Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Βάνα Παπαδοπούλου vol.II (πήρα κόκκινα μαλλιά)

Page 4 of 41 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Βάνα Παπαδοπούλου vol.II (πήρα κόκκινα μαλλιά)

Post by SafeFromHarm on Sat Jul 30, 2016 12:05 am

agreed agreed agreed agreed agreed
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sat Jul 30, 2016 6:39 am

Εγώ να ρωτήσω κατι άσχετο; Αυτό το γατάκι που ειχε, γιατί δεν το δείχνει πουθενά; Το πήρε άραγε Αθήνα η το άφησε στους γονείς της; Απλά αναρωτιέμαι ποσο αγαπάει το "σπλάχνο" της... Γιατί δεν την δείχνει καθόλου...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by KosFai on Sat Jul 30, 2016 1:13 pm

Σπάνια δείχνει κάτι πέρα από τα μαλλιά και τις βλεφαρίδες της..
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Sat Jul 30, 2016 2:50 pm

το σναπτσατ λεει θα δουμε βανα στη λορεαλ να πινει κοκα κολα λαιτ..θεε μ..

επισης την γατα δεν την δειχνει γιατι δεν την πληρωνει..
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Jul 30, 2016 2:51 pm

lmao lmao lmao lmao vana
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Sat Jul 30, 2016 2:58 pm

Πηρα κοκκινα μαλλια
Και ολα γυρω ΔΩΡΕΑΝ τα βλεπω
@Marinacatlove προφανως θα μεγαλωσε και δεν θα ηταν πια cute,οποτε το αφησε στη σαλονικη(καλυτερα απο μια μερια για να μην ταλαιπωρειται στις συχνες μετακινησεις της κουβερτας)
Τι νομιζες εγω και εσυ ειναι που στεναχωριομαστε για τα αδεσποτακια,ποσο μαλλον για τα δικα μας;; facepalm1 vana facepalm1 groupdance cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by bibibo on Sat Jul 30, 2016 3:48 pm

μωρη βαρβαρα αστα αυτα για τις κοινες θνητες θα σπασεις κανα νυχι
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Μυρτώ_1982 on Sat Jul 30, 2016 11:35 pm

Καλησπέρα κορίτσια. Δεν γράφω συχνά εδώ μέσα αλλά σας διαβάζω ανελλιπώς!!!! Με τα περισσότερα για να μην πω με όλα συμφωνώ. Ξέρετε τι σκεφτόμουν; μήπως υπάρχει, έστω και μια μικρή πιθανότητα να έχουν ανέβει κάποιες, όπως η βάνα "καλη"ωρα (η κωσταντζω επισης) εξαιτίας μας; γιατί εμείς καλά βρήκαμε ένα χώρο να εκφραζόμαστε ελεύθερα αλλά κ μόνο στη σκέψη ότι αυτό μπορεί να τις βοηθάει περισσότερο από τις πίστες ακολουθους της και το γλύψιμο τους ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ!!!!!!!!!! Κατέληξε η Βαρβάρα στην Αθήνα να κάνει τι;;;;;;; πάρτε ρε κορίτσια μια κάμερα..... Τι θέλετε σπουδές μεταπτυχιακά κτλ. Εδώ μιλάμε για επιστημη!!!!

Μυρτώ_1982

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Jul 31, 2016 2:59 am

Δυστυχως πιστευω οτι ειμαστε λιγες που ξυπνησαμε.Ειμαστε μεν πολλα ατομα εδω και σιγουρα πολλα που δεν ξερουν το φορουμ εχουν κακη αποψη γιαυτες.Αλλα η πλειοψηφια των ατομων που τις παρακολουθουν ειναι θαυμαστριες.............. vana
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Zάλογγο

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Jul 31, 2016 5:52 am

@Μυρτώ_1982 wrote:Καλησπέρα κορίτσια. Δεν γράφω συχνά εδώ μέσα αλλά σας διαβάζω ανελλιπώς!!!! Με τα περισσότερα για να μην πω με όλα συμφωνώ. Ξέρετε τι σκεφτόμουν;  μήπως υπάρχει, έστω και μια μικρή πιθανότητα να έχουν ανέβει κάποιες, όπως η βάνα "καλη"ωρα (η κωσταντζω επισης)  εξαιτίας μας; γιατί εμείς καλά βρήκαμε ένα χώρο να εκφραζόμαστε ελεύθερα αλλά κ μόνο στη σκέψη ότι αυτό μπορεί να τις βοηθάει περισσότερο από τις πίστες ακολουθους της και το γλύψιμο τους ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ!!!!!!!!!! Κατέληξε η Βαρβάρα στην Αθήνα  να κάνει τι;;;;;;; πάρτε ρε κορίτσια μια κάμερα..... Τι θέλετε σπουδές μεταπτυχιακά κτλ. Εδώ μιλάμε για επιστημη!!!!
heil2
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Satine on Sun Jul 31, 2016 10:14 am

