Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Dr.Organic

View previous topic View next topic Go down

Dr.Organic

Post by Sissys_theory on Thu Jul 14, 2016 10:42 pm

Έχει κάποια κοπέλα δοκιμάσει κάτι από αυτή την εταιρεία,κυρίως ενδιαφέρομαι για αποσμητικά κ κρέμες ματιών

Sissys_theory

Back to top Go down

Re: Dr.Organic

Post by what???? on Thu Jul 14, 2016 10:55 pm

αα και εγω θελω να μαθω και ενδιαφερομαι για κρεμες ματιων. παντα την εβλεπα στα ηλεκτρ.φαρμακεια αλλα δεν ηξερα κανενα να την χρησιμοποιει.

what????

Back to top Go down

Post by Kakoguruni on Thu Jul 14, 2016 11:55 pm

Εχω δοκιμασει το αποσμητικο με το argan. Το ειχα παρει τον Ιανουαριο, Φεβρουαριο κατι τετοιο τελοσπαντων, μου αρεσε πολυ για τοτε απλα οσο ζεσταινε ο καιρος δεν μπορουσα να το χρησιμοποιω λογω του οτι βρωμουσα δεν με κρατουσε με τιποτα. Οσο για το gel ματιων σκεφτομουν να το παρω και εγω αλλα δεν ηξερα αν ειναι καλο.

Kakoguruni

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Jul 15, 2016 1:02 am

Ξέρω ότι είναι παρά πολύ αξιόλογη εταιρεία. Έχω πάρει την μάσκα μαλλιών και είναι ότι καλύτερο έχω αγοράσει ποτέ, το σαμπουάν επίσης φανταστικό, και θέλω να αγοράσω μόλις μου τελειώσουν οι ενυδατικές που χρησιμοποιώ, ενυδατικές απο αυτήν αλλα δεν ξέρω ποια να πάρω ακόμα. Σίγουρα για νύχτας θέλω να δοκιμάσω αυτή με το σάλιο σαλιγκαριού. Είναι εταιρεία με φυτικά πραγματικά όμως φυτικά συστατικά και πολύ αξιόλογα προϊόντα... Και άλλο ένα τεράστιο συν για μένα είναι ότι δεν κανει πειράματα σε ζωάκια. Μονο το αποσμητικό όπως είπες δεν θα με βολέψει σίγουρα γιατί δεν με έχει κρατήσει απο οσμές δυστυχώς κανένα φυσικό αποσμητικό μονο κάποια συγκεκριμένα και με άσχημα δυστυχώς συστατικά μπορούν να με καλύψουν.

Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by ef106142 on Fri Jul 15, 2016 9:00 am

έχω το αποσμητικό με την καρύδα, δεν κάνει με τίποτα για καλοκαίρι, μόνο για μέσα στο σπίτι, 1-2 ώρες διάρκεια το πολύ

ef106142

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Fri Jul 15, 2016 10:12 pm

ναι σίγουρα με τα φυσικά αποσμητικά,ειδικά τώρα το καλοκαίρι θα έχουμε θέμα,άλλες λιγότερο άλλες περισσότερο,αλλά φοβάμαι να ξαναχρησιμοποιήσω κάτι άλλο...εδώ με το sanex 0% κ υποφέρω...για άλλη μια φορά
κάτι άλλο γιατί με τα συστατικά δεν το 'χω 100% ,πρέπει να προσέξω κάποιο από τα(φυσικά) συστατικά ωστέ να μην φορεθεί το πρωί ,γιατί μπορεί να κάνει κάποια αντίδραση με τον ήλιο,όπως η βιταμίνη C?

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Thu Jul 28, 2016 10:19 am

Σκέφτομαι να πάρω τα καλτσάκια με λεβάντα που έχουν.. Τα έχει δοκιμάσει καμία? Τα βρήκα στα 12 ευρώ και λέει "υπόσχεται πως" (πόσο γκουρούνα!) είναι για 40 χρήσεις. Δεν ξέρω αν είναι τσιμπημένη η τιμή ή αν όντως για αυτό που προσφέρει αξίζει το 12ευρω..

Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Afana on Thu Jul 28, 2016 7:00 pm

@Myrto_K wrote:Σκέφτομαι να πάρω τα καλτσάκια με λεβάντα που έχουν.. Τα έχει δοκιμάσει καμία? Τα βρήκα στα 12 ευρώ και λέει "υπόσχεται πως" (πόσο γκουρούνα!) είναι για 40 χρήσεις. Δεν ξέρω αν είναι τσιμπημένη η τιμή ή αν όντως για αυτό που προσφέρει αξίζει το 12ευρω..

Στην τελευταία μου παραγγελία τα είχα προσθέσει στο καλάθι και τελευταία στιγμή τα αφαίρεσα! Θα τα πάρω σίγουρα, μου έχουν καρφωθεί!

Δεν έχω δοκιμάσει αποσμητικό, γιατί φτιάχνω μόνη μου, ούτε κρέμα ματιών. Τώρα χρησιμοποιώ μια καθαριστική μάσκα προσώπου και είμαι πολύ ευχαριστημένη! Αντίθετα, με ένα κοντίσιονερ, δεν έμεινα καθόλου. Γενικά όμως, θέλω να τα πάρω όλα. Δεν ξέρω γιατί μου το βγάζει αυτό η συγκεκριμένη εταιρία! Θέλω να δοκιμάσω σίγουρα από αυτά με το έκκριμα σαλιγκαριού. Βασικά, άκυρο, όπως είπα, τα θέλω όλα... facepalm makeupmoney

Afana

Back to top Go down

Post by matsir on Fri Aug 05, 2016 1:17 pm

Αγόρασα αυτή την κρέμα, γιατί τη χρειαζόμουν λόγω απότομης αλλαγής κιλών. Θα σας πω εντυπώσεις μόλις τη χρησιμοποιήσω!
Για τη μάσκα μαλλιών με έλαιο αργκάν τα είπαν όλα το μαρουλάκι και η γατομανούλα Μαρίνα cat Αλλά θα σας γράψω και γω τη γνώμη μου μόλις χρησιμοποιήσω και αυτή!

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics