Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Βάνα Παπαδοπούλου vol.II (πήρα κόκκινα μαλλιά)

Page 3 of 41 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Βάνα Παπαδοπούλου vol.II (πήρα κόκκινα μαλλιά)

Post by SafeFromHarm on Wed Jul 27, 2016 3:17 pm

++++++++++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Lilie on Wed Jul 27, 2016 3:24 pm

@Vitaminsea κάτι μου λέει απ την υπογραφή σου ότι βλέπεις Κωνσταντίνου και Ελένης Razz

Καλά εγώ θα πάω να το δοκιμάσω να μου φύγει η κάψα!

Αυτό με τα ταξίδια και το χώρο και τις συσκευασίες έχει καταντήσει κουραστικό, τη στιγμή που για μισελέρ κ σαπούνι πχ μπορείς να κάνεις μια μεταφορά σε μπουκαλάκια travel size.

Να πω κάτι άλλο που με εκνευρίζει, όχι μόνο στη Βάνα αλλά γενικά: δείχνεις ένα προϊόν. Δεν υπάρχει δεν ξέρω. Μάθε μωρή μποχλάδω κάτι παραπάνω από το "κάνει δουλειά" και "μυρίζει υπέροχα" και "φουλ ενυδάτωση", πες για την εταιρεία, τη φιλοσοφία της και το αντικείμενό της, μάθε τη σωστή της προφορά. Η Βάνα, στην προκειμένη, δείχνει το natura siberica και δεν ξέρει να μεταφράσει το cocoa butter, ενώ "όλο αυτό με το macadamia και το butter κάνει το δέρμα απαλό", και το βρίσκω απλά τραγικό και αν ήμουν pr της εταιρείας θα της την έλεγα άσχημα. Για να μην μιλήσω για το Glov, που θεωρώ πως όλες θα έπρεπε να πιέσουν την εταιρεία να τους πει κάτι παραπάνω για να ξέρουμε τι βάζουμε στο δέρμα και τα μάτια μας, μιας και εμένα (που το δοκίμασα από το cherrybox και όντως κάνει δουλειά- αν και δεν θεωρώ πως αρκεί για πλήρη καθαρισμό) μου κίνησε τις υποψίες αυτή η πατέντα-ντεμακιγιάζ-με-νερό.
Πχ, η Μάρα κάποτε είχε εξηγήσει τη δράση του Μισελέρ νερού, και έλεγε πως τα μόρια ελαίων προσκολλούνται στις λιπαρές υφές και γι αυτό απορροφούν το μακιγιάζ και δεν το πασαλείφουν, και το βρήκα εξαιρετικά ενδιαφέρον και φιλότιμη προσπάθεια να το εξηγήσει με τον τρόπο της και σαφώς το εκτίμησα σε σχέση με τις υπόλοιπες που δεν είδα να λένε τίποτα.
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by KosFai on Wed Jul 27, 2016 3:44 pm

ένα θα πω... Ω!
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Wed Jul 27, 2016 3:45 pm

Χαχαχαχ δε το συζητω οτι ειμαι φαν της σειρας.Αλλα παιδια αυτη η ατακα χαλαρα εκφραζει την Κωνα. Τσαμπατζου μεχρι κοκαλο ρε φιλε!
Ολα μα ολα τα προιοντα της Βανας ειναι αποροια της συνεργασιας της με το Cherrybox.Και η κρεμα ματιων και τα Κατουρα και το μπιουτι μπλεντερ ...το steam pod της το στειλανε.Μιλαμε ημαρτον πια καντε ενα βιντεο να μην εχει σχεση με το τσαμπατζιλικι σας ρε γκουρουνες!
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Zάλογγο

Back to top Go down

Post by _Router_ on Wed Jul 27, 2016 3:49 pm

Εγώ έχω λεπτά και σγουρά μαλλιά και πήρα το steampod πριν 1.5χρόνο. Πριν το αγοράσω είχα κάπου 3 χρόνια να ισιώσω τα μαλλιά στο κομμωτήριο με πιστολάκι. Πρώτα το δοκίμασα κάποιες φορές σε κομμωτήριο και μετά το αγόρασα. Ο λόγος που δεν τα ίσιωνα ήταν επειδή δεν κρατούσε καθόλου το χτένισμα, μετά απο μία μέρα γίνονταν σγουρά. Με το steampod κρατάει 5 ημέρες, άντε να θέλει κάποια ανανέωση αν έχεις φύτρες που πετάνε. Πιστεύω πως είναι πολύ καλό εργαλείο.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Wed Jul 27, 2016 3:51 pm

