Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Βάνα Παπαδοπούλου vol.II (πήρα κόκκινα μαλλιά)

Page 6 of 41 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Βάνα Παπαδοπούλου vol.II (πήρα κόκκινα μαλλιά)

Post by Marinacatlove on Wed Aug 03, 2016 12:22 pm

@annaroussou wrote:https://m.youtube.com/watch?v=cDvxJSFJ0Yc
Γιατι κανει τοσο άχρωμο το πρόσωπο; Λίγο μπρονζερ παραπάνω, λίγο Ρουζακι, να δείξει πιο ηλιοκαμένη καθώς θέλει να κανει summer look... Άσε που το είχαμε ξανά σχολιάσει νομίζω, στο βιντεο δείχνει να βαριέται που ζει. Άχρωμο, άοσμο, άγευστο ύφος.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by annaroussou on Wed Aug 03, 2016 12:53 pm

Ψώνισε απο σβέρκο η L'Oreal.
annaroussou

Back to top Go down

Post by Maria_Huggy on Thu Aug 04, 2016 9:53 pm

@Marinacatlove wrote:Ρε κοριτσια κουλαρετε σας παρακαλώ. Πέσατε όλες να με φάτε να πουμε. Δεν είπα καμια χτικιαρα η άσχημη η δεν ξέρω και εγώ τι μου βάλατε στο στόμα μου που δεν είπα. Τι θιχτήκατε όλες; Μια άποψη είπα καθαρά για τον εαυτό μου για όνομα του θεού! Δεν μπορει να μιλήσει κανεις; Δεν έθιξα το λευκό δέρμα και εγώ λευκή ειμαι αν ειναι δυνατόν! Είπα απλά οτι δεν μου αρέσει επάνω μου και με χαρακτηρίσατε και ρατσίστρια; ειμαστε καθόλου καλα; Είπα οτι μου αρέσει το μαύρισμα. Και αν είχα επιλογή θα διάλεγα να ειμαι πιο σταρενια. Εχετε αναφερθει κάποιες εδω σε κυτταρίτιδες και πολλά αλλα. Εγώ έχω κυτταρίτιδα, πως επρεπε να το πάρω αυτο δηλαδη που ειναι οντως πρόβλημα και αντιμετωπίζεται πολυ δύσκολα. Οτι ειμαι τέρας της φυςης και να πάω να αυτοκτονήσω; Απόψεις ειναι αυτες και οκ συμφωνώ η όχι τις σέβομαι. Επειδή μου αρέσει το μαυρισμένο δέρμα δεν ειμαι ουτε ρατσίστρια ουτε κομπλεξική ουτε ανέφερα καμια απο εσάς, ουτε είπα οτι είμαστε άσχημες οι λευκές! Το μονο που είπα ειναι γιατι όλες οι γκουρούνες τρελαίνονται που έχουν λευκό δέρμα ενω το μαυριςμενο (Το καλοκαιρι κολακεύει πιο πολυ για μένα παντα) Δεν χρειάζεται να μου επιτίθεστε γιατι είπα μια γνώμη. ειλικρινά δεν είχα καμια πρόθεση να θίξω καμια και κανένα δέρμα. Ολα ειναι όμορφα αλλα εμενα μου αρεςουν Τα πιο σταρενια. So what???? Δεν προσέβαλα κανένα. Να με πείτε και ρατσίστρια όμως όχι, αυτο με ξεπερνά και με θίγει και με στεναχωρεί καθώς ειναι άδικο.

Χαλάρωσε Μαρίνα, δεν υπάρχει λόγος ούτε να απολογείσαι ούτε να νιώθεις ενοχικά. Δεν υπάρχει σωστή ή λάθος άποψη. Υπερασπίστηκες με σθένος τον πόθο σου για να γίνεις μελαχρινάκι γ αυτό και γω (αυτο)σαρκαστικα σχολίασα πως ως λευκη θα είμαι χάλια!

