Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Αγορές απο ηλεκτρονικό φαρμακείο

View previous topic View next topic Go down

Αγορές απο ηλεκτρονικό φαρμακείο

Post by Sissys_theory on Thu Jul 28, 2016 11:01 pm

Τα τελευταία 2 χρόνια ψωνίζω από ένα συγκεκριμένο ηλ φαρμακείο,για την εξυπηρέτηση,τις τιμές,ότι σε ένα 24ωρο είναι στην πόρτα μου,χαμηλά μεταφορικά και σταδιακά για τα δείγματα,αυτή τη φορά τίμησα ένα άλλο που είχε τις καλύτερες τιμές σε σχέση με οποιοδήποτε άλλο με διαφορά κιόλας..σε λιγότερο από 24ωρες έλαβα το δεμα μου,δεν ήταν πολύ καλά προστατευμένο εσωτερικά,είχε μόνο ένα σακουλάκι με ελάχιστο αέρα κ ένα κουτί ήταν λίγο πατημένο..εντάξει μέχρι εκεί...έλαβα 3 δείγματα το ένα εκ των οποίων αφορούσε ακνεικό δέρμα που ήταν άσχετο με την παραγγελία..πλήρωσα ένα ευρώ αντικαταβολή!Δεν αναφέρω τα φαρμακεία αλλά αν σας ενδιαφέρει να το κάνω.

το μόνο που έχω δοκιμάσει ξανά είναι το μισελέρ που για εμένα είναι το καλύτερο όλων τουλάχιστον από αυτά που έχω δοκιμάσει,τα υπόλοιπα πρώτη φορά .

Sissys_theory

Back to top Go down

Re: Αγορές απο ηλεκτρονικό φαρμακείο

Post by tilia on Fri Aug 05, 2016 2:34 am

Ωραίες οι αγορές σου γκεερλ! Να τις χαρείς! Απο αυτά, έχω δοκιμάσει την bepanthol και μου άρεσε πολύ! Είναι πολύ βολική, γιατί έχεις ένα προϊόν για πρόσωπο, μάτια και λαιμό και επίσης είναι σε πολύ καλή συσκευασία. Χίλες φορές καλύτερα τα σωληνάρια από τα βαζάκια. Αν θέλεις γράψε μας απο ποιο φαρμακείο έκανες την παραγγελία σου

tilia

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Fri Aug 05, 2016 10:21 pm

@tilia girl σ'ευχαριστώωωωωω !!! ναι όντως είναι αρκετά καλή κ βολική,αυτό που εχω ευχαριστηθεί πάντως είναι το τζελ καθαρισμόυ-ντεμακιγιάζ της Youthlab ότι καλό λένε ισχύει!!!!!

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by tilia on Sun Aug 07, 2016 9:12 pm

@Sissys_theory Να σου πω την αλήθεια, τη Youthlab την εχω πάρει με παααρα πολύ στραβό μάτι, γιατί για μία περίοδο όλες οι κουρούνες είχαν λυσσάξει με αυτή facepalm1 άρα την έβαλα στη black list μου. Έχω αποκλείσει πολλές μάρκες γι αυτό το λόγο. Αρνούμαι να αγοράσω οτιδήποτε Youthlab ακόμη και αν είναι πολύ καλή No Evil or Very Mad Mad

tilia

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Sun Aug 07, 2016 9:35 pm

@tilia ..έτσι είναι,διαφήμιση γινόταν,εγώ το είδα από την άποψη ότι γνώρισα μια καινούρια εταιρεία...κ εμένα είναι το πρώτο προιόν της εταιρείας αυτής,(δεν έτρεξα να το πάρω πέρσι που άρχισε η διαφήμιση)αλλά απλώς τα δοκιμάζω όλα σιγά,σιγά επομένως ήρθε η σειρά του..κ ευτυχώς κρίθηκε από εμένα πιο καλό κ από αυτά που έχω ακούσει ...γιάτί κ εγώ την έχω πατήσει από Youtube k gurunes ..

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by tilia on Sun Aug 07, 2016 10:47 pm

@Sissys_theory wrote:γιάτί κ εγώ την έχω πατήσει από Youtube k gurunes ..
όλες μας λίγο πολύ Mad shout slaping

tilia

Back to top Go down

Post by matsir on Sat Aug 13, 2016 1:42 am

Έκανα και γω μία παραγγελία από ηλ. φαρμακείο What a Face Πήρα αντηλιακά, λες και δεν έχω ήδη ένα σωρό. Να δω πότε θα τα τελειώσω όλα αυτά Rolling Eyes Ας όψονται οι εκπτώσεις tongue

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Sun Aug 14, 2016 8:27 pm

@matsir του αντηλιακού γίνεται γκερρρλ!!!!!!!!!!!!Φαντάζομαι συνεχίζεις να τα χρησιμοποιείς όλο το χρόνο..προσπαθώ να θυμηθώ αν έχω δοκιμάσει του Κορρέ με γιαούρτι με 30 ή 50 spf πάντως δεν μου άρεσε,ήταν πανλευκο στο πρόσωπο κ μύριζε ασπιρίνη....της Vichy έχει ωραία μυρωδιά κ είναι ματ!!

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by matsir on Sun Aug 14, 2016 11:54 pm

@Sissys_theory Ναι γκεεερλ φοράω αντηλιακο όλο το χρόνο και στο προσωπο και στο σώμα (ο,τι δεν καλύπτεται από ρούχα τκ χειμωνα). Μέχρι και η κρέμα χεριών που θα εχω στην τσαντα μοη για εξω κοιτάω να  έχει spf για να απολαμβάνουμε τον sunny με ασφάλεια!
Τα αντηλιακά αυτά του κορρε τα τελειώνω και τα αγοράζω ξανά και ξανά! Μου αρέσουν πολύ! Γι αυτό τα πηρα αμέσως μόλις τα βρήκα σε προσφορά αν και εχω αρκετά κλειστά αντηλιακά Rolling Eyes Σε μένα δεν είναι καθόλου λευκό και δεν μου μυρίζει τίποτα άσχημο! Τα μόνα αντηλιακά που αφήνουν ασπριλα πάνω μου είναι της lavera. Για της νιchy τωρα το χρησιμοποιώ. Δεν είναι καθόλου ματ αυτο. Έχω και το mat ideal soleil με spf 50 και εκείνο είναι όντως ματ. Αυτο δεν ειναι καθολου ματ. Γυαλαμποκοπαει king

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by matsir on Thu Sep 22, 2016 3:39 am

Αυτή τη φορά έμεινα με το πόσο γρήγορα ήρθε η παραγγελία μου από το φαρμακείο που ψωνίζω. Λες και εκτοξεύτηκε Razz tongue

Έκανα την παραγγελία με την ευκαιρία του -40% στη fresh line και πήρα δύο σαμπουάν με δεντρολίβανο. Δεν το έχω δοκιμάσει ξανά, αλλά πήρα δύο γιατί ξέρω ότι το δεντρολίβανο βοηθάει στην τριχόπτωση. Κάνω και μάσκες μαλλιών πριν το μπάνιο με δαφνέλαιο και δεντρολίβανο και ελπίζω να βοηθήσουν Sad
Τα αφρόλουτρα τα πήρα 1+1 που συμφέρει πολύ! Έχω άλλο ένα κίτρο που δεν είναι στη φωτογραφία, γιατί το έχω στο μπάνιο.

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top