino

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sat 3 Sep 2016 - 19:11

Εμενα η συγκεκριμενη μου βγαζει οτι θελει απεγνωσμενα να αναφερει παντου οτι εχει γκομενο.Και το overdose φιλτρων τραγικο απλα!
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat 3 Sep 2016 - 19:12

εγω να σας πω την αληθεια μου, ακομα τριβω τα ματια μου που η συγκεκριμενη εχει γκομενο. Αληθεια.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sat 3 Sep 2016 - 19:14

@SafeFromHarm wrote:εγω να σας πω την αληθεια μου, ακομα τριβω τα ματια μου που η συγκεκριμενη εχει γκομενο. Αληθεια.

Eκπλήσεσαι?Σκεψου λιγο γενικα τι ατυποι κανονες ισχυουν σε αυτα τα θεματα και θα σου φυγει η εκπληξη.Για μενα η συγκεκριμενη πληρει ΟΛΕΣ τις "προυποθεσεις" για να εχει καποια γκομενο σημερα. bironia
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat 3 Sep 2016 - 19:46

ολοσωστη..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sat 3 Sep 2016 - 19:55

Αστα να πανε.Δε λετε ρε παιδια παλι καλα που η συγκεκριμενη σταματησε τα αηδιαστικα βιντεο-χωλ/κωλ-σπονσορντ!
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Damsel on Sat 3 Sep 2016 - 20:20

@Vitaminsea wrote:
Eκπλήσεσαι?Σκεψου λιγο γενικα τι ατυποι κανονες ισχυουν σε αυτα τα θεματα και θα σου φυγει η εκπληξη.Για μενα η συγκεκριμενη πληρει ΟΛΕΣ τις "προυποθεσεις" για να εχει καποια γκομενο σημερα. bironia

+++++++++++++
Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by fofiko on Sat 3 Sep 2016 - 20:34

ρε γκερρρς τι λέτε..εμένα μου λείπουν ήδη τα hauls από τη βασίλισσα των παρκά. Περσι τέτοιο καιρό είχε ανεβάσει ήδη 4 βίντεο με 89 χακί παρκά με καπιτονέ μανίκια απο δερματινη και γούνα στην αποσπώμενη κουκούλα

fofiko

Back to top Go down

Post by fofiko on Sat 3 Sep 2016 - 20:35

επίσης θελω να μάθω τι εγινε τελικά με την αποτρίχωση 2 χρόνια μετά. Καταφερε να βρει ινστιτουτο που κανουν παγματικο αλεξανδρίτη για να βγαλει επιτέλους και την τρίχα απ τα χέρια?

fofiko

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat 3 Sep 2016 - 20:36

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by fofiko on Sat 3 Sep 2016 - 20:37

Και τι απέγιναν αυτα τα εξτεσιο βλεφαρίδας? Ξαναβαλε μετα το στόρι με την κλεμμένη τσάντα?

fofiko

Back to top Go down

Post by fofiko on Sat 3 Sep 2016 - 20:38

Επίσης μονο εγώ νομίζω πως ειναι η απολυτη μυθομανού?

fofiko

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sat 3 Sep 2016 - 20:40

@fofiko wrote:Επίσης μονο εγώ νομίζω πως ειναι η απολυτη μυθομανού?

Eισαι μεγαλη θεα εσυ! lmao
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fofiko on Sat 3 Sep 2016 - 20:55

ρε..αυτό το ύφος της κιουρίας με ξεπερνάει. Που πηγαίνει και μιλάει στις πωλήτριες λες και είναι δουλάκια τους επειδή ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ, ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΟΛΕΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΜΑΡΙΛΛΙΑ. Που παιρνει τηλεφωνα στο ινστιτουτο απο το οποιο οκ ειχε παραπονα και μιλαει στην κοπελα στη γραμματεια λες και είναι σκου**δι. Ποιος, η Μαρίλλια, η τελευταια τρυπα του ζουρνα. Απορώ πως δεν εχει βρεθει κανενας να τη ζαπακιάσει στο ξύλο με αυτο το αττιτιουντ που εχει. Ζωάδι απ τα λίγα.

fofiko

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat 3 Sep 2016 - 21:02

συγνωμη, αλλα στο κομματι με την αποτριχωση, ειμαι 100% μαζι της. Μα*ακια της που εξαρχης δε σηκωθηκε να φυγει αλλα το ξεχεσμα το ευχαριστηθηκα. Παιρνω το αιμα μου πισω για πολλες στιγμες μουγκας.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by mpaklavadaki on Sat 3 Sep 2016 - 21:24

Και μένα μου έλειψαν τα χολ κινεζοσαβουρας.....πάντα τα έβλεπα όταν σιδερωνα δεν κάνουν πια μεγάλα βίντεο οι γκουρούνες δεν μας σκέφτονται
mpaklavadaki

Back to top Go down

Post by Damsel on Sat 3 Sep 2016 - 21:27

@mpaklavadaki wrote:Και μένα μου έλειψαν τα χολ κινεζοσαβουρας.....πάντα τα έβλεπα όταν σιδερωνα δεν κάνουν πια μεγάλα βίντεο οι γκουρούνες δεν μας σκέφτονται

Xαχαχαχαχαχα! Όντως, θέλουμε κινεζοχόλ για τις ώρες σιδερώματος!
Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Damsel on Sat 3 Sep 2016 - 21:28

Σχετικά με την αποτρίχωση, η ίδια φταίει που δεν σηκώθηκε να φύγει. Πέραν του ότι δεν ήταν Αλεξανδρίτης, είπε ότι και οι συνθήκες υγιεινής δεν ήταν και οι καλύτερες
Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sat 3 Sep 2016 - 21:36

Oταν εχεις τη νοοτροπια του να αποκτησω τσαμπα η σχεδον τσαμπα οτι μπορεσω αυτα παθαινεις. Οταν ειναι να κανεις κατι τοσο σοβαρο που εχει σχεση με την υγεια του δερματος σου δεν πας οπου να ναι πριν ψαξεις λιγο μονο και μονο επειδη ειχες κουπονακι η προσφορα.Επισης δεν εχω καθολου εμπιστοσυνη στο συγκεκριμενο ατομο οτι παρουσιαζει τα πραγματα οπως ειναι γιατι θεωρω κι εγω οτι ειναι λιγο μυθομανης ή μαλλον καλυτερα οτι παρουσιαζει τα πραγματα μονιμως ετσι ωστε να δειχνουν πως εχει δικιο.
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Trintrin on Sat 3 Sep 2016 - 22:19

Απο κοντα δεν την εχω δει αλλα αυτο το τρίγωνο πίτσας για πρόσωπο το ειχε απο παιδι. Ειχε δείξει κάποτε μια παιδική φωτό και μου έκανε εντύπωση το σχήμα προσώπου γιατι τα παιδάκια έχουν συνήθως πιο στρογγυλά προσωπάκια. Τωρα αν το τρίγωνο εχει συμπληρωθεί απο προγούλια και μάγουλα και εχει γινει χλαπατσα δεν γνωρίζω. Στο κομμάτι με την αποτρίχωση και εγω μαζι της ειμαι παντως.
Trintrin

Back to top Go down

Post by fofiko on Sat 3 Sep 2016 - 23:28

Ρε γκεεερς και γω μαζι της ημουν στο ξεχεσιμο στο ινστιτουτο. απλα θεωρω απαραδεκτο το γεγονος οτι εκραζε και την καημενη την κοπελα που σηκωνε τα τηλεφωνα λες και ηταν η αντουανετα ενω η κοπελα εκανε απλα τη δουλεια της και εκτελουσε εντολες ανωτερων της, δεν ειχε καμια ευθυνη για το οτι εγινε. Και το λεω αυτο γιατι οταν δουλευα σερβις και υπευθυνοι και μπαρμεν ηταν οι υπευθυνοι παυλα αφεντικά μου, αμα κανενα τζιν τονικ ειχε παραπανω η λιγοτερο λεμονι οι πελατες εκραζαν εμενα μιλωντας μου λες και ειμαι το δουλικο τους, λες και το κανα εγω επιτηδες. Κ ειχα κ τα αφεντικα απο πανω να ξεσπανε τα νευρα τους σε μενα. Αυτο εννοουσα.

Τωρα οσον αφορα τον τροπο που το διαχειρηστηκε, κατα τη γνωμη μου ειχε τεραααστιο φαουλ στο οτι καθισε κ ανεχτηκε τη βρωμα και τις απαραδεκτες συνθηκες υγιεινης απλα για να μη χασει τα κουπονια, με κινδυνο να κολλησει καμια αρρωστια. Αφου ειδε οτι ηταν αντιεπαγγελματιες και ''σηκωνουν μυνηση'' οπως ειπε η ιδια ας σηκωνοταν απο κει κ ας εφευγε και μετα να εκανε την καταγγελια στο ινστ.καταναλωτων με τα ντοκουμεντα που κ καλα ειχε. Αφου εκατσε κ εφαγε στη μαπα τη βρωμια και το λειζερ που δεν ηταν καν αυτο για το οποιο πληρωσε ε τοτε καλα να παθει - ολα εγιναν εν γνωση της - εν γνωση της πιαστηκε κ κοροιδο.

fofiko

Back to top Go down

Post by matsir on Sat 3 Sep 2016 - 23:50

@xrysaki wrote:

Ρε κορίτσια τι εχει κάνει στο προσωπο της και φαίνεται έτσι;;;

Μόνο εμένα μου φαίνεται αλλήθωρη σε αυτή τη φωτογραφία;
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down