Maria_Huggy

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Thu Aug 04, 2016 10:21 pm

@Maria_Huggy wrote:
@Marinacatlove wrote:Ρε κοριτσια κουλαρετε σας παρακαλώ. Πέσατε όλες να με φάτε να πουμε. Δεν είπα καμια χτικιαρα η άσχημη η δεν ξέρω και εγώ τι μου βάλατε στο στόμα μου που δεν είπα. Τι θιχτήκατε όλες; Μια άποψη είπα καθαρά για τον εαυτό μου για όνομα του θεού! Δεν μπορει να μιλήσει κανεις; Δεν έθιξα το λευκό δέρμα και εγώ λευκή ειμαι αν ειναι δυνατόν! Είπα απλά οτι δεν μου αρέσει επάνω μου και με χαρακτηρίσατε και ρατσίστρια; ειμαστε καθόλου καλα; Είπα οτι μου αρέσει το μαύρισμα. Και αν είχα επιλογή θα διάλεγα να ειμαι πιο σταρενια. Εχετε αναφερθει κάποιες εδω σε κυτταρίτιδες και πολλά αλλα. Εγώ έχω κυτταρίτιδα, πως επρεπε να το πάρω αυτο δηλαδη που ειναι οντως πρόβλημα και αντιμετωπίζεται πολυ δύσκολα. Οτι ειμαι τέρας της φυςης και να πάω να αυτοκτονήσω; Απόψεις ειναι αυτες και οκ συμφωνώ η όχι τις σέβομαι. Επειδή μου αρέσει το μαυρισμένο δέρμα δεν ειμαι ουτε ρατσίστρια ουτε κομπλεξική ουτε ανέφερα καμια απο εσάς, ουτε είπα οτι είμαστε άσχημες οι λευκές! Το μονο που είπα ειναι γιατι όλες οι γκουρούνες τρελαίνονται που έχουν λευκό δέρμα ενω το μαυριςμενο (Το καλοκαιρι κολακεύει πιο πολυ για μένα παντα) Δεν χρειάζεται να μου επιτίθεστε γιατι είπα μια γνώμη. ειλικρινά δεν είχα καμια πρόθεση να θίξω καμια και κανένα δέρμα. Ολα ειναι όμορφα αλλα εμενα μου αρεςουν Τα πιο σταρενια. So what???? Δεν προσέβαλα κανένα. Να με πείτε και ρατσίστρια όμως όχι, αυτο με ξεπερνά και με θίγει και με στεναχωρεί καθώς ειναι άδικο.

Χαλάρωσε Μαρίνα, δεν υπάρχει λόγος ούτε να απολογείσαι ούτε να νιώθεις ενοχικά. Δεν υπάρχει σωστή ή λάθος άποψη. Υπερασπίστηκες με σθένος τον πόθο σου για να γίνεις μελαχρινάκι γ αυτό και γω (αυτο)σαρκαστικα σχολίασα πως ως λευκη θα είμαι χάλια!
Και εγώ επειδή ειμαι γάλα θέλω να μαυρίζω το καλοκαιρι! Ειμαι σίγουρη πως αν ήμουν μελαχρινή θα ζήλευα απίστευτα το λευκό... Ααααχχχχ οτι δεν έχω παντα το ζηλεύω!!! Να σαι καλα αγαπητή συνχειτερ μου!  cheers   catpuppyinyang
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Satine on Sat Aug 06, 2016 11:44 pm

Πολύ ησυχία στο τόπικ της αγαπημένης (NOT) βλεφαρούσας κοκκινομαλλόυσας τατουασμένης γκουρούνας με αγορασμένους συνδρομητές,για πάνε να ανέβει το κέφι rofl
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by astropeleki on Sun Aug 07, 2016 12:44 am

καλε οριστε....εμενα με χαλασε το κραγιον, θα ηθελα κατι διαφορετικο. παντως το δερμα της ειναι σε καλυτερη κατασταση.

https://www.youtube.com/watch?v=vSGgCxxD8KQ
astropeleki

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Aug 07, 2016 4:16 am

Ειναι όμως θαμπό το δέρμα της. Πάντως νομίζω το πήρε είδηση οτι σιγά σιγά με το να χάνεται οι συνδρομητές πέφτουν κατακόρυφα και άρχισε να ανεβάζει μια φορά την εβδομάδα. Απο οτι κατάλαβα είπε και οτι θα αλλάξει αυτή την απίστευτα μονότονη μουσική που έχει απο την αρχή που ξεκίνησε στα βίντεο της.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by vissinada on Sun Aug 07, 2016 5:42 am

Ενός λεπτού σιγή... Δεν είχε ούτε ενα προϊόν l'oreal! Είχε εταιρίες του ομίλου (Nyx και body shop) αλλα και ειναι κι αυτο! cyclops
vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by shadow on Sun Aug 07, 2016 11:11 am

Βάνα, το αντίδοτο στην αυπνία!
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by astropeleki on Sun Aug 07, 2016 2:42 pm

@Marinacatlove πιστευω οτι παιζει ρολο και το οτι δεν εχει φυσικο φωτισμο. Φαινονται αλλιως τα χρωματα. Παντως για τα συχνα βιντεο ειπε οτι τα εκανε και θα τα ανεβαζει οσο κανει τη μετακομιση. Πιο συνεπης ειναι τωρα που μετακομιζει παρα οσο ειναι σε σταθερη βαση. Μακαρι να κανει μια "νεα αρχη" σε ολα αλλα στο κομματι των βιντεο δεν το πολυκοβω.
astropeleki

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Aug 07, 2016 4:07 pm

@astropeleki wrote:@Marinacatlove πιστευω οτι παιζει ρολο και το οτι δεν εχει φυσικο φωτισμο. Φαινονται αλλιως τα χρωματα. Παντως για τα συχνα βιντεο ειπε οτι τα εκανε και θα τα ανεβαζει οσο κανει τη μετακομιση. Πιο συνεπης ειναι τωρα που μετακομιζει παρα οσο ειναι σε σταθερη βαση. Μακαρι να κανει μια "νεα αρχη" σε ολα αλλα στο κομματι των βιντεο δεν το πολυκοβω.
+++++++++++++++++++++++++++++++
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Bo_Dennis on Sun Aug 07, 2016 4:19 pm

@astropeleki Απορώ πως σου φαίνεται καλύτερο το δέρμα της;! Εγώ μόλις έκανε κοντινό αυτό που πρόσεξα πρώτα είναι το πόσο χάλια είναι το δέρμα της. Ίσως φταίει και το πολύ highlighter που τονίζει τις ατέλειες της αλλά εμένα μου φαίνεται σε πολύ κακή κατάσταση το δέρμα της

Bo_Dennis

Back to top Go down

Post by chrysa16 on Sun Aug 07, 2016 4:55 pm

@Bo_Dennis wrote:@astropeleki Απορώ πως σου φαίνεται καλύτερο το δέρμα της;!  Εγώ μόλις έκανε κοντινό αυτό που πρόσεξα πρώτα είναι το πόσο χάλια είναι το δέρμα της. Ίσως φταίει και το πολύ highlighter που τονίζει τις ατέλειες της αλλά εμένα μου φαίνεται σε πολύ κακή κατάσταση το δέρμα της

πραγματικα εβαλα το βιντεο για να δω για τι ακριβως μιλας. το ειδα ολο και ειδα ενα δερμα σε παρα παρα παρα παρα πολυ κατασταση.
chrysa16

Back to top Go down

Post by astropeleki on Sun Aug 07, 2016 5:33 pm

[quote="Bo_Dennis"]@astropeleki Απορώ πως σου φαίνεται καλύτερο το δέρμα της;!  Εγώ μόλις έκανε κοντινό αυτό που πρόσεξα πρώτα είναι το πόσο χάλια είναι το δέρμα της. Ίσως φταίει και το πολύ highlighter που τονίζει τις ατέλειες της αλλά εμένα μου φαίνεται σε πολύ κακή κατάσταση το δέρμα της [/quote]

@Bo_dennis εγω το συγκρινω με το προηγουμενο βιντεο-μακιγιαζ που ειχε κανει και βλεπω μεγαλη αλλαγη, ουτε μεγαλους πορους, ουτε σπυρακια τεραστια, ουτε σημαδια, παρα μονο κατι μικρα. Θα συμφωνησω με τη @chrysa16. Eμενα μου φαινεται προοδος, σαν να τη βλεπω μετα απο 2-3 μηνες θεραπειας ακμης. Να μας πει πως το κανει.
astropeleki

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Sun Aug 07, 2016 6:49 pm

εντωμεταξυ ειχε ανεβασει πριν κανα μηνα φωτο στο ινστα με αυτο το μακιγιαζ (οταν ειχε γυρισει το βιντεο δλδ) και εγραφε 'οτι το γυρισε αλλα δεν της βγηκε καλο' και οτι δε της αρεσε το αποτελεσμα κτλ..

