Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

dust&cream

View previous topic View next topic Go down

dust&cream

Post by Elvirakious on Wed Jul 20, 2016 10:35 am

καλημερα κοριτσια μου! Ανοιξαν στην πολη που μενω dust&cream.. επειδη τα ειχα δει απο μαριλλια και "καηκαν"στο μυαλο μου, θεωρειτε αξιζουν γιατι τα εχω παρει με στραβο ματι!

Elvirakious

Back to top Go down

Re: dust&cream

Post by peggy1990 on Wed Jul 20, 2016 11:45 am

καποια προιοντα τους αξιζουν.. πχ τα matte lipstick crayon της golden rose..
τα υπόλοιπα κρεμες body lotion κλπ οχι τοσο

peggy1990

Back to top Go down

Post by vissinada on Wed Jul 20, 2016 8:47 pm

Πήρα πρόσφατα ενα τζελ αλόης που έχουν στο μαγαζι, δεν είναι απο το δικό τους ομώνυμο brand, ειναι τοσο δροσιστικό για μετα τον ήλιο!
Και ήθελα ενα σκραμπ σώματος και πήρα απο της δίκης τους σειράς αυτο με την μυρωδιά μπισκότο! Μυρίζει τέλεια!

vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Jul 21, 2016 2:19 am

οι κρεμες του και τα προιοντα περιποιησης ειναι τιγκα στα χημικα και τα paraben.. :/

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Thu Jul 21, 2016 1:39 pm

εγω απο τα καταστηματα τους εχω αγορασει μονο τα κραγιον της golden rose. εχω μεινει ικανοποιημενη με αυτα.

τα μολυβια χειλιων της beauty line cosmetics που εχει φαινονται πολυ ωραια. τα εχετε δοκιμασει;;;
+εχει προιοντα της εταιριας UMA. παλετες, πουδρες κλπ. τα προτεινετε;;; για τις παλετες καποιες ελληνιδες youtubers λενε καλα λογια. για τις πουδρες δεν εχω ακουσει κατι, οποτε πειτε μου γνωμη αν ξερετε κατι

Last edited by egweimaiedw on Thu Jul 21, 2016 2:22 pm; edited 1 time in total

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by what???? on Thu Jul 21, 2016 1:54 pm

εχω δοκιμασει μολυβια της dust + cream αυτα με την ξυστρα στο καπακι και μου φανηκαν σκληρα/ξηρα.
εχω παρει και ενα απο beauty line, ενα κοκκινο ανοικτο, ηταν πολυ πιο μαλακα απο dust + cream, εντονη αποδοση χρωματος απο διαρκεια, οκ, μετρια. αλλα για τα λεφτα σου ειναι μια χαρα! αξιζουν δλδ μια δοκιμη.

what????

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Thu Jul 21, 2016 2:23 pm

ναι για τα λεφτα τους αξιζουν. νομιζω τα ειχαν 1ευρω το ενα

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Jul 21, 2016 2:39 pm

Λατρευω τα μολυβια απο beauty line και bell, τα μηχανικα. Ειδικα το 01 το εχω αγορασει 3 φορες για μενα και αλλες 2 για αλλο προσωπο.
Της μαρκας dust and cream με την ξυστρα, ειναι οντως πιο ξηρα, αλλα δεν ειναι ασχημα.
Μου αρεσουν πολυ και οι σατιν σκιες της beauty line (μπαμ αποδοση και δεν φευγουν κομματακια), τα stain της beauty line, τα βερνικια της επισης.
Απ τη μαρκα dust and cream αγαπω τα μολυβια για τα φρυδια. Εχω το καστανο σκουρο που εχει και χτενακι και ειναι απαιχτο. Οικονομικο, αποδοτικο και κραταει καιρο!

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Mon Jul 25, 2016 1:14 pm

ανοιξε στον σταθμο στο μαρουσι καινουργιο καταστημα... τελευταια εχουν ανοιξει σε πολλες περιοχες Shocked

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by bibibo on Tue Jul 26, 2016 12:54 am

εγω εχω ενα κοκκινο μολυβι χειλιων dust and cream και αν και δεν το λες μαλακο,μου κραταει πολυ και το βαζω κατω απο καθε κοκκινο κραγιον.μια κρεμα σωματος που ειχα παρει απο αυτες που εχουν χυμα και βαζουν σε κουτακια ηταν πολυ "πλαστικη" η μυρωδια της,οπως και οι περισσοτερες που ειχα μυρισει

bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by asimantomirmigaki on Thu Jul 28, 2016 1:22 pm

Επειδη εχω κοντα μου καταστημα,καθε φορα που με τρωει το χερι μου πηγαινω και αγοραζω καμια βλακειουλα.Προτεινω τα μολυβια χειλιων της Beauty line,ειναι πολυ μαλακα και εχουν παρα πολλες αποχρωσεις (κοστιζουν γυρω στα 2€ αν θυμαμαι καλα),τα highlighter και τα long lasting της lovely (3,8€ και 3,3€ αντιστοιχα).Και πριν λιγο καιρο αγορασα καποιες σκιες της pierre rene,τις μαγνητικες (3€) και loose (5,5€) που εχει,και μεχρι στιγμης που φαινονται αρκετα καλες.

asimantomirmigaki

Back to top Go down

Post by katerinaaaa on Fri Jul 29, 2016 9:27 pm

Εμένα μου κρατάνε και τα αρώματά τους (απομιμήσεις) και με ρωτανε συνεχεια τι άρωμα έχω βάλει.

katerinaaaa

Back to top Go down

Post by Elvirakious on Sat Jul 30, 2016 11:15 pm

@katerinaaaa wrote:Εμένα μου κρατάνε και τα αρώματά τους (απομιμήσεις) και με ρωτανε συνεχεια τι άρωμα έχω βάλει.

ειναι και θεμα δερματος!!

Elvirakious

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Jul 30, 2016 11:16 pm

agreed

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by stitchel on Tue Aug 09, 2016 9:32 pm

Πιστεύω αξίζουν τα κραγιόν της golden rose και από beauty line τα κραγιόν, τα μολυβια χειλιών, τα μανό, θα ήθελα να δοκιμάσω και τις σκιές που βγάζει. Επίσης αγόρασα πρόσφατα κάποιες απ' τις μαγνητικές σκιές της pierre rene και πιστεύω πως για τη τιμή τους είναι καλές.

stitchel

Back to top Go down

Post by Lilie on Wed Aug 10, 2016 11:16 am

Έχω μία παλέτα με κορρέκτορες από uma που δεν έχω άποψη γιατί δεν την έχω χρησιμοποιήσει. Την είχα πάρει μια μέρα που περνούσα από Αιόλου έτσι για να βρίσκεται αλλά δεν χρειάστηκε ακόμα. Και είχα πάρει κ ένα άρωμα κ κρέμα σωματος τύπου Μανιφέστο για δωρο σε μια φίλη που μου είχε πει πως της αρέσουν τα αρώματα τύπου απο κει κ απ ότι είδα κ δοκίμασα ήταν πολυ καλα.
Θέλω να ξαναπεράσω για να πάρω κανα Golden Rose να δω προς τι ο ντόρος

Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by matsir on Sat Aug 13, 2016 4:35 pm

Πριν λίγες μέρες αγόρασα αυτό το ματ lipgloss και με έχει αφήσει πολύ ικανοποιημένη! 

Το αγόρασα και περίμενα ότι θα απογοητευτω, γιατί ήμουν αρνητικα επηρεασμένη από τα beautyline matte lipgloss που είχα αγοράσει ένα και δεν μου αρεσε καθολου. Αυτό απλώνεται εύκολα και ομοιόμορφα, στεγνώνει γρήγορα, έχει καλή απόδοση και δεν μεταφέρεται. Το εχω λίγες μέρες, γι αυτό δεν έχω τεστάρει όσο θα ήθελα τη διάρκειά του scratch Θα το τεσταρω και θα επιστρέψω  με τα ριζαλτς tongue

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics