Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

MarilliasChoice

Page 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: MarilliasChoice

Post by Poliskalispoiotitas on Sat Apr 23, 2016 4:34 pm

@AngieV Το youtube μου μαθαινει καινουριες εκφρασεις :lol:
Πωπωωω εχω παρει με τη σειρα τις γκουρουνες και κραζω σημερα

Poliskalispoiotitas

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Apr 23, 2016 5:15 pm

+++++++++++++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by onlyhan on Sat Apr 23, 2016 5:29 pm

Εδώ ανέβασε φωτό από Ιταλία με το φίλο της στο ίνστα (δεν θα της κάνω ξανά την τιμή να το επισκεφτώ τώρα) με caption κάτι του τύπου "έμαθα ότι κρατάς μαζί σου πολλά λεφτά" ΚΑΙ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ ΚΑΛΑ αστειάκι με άπειρο σεξισμό από πίσω του. Βρε ουστ .
onlyhan

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Apr 23, 2016 5:30 pm

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by _Router_ on Sun Apr 24, 2016 11:51 pm

Αν σταματούσε να υπερκαταναλώνει και εκτιμούσε/χρησιμοποιούσε όσα χρειαζόταν, τότε ίσως έπιαναν τόπο τα λεφτά. Είναι σίγουρη πως τα 2/3 απο τα κραγιόν της θα είναι ελάχιστα έως καθόλου χρησιμοποιημένα.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by pasxkar on Tue Apr 26, 2016 12:55 am

δεν αντεξε χωρις κινεζικα

pasxkar

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by Lonely_maroulaki on Tue Apr 26, 2016 1:26 am

Εξαιρετικο το τεντοπανο σου μαριλλια μου
Ειχαμε ενα ιδιο στο εξοχικο στα 80ς
Τι εννοεις ειναι ολοσωμη φορμα;;

@Zyra2188 δεν μπορει να κανει και αλλιως αν δεν τα δειξει οι κινεζοι που την κυνηγανε δεν θα της ξαναστειλουν kitty cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by mpaklavadaki on Tue Apr 26, 2016 1:31 am

Η Μαριαλιατσοις κάθε αλλαγή σεζόν που αλλάζει η μόδα πρέπει να πετάει τσουβάλια τα ρούχα. Γενικά έχει το σύνδρομο του δεν έχω στυλ και άποψη και φοράω ότι μου πουλάνε τα hnm
mpaklavadaki

Back to top Go down

Post by _Router_ on Tue Apr 26, 2016 2:31 am

Πως πλένονται όλα αυτά τα ρούχα;
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Damsel on Tue Apr 26, 2016 2:51 am

@_Router_ wrote:Πως πλένονται όλα αυτά τα ρούχα;
σε νεροτριβή Razz
Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by matsir on Tue Apr 26, 2016 5:16 am

Μαριλλια, εχω και κατι παλιά σεντόνια ίδια με τα αντίσκηνα που έδειξες. Ποντάρω θα σου πηγαίνουν χάρμα! Αν θέλεις μπορώ να σου τα ταχυδρομησω με δικα μου έξοδα, φυσικά. Μη πληρώσεις κάνα ευρώ και τρυπήσει η τσέπη.
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lilie on Tue Apr 26, 2016 12:07 pm

Έκανε αγαπημένα, έκανε vlogs, έκανε what's in my bag, έκανε unboxing, εκανε challenge, ε δεν ήξερε τι άλλο να κάνει, ένα haul δεν έκανε
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Amstelz on Tue Apr 26, 2016 3:35 pm

Ένα ακόμα βίντεο με άχρηστα κακόγουστα ρούχα. Ποιότητα μηδέν.
Αντί να κάτσει να δουλέψει λίγο το περιεχόμενό της, αφού πάλι στα haul γυρνάει θέλει δεν θέλει, κάνοντας ένα lookbook ή έστω try on (γιατί έχω περιέργεια να δω πώς κάθεται το τσίτι πάνω της) προτιμά να πλασάρει ένα ακόμα ανούσιο βίντεο-εμετό, δείχνοντας μια θάλασσα από τσαλακωμένα και εμφανώς κακά ποιοτικά ρούχα παρουσιάζοντάς τα ως υπέεεεροχα & πανέμορφα (ενώ ταυτόχρονα αναρωτιέται σε ποια περίπτωση θα μπορούσε να τα βάλει ή πώς θα τα πάει στη μοδίστρα να της τα διορθώσει). Στυλ μηδέν επίσης. Γιατί τι την νοιάζει αν δεν συνδυάζεται το κιτς δαντελωτό μπλουζάκι με τίποτα αφού είναι πἀμφθηνο;;;
Καλό το τζάμπα αλλά και ο καταναλωτισμός έχει τα όριά του. Δηλαδή όταν ανοίγει την ντουλάπα της δεν την πιάνει πανικὀς με τόσα ρούχα;πιθανότατα όχι! τα φοράει ποτέ;;σίγουρα όχι! 
ΥΓ: και ουυυυύρλιαζαν τα 100 κιμονό που αγόρασε πέρυσι: φόρεσέ μας δεν αντέχουμε άλλο
sceptical sceptical sceptical
Amstelz

Back to top Go down

Post by matsir on Tue Apr 26, 2016 3:48 pm

@Amstelz wrote:κάνοντας ένα lookbook ή έστω try on

Σιγά μην κανει look book και try on βίντεο. Για χαζή την εχεις;; Στο instagram αδυνατίζει τις φωτογραφίες που ανεβάζει κατά 200 κιλά. Θες να κάνει λουκ μπουκ, να φανεί πόσα είναι στην πραγματικότητα και να την πάρουν με τις ντοματες;;;

Φυσικά δεν κρίνω το σωματοτυπο καμιάς κοπέλας. Και γω η ίδια δεν εχω το ιδανικό σώμα. Αυτό που κατακρίνω είναι η κοροϊδία με την απέραντη και ατέλειωτη επεξεργασία των γκουρουνων στις φωτογραφίες. Καταντάει αστείο, αλλά πάνω απ ολα δείχνει πόσα κόμπλεξ εχουν. Το κακό είναι ότι τις παρακολουθούν και μικρά κοριτσάκια, τα οποια τα γεμιζουν και αυτα ενα σωρό ανασφάλειες.
cry1 cry1 cry1
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Poliskalispoiotitas on Tue Apr 26, 2016 3:49 pm

Γιατι να σου το δειξει φορεμενο καλε το ρουχο, αφου σου λεει το κοριτσι ειναι πολυ καλης ποιοτητας! (Και ας ζεχνει πλαστικιλα το φορεμα το μαυρο, κι ας το μυριζεις μεσα απο την οθονη )
Περυσι με τα κιμονο ειχε ξεφυγει το πραγμα, ειχε καταντησει ανεκδοτο. Κανενας νορμαλ ανθρωπος δεν θα αγοραζε τοσα. Οταν διαβασα στο αλλο φορουμ οτι τα πουλουσε καθαρισε η εικονα, αλλιως δεν το χωρουσε το μυαλο μου. Και τζαμπα να σου τα στελνουν δεν παιρνεις τοσα μην τρελαθουμε!

Poliskalispoiotitas

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Tue Apr 26, 2016 3:52 pm

Θελω να παω να κανω ενα ξεγυρισμενο decluttering στη ντουλαπα της να φυγει τουλααααχιστον το 95% της κινεζοσαβουρας(αντε μπορει να κρατησει τα βρακια και τις καλτσες της) vader cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by shadow on Tue Apr 26, 2016 3:52 pm

Το είχε κάνει και η Μάρα το έκανε και η Μαρίλια τώρα και δεν κρατήθηκα πια να μην το σχολιάσω! Πιάνουν τα παπούτσια να τα δείξουν στην κάμερα και μετά πιάνουν τα μαλλιά τους/το πρόσωπό τους/μας στέλνουν φιλάκια... pukerain
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by matsir on Tue Apr 26, 2016 3:59 pm

@shadow Αυτο ακριβώς. Πιάνουν τα παπούτσια από κάτω. Σίχαμα σκέτο poop poop poop
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Gewrgia29 on Tue Apr 26, 2016 4:09 pm

Μόνο εγώ βλέπω τα χιαστί και ξερναω???είναι από τις χειρότερες μόδες!επίσης είναι κακό που με ενόχλησε κάπως στο αφτί που έλεγε συνεχώς είναι της μόδας και είναι της μόδας?δλδ μας πάνε δεν μας πάνε είναι ωραία δεν είναι, φερτα δεν πειράζει είναι της μόδας...έλεος

Gewrgia29

Back to top Go down

Post by Poliskalispoiotitas on Tue Apr 26, 2016 4:16 pm

Αχ κι εμενα δεν μου αρεσουν καθολου! Και μου θυμιζουν ρουχα μεγαλυτερης ηλικιας φορεμενα στα '90s . Καλα το ποσο θα πηγαινουν ολα αυτα με το animal print αθλητικο, δεν εχω λογια να το περιγραψω!
Οταν τα εδειξε κατα βαθος το ηξερα οτι δεν επρεπε να περιμενω κατι αλλο

Poliskalispoiotitas

Back to top Go down

Post by onlyhan on Tue Apr 26, 2016 4:21 pm

@Gewrgia29 Κι εμένα με ενόχλησε, αλλά δείξε κατανόηση... είναι κοπέλα με μηδενικό γούστο/αισθητική/προσωπικό στυλ και αγοράζει ό,τι σαβούρα φέρουν στα σαπιομάγαζα

Last edited by onlyhan on Tue Apr 26, 2016 4:22 pm; edited 1 time in total
onlyhan

Back to top Go down

Post by Gewrgia29 on Tue Apr 26, 2016 4:22 pm

Και εγώ περίμενα όλο το βίντεο για τα παπούτσια και απογοητεύτηκα τόσο πολύ οταν τα είδα, που λέω...Με τόση κακογουστιά πιο πριν,τι περίμενες να δείξει?

Gewrgia29

Back to top Go down

Post by Lilie on Tue Apr 26, 2016 4:23 pm

Να πω την αμαρτια μου δεν το είδα όλο αλλά ενα off shoulder μπλουζάκι απ τα h&m που έδειξε στην αρχή μου άρεσε. Βέβαια δεν μου αρέσει η ποιότητα των h&m οπότε θα ψάξω κάτι παρόμοιο αλλού
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by _Router_ on Tue Apr 26, 2016 6:07 pm

Η φωτογραφία που ανέβασε σήμερα στο Instagram δεν μοιάζει με εκείνη. Περισσότερο μου θυμίζει μία Αντιγόνη Ψυχράμη που τραγουδούσε το με λένε Πόπη.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

View previous topic View next topic Back to top