Router ισως εμενα δε μου κατσανε τα προιοντα καλα. Νομιζω αυτα εφταιξαν που δεν ειχε καθολου ογκο το χτενισμα μου κ λαδωσαν....Εσυ χρησιμοποιεις παντα αυτα τα προιοντα που λεει οτι πανε μαζι?
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by _Router_ on Wed Jul 27, 2016 4:07 pm

@Vitaminsea Νομίζω πως λόγω λεπτής τρίχας δεν αποκτάνε υπερβολικό όγκο τα χτενίσματά μας, συν το γεγονός πως η συσκευή τα αφήνει λεία. Χρησιμοποιώ τη κρέμα λείανσης μόνο και τα στεγνώνω. Έχω κάποιους μήνες να τα ισιώσω, αλλά τις τελευταίες φορές ίσιωνα τις πιο πάνω τούφες προς την αντίθετη κατεύθυνση και μετά τα χτένιζα κανονικά. Πιστεύω λως παίζει ρόλο και το κούρεμα.
_Router_
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Wed Jul 27, 2016 4:10 pm

Nαι απλα οταν τα ισιωνω με το δικο μου σιδερο εχουν ογκο. Δεδομενου οτι μου τα κανε κ κομμωτρια που γενικως μου κανει φοβερα χτενισματα και εκεινη με την κανονικη πρεσα μου δινει ογκο νομιζω πως δε μου παει το Steam pod. Βλεπω δλδ οτι οπως και να χει θα το κανει πρεσα το μαλλι σε σημειο να γινει πολυ φλατ στο δικο μου κεφαλι.
Απο την πρωτη στιγμη που το ειδα εκει στο κομμωτηριο δε μαρεσε.Το κουρεμα μου ειναι με φρατζα και μακρυ λιγο φιλαριστο.
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Wed Jul 27, 2016 4:23 pm

λογικα θα παιζει ρολο και η τριχα. αν εχετε λεπτη ή λιγο πιο χοντρη τριχα... σκεφτομαι και εγω να το δοκιμασω σε κανενα κομμωτηριο
egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Puertoricana_Hater on Wed Jul 27, 2016 11:45 pm

Μπλα μπλα τα μαλλια μου φτανουν στον αφαλο μπλα μπλα νυχια μπλα μπλα ταξιδια μπλα μπλα τσερι μποξ

Τοοοσα ταξιδια ας δωσει ενα 30αρι για αποσκευη να βαλει και τα νερα της και ο,τι θελει. Πού πας με τη χειραποσκευη στα ιβεντ και στον ιβες τον σαιντλογά...
Puertoricana_Hater

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Jul 27, 2016 11:49 pm

@Puertoricana_Hater wrote:Μπλα μπλα τα μαλλια μου φτανουν στον αφαλο μπλα μπλα νυχια μπλα μπλα ταξιδια μπλα μπλα τσερι μποξ

Τοοοσα ταξιδια ας δωσει ενα 30αρι για αποσκευη να βαλει και τα νερα της και ο,τι θελει. Πού πας με τη χειραποσκευη στα ιβεντ και στον ιβες τον σαιντλογά...

:lol: :lol: :lol:
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Satine on Thu Jul 28, 2016 2:18 pm

@Puertoricana_Hater wrote:Μπλα μπλα τα μαλλια μου φτανουν στον αφαλο μπλα μπλα νυχια μπλα μπλα ταξιδια μπλα μπλα τσερι μποξ

Την ίδια απορία έχω και εγώ,δλδ αντί να δώσει κανά λεφτό να πάρει ότι θέλει άλλη τσιγκούνα και αυτή???
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Afana on Thu Jul 28, 2016 7:03 pm

Afana

Λοκέισο : Tumalu

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Thu Jul 28, 2016 7:18 pm

τωρα το ειδα Razz

sponsored by what's up!
τελευταια ή vlog θα βγαλει ή κατι ασχετο με μακιγιαζ
μου φαινεται εχει αρχισει να το γυριζει και η βανα. σαν την μικρη ολλανδεζα θα φωναζει "δεν ειμαι μπιουτι καναλιιιιιιιιιιι"

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Afana on Thu Jul 28, 2016 7:19 pm

Sponsored να'ναι και ό,τι να΄ναι για τη Βάνα μας. vana
Afana

Λοκέισο : Tumalu

Back to top Go down

Post by Puertoricana_Hater on Thu Jul 28, 2016 8:33 pm

Για να κάνει τέτοια μετακόμισε; Razz
Ακόμα και σ αυτό το βίντεο δεν άντεξε να μην δεν αναφέρει τα μάτια της... Πάντως όταν δεν ελέγχει η ίδια το βίντεο και τις γωνίες λήψεις είναι εντελώς διαφορετική. Για να μην πω για τη φωνή silent
Puertoricana_Hater

Back to top Go down

Post by shadow on Thu Jul 28, 2016 9:11 pm

Μια καινουρια Αμι Γιαμι γεννιεται! Σε λιγο θα παει και σε δραματικη σχολη για να μαθει να κανει σωστες διαφημισεις!
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Satine on Thu Jul 28, 2016 10:55 pm

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Thu Jul 28, 2016 11:20 pm

Παιδια τι μας περιμενει τωρα που ηρθε Αθηνα? Shocked
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Jul 28, 2016 11:21 pm

μαϊντανιλα. παντου. Σ ολα τα φαγητα.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Satine on Fri Jul 29, 2016 2:59 pm

Εμένα όλα αυτά γελοιότητες μου φαίνονται που κάνει τόσο αυτή όσο και υπόλοιπες του σιναφιού,όλες στα χνάρια της Συνατσάκη που πραγματικά δεν έχει μείνει άνθρωπος που να μην του σπάει λίγο τα νεύρα
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Jul 29, 2016 4:46 pm

Κορίτσια μου φαίνεται η νοοτροπία της σοουμπιζζζζζ της τηλεόρασης και η σαπίλα μεταφέρθηκε και επίσημα στο γιουτιούμπ... Οι νέοι διαφημιστές και παρουσιαστές είναι οι γιουτιουμπερςςς (δηλαδή ο κάθε ενας απο τον απλό κόσμο που αποφάσισε να κάνει κανάλι στο γιουτιουμπι έγινε ο νεος σύγχρονος σταρ ανερχόμενος-παρουσιαστής-διαφημιστής κλπ κλπ) Το σύστημα κατάφερε με ψύχουλα να κάνει τον κόσμο να το προμοτάρει και να το πουλάει ως life style ο ίδιος ο κόσμος που έκραζε για τον ίδιο λόγο όλους τους γραφικούς σταρλετίσκους της tv που αυτοί στην τελική παίρνανε πολλά φράγκα... Με άπλα λόγια αυτό που θέλω να πω, είναι οτι έγιναν οτι έκραζαν και μάλιστα σχεδόν τζάμπα...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by elK on Fri Jul 29, 2016 7:41 pm

Οφ τοπικ*
Επειδη καιρο τωρα θελω ν'αρχισω kick boxing ή κατι παρεμφερες,ας μου πει καποια χεητεργκοναχειτ αν εχει κανει,να το συζητησουμε λιγο στα ασχετα!
elK

Λοκέισο : DIMOSIO IEK KIFISIAS MAL****NH

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Jul 29, 2016 11:12 pm

Τσεκαρετε διαλογο. Οχι, αν μπορειτε, αν αντεχετε, μπειτε στον κοπο να τον διαβασετε. I dare you.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by annaroussou on Sat Jul 30, 2016 12:03 am

Αχ μωρη Βαρβάρα όταν μου το παίζεις θιγμένη γινεσαι ακόμα πιο αντιπαθητική. Μια χαρά μίλησε η φωνή βωοντος. Όσο για την ηλίθια Νο2,αποτελεί τρανή αποδειξη-εξήγηση στο πώς κ γιατι έγινε αναγνωρίσιμος μαϊντανός η Βαρβαρα. Καμια ελπίδα....
annaroussou

Back to top Go down

Page 3 of 41 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top