και τσουπ! παρε κοσμε δες τα τελευταια, αυτα που ειχε για διαγραφη, ετσσι γιατι την εχει ακουσει και βαριεται

go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Aug 07, 2016 10:04 pm

go.with.dah.flow wrote:εντωμεταξυ ειχε ανεβασει πριν κανα μηνα φωτο στο ινστα με αυτο το μακιγιαζ (οταν ειχε γυρισει το βιντεο δλδ) και εγραφε 'οτι το γυρισε αλλα δεν της βγηκε καλο' και οτι δε της αρεσε το αποτελεσμα κτλ..

και τσουπ! παρε κοσμε δες τα τελευταια, αυτα που ειχε για διαγραφη, ετσσι γιατι την εχει ακουσει και βαριεται

Ψάχνω την φωτο απο τότε που ειχε ανεβάσει με το βίντεο που δεν της άρεσε αλλα δεν την βρίσκω πια στο προφίλ της!  confused
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by go_with_dah_flow on Sun Aug 07, 2016 11:01 pm

ναι κ γω αυτο πηγα να ψαξω με το που ειδα το βιντεο αλλα προφανως την εχει διαγραψει.
παντως ειμαι χιλια τ εκατο σιγουρη οτι την ειχε ανεβασει και εγραφε κατι τετοια
go_with_dah_flow

Back to top Go down

Post by Tick_tack on Sun Aug 07, 2016 11:08 pm

με το ζορι μιλαει στο τελευταιο βιντεο Suspect Suspect
Tick_tack

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Aug 07, 2016 11:12 pm

Πιστευω οτι ολες αλλα τωρα για τη Βανα μιλαμε, εχουν καποια βιντεο που δεν ανεβασαν γιατι δε τους αρεσαν για καποιο λογο.Ε λογικα η Βανα εχει 5-10 τετοια βιντεο προφανως γυρισμενα στο παλιο σπιτι.Βλεπει οτι το καναλι μενει στασιμο οποτε σου λεει γιατι να τα πεταξω ας τα ανεβασω, στα προβατα θα αρεσουν ενηγουεη (τυπου ΛΑΙΚ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΔΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ! pukerain )
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by taitienitsa on Sun Aug 07, 2016 11:23 pm

Πάντως αν θυμάμαι καλα σε ενα προηγούμενο video είχε πει ότι έχει γυρισμένα καποια βίντεο μέχρι να τελειώσει με την μετακόμιση ...

taitienitsa

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Aug 07, 2016 11:31 pm

Ναι το ειχε πει απλα επρεπε να πει κ την αληθεια.Οτι γυρισμενο βιντεο δε μου αρεσε κ δεν ηθελα να ανεβασω λεω τωρα να το ανεβασω Razz
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Aug 07, 2016 11:32 pm

Ki αλλες φορες εχει ανεβασει βιντεο προχειροδουλειες που και η ιδια μεσα της ηξερε οτι δεν αξιζει να τα ανεβασει πχ κατι τελειως αποτυχημενα hair tutorial που ειχε κανει.Αντι να μπει στον κοπο να τα ξαναγυρισει ας πουμε! Προχειροτητες και αρπακολιες!
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Aug 07, 2016 11:35 pm

Αφού βαριέται που ζει η κοπέλα... Χάθηκε κάθε ενθουσιασμός που ειχε κάποτε...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Sun Aug 07, 2016 11:36 pm

Aν ειχε και τοτε....το πρωτο βιντεο της αμα βαλετε βλεπετε ενθουσιασμο? Δεν ξερω ειλικρινα.
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Bo_Dennis on Sun Aug 07, 2016 11:38 pm

@chrysa16 @astropeleki Συγκριτικά δεν ξέρω γιατί δεν θυμάμαι το προηγούμενο βίντεο της αλλά δεν μου φαίνεται και λείο αυτό το δέρμα. Δεν αναφέρομαι σε ακμή αλλά στην γενική εικόνα. Δεν ξέρω, λέτε να μου φαίνεται έτσι λόγω του παστώματος και του highlighter;

Bo_Dennis

Back to top Go down

Page 6 of 41 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top