Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Too Faced Cosmetics

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Too Faced Cosmetics

Post by Vitaminsea on Wed Sep 14, 2016 4:07 pm

Aμφιβαλλω αν θα ερθουν ολα Ελλαδα.

Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fairy88 on Wed Sep 14, 2016 4:09 pm

Και εγώ δύσκολο το βλέπω. Πάντα φέρνουν κάποια πράγματα από τα Χριστουγεννιάτικα αλλά όχι όλα. Βέβαια, στην προκειμένη περίπτωση με εξυπηρετεί που δεν τα φέρνουν όλα για να μην πάει όλος ο μισθός εκεί!

fairy88

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Wed Sep 14, 2016 10:47 pm

@fairy88 wrote:Mε καταστρέψατε με τις Χριστουγενιάτικες παλέτες! Νόμιζα ότι ήθελα μόνο την μεγάλη αλλά τώρα χάζεψα και με το σπιτάκι που έχει μέσα τις 3 παλέτες. Όλα τα θέλω.

αχχχ και εμενα αυτες μου αρεσαν! η μεγαλυτερη νομιζω οτι εχει καποια απο τα χρωματα απο το σπιτακι με τις 3, οποτε τεινω λιγο περισσοτερο προς αυτη την παλετα
αλλα και το σπιτακι με τις 3 παλετες ειναι τοσο cute!!!! ααααααααα δεν μπορω να αποφασισω!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes

τουλαχιστον η ulta exclusive ειναι εκτος! δεν θα ερθει σε εμας!

παντως μιλησα με τα sephora και μου ειπαν οτι περιμενουν κανονικα την christmas in new york collection και οτι να την περιμενουμε στην ελλαδα αρχες-τελη νοεμβριου... καπου εκει μου ειπαν...

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Wed Sep 14, 2016 11:58 pm

A αρα το μισθο του Νοεμβριου θα κλαιμε, εχουμε καιρο οκ! geek

Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by bibibo on Sat Sep 17, 2016 12:48 am

https://www.instagram.com/p/BKbYH24At2k/?taken-by=toofaced μπορει να κλαιμε και λιγο μισθο το δεκεμβριου.η ροδακινοπαλετα ξανακυκλοφορει,ισως κ εδω!

bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Damsel on Sat Sep 17, 2016 12:53 am

@bibibo wrote:https://www.instagram.com/p/BKbYH24At2k/?taken-by=toofaced μπορει να κλαιμε και λιγο μισθο το δεκεμβριου.η ροδακινοπαλετα ξανακυκλοφορει,ισως κ εδω!

Aααααχ... Θα κλαίμε με μαύρο δάκρυ... Και πάνω που είπα ότι μετά τη naked δε θα πάρω άλλη... Sad Sad

Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by bibibo on Sat Sep 17, 2016 1:01 am

μη λες βαριες κουβεντες Razz
δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η να κλαψω.η να στειλω γραμμα στον αγιο βασιλη Razz

bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Sat Sep 17, 2016 2:15 pm

και εγω το ειδα;;; πως και θα ξανακυκλοφορησει;;; λετε να την βαλουν στην μονιμη σειρα επειδη ειχε πολυ ζητηση;;;
δεν νομιζω να το εχουν ξανακανει αυτο με limited edition παλετα...

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by what???? on Sat Sep 17, 2016 2:44 pm

πω και πανω που ειχα πεισει τον εαυτο μου οτι οκ, δεν εχω λεφτα τωρα και δεν θα την βρω , να τη μπροστα μου τα χριστουγεννα! με το δωρο χριστουγεννων... shout makeupmoney

what????