@Vitaminsea wrote:Δυστυχως πιστευω οτι ειμαστε λιγες που ξυπνησαμε.Ειμαστε μεν πολλα ατομα εδω και σιγουρα πολλα που δεν ξερουν το φορουμ εχουν κακη αποψη γιαυτες.Αλλα η πλειοψηφια των ατομων που τις παρακολουθουν ειναι θαυμαστριες.............. vana

agreed agreed agreed
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Maria_Huggy on Sun Jul 31, 2016 2:20 pm

@katerinabns wrote:

Παίζει και να κοιμήθηκε λίγο καθώς γύριζε το βίντεο. Φόλα μου φάνηκαν όλα τα καινούρια προιόντα εκτός απ τη μάσκαρα. Η παλέτα ειδικά μου φάνηκε πολύ χάλια, έμοιαζε να μη δουλεύεται με τίποτα

Τη σιχάθηκα!!!.
1ον αν δεν πέσει χρήμα βίντεο δε βγαινει είτε το κανάλι της είτε αλλού.
2ον όλες στο greek yt είναι άσπρες γάλα όσο δεν πάει αλλά η πιο ανοιχτή απόχρωση βάσης από μια εταιρεία δεν τους κάθεται καλά..Ειδικά εσύ βανάρα μας λες πως είσαι γάλα!! Και ξαφνικά η 20 sable σου κάθεται με σβήσιμο καλύτερα από την 11 vanilla?? Εγώ ψάχνω να βρω ακόμη και τη 10 που είναι η πιο ανοιχτή γτ και η 11 φαίνεται λίγο σκούρη στο λαιμό...μου την είδατε όλες λευκές γαλαζοαίματες μη χέσω.
3ον ας κάνει κάτι με τα φρύδια της..είναι σαν καμπυλωτά καφέ σκουλήκια είτε άβαφα είτε βαμμένα..
4ον αν είναι ν άεχω τέτοιο δέρμα άβαφο με τόοοοοοοσες υπερκρέμες και ορούς που φοράνε οι γκουρούνες τότε να τα πετάξω όλα και να βάζω ροδόνερο κ λίγο λάδι ενυδατικό!!

Maria_Huggy

Back to top Go down

Post by Melody-chan on Sun Jul 31, 2016 2:55 pm

Κάποτε μου άρεσε η Βάνα και έβλεπα πάντα τα καινούργια βίντεο.Πλέον δεν ασχολούμαι 1ον γιατί δεν ανεβάζει βίντεο(δεν μετράμε βλογκς και διαφημιστικά σποτάκια στα βίντεο) και 2ον την βαριέμαι.
Αν και μου αρέσει η φάση του youtube γενικώς δεν το θεωρώ σαν σοβαρή επιλογή καριέρας ακόμη και αν εξελιχθεί στην Ελλάδα.Το μόνο που μπορεί να προσφέρει είναι ανάπτυξη δεξιοτήτων και αυτό υπό προυποθέσεις(συν κάποιο ευκαιριακό (αφορολόγητο/ανασφάλιστο) εισόδημα).
Melody-chan

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Jul 31, 2016 5:48 pm

Εγώ πάλι δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τους αρέσει να είναι άσπρες στο δέρμα και το παινεύονται κιόλας! Συγνώμη κορίτσια μου λευκά, και εγώ λευκή θεωρούμαι (όχι γάλα δεν θα το άντεχα, αλλα κίτρινη ανοιχτή ας το πω) απεχθάνομαι το λευκό δέρμα.., δεν το θεωρώ ούτε ωραίο ούτε κολακευτικό.... Το αντίθετο. Σπάνια μου αρέσει σε κοπέλα να είναι πολύ λευκή... Τα μελαχρινα, σταρένιο δέρματα, τα μεσογειακά είναι οτι πιο όμορφο, οτι πιο σεξυ, και γενικά πάντα μου άρεσαν οι μελαχρινές σε δέρμα αλλα και σε μαλλιά... Με βλεπω τώρα με την θάλασσα που πάω σχεδόν καθημερινά και έχω μαυρίσει πολύ, έχω αυτήν την υπέροχη μπρονζε απόχρωση πρόσωπο και σώμα.. Και φαίνομαι άλλος άνθρωπος.. Με κολακεύει, με ομορφαίνει, με κανει πιο λαμπερή και πιο αδύνατη, μεσογειακή και τονίζει μάτια, κραγιόν σε έντονες αποχρώσεις, νύχια σε έντονες αποχρώσεις... Γενικά το μελαχρινό δέρμα είναι το κατι άλλο! Θα Σκότωνα να είχα τέτοιο χρωμα χειμώνα-καλοκαίρι!!!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by katerinabns on Sun Jul 31, 2016 5:56 pm

+++++++ κι εγώ που είμαι στην απόχρωση της βανας 20 sand δλδ όχι τέρμα γάλα αλλά λευκή γενικά θα θελα αυτό το υπέροχο σταρένιο που είναι ομορφο και κρύβει και τος ατέλειες
katerinabns

Back to top Go down

Post by LeStrange on Sun Jul 31, 2016 6:09 pm

Εγώ πάλι δε χαλιέμαι από το πολύ ανοιχτόχρωμο δέρμα...Κι εγώ κιτρινο-λευκή είμαι αλλά δε σκοτώνομαι να μαυρίσω γιατί το χρώμα που έχω αναδεικνύει τα αγαπημένα μου χρώματα σε ρούχα-μακιγιάζ...Αλίμονο να αρχίζουμε τώρα τα σχόλια και για το χρώμα της επιδερμίδας του καθενός...Δεν είναι κάτι που μπορείς να αλλάξεις (τουλάχιστον όχι χωρίς να κάνεις κακό στο ίδιο το δέρμα σου μακροπρόθεσμα,με ηλιοθεραπείες,σολάριουμ,προϊόντα) και ο καθένας με ότι έχει πορεύεται...Ντάξει,ας χαλαρώσουμε λίγο...Ό,τι χρώμα έχει η καθεμιά,αυτό είναι,τί να κάνουμε; Και να το διατυμπανίζεις (όπως και οποιοδήποτε άλλο χαρακτηριστικό που έτυχε να έχεις ή απέκτησες) είναι γελοίο αλλά και τέτοια σχόλια του τύπου "απεχθάνομαι το λευκό δέρμα" είναι πολύ άσχημα κατά τη γνώμη μου και θα'πρεπε να λείπουν. Φιλικά πάντα.
LeStrange
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Jul 31, 2016 6:55 pm

++++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Jul 31, 2016 7:03 pm

Ολα τα δερματα ωραια ειναι.... Smile

Οχι λαθος ολα τα δερματα εκτος της Κωνας Razz
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Maria_Huggy on Sun Jul 31, 2016 7:04 pm

@Marinacatlove wrote:Εγώ πάλι δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τους αρέσει να είναι άσπρες στο δέρμα και το παινεύονται κιόλας! Συγνώμη κορίτσια μου λευκά, και εγώ λευκή θεωρούμαι (όχι γάλα δεν θα το άντεχα, αλλα κίτρινη ανοιχτή ας το πω) απεχθάνομαι το λευκό δέρμα.., δεν το θεωρώ ούτε ωραίο ούτε κολακευτικό.... Το αντίθετο. Σπάνια μου αρέσει σε κοπέλα να είναι πολύ λευκή... Τα μελαχρινα, σταρένιο δέρματα, τα μεσογειακά είναι οτι πιο όμορφο, οτι πιο σεξυ, και γενικά πάντα μου άρεσαν οι μελαχρινές σε δέρμα αλλα και σε μαλλιά... Με βλεπω τώρα με την θάλασσα που πάω σχεδόν καθημερινά και έχω μαυρίσει πολύ, έχω αυτήν την υπέροχη μπρονζε απόχρωση πρόσωπο και σώμα.. Και φαίνομαι άλλος άνθρωπος.. Με κολακεύει, με ομορφαίνει, με κανει πιο λαμπερή και πιο αδύνατη, μεσογειακή και τονίζει μάτια, κραγιόν σε έντονες αποχρώσεις, νύχια σε έντονες αποχρώσεις... Γενικά το μελαχρινό δέρμα είναι το κατι άλλο! Θα Σκότωνα να είχα τέτοιο χρωμα χειμώνα-καλοκαίρι!!!

Χαχα! Οκ δλδ εγώ που είμαι όντως πολύ λευκή - ελαφρώς κίτρινος υποτόνος (δλδ το 11 μου είναι καλό αλλά με τον καιρό που οξειδώνεται μου σκουραίνει και το 010 μου κάθεται γάντι) τότε είμαι ένα σκιαχτρο και μισό!! Προσωπικά δεν πιστεύω ότι είτε το ανοιχτό είτε το σκούρο είναι πιο σέξυ, είναι πολλά στοιχεία σε ένα πρόσωπο που συντελούν στη γενική εικόνα. Το θέμα είναι πως οι γκουρούνες λένε επιτηδευμένα κάποια για να δείξουν πόσο ξεχωριστές είναι κ πόσο πολύ αγαπούν τον εαυτό τους και τις ιδιαιτερότητές τους και μετά με τα προιοντα που δείχνουν ή το πως τα χρησιμοποιούν στην ουσία αναιρούν τον εαυτό τους.

Maria_Huggy

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Jul 31, 2016 7:09 pm

Εγω μεγαλωνοντας, εχω αποδεχτει απολυτα το ωχρο-ασπρο δερμα μου και το αγαπω.
Παλιοτερα κοντευα να παθω μελανωμα απο τις ωρες που καθομουν στον ηλιο για να μαυρισω.
Πλεον το θεωρω 100% επικινδυνο, λαθος, κομπλεξικο και ανουσιο. Οπως προειπωθηκε, το καθε δερμα, μυτη, υψος, σωμα, χαρακτηρας ειναι μοναδικα για τον καθενα και ομορφα γι'αυτο που ειναι. Μπορω να καταλαβω οτι το μαυρισμενο δερμα καμουφλαρει καπως τις ατελειες, δημιουργει την ψευδαισθηση του πιο αδυνατου και με καταλληλα αξεσουαρ/μακιγιαζ/ντυσιμο δημιουργει εντονες οπτικες αντιθεσεις, αλλα, προσωπικα, ζω και χωρις αυτο. Οσο θα μου λειψει ενα κραγιον εαν μου το στερησουν, αλλο τοσο θα μου λειψει και η προηγουμενη εικονα εαν δεν την εχω (χ**τηκα δηλαδη Razz ).
Εαν με ρωτησεις "εαν ειχες την επιλογη, τι χρωμα θα εδινες στο δερμα σου με τη γεννηση σου; " θα σου απαντουσα "το λευκο το βαμπιρενιο, της κοκκινομαλλας, με φακιδες", αλλα ως εκει. Ποτε δεν θα θεωρησω ενα χρωμα ανωτερο αλλου ή "καλυτερο", απλουστατα διοτι το βρισκω ρατσιστικο συν του οτι η δικη μου αισθητικη δεν ειναι καθολικα αληθινη! Smile

Last edited by SafeFromHarm on Sun Jul 31, 2016 11:01 pm; edited 1 time in total
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Jul 31, 2016 10:57 pm

αναρωτιεμαι αν μεχρι το τελος του 2016 θα χει αφησει καποια εταιρεια απαρτη  hmmm
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Jul 31, 2016 10:59 pm

@SafeFromHarm wrote:Εγω μεγαλωνοντας, εχω αποδεχτει απολυτα το ωχρο-ασπρο δερμα μου και το αγαπω.
Παλιοτερα κοντευα να παθω μελανωμα απο τις ωρες που καθομουν στον ηλιο για να μαυρισω.
Πλεον το θεωρω 100% επικινδυνο, λαθος, κομπλεξικο και ανουσιο. Οπως προειπωθηκε, το καθε δερμα, μυτη, υψος, σωμα, χαρακτηρας ειναι μοναδικα για τον καθενα και ομορφα γι'αυτο που ειναι. Μπορω να καταλαβω οτι το μαυρισμενο δερμα καμουφλαρει καπως τις ατελειες, δημιουργει την ψευδαισθηση του πιο αδυνατου και με καταλληλα αξεσουαρ/μακιγιαζ/ντυσιμο δημιουργει εντονες οπτικες αντιθεσεις, αλλα, προσωπικα, ζω και χωρις αυτο. Οσο θα μου λειψει ενα κραγιον εαν μου το στερησουν, αλλο τοσο θα μου λειψει και η προηγουμενη εικονα εαν δεν την εχω (χ**τηκα δηλαδη Razz ).
Εαν με ρωτησεις "εαν ειχες την επιλογη, τι χρωμα θα εδινες στο δερμα σου με τη γεννηση σου; " θα σου απαντουσα "το λευκο το βαμπιρενιο, της κοκκινομαλλας, με φακιδες", αλλα ως εκει. Ποτε δεν θα θεωρησω ενα χρωμα ανωτερο αλλου ή "καλυτερο", απλουστατα διοτι το βρισκω ρατσιστικο συν του οτι η δικη μου αισθητικη δεν ειναι καθολικα αληθινη! Smile

Εδω ασπρουλιαρα. ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Mon Aug 01, 2016 1:11 am

@SafeFromHarm wrote:

αναρωτιεμαι αν μεχρι το τελος του 2016 θα χει αφησει καποια εταιρεια απαρτη  hmmm

εχει καταντήσει αηδια η τυπισσα..στα @@ οι συνδρομητες, ας ρεει το χρημα και ολα καλα..
στην αρχη μαρεσε πολυ αλλα πλεον τα χει κανει σκα*α..ανοιξε κανα περιπτερο βανα μου
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Aug 01, 2016 1:12 am

μεγαλη αληθεια ξεστομισες..περιπτερου φιλε, ο,τι καλυτερο, σοβαρα το λεω!
ας οψονται οι ηλιθιοι οι συνδρομητες!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by KosFai on Mon Aug 01, 2016 1:15 am

περιπτερού και για τέντα το μαλλί!
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 4 of 41 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top