Back to top Go down

Post by bibibo on Fri Oct 21, 2016 11:44 pm

ΕΝΑ ΔΥΟ ΤΕΣΤ ΤΕΣΤ

γκερς περασα απο σεφΟρα και ειδα αυτα https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/eb/23/fb/eb23fbe16a7e395f90174df346062d79.jpg

http://cdn.fashionisers.com/wp-content/uploads/2016/09/Too_Faced_Christmas_In_New_York_holiday_2016_makeup_collection2.jpg
τιμες δεν ειχαν οποτε δεν ξερω αν εχουν μονο τα τεστερ προς το παρον.αυτα.οβερ

bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Fri Oct 21, 2016 11:49 pm

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!! ΤΑ ΕΦΕΡΑΝ ΚΙΟΛΑΣ????????????????????????
Αργοπεθαινω

Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fairy88 on Sat Oct 22, 2016 9:12 am

Τα είδα και εγώ στην Ερμού και έγραφαν προσεχώς! Οι μικρές παλέτες είχαν και τεστερ και ήταν πανέμορφες. Μου είπαν θα τα φέρουν σε κανένα μήνα περίπου!

fairy88

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Sat Oct 22, 2016 12:48 pm

κοριτσια και εγω τις ειδα απο κοντααααααααααααα
ααααααααααααααααααααα
τα tester ειδα!!! λενε θα ερθουν καπου τον Νοεμβριο
καιρος ηταν!!!!!!!!

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Sat Oct 22, 2016 12:54 pm

α επισης στο θεμα "powder" καποιες κοπελες ψαχναμε την poreless powder απο too faced
(δεν βρισκω το τοπικ, οποτε γραφω εδω)

ρωτησα χθες την υπαλληλο (την ειχα τρελανει την καημενη. μια την ρωτουσα για την χριστουγεννιατικη κολεξιον και μια για τις πουδρες) και μου ειπε οτι η too faced αποσυρει τις πουδρες της. εχει ερθει η εντολη απο τα κεντρικα στην Αμερικη. η poreless ηρθε τελευταια φορα πριν το καλοκαιρι και μου ειπε οτι δυσκολα θα την βρω γιατι καταργειτε

ΑΛΛΑ μου ειπε οτι θα τις αντικαταστησουν ολες με νεες πουδρες που εχει σκοπο να βγαλει η εταιρια. την ρωτησα αν θα μας τις στειλουν και στην Ελλαδα, και η υπαλληλος ειπα οτι λογικα θα στειλουν και στα δικα μας sephora τις νεες πουδρες
οποτε........ stay tuned! ελπιζω να αξιζουν οι καινουργιες πουδρες

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Mon Nov 07, 2016 12:48 pm

Για οσες ενδιαφερονται! σημερα στο mall athens και στην ερμου θα κυκλοφορησει η χριστουγεννιατικη κολεξιον απο too faced και benefit!
πηρα τηλεφωνο και εμαθα οτι το grande hotel coffee (με τις 3 μικρες παλετες) δεν εχει ερθει ακομα και το περιμενουν ή στην επομενη παραλαβη σε 3-4 μερες ή την επομενη εβδομαδα! εγω αυτο σκεφτομουν να παρω γιατι ειναι πιο φθηνο απο την αλλη παλετα και εχω ακουσει οτι ολες οι σκιες ειναι κομπλε (στην μεγαλη παλετα εχω ακουσει απο reviews οτι 3 σκιες δεν γραφουν σχεδον καθολου). οποτε κοριτσια υπομονη....
για την μεγαλη παλετα της too faced, το chocolate shop η τιμη ειναι 57ευρω και υπαρχει κανονικα σε mall athens και ερμου
το kissmas lipstick set ειναι στην τιμη των 25ευρω και υπαρχει κανονικα σε mall athens και ερμου!

απο benefit εφεραν και τα 3 σετς κανονικα! μπορειτε να τα δειτε εδω

αξιζουν αλλα βρε κοριτσια πανακριβα και αυτα! τα δυο νομιζω μου ειπαν (ποσες τιμες να συγκρατησω η καημενη) κοστιζουν στα 52-56ευρω και το τριτο πακετο το πιο μικρο κοστιζει 43ευρω

για τις φιλες μας απο θεσσαλονικη δυστυχως δεν ρωτησα αλλα νομιζω τα sephora ειχαν ανακοινωσει οτι μαζι με ερμου και mall θα κυκλοφορησουν και στην τσιμισκη τα χριστουγεννιατικα στις 7/11 και στις 14/11 στα υπολοιπα sephora
συνεπως, θεωρω οτι η ιδια κατασταση θα παιζει και στο καταστημα στη τσιμισκη!

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fairy88 on Mon Nov 07, 2016 2:20 pm

@egweimaiedw καλά που το είπες για την too faced με τις 3 μικρες παλέτες γιατι θα κατεβαινα ερμού σήμερα- αύριο για να την πάρω. Εχω κάνει swatch από το τεστερ που είχαν και τις θέλω! Αν τις βρεις και μπορείς ενημέρωσε εδώ!!!

fairy88

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Mon Nov 07, 2016 2:36 pm

@fairy88 εννοειτε οτι αν τις βρω θα σε κανω ταγκ! καταρχας θα το γραψω στο θεμα "νεες αγορες" χεχεχεχεχε

καλα ερμου δεν πανε καλα! μου ειπαν οτι θα τις εχουν 15 δεκεμβριου! πηρα εκει πρωτα τηλ. αλλα επειδη στην ερμου λενε συνεχεια μ@λακιες, πηρα μετα τηλ στο μαλλ.
στο μαλλ οταν μου λενε κατι, σχεδον παντα ισχυουν αυτα που λενε! η τυπισσα στο μαλλ (πολυ γλυκουλα και εξυπηρετικη ηταν στο τηλ) ηταν αυτη που μου ειπε οτι ειτε θα ερθουν σε 3-4 μερες ειτε στην παραλαβη της επομενης εβδομαδας!
εγω αυτη θα πιστεψω! σιγα μην ερθει η παλετα 15/12! απο που θα ερθει δηλαδη;;; απο την κινα;;;
rofl rofl rofl rofl

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fairy88 on Mon Nov 07, 2016 2:38 pm

Εμένα στην Ερμού την προηγούμενη Τρίτη που ρώτησα μου είπαν ότι οι παλέτες οι χριστουγενιατικες φτάνουν την Πέμπτη (την προηγούμενη) και οριακά δεν κατέβηκα ερμού και τότε γιατί είδα ότι ποσταραν στο ινστα τους ότι θα είναι στα καταστήματα από Δευτερα. Οοοοοοοοοοοο,τι να ναι!
Τιμούλα για αυτήν με τις 3 παλετίτσες δεν ξερουμε ακόμα ε;

fairy88

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Thu Nov 10, 2016 12:29 pm

@fairy88 ξαναπηρα τηλ στο μαλλ χθες και μου ειπαν οτι τελικα δεν θα ερθει σημερα η παλετα! λενε θα ερθει απο την επομενη εβδομαδα
εστειλα και στο fb για επιβεβαιωση και μου ειπαν "Καλησπέρα σας, υπάρχει μια μικρή καθυστέρηση πανευρωπαικώς στη συγκεκριμένη και θα έρθει μέσα στην επόμενη εβδομάδα.."

πφφφ παιζει να εχει πολυ ζητηση....

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fairy88 on Thu Nov 10, 2016 12:37 pm

@egweimaiedw ευχαριστώ πολύ! Αυτό έχουν γράψει από ότι είδα και σε σχόλιο στο instagram των σεφορά. Αν την βρω θα ενημερώσω.

fairy88

Back to top Go down

Post by fairy88 on Sat Nov 12, 2016 4:11 pm

@egweimaiedw και οποία άλλη τυχόν ενδιαφέρεται τα σεφορα της Ερμού μου είπαν σημερα ότι το σετ με τις τρεις χριστουγενιατικες παλέτες θα έρθει σε δύο βδομαδες. ΔΥΟ ΒΔΟΜΆΔΕΣ.
Θα πάω στο μπαζαρ του Σαραντη την Δευτέρα και θα ψωνίζω εκεί αν βρω τίποτα της προκοπής αφού η too faced θα μου πάρει τα λεφτά αργότερα

fairy88

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Sun Nov 13, 2016 11:33 am

@fairy88 εγω λεω να μην τις ακους αυτες απο την ερμου! στο mall μου ειπαν οτι ειτε την πεμπτη που περασε ειτε αυτη την εβδομαδα θα ερθει! εστειλα στο facebook και στο instagram (τα χειριζονται διαφορετικες ομαδες, μου ειχαν πει στο insta οτι διαφορετικη ομαδα εχει το fb) μηνυμα μου ειπαν και αυτοι οτι μεσα σε αυτη την εβδομαδα θα ερθει!

ενω οταν ειχα παρει τηλ τις τυπισσες απο την ερμου πριν απο 4 μερες, μου ελεγαν κατι για 15 δεκεμβρη.... μονες τους.... παιζει απο το μυαλο τους να τα βγαζουν! δεν γινεται να εχει ερθει σχεδον ολη η χριστουγεννιατικη συλλογη (chocolate shop, merry kissmas set, το σετ με τα highlighters) και η μια παλετα να κυκλοφορησει ενα μηνα μετα! το πολυ 1 εβδομαδα καθυστερηση να εχει. κατ'εμε οι κοπελες στην ερμου κανουν την μεγαλυτερη παραπληροφορηση

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Fri Nov 18, 2016 12:11 am

@fairy88 ηρθε κανονικα σημεραααααααα!!!!!!!! πηγα και την πηρααα! μολις γυρισα σπιτιιιι!!! παντως πριν πας σε ενα καταστημα να ρωτησεις αν εχουν μεινει, γιατι ειδα οτι πολλες κοπελες πηγαν σημερα να την παρουν! στο mall σκεψου οταν πηγα εγω ειχαν μεινει 3-4 ακομα.... (βεβαια δεν ξερω αν ειχαν αλλα τεμαχια αποθηκευμενα και καπου αλλου στο καταστημα)

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by fairy88 on Fri Nov 18, 2016 9:58 am

@egweimaiedw την πήρα και εγώ χτες!

Γενικά μου αρέσει πάρα πάρα πολύ αν και υπάρχει από μια απόχρωση σε κάθε παλετιτσα που θεωρώ ότι δεν έχει καλή απόδοση. Σήμερα τα φόρεσα όλα, σκιές ρουζ μπρονζερ και έφυγα για δουλειά οπότε στο δέκαωρο που θα λείπω θα τσεκάρω και διαρκεια. Εσένα πως σου φαίνεται;

fairy88

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Fri Nov 18, 2016 11:52 am

@fairy88 ειναι υπεροχεςςς! μονο swatches εχω κανει στο χερι μου, γιατι εγω την πηρα λιγο πριν κλεισουν τα μαγαζια κατα τις 8 Razz χαχαχαχα οποτε στο τσακ προλαβα το σετ και δεν το φορεσα χθες το βραδυ! αλλα στο χερι φαινονται υπεροχες οι σκιες!!!

εγω δεν τις φοβαμαι, γιατι καθε ειδους σκια την βαζω με το paint pot της MAC και απο διαρκεια δεν εχω ποτε κανενα προβλημα! με εχει σωσει η MAC!

αν και δεν μου πηραν το -15% απο τους ποντους, δεν το μετανιωνω! ειμαι σιγουρη οτι αξιζε τα λεφτα του! ειναι εντελως χριστουγεννιατικες αποχρωσεις οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να μην τις χρησιμοποιω καθημερινα αυτη την περιοδο! τα λεφτα τους θα τα βγαλουν σιγουρα!!!

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics